.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سرعت خواندن و نوشتن هارد

تشکر ها
    29
    138 سپاس از22 پست

سرعت خواندن و نوشتن هارد

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم این بخش . معمولاً اکثر هاردها بعداز یک مدت سرعت خواند و نوشتن آنها پایین می آید و نمی دانم ای تصور درستی است یا خیر ولی به تجربه من دیده ام که دو هارد با یک مشخصات یکی نو و یکی کهنه هر دو خالی ولی سرعت نو سریتر است با توجه به اینکه هر دو سالم است چگونه میتوان سرعت هارد کهنه برابر با سرعت هارد نو شود . من با برنامه low level format هارد را فورمت کردم ولی خیلی فرقی نکرد لطفاً راهنمایی کنید .

2. 6کاربر از koolak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (14th July 2011),M.Salehi  (14th July 2011),Meisam-Alishahi (13th July 2011),mir5 (4th August 2011),SALEH (3rd March 2012),داوودی فر (29th July 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط koolak Click here to enlarge
    با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم این بخش . معمولاً اکثر هاردها بعداز یک مدت سرعت خواند و نوشتن آنها پایین می آید و نمی دانم ای تصور درستی است یا خیر ولی به تجربه من دیده ام که دو هارد با یک مشخصات یکی نو و یکی کهنه هر دو خالی ولی سرعت نو سریتر است با توجه به اینکه هر دو سالم است چگونه میتوان سرعت هارد کهنه برابر با سرعت هارد نو شود . من با برنامه low level format هارد را فورمت کردم ولی خیلی فرقی نکرد لطفاً راهنمایی کنید .
    هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز فرمايش شما تا حدي درسته ، هارد بر اثر كار كردن مداوم و به مرور زمان اكسز تايم آن بالا ميرود يا اصطلاحا هارد پير ميشود كه البته اگر كاربربه طور صحيح از هارد استفاده نمايد و هارد را دچار اشكالات فيزيكالي (ضربه به كيس در حين كار - نوسان ولتاژ پاور - حمل ناصحيح هارد ) و يا لاجيكالي (بد سكتور ، ويروس هاي مخرب ، نصب مكرر ويندوز ، فرمت بي جهت و fdisk كردن هاي مكرر و ....) ننمايد اين پروسه (پيري هارد ) دير تر اتفاق مي افتد . لطفا بفرماييد كه هارد مورد نظر شما چيه ؟ و اعلام بفرماييد چطور دو هارد را مقايسه كرديد ( يعني هر دو را در يك كيس تست كرديد) وچطور متوجه تفاوت سرعت هارد قديمي تر شديد ؟

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 8کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (14th July 2011),KIAN FAR (15th July 2011),koolak (14th July 2011),M.Salehi  (14th July 2011),mir5 (4th August 2011),SALEH (15th July 2011),SURENA (14th July 2011),کشمیری (15th December 2016)

تشکر ها
    29
    138 سپاس از22 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Meisam-Alishahi Click here to enlarge
    هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز فرمايش شما تا حدي درسته ، هارد بر اثر كار كردن مداوم و به مرور زمان اكسز تايم آن بالا ميرود يا اصطلاحا هارد پير ميشود كه البته اگر كاربربه طور صحيح از هارد استفاده نمايد و هارد را دچار اشكالات فيزيكالي (ضربه به كيس در حين كار - نوسان ولتاژ پاور - حمل ناصحيح هارد ) و يا لاجيكالي (بد سكتور ، ويروس هاي مخرب ، نصب مكرر ويندوز ، فرمت بي جهت و fdisk كردن هاي مكرر و ....) ننمايد اين پروسه (پيري هارد ) دير تر اتفاق مي افتد . لطفا بفرماييد كه هارد مورد نظر شما چيه ؟ و اعلام بفرماييد چطور دو هارد را مقايسه كرديد ( يعني هر دو را در يك كيس تست كرديد) وچطور متوجه تفاوت سرعت هارد قديمي تر شديد ؟

موفق باشيد

ضمن عرض تشکر من با توجه به تجربه خودم وقتی صدای حرکت هد هارد بیش از اندازه باشدبه نظر من سرعت خوندن و نوشتن پایین است و صدای هارد مکستور بیشتر از صدای هارد وسترن بوده و معمولا صدای هار کم ظرفیت بیشتر بوده منظور از صدای هارد صدای هد خواندن و نوشتن است و محیط تست کاملاٌٌ یک نواخت و داخل کیس بوده

6. 7کاربر از koolak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (14th July 2011),M.Salehi  (14th July 2011),Meisam-Alishahi (15th July 2011),mir5 (4th August 2011),SALEH (3rd March 2012),SURENA (14th July 2011),کشمیری (15th December 2016)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط koolak Click here to enlarge
    ضمن عرض تشکر من با توجه به تجربه خودم وقتی صدای حرکت هد هارد بیش از اندازه باشدبه نظر من سرعت خوندن و نوشتن پایین است و صدای هارد مکستور بیشتر از صدای هارد وسترن بوده و معمولا صدای هار کم ظرفیت بیشتر بوده منظور از صدای هارد صدای هد خواندن و نوشتن است و محیط تست کاملاٌٌ یک نواخت و داخل کیس بوده
    هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز شما کاملا به سوالاتم پاسخ ندادید لطفا مدل 2 هارد مقایسه شده را اعلام بفرماییدو ظرفیت هارد های مورد مقایسه چقدر هست؟

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

8. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (15th July 2011),M.Salehi  (30th July 2011),mir5 (4th August 2011),SALEH (15th July 2011),کشمیری (15th December 2016),داوودی فر (29th July 2011)

تشکر ها
    29
    138 سپاس از22 پست

ضمن تشکر از توجه شما. وقتی من دو هارد مقایسه میکنم هردو با یک ظرفیت و یک مارک ولی از نظر نو و کهنه فرق دارند مثلا دو هارد مکستور 80 ای دی ای و یا دو هارد 40 مکستور با توجه به اینکه هر دو هارد با یک پارتیشن بوده. چون هدف تست بوده مطمئن باشید هر دو هارد با یک کامپیوتر با یک شرایط تست کردم و نتیجه این بوده که هارد نو سریتر از هارد کهنه بوده بوده است آیا راه حلی برای یکنواخت سرعت هارد کهنه با نو وجود دارد یا خیر .

10. 6کاربر از koolak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (29th July 2011),M.Salehi  (30th July 2011),mir5 (4th August 2011),SALEH (29th July 2011),کشمیری (15th December 2016),عماد عموئي (27th September 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع