.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 195

موضوع: تایـپـیــک جـدیـدتـریـن اخـبــار از دنــیای بـــازی

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    میدان نبرد 3 و مپ های 2000 متر مربعی

– ‬‬

به تازگی شرکت DICE اعلام کرده است که مپ های بازی میدان نبرد 3, وسعت بسیار زیادی خواهند داشت. این استودیو وسعت این مپ ها را بیش از 2,000 متر مربع اعلام کرده است.

Click here to enlarge

این خبر زمانی تایید شد که یکی از طرفداران این بازی در توییتو, از یکی از طراحان بازی BF3 ,آقای توماس دونکو درباره وسعت مپ های BF3 سوال کرد و توماس جواب داد:”وسعت مپ ها این بازی بسیار زیاد است. به طوری که وسعتشان از 2,000 متر مربع هم بیشتر است.”
    بازی Battlefield 3 در تاری سوم آبان ماه سال جاری بر روی سه پلتفرم همیشگی عرضه خواد شد.
    راه ارتباطی با بنده از طریق جیمیل:

iraj.khosravani2@gmail.com

2. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (17th October 2011),M.Salehi  (29th September 2011)

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    دموی Need for Speed: The Run در 18 اکتبر

‬‬

به تازگی شرکت EA که ناشر بازیه Need for Speed: The Run است تاریخ دقیق انتشار دموی این بازی را مشخص کرده است.این شرکت اخیرا تریلری جدید از روند این بازی منتشر کرده بود که به همراه آن,تاریخ عرضه دموی آن را هم اعلام کرد.

Click here to enlarge

به گفته EA این دمو,بسیار هیجان انگیز و چالش بر انگیز است که درست در وسط یک صحرا با نام گرم نوادا آغاز میشود و شما باید با در اختیار داشتن یک ماشین Lamborghini Gallardo LP 550-2 کار را شروع کنید.
    بنا بر گفته EA, دموی این بازی در تاریخ 18 اکتبر عرضه خواهد شد.

4. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    Kane & Lynch 2 در دست ساخت

‬‬

با توجه به آگهی استخدام متخصصین که توسط IO در وبسایت آن ها با عنوان هایی چون Gamerzines و ad for senior programmers قرار گرفته است قویترین حدسی که می توان زد ادامه ی ساخت بازی K&L است. این بازی ادامه ای برای دو بازی قبلی خواهد بود و پیش بینی می شود که تا پایان سال 2013 عرضه شود.
    سال گذشته موقع عرضه ی شماره ی دوم از بازی خشن و متفاوت Kane & Lynch 2 مسئولان اسکوئر انیکس (آقای Ian Livingstone) گفته بود:

Click here to enlarge
    “فعلا در مورد رونمایی ازادامه ی کین و لینچ صحبتی نشده است ولی ما دوست داریم بازی های پرمخاطبمان را ادامه دهیم و این بازی تا متوقف شدن راه زیادی دارد، ما سعی می کنیم که شخصیت های خوب و جذابمان را حفظ کنیم و کین و لینچ جزو این دسته هستند. مردم آن ها را دوست دارند و این به نفع ماست که این بازی را ادامه دهیم.”
    پس از همان موقع هم می شد انتظار داشت که شماره ی سوم این بازی هم ساخته خواهد شد. هنوز چیزی به طور قطع اعلام نشده است اما انتظار میرود پس از اتمام روند ساخت و توسعه ی Hitman تمرکز IO Interactive به کین و لینچ معطوف شود. پس باید منتظر یک رونمایی از این بازی باشیم.

6. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    DLC های Witcher 2 برای PC رایگان می ماند اما برای X360 نه
    Click here to enlarge
    آقای Adam Badowski کارگردان و توسعه دهنده بازی The Witcher 2 طی مصاحبه ای با سایت خبری rockpapershotgun اعلام کرد که DLC های بازی The Witcher 2 برای پلتفرم PC رایگان می ماند، اما کاربران نسخه ی Xbox360 برای بهرمندی از این محتوا ها باید هزینه ای را پرداخت کنند.
    او در این مصاحبه نحوه نگرش " Gamer یک گاو شیرده است" را کمی اشتباه خواند، و در این باره اینطور بیان کرد که:" ما این دیدگاه را اشتباه نمی دانیم، اما ما واقعاً دوست نداریم Gamer را یک گاو شیرده ببینیم، که هر وقت دوست داریم برای دوشیدنش اقدام کنیم. ساخت محتوای قابل دانلود فرصتی برای کسب سود است، این موضوع مشکلی ندارد و ما نیز تنها ککسانی نیستیم که در این صنعت فعالیم، ما هم برای تجارت آمدیم به صنعت بازی، اما ما این موضوع را آخرین راه برای کسب درآمد نمی دانیم، اما میتوانیم این مشکل را عوض کنیم."
    او ادامه داد:"اگر شما با تفکر پول محور در این صنعت فعالیت کنید، می توانید چیز هایی را به وجود آورید، اما من فکر می کنم این ناجوانمردیست که ما بازیکن را مجبور کنیم برای تجربه کردن یک بازی کامل مدام پول پرداخت کند.
    "البته همیشه اینطور نیست، DLC های زیبایی وجود دارند که چیز های زیادی رو به بازی اضافه می کنند (مراحل، مکان های جدید، حریف های جدید و...)اما DLC ها به بازی اصلی مربوط نیستند و فقط برای طرفداران واقعی ارزشمندند، اما این سخته که بازی رو بخاطر همچین چیز هایی محدود کنیم."

او در آخر گفت:" وقتی شما محصول ما را می خرید توقع یک سرویس بلند مدت را از ما دارید." برای این مورد وی Baldur’s Gate: Tales of the Sword Coast را مثال زد و گفت ما هنوز برنامه ای برای یک محتوای قابل دانلود اختصاصی نداریم.

The Witcher 2 در ربع اول سال 2012 برای Xbox360 منتشر می شود و آپدیت 2.0 را که در 29 سپتامبر جاری برای نسخه PC منتظر می شود را داراست.
    Badowski ادامه داد:" DLC ها همچنان برای PC Gamer ها رایگان است، و فقط احتمال دارد استثنایی بوجود آید. اما در مورد نسخه Xbox360 قضیه فرق دارد، زیرا ما مجبورین تابع قوانین Microsoft باشیم، اما بر روی PC هنگامی که شما بازی را می خرید، دیگر نیازی نست نگران پرداخت هزینه ی بیشتر باشید، همه الحاقی ها و محتوا هایی که در آینده می آیند برای شما رایگان است."

8. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    TITAN در Blizzcon امسال نخواهد بود.

بلیزارد روز گذشته اعلام کرد بازی جدیدش یعنی TITAN در نمایشگاه Blizzcon امسال که یک ماه دیگر برگزار خواهد گردید حضور نخواهد داشت.
    بازی جدید TITAN یک MMO کاملا جدید میباشد که گفته می شود انتشار آن از سال 2013 به بعد خواهد بود.
    بلیزارد با این وجود از احتمال حضور این بازی در سبک MMO در Blizzcon 2012 خبر داد ولی هیچ چیزی را قطعی ندانست

10. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (17th October 2011),M.Salehi  (30th September 2011)

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    دیوید کیج: Heavy Rain 2 را نخواهم ساخت چون برای پول بازی نمی سازم

‬‬

David Cage رئیس استودیوی Quantic Dream گفته است قصد ندارد Heavy Rain 2 را بسازد چون برای پول در آوردن وارد تجارت بازی های رایانه ای نشده است.
    او در مصاحبه ای با سایت Develop گفت دیدگاه آن ها، ساخت دنباله ی بازی ها نیست بلکه Quantic Dream همیشه با ایده های جدید صنعت بازی های رایانه ای را تکان می دهد. او گفت:
    “من برای پول در آوردن وارد تجارت بازی های رایانه ای نشده ام. من Heavy Rain را ساختم چون به آن علاقه داشتم، چون این بازی حرف های زیادی برای گفتن داشت. بله من می توانستم Heavy Rain 2 را بسازم، من چیز هایی که باید می گفتم را گفته ام. این عظمت و قدرت Quantic Dream است که این قدر توانایی در ساخت ایده های جدید و تحول بازی های رایانه ای دارد.”
    “نمی دانم چه بگویم. من استراتژی بلند مدتی در مورد شغلم ندارم. کار من قطعاً برای این نیست که تا حد ممکن پول در بیاورم. من واقعاً به خودم به چشم یک نویسنده نگاه می کنم و فقط به غریزه ام اعتماد می کنم. به نظرم طرفداران کار هایی که من تا الان انجام داده ام دوست دارند که باز هم همان طور کار بکنم.”

Click here to enlarge

“من یک بازی ساز قدیمی هستم. من امسال 42 ساله می شوم. خیلی طراحان بازی قدیمی هستند که وقتی جوان هستند شور و اشتیاق زیادی برای بازی سازی دارند اما رفته رفته با بالا رفتن سن شان اشتیاق شان کم می شود. بعد از آن صاحب خانواده می شوند و ناگهان با خود فکر می کنند «باید تا جایی که می توانم برای خانواده ام پول در بیاورم». این مسئله خیلی اهمیت دارد. من هنوز به چنین مرحله ای نرسیده ام.”
    “به نظرم من هنوز هم دارم کار های مهمی انجام می دهم. شاید این خیلی ساده به نظر برسد اما من هنوز هم فکر می کنم اینجا هستم تا کار های خلاقانه انجام بدهم. من یک کمپانی بازی سازی دارم چون برای تحقق ایده هایم به آن نیاز دارم.”

Click here to enlarge

David Cage همچنین در مورد نارضایتی اش در خصوص نوع بازاریابی شرکت Atari برای Fahrenheit در آمریکا صحبت کرد و گفت تغییر نام این بازی در آمریکا از Fahrenheit به Indigo Prophecy فوق العاده احمقانه بوده است.
    علاوه بر این طبق گفته های او چون در بازی هایش، تفنگ وجود ندارد شرکت های بازاریابی آمریکایی این را به عنوان مانعی بر سر راه فروش بازی می دانند در حالی که این تصور کاملاً اشتباه است.

12. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    تصاویر نقشه های MW3

‬‬

در ابنجا شما می توانید تصاویری از نقشه های مربوط به بخش چند نفره و Special Ops بازی MW3 را ببینید.
    این نقشه ها با نام های Resistance که در شهر پاریس جریان دارد؛ Arkaden در شهر برلین کشور آلمان و Underground در شهر لندن موجود هستند.

Click here to enlargeClick here to enlarge

14. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    نسخه ی PC عنوان Assassin's Creed: Revelations تاخیر خورد !

Click here to enlarge

عنوان Assassin's Creed: Revelations قرار بود برای PC در تاریخ 15 نوامبر 2011 عرضه شود .
    اما امروز طبق گزارش eurogamer نسخه ی PC این عنوان تا 2 December سال 2011 تاخیر خورده است.
    نسخه های کنسولی این عنوان طبق تاریخ گذشته یعنی در 15 نوامبر عرضه خواهند شد .فعلا یوبی سافت هیچ دلیلی برای این تاخیر اعلام نکرده است.
    در گذشته نسخه های قبلی این عنوان نیز تاخیری چند ماه داشته اند که در ماه مارس عرضه شده اند

16. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (17th October 2011),M.Salehi  (3rd October 2011)

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    L.A. Noire: The Complete Edition برای PC همزمان با عرضه MW3

‬‬

به تازگی شرکت راک استار که به عنواین سوم شخصش معروف است,تایید کرده است که عنوان L.A. Noire: The Complete Edition درست همزمان با تاریخ عرضه بازی CoD:MW3 یعنی 17 آبان در در آمریکا برای PC منتشر خواهد شد و همچنین در تاریخ 20 آبان هم در اروپا عرضه خواهد شد.
    این بازی یک کد اختصاصی نیز دارد که اگر آن را داشته باشید, میتوانید از تمام DLC های آن به طور رایگان استفاده نمایید.

Click here to enlarge

لازم به ذکر است که نسخه PC بازی L.A.Noire مانند نسخه های کنسولی آن, کاملا از تکنولوژی NVIDIA 3D Vision که در این بازی به کار گرفته شده است, پشتیبانی خواهد کرد.
    قیمت این بازی نیز چیزی حدود $ 49.99 است.
    سیستم مورد نیاز برای اجرای این عنوان نیز بر روی PC به شرح زیر است:

Operating System: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3 / OnLive for PC or Mac
    Processor:
    Intel Dual Core 2.2GHz to Quad Core 3.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz
    RAM:
    2GB to 8GB
    Hard drive space:
    16GB
    Video Card:
    NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB / Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB
    Sound Card:
    100% DirectX 9 Compatible
    DVD Drive

18. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    میزگرد کاربران سایت دنیای بازی با مرد جنجالی این روزها: “فرهود فرمند”

‬‬

Click here to enlarge

“فرهود فرمند” یکی از قدیمی ترین بازی سازان ایران است. قبل از کوهنورد یک بازی پلتفرمر دیگر ساخته که مربوط به سال ها پیش است. این روزها، این فرد مرد جنجالی صنعت بازی ایران است. البته می توان به جای کلمه ی جنجالی از معترض نیز استفاده کرد. فرهود فرمند با این که تندیس بهترین بازی را در نخستین جشنواره بازی های تهران از آن خود کرد، ولی بازهم از داوری و نتایج آن گله داشت. حتی در آخرین دیدار حضوری ما از تبیان و شرکت ناشر نیز به دلیل انتشار بد بازی و پکیج نامناسب شکایت داشت.
    با این حال فرهود فرمند، دوست داشتنی است. کم تر کسی است که او را دوست نداشته باشد. اما همانطور که می دانید انتقادات زیادی به بازی کوهنورد وارد است که خیلی درموردش صحبت نمی کنیم و ترجیح می دهیم شما کاربران عزیز با سوال های خود میزگرد را داغ تر از قبل کنید.
    این شما و این هم میزگرد سایت دنیای بازی با آقای فرهود فرمند سازنده ی بازی کوهنورد.
    لازم به ذکر است که این میزگرد تا چهاردهم مهر ماه ادامه خواهد داشت.

بار دیگر نکاتی را یادآوری می کنیم:
    1. لطفا سوال هایی که جوابشان را می دانید، نپرسید.
    2. تعداد بالای سوالات همیشه نکته ی مثبتی نیست، گاهی اوقات یک سوال می تواند پاسخی به مراتب آموزشی تر از پاسخ چند سوال داشته باشد.
    3. در بخش نظرات تنها سوالات تایید می شوند و نظرات نامربوط تایید نخواهند شد.
    4. سوالات دیگر کاربران را نیز بخوانید تا احیانا سوال تکراری پرسیده نشود.

20. 2کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع