.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: (پست کامل شد)عدم كاركرد بلوتوثw580

تشکر ها
    1,535
    2,389 سپاس از460 پست

(پست کامل شد)عدم كاركرد بلوتوثw580

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
    دوستان عزيز يك گوشي سوني اريكسون مدل w580 بلوتوث از كار افتاده بدين شكل كه روي حالت روشن مي ايد اما علامت دندان آبي روي صفحه نمي ايد ودر سرچ نيز چيزي پيدا نميشود؟
    هيچ اقدامي هم انجام ندادم بعلت عدم تجربه در اين مورد
    منتظر پاسخ اساتيد اهل فن هستم
    قربان شما
    Click here to enlargeClick here to enlarge
    ویرایش توسط hosaini 2000 : 12th September 2011 در ساعت 10:14

2. 5کاربر از اشکین3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (9th August 2011),hosaini 2000  (8th August 2011),iraj_kh (2nd September 2011),KIAN FAR (8th August 2011),venusz (1st July 2012)

شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل
    تشکر ها
    5,129
    6,921 سپاس از1,296 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط فرخ جوانمرد Click here to enlarge
    با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
    دوستان عزيز يك گوشي سوني اريكسون مدل w580 بلوتوث از كار افتاده بدين شكل كه روي حالت روشن مي ايد اما علامت دندان آبي روي صفحه نمي ايد ودر سرچ نيز چيزي پيدا نميشود؟
    هيچ اقدامي هم انجام ندادم بعلت عدم تجربه در اين مورد
    منتظر پاسخ اساتيد اهل فن هستم
    قربان شما
    Click here to enlargeClick here to enlarge
    دوست عزیز
    قبل از هر اقدامی گوشی رو فلش کنید
    و نتیجه رو اعلام کنید

4. 6کاربر از hosaini 2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (9th August 2011),hadizamani (8th August 2011),iraj_kh (2nd September 2011),KIAN FAR (8th August 2011),venusz (1st July 2012),اشکین3 (8th August 2011)

تشکر ها
    1,535
    2,389 سپاس از460 پست
    با سلام خدمت شما استاد عزيز
    طبق اموزش شما گوشي فوق با موفقيت و بدون خطا فلش شد اما باز هم بلوتوث عمل نميكند يعني روشن ميشود اما آرم دندان آبي نمي آيد و هيچ وسيله اي را پيدا نميكند
    راه حلش را مرقوم فرماييد

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

6. 3کاربر از اشکین3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hosaini 2000  (9th August 2011),iraj_kh (2nd September 2011),venusz (1st July 2012)

تشکر ها
    874
    930 سپاس از155 پست

با سلام خدمت شما استاد عزيز
    طبق اموزش شما گوشي فوق با موفقيت و بدون خطا فلش شد اما باز هم بلوتوث عمل نميكند يعني روشن ميشود اما آرم دندان آبي نمي آيد و هيچ وسيله اي را پيدا نميكند
    راه حلش را مرقوم فرماييد

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    سلام
    فرخ جان ابتدا مقاومت فیوزی را تست کنیددر مرحله دوم ic بلوتوث را سرویس کنید و هیت دهید در صورت عدم نتیجه تعویض کنید

موفق باشید
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست S500 BLUETOOTH.jpg  
    [CENTER][SIZE=4][I][IMG]http://www.img.online-dl.com/images/l451_aa.gif[/IMG][/I]
    [COLOR=Navy][I]منت از خلقی[/I] بهر لقمه نانی میکشیم. دیگری نان میدهد ، ما ناز ایشان میکشیم.[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

8. 5کاربر از hadizamani بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (10th August 2011),hosaini 2000  (9th August 2011),iraj_kh (2nd September 2011),REZA JAVID (9th August 2011),اشکین3 (9th August 2011)

تشکر ها
    1,535
    2,389 سپاس از460 پست

نتيجه تعمير

با سلام خدمت دوستان عزيز كارهاي فوق هم انجام شد بجز تعويض ايسي بلوتوث چون من تجربشو ندارم و ميدونم صددرصد جواب نميده چون پايه هاش زيادن
    ميترسم خاموش شه و غرامت بدم اگر بقول دوستان راه ديگر هست جمري چيزي:0034:0( منكه تو جمپر زدن استادم)
    بگين تا بزارم وگرنه گوشيرو بدم دست صاحبش قربان شما

10. نمایش تمام تشکر های اشکین3 در این پست:

hosaini 2000  (9th August 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل
    تشکر ها
    5,129
    6,921 سپاس از1,296 پست

با سلام خدمت دوستان عزيز كارهاي فوق هم انجام شد بجز تعويض ايسي بلوتوث چون من تجربشو ندارم و ميدونم صددرصد جواب نميده چون پايه هاش زيادن
    ميترسم خاموش شه و غرامت بدم اگر بقول دوستان راه ديگر هست جمري چيزي:0034:0( منكه تو جمپر زدن استادم)
    بگين تا بزارم وگرنه گوشيرو بدم دست صاحبش قربان شما

توصیه میکنم یک بار GDFS رایت و سپس دوباره فلش کنید

12. 4کاربر از hosaini 2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (10th August 2011),iraj_kh (2nd September 2011),venusz (1st July 2012),اشکین3 (10th August 2011)

تشکر ها
    1,535
    2,389 سپاس از460 پست

استاد يكباره من با فلش همزمان GDFS هم رايت كردم يعني همراه اون دوتا فايل اصلي در قسمت MISC هم GDFS گذاشتم اگر كار من غلطه بگين همونطور انجام بدم يعني اول رايت GD بعد فلش با دو فايل

14. 4کاربر از اشکین3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (11th August 2011),hosaini 2000  (9th August 2011),iraj_kh (2nd September 2011),venusz (1st July 2012)

تشکر ها
    128
    714 سپاس از97 پست

استاد يكباره من با فلش همزمان GDFS هم رايت كردم يعني همراه اون دوتا فايل اصلي در قسمت MISC هم GDFS گذاشتم اگر كار من غلطه بگين همونطور انجام بدم يعني اول رايت GD بعد فلش با دو فايل

سلام
    gdfs رو به این صورت رایت میکنند:
    1- ریکاوری
    2- فلش
    3- رایت gdfs
    erome - 4
    طبق گفته مدیر ابتدا gdfs رایت کنید که احتمالا جواب بده چون روشن میشه...
    [CENTER]

[SIZE=3][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS][B]حاصل عشق مترسک به کلاغ,مرگ یک مزرعه است[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][B][FONT=Fixedsys][COLOR=Magenta][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

[/CENTER]

16. 6کاربر از REZA JAVID بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (10th August 2011),hadizamani (10th August 2011),hosaini 2000  (9th August 2011),iraj_kh (2nd September 2011),venusz (1st July 2012),اشکین3 (10th August 2011)

تشکر ها
    1,535
    2,389 سپاس از460 پست
    با سلام اقايان اين باكس اس ايتول هم براي خودش شكم درديست من خيلي در اين باكس عربم يو اف اس و ام ايكس به اين سختي نبود شايد بخاطر آموزشهاي غلط بعضي سايتها و شركتهاست كه من به اين روز افتاده ام هركس چيزي ميگويد يكي ميگه ريكاوري كن يكي ميگه انلوك كن من كه سرگردان شدم سايت جي اس ام آريا يه جور ميگه بقيه يه جور ديگه بلاخره مجبورم برم سايت خود سوني اريكسون بدم دست مترجم ببينم چه خبره آقا جون شما ميگيد ريكاوري كن جي اس ام ميگه اگه ريكاوري در بعضي از ورژنها انجام بديد گوشي هرگز روشن نميشه ما مونديم سرگردون نميدونيم دم خروس را ببينيم يا قسم حضرت عباس را... جي اس ام آريا ميگه Erom فقط تو برد خالي نوشته ميشه و شما ميگيد اينجا بنويسم .اين تناقض گوييها منو گيج كرد. يك فوق تخصص نرم افزار داراي گواهي سيتول بياد

18. 2کاربر از اشکین3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hosaini 2000  (10th August 2011),venusz (1st July 2012)

شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل
    تشکر ها
    5,129
    6,921 سپاس از1,296 پست

با سلام اقايان اين باكس اس ايتول هم براي خودش شكم درديست من خيلي در اين باكس عربم يو اف اس و ام ايكس به اين سختي نبود شايد بخاطر آموزشهاي غلط بعضي سايتها و شركتهاست كه من به اين روز افتاده ام هركس چيزي ميگويد يكي ميگه ريكاوري كن يكي ميگه انلوك كن من كه سرگردان شدم سايت جي اس ام آريا يه جور ميگه بقيه يه جور ديگه بلاخره مجبورم برم سايت خود سوني اريكسون بدم دست مترجم ببينم چه خبره آقا جون شما ميگيد ريكاوري كن جي اس ام ميگه اگه ريكاوري در بعضي از ورژنها انجام بديد گوشي هرگز روشن نميشه ما مونديم سرگردون نميدونيم دم خروس را ببينيم يا قسم حضرت عباس را... جي اس ام آريا ميگه Erom فقط تو برد خالي نوشته ميشه و شما ميگيد اينجا بنويسم .اين تناقض گوييها منو گيج كرد. يك فوق تخصص نرم افزار داراي گواهي سيتول بياد
    دوست عزیز
    به نظر من کار کردن با هیچ باکسی به اندازه SE TOOL راحتتر و شیرینتر نیست..
    فقط برای یه سری از کارهاش یک مراحلی باید طی بشه..
    من آموزشهای جالب و کاملی رو توی سایت گذاشتم..
    مطالعه کن و هرجا مشکل داشتی بگو تا راهنماییت کنم..فقط با حوصله مراحل رو دنبال کن..
    همه فایلهای مورد نیاز رو هم داری
    با همون ستاپ اسیتول روی دسکتاپ سیستمت هست..
    این رو هم حتماً دانلود کن
    مشکلت برطرف میشه..
    http://www.4shared.com/file/X4nQ_y_g...HE_SETOOL.html

20. 5کاربر از hosaini 2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (11th August 2011),hadizamani (10th August 2011),iraj_kh (2nd September 2011),venusz (1st July 2012),اشکین3 (10th August 2011)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع