.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مشکل فرمت نشدن هارد مکستور STM3250318AS 250

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

مشکل فرمت نشدن هارد مکستور STM3250318AS 250

با سلام وخسته نباشید خدمت اساتید محترم
    یک هارد 250 مکستوربا نام (STM3250318AS)دارم تو (Disk Management) کامپیوترم به این شکل شناخته میشه ،با مکستور پارتیشن ، به 5درایو 50گیگی ، تبدیلش کردم ، حالا هر گاری میکنم پارتیشنهاش فرمت نمی شوند . نرم افزار (low level format) که گفته بودید واسه فرمت نرم کل هارد کارایی داره را به زحمت گیر آوردم ولی کار با اونو بلد نیستم در مورد کار با این نرم افزار توضیحی بدهید ممنون میشم و ایا رو ویندوز 7کار میکنه ؟ واگر دو نرم افزار که معرفی کردید به نام (Mhdd) و (HDAT2)را بزارید واسه دانلود که خیلی به ما کمک کرده اید ، در ضمن در حال دستکاری هارد 250برای فرمت ، رو ( Management ) کامپیوترم بودم ، که رنگ هارد اصلی ام ، عوض شد و حالا ویندوز XP که روی درایو C هارد اصلی ام داشتم کار نمی کند ولی ویندوز 7 که رو درایو D دارم مشکلی ندارد، حالا اگه ممکنه ، و هر چند زحمته، راهنمایی کنید هارد 250 راچگونه فرمت کنم ورنگ هارد 200 که دارم آیا مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟ تصویری از( Management ) کامپیوترم را پیوست میکنم پارتیشنی که به دایره سبز مشخص کرده ام فقط باز میشود اما هیچ چیزی داخل ان کپی نمی شود وبقیه پارتیشنها با باز کردنشان پنجره فرمت برای انها باز می شود اما فرمت نمی شوند و خطای ان به اینصورت نمایش داده می شود با تشکر فراوان داوودی فر
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست hard 250.jpg   250.JPG  

2. 11کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (24th July 2011),ARIYA (23rd July 2011),iraj_kh (23rd July 2011),KIAN FAR (27th July 2011),M.Salehi  (24th July 2011),Meisam-Alishahi (26th July 2011),mir5 (2nd October 2011),mohammadbist (28th December 2011),کشمیری (15th December 2016),شهریار (27th July 2011),عماد عموئي (23rd July 2011)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط 4121355 Click here to enlarge
    یک هارد 250 مکستوربا نام (STM3250318AS)دارم تو (Disk Management) کامپیوترم به این شکل شناخته میشه ،با مکستور پارتیشن ، به 5درایو 50گیگی ، تبدیلش کردم ، حالا هر گاری میکنم پارتیشنهاش فرمت نمی شوند . نرم افزار (low level format) که گفته بودید واسه فرمت نرم کل هارد کارایی داره را به زحمت گیر آوردم ولی کار با اونو بلد نیستم در مورد کار با این نرم افزار توضیحی بدهید ممنون میشم و ایا رو ویندوز 7کار میکنه ؟ واگر دو نرم افزار که معرفی کردید به نام (Mhdd) و (HDAT2)را بزارید واسه دانلود که خیلی به ما کمک کرده اید ، در ضمن در حال دستکاری هارد 250برای فرمت ، رو ( Management ) کامپیوترم بودم ، که رنگ هارد اصلی ام ، عوض شد و حالا ویندوز XP که روی درایو C هارد اصلی ام داشتم کار نمی کند ولی ویندوز 7 که رو درایو D دارم مشکلی ندارد، حالا اگه ممکنه ، و هر چند زحمته، راهنمایی کنید هارد 250 راچگونه فرمت کنم ورنگ هارد 200 که دارم آیا مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟ تصویری از( Management ) کامپیوترم را پیوست میکنم پارتیشنی که به دایره سبز مشخص کرده ام فقط باز میشود اما هیچ چیزی داخل ان کپی نمی شود وبقیه پارتیشنها با باز کردنشان پنجره فرمت برای انها باز می شود اما فرمت نمی شوند و خطای ان به اینصورت نمایش داده می شود با تشکر فراوان داوودی فر
    سلام بر اساتید عزیز کار با نرم افزار (low level format) را یاد گرفتم اما این نرم افزار هم نتونست فرمتش کنه حالا منتظر راهنمایی دوستان و اساتید محترم هستم با تشکر فراوان .

4. 11کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (24th July 2011),ARIYA (26th July 2011),KIAN FAR (27th July 2011),M.Salehi  (24th July 2011),Meisam-Alishahi (26th July 2011),mir5 (2nd October 2011),mohammadbist (28th December 2011),omid.akbari (24th July 2011),کشمیری (15th December 2016),شهریار (27th July 2011),عماد عموئي (26th July 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز در مورد هارد اصلي سيستم تان(هارد 200) بايد عرض كنم كه شما هارد خود را unactivate نموديد به همين دليل رنگ پارتيشن عوض شده و در مورد پارتيشني كه باز ميشود اما چيزي داخل آن كپي نميشود شما بلاگ سايز پارتيشن را تعويض نماييد اين مشكل حل ميشود (يعني نوع فرمت را از FAT32 به NTFS تغيير دهيد) و در مورد پارتيشن هاي ديگر كه فرمت نميشوند بايد عرض كنم كه پارتيشن ها بصورت RAW شناخته شده اند كه با فرمت با پسوند NTFS اين مشكل حل ميشود و در مورد پيغام خطا هنگام فرمت كردن ، اين پيغام بدين معناست كه (با فرمت كردن كل اطلاعات پارتيشن منظور پاك ميشود اگر مايل به فرمت هستيد بر روي OK كليك نماييد و در صورت عدم تمايل CANCEL را انتخاب نماييد).

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

6. 9کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (29th July 2011),ARIYA (27th July 2011),KIAN FAR (27th July 2011),mir5 (2nd October 2011),mohammadbist (28th December 2011),omid.akbari (27th July 2011),کشمیری (15th December 2016),داوودی فر (29th July 2011),شهریار (27th July 2011)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Meisam-Alishahi Click here to enlarge
    هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز در مورد هارد اصلي سيستم تان(هارد 200) بايد عرض كنم كه شما هارد خود را unactivate نموديد به همين دليل رنگ پارتيشن عوض شده و در مورد پارتيشني كه باز ميشود اما چيزي داخل آن كپي نميشود شما بلاگ سايز پارتيشن را تعويض نماييد اين مشكل حل ميشود (يعني نوع فرمت را از FAT32 به NTFS تغيير دهيد) و در مورد پارتيشن هاي ديگر كه فرمت نميشوند بايد عرض كنم كه پارتيشن ها بصورت RAW شناخته شده اند كه با فرمت با پسوند NTFS اين مشكل حل ميشود و در مورد پيغام خطا هنگام فرمت كردن ، اين پيغام بدين معناست كه (با فرمت كردن كل اطلاعات پارتيشن منظور پاك ميشود اگر مايل به فرمت هستيد بر روي OK كليك نماييد و در صورت عدم تمايل CANCEL را انتخاب نماييد).

موفق باشيد
    سلام وخسته نباشید استاد عزیز تمام این کارها را کردم اما فرمت نمی شد که نمی شود با fat32 و NTFS و FX FAT فرمت زدم اما هیچ کدام فرمتش نکرد پارتیشنهاشو دلیت کردم شد 230کیگ و بعدش با نرم افزار low level format فرمتش زدم اما فرمت نشد .با تشکر

8. 8کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (29th July 2011),ARIYA (29th July 2011),behzad2012 (19th September 2012),KIAN FAR (29th July 2011),Meisam-Alishahi (29th July 2011),mir5 (2nd October 2011),mohammadbist (28th December 2011),کشمیری (15th December 2016)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

سلام وخسته نباشید استاد عزیز تمام این کارها را کردم اما فرمت نمی شد که نمی شود با fat32 و NTFS و FX FAT فرمت زدم اما هیچ کدام فرمتش نکرد پارتیشنهاشو دلیت کردم شد 230کیگ و بعدش با نرم افزار low level format فرمتش زدم اما فرمت نشد .با تشکر
    باسلام

دوست عزیزشما هاردتون روبه یه پی سی دیگه وصل کنیدطوری که با هارد خود پی سی ویندوزبالا بیاد.وقتی که هاردشما شناسایی شدفرمت بکنید.

10. 7کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

behzad2012 (19th September 2012),KIAN FAR (29th July 2011),Meisam-Alishahi (29th July 2011),mir5 (2nd October 2011),mohammadbist (28th December 2011),داوودی فر (29th July 2011),شهریار (29th July 2011)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Mehdi software Click here to enlarge

باسلام

دوست عزیزشما هاردتون روبه یه پی سی دیگه وصل کنیدطوری که با هارد خود پی سی ویندوزبالا بیاد.وقتی که هاردشما شناسایی شدفرمت بکنید.
    سلام استاد عزیز خسته نباشید ممنون از توجه شما بزرگوار ، راستش رو بخوای روی چند
    پی سی و سه کامپیوتر آزمایش کردم دو تا کامپیتر مغازه و کامپیوتر خونه همه جورشو دیدم اینجوریشو ندیدم مشکل اینجاست که تو مکستور پارتیشن که پارتیشن بندیش میکنم فقط درایو دوم که همون درایو دی میشه رو صد در صد فرمت میکنه بقیه تا 98درصد میره ولی 100درصد نمیشه . در بعضی مواقع هم 5پارتیشنش ،به خودی خود میشه ، دو پارتیشن ، درایو c فعال ، وغیر قابل فرمت ، وبقیه فضای هارد بی نام ، و از کار افتاده می شود .
    با تشکر وتقدیم احترام .

12. 4کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (29th July 2011),Meisam-Alishahi (29th July 2011),mohammadbist (28th December 2011),کشمیری (15th December 2016)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام استاد عزیز خسته نباشید ممنون از توجه شما بزرگوار ، راستش رو بخوای روی چند
    پی سی و سه کامپیوتر آزمایش کردم دو تا کامپیتر مغازه و کامپیوتر خونه همه جورشو دیدم اینجوریشو ندیدم مشکل اینجاست که تو مکستور پارتیشن که پارتیشن بندیش میکنم فقط درایو دوم که همون درایو دی میشه رو صد در صد فرمت میکنه بقیه تا 98درصد میره ولی 100درصد نمیشه . در بعضی مواقع هم 5پارتیشنش ،به خودی خود میشه ، دو پارتیشن ، درایو c فعال ، وغیر قابل فرمت ، وبقیه فضای هارد بی نام ، و از کار افتاده می شود .
    با تشکر وتقدیم احترام .

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز نگران نباشید مشکل هارد شما مشکلی بسیار ساده است و ان شاالله با راهنمایی مشکلتان حل خواهد شد ، پارتیشن تیبل هارد شما دچار اشکال شده (در بخش MBR ) و این مشکل با برنامه های بسیار زیادی قابل حله اولین برنامه ای رو که بنده به شما پیشنهاد میکنم نرم افزاری است که در مجموعه hirens boot قرار دارد که نام این نرم افزار paragon partition manager است شما به راحتی در فضای این نرم افزار میتوانید پارتیشن های هارد را پاک نموده و مجددا بازسازی نمایید و در نهایت تغییرات را اعمال نمایید.

لطفا وضعیت را اعلام بفرمایید.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

14. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (29th July 2011),mir5 (2nd October 2011),mohammadbist (28th December 2011),کشمیری (15th December 2016),داوودی فر (30th July 2011)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Meisam-Alishahi Click here to enlarge
    هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز نگران نباشید مشکل هارد شما مشکلی بسیار ساده است و ان شاالله با راهنمایی مشکلتان حل خواهد شد ، پارتیشن تیبل هارد شما دچار اشکال شده (در بخش MBR ) و این مشکل با برنامه های بسیار زیادی قابل حله اولین برنامه ای رو که بنده به شما پیشنهاد میکنم نرم افزاری است که در مجموعه hirens boot قرار دارد که نام این نرم افزار paragon partition manager است شما به راحتی در فضای این نرم افزار میتوانید پارتیشن های هارد را پاک نموده و مجددا بازسازی نمایید و در نهایت تغییرات را اعمال نمایید.

لطفا وضعیت را اعلام بفرمایید.

موفق باشید
    سلام وخسته نباشید و ممنون از لطف و توجه شما . حالا این نرم افزار ، باید رو ویندز نصب شه ، یا باید با اون بوت بشی ، بعدش بری تو فضای نرم افزار ، و کجا می تونم این نرم افزارو پیدا کنم با تشکر فراوان .

16. 4کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (30th July 2011),mir5 (2nd October 2011),mohammadbist (28th December 2011),کشمیری (15th December 2016)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام وخسته نباشید و ممنون از لطف و توجه شما . حالا این نرم افزار ، باید رو ویندز نصب شه ، یا باید با اون بوت بشی ، بعدش بری تو فضای نرم افزار ، و کجا می تونم این نرم افزارو پیدا کنم با تشکر فراوان .

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز اين برنامه در مجموعه hirens boot قرار دارد و شما cd hirens boot را در دستگاه قرار دهيد و اين مجموعه بصورت بوتيبل ميباشد و بعد از قرار دادن اين مجموعه در كامپيوتر ليست نرم افزار هاي موجود در اين مجموعه در فضاي DOS به نمايش گذاشته ميشود و شما پس از انتخاب نرم افزار مورد نظر وارد فضاي همون نرم افزار خواهيد شد.

اين هم آخرين ورژن اين مجموعه

http://www.hirensbootcd.org/files/Hi...ootCD.14.0.zip

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

18. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

mir5 (2nd October 2011),mohammadbist (28th December 2011),omid.akbari (8th August 2011),کشمیری (15th December 2016),داوودی فر (30th July 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع