.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: مشکل در استفاده از برنامه اپرامینی واینترنت

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

پیش فرض مشکل در استفاده از برنامه اپرامینی واینترنت

باسلام وخسته نباشید
    دوستان بنده تاهفته قبل ازاینترنت ایرانسل وبا گوشی نوکیا3500 کلاسیک برنامه اپرامینی استفاده می کردم خیلی سرعت خوب وعالی بود( البته این رو هم بگم با همین اینترنت وگوشی با کامپیوتر هم کار میکنم که اونجا هم سرعت پایین اومده )چند روزی هست که برنامه اپرا مینی کار نمیکنه وپیغام میده (( اتصال بااینترنت برقرارنشد بامرورگردسکتاپ به سایت اپرابروید ورژن 4.3 .یاباارائه کننده اینترنت خود تماس بگیرید )) ورژن 4.3 رو امتحان کردم اون هم سروراصلی رو پیدا نمیکنه واصلانصب نمیشه ورژن 6.1 هم همینجور.
    خواهش می کنم دوستانی که تو کاراستفاده از اینترنت ایرانسل با گوشی هستند راهنمایی فرمایند . ( همچنین در مورد بالا بردن سرعت همین اینترنت در گوشی )
    ممنون میشم .
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. 7کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Ali_Satellite  (5th September 2011),ARIYA (7th September 2011),barrdia12q  (4th September 2011),hosaini 2000  (7th September 2011),M_Repair (5th September 2011),محمد مهدوی (5th September 2011),شهریار (5th September 2011)

سرپرستی بخش رسیورها و بخش نرم افزارهای کامپیوتر و موبایل

تشکر ها
    2,975
    11,319 سپاس از1,757 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    باسلام وخسته نباشید
    دوستان بنده تاهفته قبل ازاینترنت ایرانسل وبا گوشی نوکیا3500 کلاسیک برنامه اپرامینی استفاده می کردم خیلی سرعت خوب وعالی بود( البته این رو هم بگم با همین اینترنت وگوشی با کامپیوتر هم کار میکنم که اونجا هم سرعت پایین اومده )چند روزی هست که برنامه اپرا مینی کار نمیکنه وپیغام میده (( اتصال بااینترنت برقرارنشد بامرورگردسکتاپ به سایت اپرابروید ورژن 4.3 .یاباارائه کننده اینترنت خود تماس بگیرید )) ورژن 4.3 رو امتحان کردم اون هم سروراصلی رو پیدا نمیکنه واصلانصب نمیشه ورژن 6.1 هم همینجور.
    خواهش می کنم دوستانی که تو کاراستفاده از اینترنت ایرانسل با گوشی هستند راهنمایی فرمایند . ( همچنین در مورد بالا بردن سرعت همین اینترنت در گوشی )
    ممنون میشم .
    دوست عزیز سرور آپرا مینی مشکل پیدا کرده . شما از برنامه uc web browser استفاده کنید. سرعت بسیار بالا در لود کردن و همچنین دانلود فایل های حجیم از مزیت های این مرورگر خوب است. من خودم از این برنامه استفاده میکنم و بسیار راضی هستم.
    دوست عزیز این را هم متذکر بشم کند شدن سرعت اینترنت فراگیره و فقط مختص شما نیست.
    فایل های پیوست شده

4. 6کاربر از barrdia12q بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Ali_Satellite  (5th September 2011),ARIYA (5th September 2011),hosaini 2000  (7th September 2011),M_Repair (5th September 2011),محمد مهدوی (5th September 2011),شهریار (5th September 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

باسلام وخسته نباشید
    ممنون میشم .
    باسلام

دوست عزیزبنده خودم ازایرانسل استفاده میکنم امانه ازاین روشی که شمااستفاده میکنید درده سرزیادی داره وبه ریسکش نمی ارزه.بهتون پیشنهادمیکنم به تایپیک زیربروید وحتماازمرورگرگوگل کروم استفاده نماییدسرعت عالیه.

آموزش انتقال اینترنت موبایل به کامپیوتر با کابل usb - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

6. 6کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Ali_Satellite  (5th September 2011),ARIYA (5th September 2011),hosaini 2000  (7th September 2011),mostafa2010 (5th September 2011),محمد مهدوی (5th September 2011),شهریار (5th September 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ghasem_se Click here to enlarge
    دوست عزیز سرور آپرا مینی مشکل پیدا کرده . شما از برنامه uc web browser استفاده کنید. سرعت بسیار بالا در لود کردن و همچنین دانلود فایل های حجیم از مزیت های این مرورگر خوب است. من خودم از این برنامه استفاده میکنم و بسیار راضی هستم.
    سلام تشکر می کنم کارم راه افتاد.
    برنامه خوب برای چت با همین گوشی ندارین ؟ من چن تا برنامه رو امتحان کردم ارور ای دی وپسورد میده .
    ممنون
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی

8. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hosaini 2000  (7th September 2011),M_Repair (5th September 2011),محمد مهدوی (5th September 2011),شهریار (7th September 2011)

تشکر ها
    2,975
    11,319 سپاس از1,757 پست

برنامه خوب برای چت با همین گوشی ندارین ؟ من چن تا برنامه رو امتحان کردم ارور ای دی وپسورد میده .
    ممنون
    دوست عزیز حداقل میگفتید از چه برنامه ای استفاده کرده اید تا من برنامه ای دیگر به شما معرفی کنم. ولی از نظر من بهترین نرم افزار چت در گوشی برنامه nimbuzz است.

شما به وسيله اين مسنجر قادريد تا با آيدي خود در سرويس هاي Skype, MSN, Google Talk, Jabber , AIM, Yahoo به چت و گفتگو بپردازيد.

قابليت هاي نرم افزار :

چت رايگان , چت گروهي در چت روم ها

اشتراک رايگان عکس و رينگتون با دوستان

تماس صوتي رايگان

قابليت بک آپ گيري و بازيابي دفترچه تلفن

قابليت استفاده از گزينه Buzz در مسنجر

هم چنين به دليل جاوا بودن نرم افزار بر روي اکثر گوشي هاي نوکيا و سوني اريکسون و ... به خوبي اجرا خواهد شد.
    فایل های پیوست شده

10. 6کاربر از barrdia12q بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th September 2011),hosaini 2000  (7th September 2011),mostafa2010 (5th September 2011),M_Repair (5th September 2011),محمد مهدوی (5th September 2011),شهریار (7th September 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

ممنون
    باسلام

دوست عزیزاین مسنجریکی ازبهترین مسنجرهاست.فقط یه اکانت توی سایتش بساز.امافقط روم نداره.من خودم چندسالیه استفاده میکنم هزینشم درروزحدود150تومن یا200تومن میوفته.
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط M_Repair : 7th September 2011 در ساعت 05:50

12. 5کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th September 2011),hosaini 2000  (7th September 2011),mostafa2010 (5th September 2011),محمد مهدوی (5th September 2011),شهریار (7th September 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ghasem_se Click here to enlarge
    خسته نباشی قاسم خان
    دستتوت درد نکنه این برنامه رو نصب کردم خوب بود باز میکنه فقط سایتهای فارسی (مثلا روزنامه ها ) فونتشون به هم ریخته است
    میشه درستش کرد ؟

14. 5کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th September 2011),barrdia12q  (5th September 2011),hosaini 2000  (7th September 2011),محمد مهدوی (5th September 2011),شهریار (7th September 2011)

تشکر ها
    2,975
    11,319 سپاس از1,757 پست

خسته نباشی قاسم خان
    دستتوت درد نکنه این برنامه رو نصب کردم خوب بود باز میکنه فقط سایتهای فارسی (مثلا روزنامه ها ) فونتشون به هم ریخته است
    میشه درستش کرد ؟
    همه سایت های فارسی رو بهم ریخته نشون میده؟
    چون من خودم ازش استفاده میکنم و مشکلی نداره !!! روی گوشی های دیگه امتحانش کن .شاید فونت گوشیتو ساپورت نمیکنه و بهم ریخته نشونش میده. احتمالا ورژنای دیگرش روش کار کنه . حقیقت امر من راهی براش سراغ ندارم.

16. 5کاربر از barrdia12q بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th September 2011),hosaini 2000  (7th September 2011),mostafa2010 (5th September 2011),محمد مهدوی (5th September 2011),شهریار (7th September 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Mehdi software Click here to enlarge

باسلام

دوست عزیزاین مسنجریکی ازبهترین مسنجرهاست.فقط یه اکانت توی سایتش بساز.امافقط روم نداره.من خودم چندسالیه استفاده میکنم هزینشم درروزحدود150تومن یا200تومن میوفته.
    سلام
    مرسی
    150 تا 200 هزارتومن ؟!! کجا پول باید بدیم .
    ویرایش توسط M_Repair : 7th September 2011 در ساعت 05:51

18. 3کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th September 2011),hosaini 2000  (7th September 2011),شهریار (7th September 2011)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

سلام
    مرسی
    150 تا 200 هزارتومن ؟!! کجا پول باید بدیم .
    درود
    منظور ایشان 150 تا 200 تک تومان بود و هزینه اینترنت استفاده شده است نه چیز دیگری
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

20. 6کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hosaini 2000  (7th September 2011),iraj_kh (9th September 2011),mostafa2010 (7th September 2011),M_Repair (7th September 2011),TAHA1 (7th September 2011),شهریار (7th September 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع