.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: سیستم کامپیوتر من مدتی بود که وسط کار کاملا قفل میکرد

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط reza4222108 Click here to enlarge
    من داخل این هارد اطلاعات زیادی دارم
    من زمان پارتیشن بندی چهار تا درایو درست کردم والان کامپیوتر هارد رو میشناسه{maxtor stm3320613as}
    ولی هیچ کدوم از درایوها رو نمیشناسه و داخل تنظیمات setup حجم هارد رو صفر مگابایت نشان میدهد
    در ضمن کابل SATA عوض کردم من الان یه سیستم سالم دارم این هارد رو به اون وصل کردم سیستم هارد رو میشناسه اما هیچ کدام از درایو ها نمیاد
    با تشکر
    منظور من از پارتیشن بندی این بود که این هارد دیسک چهارتا درایو داره و داخل هر چهارتا اطلاعات دارم و من هیچ کدوم را فرمت نکردم ولی اصلا درایوها نمیاد فقط داخل device manager هارد رو میشناسه به این مشخصات maxtor stm3320613as
    هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز به استناد فرمايشات جنابعالي اين مشكل هارد شما متوجه دو بخش ميشو د بخش اول Partition Table و بخش دوم Firmware اگر مشكل از بخش اول باشد بنده ميتوانم با راهنمايي و معرفي نرم افزار و نحوه عمليات كار با نرم افزار را خدمتتان توضيح دهم تا ان شاالله مشكل رفع شود اما اگر مشخص شود كه مشكل از بخش دوم ميباشد ديگر با برنامه و نرم افزار مشكل حل نميشود و بايد با دستگاه PC3000 اين مشكل رفع شود كه در صورت تمايل ، ميتوانيد هارد را براي ما (كلينيك خانه سخت افزار نكا) ارسال نماييد.

خوب ابتدا بخش Partition Table را چك ميكنيم شما با برنامه PTDD Partition Table Doctor 3.5 به راحتي ميتوانيد مشكل اين بخش مخصوصا MBR را بر طرف نماييد براي كار با اين نرم افزار بايد توضيحاتي خدمتتان عرض كنم .پس از دريافت و نصب برنامه (اين برنامه را در يك سيستم سالم كه ويندوز داشته باشه نصب نماييد ) و توضيحا بايد عرض كنم كه حتما هارد معيوب خود را به عنوان هارد دوم به اين سيستم وصل نماييد پس از اجراي نرم افزار هر پيغامي را كه مشاهده نموديد CANCEL كنيد تا به صفحه اصلي اين نرم افزار برسيد پس از مشاهده صفحه اصلي اين نرم افزار كليد F3 بر روي كيبورد را بزنيد و پس از ظاهر شده پنجره جديد حالت Automatic را انتخاب نماييد و بر روي NEXT كليك نماييد اين نرم افزار پس از اسكن بخش MBR تمامي پارتيشن هاي LIVE را به شما نشان ميدهد و شما پس از مشاهده پارتيشن ها ي بدست آمده فقط از برنامه خارج شويد ، فقط در هنگام خارج شدن از شما سوال ميپرسد كه آيا تغييرات را ذخيره كند و شما بر روي گزينه YES كليك نماييد و سپس برنامه بسته خواهد شد و سيستم بصورت خودكار ريستارت مينمايد و شما پس از بالا آمدن مجدد ويندوز ان شاالله شاهد پارتيشن هاي قبلي خود ميشويد فقط يك نكته اي بايد عرض كنم كه موقعي كه در صفحه اصلي اين برنامه هستيد و قبل از انجام عمليات بايد دقت داشته باشيد كه هارد معيوب را جهت انجام اين كار انتخاب نماييد چون هارد معيوب شما به عنوان هارد دوم شناخته ميشود شما بايد در پنجره اي كه در زير آيكن SAVE وجود دارد هارد دوم خود را انتخاب نماييد و دقت نماييد كه اشتباه نكنيد و بعد از آن ادامه مراحل را انجام دهيد.

لطفا نتيجه را اعلام نماييد.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

2. 10کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (14th August 2011),barrdia12q  (12th August 2011),iraj_kh (12th August 2011),mohammadbist (28th December 2011),omid.akbari (13th August 2011),reza4222108 (13th August 2011),SALEH (12th August 2011),TAHA1 (12th August 2011),داوودی فر (6th October 2011),عماد عموئي (13th August 2011)

علایق
    FACEBOOK
    شغل و حرفه
    تعمیرات صوتی تصویری
    تشکر ها
    361
    783 سپاس از81 پست

با تشکر از Meisam-Alishahi
    من کارایی که گفتین انجام دادم ولی باز هم نشد
    احتملا مشکلش از همون Firmwareمیتونه باشه
    مرسی از راهنماییتون

4. 8کاربر از reza4222108 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (14th August 2011),Meisam-Alishahi (13th August 2011),mohammadbist (28th December 2011),omid.akbari (13th August 2011),tofighsob (14th September 2011),کشمیری (20th June 2016),داوودی فر (6th October 2011),عماد عموئي (13th August 2011)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع