.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل هارد ضربه خورده

تشکر ها
    29
    138 سپاس از22 پست

مشکل هارد ضربه خورده

با سلام به دوستان و اساتید محترم من یک هارد سیگیت با ظرفیت 1ترابایت دارم که از نوع پاسپورتی است که ضربه خورده و من هارد را از محفظه بیرون آوردم و به سیستم PC وصل کردم هارد در سیستم بایوس ظرفیت صفر نشان میدهد و موتور هارد کار نمیکند و صدای زوزه ضعیفی از هار شنیده می شود با توجه به اینکه اطلاعات آن را لازم دارم چگونه میتوانم آن را فعال کنم تا حداقل اطلاعات آن را خارج کنم خواهشمند هستم راهنمایی کنید ممنون از لطف شما عزیزان .

2. 5کاربر از koolak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th September 2011),elc.rgb (1st October 2011),reza-r (27th September 2011),SURENA (28th September 2011),عماد عموئي (27th September 2011)

علایق
    پرسپوليس _ فيلم ترسناك _ فيلم كمدي
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط koolak Click here to enlarge
    با سلام به دوستان و اساتید محترم من یک هارد سیگیت با ظرفیت 1ترابایت دارم که از نوع پاسپورتی است که ضربه خورده و من هارد را از محفظه بیرون آوردم و به سیستم PC وصل کردم هارد در سیستم بایوس ظرفیت صفر نشان میدهد و موتور هارد کار نمیکند و صدای زوزه ضعیفی از هار شنیده می شود با توجه به اینکه اطلاعات آن را لازم دارم چگونه میتوانم آن را فعال کنم تا حداقل اطلاعات آن را خارج کنم خواهشمند هستم راهنمایی کنید ممنون از لطف شما عزیزان .
    هو الرزاق

با سلام خدمت شما
    هارد شما بر اثر ضربه وارده ، مدیای آن آسیب دیده است و و از طریق معمول قابل راه اندازی نمیباشد و طبیعتاً این کار از عهده شما خارج است چون هم نیاز به دستگاه و ابزار آلات جراحی هارد ودانش فنی آن میباشد
    ، اگر در هارد اطلاعات خیلی مهمی دارید در صورت تمایل با کلینیک خانه سخت افزار نکا تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما اعلام نماییم تا در صورت توافق هاردتان را برایمان ارسال نمایید.
    توجه: به هیچ وجه درب هاردتان را باز نکنید زیرا با باز کردن درب هارد در هوای آزاد باعث از بین رفتن کامل هاردمیشود و شما دیگر نمی توانید اطلاعات تان را دریافت کنید.در صورت جراحی ، هارد شما هم دیگر قابل استفاده هم نیست.

موفق باشید
    [CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/B]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

4. 7کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (29th September 2011),asad12 (28th September 2011),elc.rgb (1st October 2011),koolak (28th September 2011),omid.akbari (30th September 2011),setareh1 (11th December 2018),SURENA (28th September 2011)

تشکر ها
    29
    138 سپاس از22 پست

با تشکر از پاسخ شما اگر ممکن است مرکزی مطمئن در تهران برای تعمیر و بازیابی معرفی کنید .ممنون

6. 3کاربر از koolak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (29th September 2011),elc.rgb (1st October 2011),عماد عموئي (29th September 2011)

تشکر ها
    29
    138 سپاس از22 پست

درد سر هارد ضربه خورده

با سلام به دوستان از آن جا که کسی آدرس جای مطمئن را به من نداد من آن را به بازار رضا
    بردم آنها هارد را باز کردند و موتور هارد را راه اندازی کردند و گفتند هد باید عوض شود و کار ما نیست حالا یک هارد باز شده روی دستم مونده که بعضی وقتها در بایوس دتکت می شود و لی ویندوز آن را نمی شناسد و بعضی وقتها هم در بایوس دتکت نمی شود حالا چون هارد باز شده مراکز بازیابی هم قبول نمی کنند و اطلاعات هاردهم نیاز دارم آگر از دوستان بتوانند من را راهنمایی کنند ممنون می شوم و جبران می کنم
    ویرایش توسط koolak : 1st October 2011 در ساعت 22:51

8. 2کاربر از koolak بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (1st October 2011),TAHA1 (1st October 2011)

تشکر ها
    29
    138 سپاس از22 پست

راهنمایی برای حل مشکل هارد ضریه خورده

با سلام به دوستان و اساتید محترم . درمورد هارد یک ترا اکسترنال سیگیت پاسپورتی که ضربه خورده بود الان به سیستم پی سی وصل میکنم صدای سوت شنیده می شود و اکثر اوقات بایوس هارد 1 ترا را شناسایی میکند ولی با استفاده از برنامه های ریکاوری نمی توان به سکتورهای هارد دسترسی پیدا کرد که به نظر من هد از تنظیم خارج شده شاید هم خراب شده آیا با نرم افزار خاصی میتوان مشکل را حل کرد یا خیر. واگر من یک هارد با همان مشخصات که دقیقاً شبیه هم بوده بخرم و فقط سیلندر آن را جابه جا کنم می توانم اطلاعات را بیرون بکشم یا خیر لطفاً راهنمایی کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع