.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 283

موضوع: ::..جدیدترن اخبارتیم استقلال در این تاپیک..::

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

حاشيه ديدار ذوب‌آهن و استقلال3

بازيکن عراقي تيم فوتبال استقلال پيراهنش را با يک بازيکن ذوب‌آهن تعويض کرد.

Click here to enlarge

جاسم کرار در پایان مسابقه پیراهن خود را با احمدپوری بازیکن تیم ذوب‌آهن تعویض کرد.

* اصغر فروتن سرپرست تیم ذوب‌آهن در پایان مسابقه از شدت عصبانیت فریادهای زیاد بر سر برخی از بازیکنان کشید.

* در اواسط نیمه دوم تماشاگران اصفهانی علی دایی را تشویق کردند.

* محمد قاضی و پیام صادقیان بازیکنان تیم ذوب‌آهن با یکدیگر در نیمه اول درگیری لفظی پیدا کردند.

* قاضی هنگام تعویض به سمت اسماعیل فرهادی نرفت و از سوی دیگر میدان خارج شد.

* در پایان مسابقه تعداد تماشاگران بازی را ۹ هزار و ۷۴۵ نفر اعلام شد.

* این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال به پایان رسید

2. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (23rd October 2011),hamed_p (3rd November 2011),KIAN FAR (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

هشدار فتح-الله-زاده درباره وضعیت اورژانسی فوتبال ایران

علی فتح-الله-زاده که در برنامه زنده «ورزش و مردم» شرکت کرده بود
    علی فتح-الله-زاده که در برنامه زنده «ورزش و مردم» شرکت کرده بود، درباره مسائل مختلفی مانند هیات مدیره باشگاه استقلال، مسائل مالی تیم، مشکلات حرفه-ای شدن باشگاه-ها و... صحبت کرد که مهم-ترین بخش-های آن به این شرح است:
    * اداره استقلال و پرسپولیس از اداره یک وزارتخانه سخت-تر است و احساس می-کنم که هیات مدیره این دو باشگاه باید از موضعی بالاتر به این مسائل نگاه کند و لزومی ندارد که سر هر مساله-ای مورد بحث وارد شوند و مصاحبه کنند.
    * من چه کاره هستم که بخواهم اعضای هیات مدیره باشگاه را ممنوع المصاحبه کنم؟ اما باید بگویم که مصاحبه-ای خوب است که در راستای توسعه باشگاه باشد. ما همین حالا هم حاشیه زیاد داریم و نباید به این حاشیه-ها دامن بزنیم.
    * تمام اعضای باشگاه استقلال تلاش می-کنند که باشگاه به توسعه پایدار برسد. به عنوان نمونه وقتی آقای رسولی نژاد را در زمان ثبت باشگاه در شرکت-ها دیدم ، احساس کردم که به دلیل حساسیت زیاد کارها ممکن است خدای نکرده سکته کند. خود من هم اکنون یک داروخانه سیار هستم و اگر بررسی کنید می-بینید دو کیلو قرص در جیب-های-مان است!
    * دو میلیارد تومان به باشگاه استقلال کمک شد که من اعضای باشگاه را دور هم جمع کردم و از آنها خواستم این پول را تقسیم کنند، اما دو میلیارد بسیار کمتر از آن است که بشود آن را به راحتی تقسیم کرد!
    * من همیشه سر تمرین-های تیم حاضر می-شوم و هیچ گاه ندیدم بازیکنی از شرایط بد مالی شکایت کند. بازیکنان ما با این مسائل خوب کنار آمده-اند، حال ممکن است چند بازیکن به دلیل این که تحت فشار بوده-اند با روزنامه-ها صحبتی کرده باشند.
    * بدهی-های باشگاه آنقدر روی هم انباشته شده است که دو میلیارد تومانی که به ما داده شده است، کفاف مشکلات را نمی-دهد. ضمن اینکه بخشی از مطالبات-مان را نیز نمی-دهند. این در حالی است که اکنون تیم-هایی در شهرستان-ها هستند که 20 میلیارد تومان هزینه کرده-اند.
    * مجلس شورای اسلامی تصویب کرده است که دولت در ورزش حرفه-ای هزینه-ای نکند، اما باید بگویم که مجلس باید ابتدا به دنبال حقانیت باشگاه-ها باشد. مجلس در وهله اول باید طرحی را تصویب کند که حقوق باشگاه-هایی مثل استقلال و پرسپولیس از درآمدهای تبلیغات و پخش تلویزیونی به آنها داده شود و آن وقت دولت را از هزینه کردن در این دو باشگاه منع کند.
    * آقای لاریجانی بسیار به ما محبت کردند و قول دادند که به قضیه استقلال و پرسپولیس به طور ویژه- نگاه کنند. این درست است که مجلس، دولت را از هزینه کردن در ورزش حرفه-ای منع کرده است، اما باید بگویم که باشگاه-های ما هنوز حرفه-ای نشده-اند که مشمول این قانون شوند.
    * بازیکنان تیم استقلال به دلیل استرس و فشاری که برای صدرنشین ماندن دارند، بازی خوب خودشان را نمی-توانند انجام دهند.
    * یکی از افتخارات من این است که کمپ استقلال آماده شده است و تیم ما دو، سه بار نیز در آنجا تمرین کرده است. هفته آینده یا دو هفته دیگر سعی می-کنیم تمرینی را در آنجا برگزار کنیم که هواداران-مان هم بیایند و در خانه خودشان تمرین استقلال را ببینند.
    * وزارت ورزش و جوانان هنوز به ما پولی را پرداخت نکرده است و باید حدود 5/7 میلیارد تومان به ما بپردازد

4. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (23rd October 2011),hamed_p (3rd November 2011),KIAN FAR (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

چند خبر کوتاه از اردو استقلال در اصفهان
    *دکتر فتح اله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال بامداد شنبه به همراه سید مهدی علوی مشاور فرهنگی باشگاه استقلال به اصفهان رسید و به اردوی آبی پوشان ملحق شد. دکتر فتح اله زاده به محض ورود با اعضای تیم دیدار و گفتگو کرد و آخرین شرایط استقلال را مورد بررسی قرارداد.

* آبی پوشان روز جمعه با استقبال جمع کثیری از هواداران خود وارد اصفهان شدند.

* در فرودگاه اصفهان شعار« قهرمان آسیا خوش آمدی» طنین انداز گشته بود.

*هوای اصفهان آفتابی اما سرد است به طوری که اعضای استقلال را غافلگیر کرده است.

* فریدون زندی و آندرانیک تیموریان بیش از سایرین مورد استقبال قرار گرفتند.

* جمعه شب کلیپی از گلهای استقلال پخش شد و خوشحالی کردن شریفات پس از گلزنی سوژه سایر بازیکنان شده بود.

* جلسه هماهنگی مسئولین دو تیم ساعت 10 صبح امروز با حضور منصور پورحیدری انجام شد.

6. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

چند خبر کوتاه از اردو استقلال در اصفهان
    *دکتر فتح اله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال بامداد شنبه به همراه سید مهدی علوی مشاور فرهنگی باشگاه استقلال به اصفهان رسید و به اردوی آبی پوشان ملحق شد. دکتر فتح اله زاده به محض ورود با اعضای تیم دیدار و گفتگو کرد و آخرین شرایط استقلال را مورد بررسی قرارداد.

* آبی پوشان روز جمعه با استقبال جمع کثیری از هواداران خود وارد اصفهان شدند.

* در فرودگاه اصفهان شعار« قهرمان آسیا خوش آمدی» طنین انداز گشته بود.

*هوای اصفهان آفتابی اما سرد است به طوری که اعضای استقلال را غافلگیر کرده است.

* فریدون زندی و آندرانیک تیموریان بیش از سایرین مورد استقبال قرار گرفتند.

* جمعه شب کلیپی از گلهای استقلال پخش شد و خوشحالی کردن شریفات پس از گلزنی سوژه سایر بازیکنان شده بود.

* جلسه هماهنگی مسئولین دو تیم ساعت 10 صبح امروز با حضور منصور پورحیدری انجام شد.

8. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

پرسپوليس حاشيه ندارد، حاشيه را درست مي‌کنند
    تيموريان: استقلال شخصيت قهرماني دارد

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: پول نگرفتم اما ناراحت نيستم چون باشگاه ترجيح داد به طلبکاران پول بدهد.

Click here to enlarge

آندرانیک تیموریان در گفتگویی صحبت های زیر را مطرح کرد:
    * شرایط استقلال چطور است؟
    وضعیت خوبی داریم. در دو بازی قبلی ۵ امتیاز از دست داده بودیم و نیاز داشتیم مقابل ذوب‌آهن نتیجه بگیریم و سه امتیاز را کسب کنیم. بازی قابل قبولی مقابل ذوب‌آهن انجام دادیم. ذوب‌آهن تیم قدرتمندی بود اما ما خیلی بهتر از آنها بودیم.

*برخی می‌گویند شاید ذوب‌آهن روز خوبی نداشته و گرنه استقلال مقابل راه‌آهن شرایط خوبی نداشت؟
    مقابل راه‌آهن هم مستحق پیروزی بودیم و فرصت های زیادی را از دست دادیم. برخلاف جریان بازی گل خوردیم. برای بازی با ذوب‌آهن تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

* از شرایط خودت راضی هستی؟
    در حال حاضر خوبم و مشکلی ندارم.

* فشردگی مسابقات باشگاهی و حضور در تیم ملی آزارت نمی دهد؟
    بازیکن ملی باید در خدمت تیم ملی باشد. خستگی پیش می آید اما چاره ای نیست.

* خیلی ها می گویند وقتی ملی پوشان خسته هستند مظلومی بهتر است از ذخیره ها استفاده کند؟
    ۵ تن از ملی پوشان استقلال در تیم ملی فیکس بازی می کنند پس برای یک مربی باشگاهی خیلی سخت است که این ۵ بازیکن را کنار بگذارد و بخواهد از ذخیره ها استفاده کند. مربی نمی تواند بازیکنش را کنار بگذارد.

* در بازی با ذوب‌آهن جباری نبود. غیبتش احساس شد؟
    نبود یک بازیکن تاثیر خود را می گذارد اما سایرین خوب بودند و توانستیم نبود او را جبران کنیم.

* ظاهرا قرار است برای این بازی دو میلیون تومان هم پاداش بگیرید؟
    نمی دانم. من چیزی نشنیدم.

* پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان در این پیروزی تاثیر گذار بود؟
    صد در صد تاثیر داشت. مطمئن باشید که بازیکنان شارژ روحی شدند. کسی که کار می کند مزد زحمتش را باید بگیرد.

* شنیدیم تو جز بازیکنانی هستی که پولی نگرفتی؟
    من نگرفتم ولی مهم نیست پول دادند یا ندادند. باشگاه ترجیح داد به بازیکنانی که از قبل طلب داشتند و یا نیاز بیشتری داشتند پول بدهند. من ناراحت نیستم.

* استقلال می تواند قهرمان شود؟
    بازی به بازی لیگ فرقی می کند. استقلال تیم قوی است و شخصیت قهرمانی دارد. تیم های دیگر هم در حال تعقیب استقلال هستند. همه تیم ها به هم نزدیک شده اند. هنوز ۱۱ هفته گذشته و فرصت زیاد است.

* جدی ترین رقیب استقلال کدام تیم است؟
    نفت، تراکتورسازی و صبا. این تیم ها در حال حاضر خوب نتیجه گرفته اند.

* از پرسپولیس اسمی نیاوردی؟
    من اسم تیم هایی که امتیازشان به استقلال نزدیک بود را گفتم. متاسفانه پرسپولیس شرایط خوبی ندارد و روی بد فوتبال به آنها نظر کرده است.

* می گویند اگر استقلال هم ببازد مثل پرسپولیس به حاشیه می رود؟
    خدا نکند چنین اتفاقی بیفتد. پرسپولیس حاشیه ندارد بلکه نتیجه نگرفتن این تیم باعث شده این شرایط پیش آید و حاشیه درست کنند.

10. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (24th October 2011),hamed_p (3rd November 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

ادامه اعتراضات برهاني به مظلومي

آرش برهاني با غيبت در تمرين امروز استقلال اعتراضش به قرار نگرفتن در ليست 18 نفره آبي پوشان براي بازي با ذوب آهن را علني کرد.

Click here to enlarge

آرش برهانی که هفته گذشته مصاحبه های تندی علیه پرویز مظلومی انجام داد و در لیست 18 نفره استقلال برای بازی با ذوب آهن قرار نگرفت، در تمرین امروز آبی ها شرکت نکرد تا اعتراضاتش را بدین شکل ادامه دهد.

برهانی سال گذشته چند بار نسبت به نیمکت نشینی یا پست بازی اش اعتراض کرد و مظلومی ترجیح داد آن اعتراضات را نادیده بگیرد. آرش آقای گل امسال در تمرینات بدنسازی دوهفته غیبت داشت و در ابتدای فصل نیز به دلیل عدم دریافت مطالباتش چند جلسه در تمرینات حاضر نشد.

آرش در نهایت با مصاحبه های تندی که علیه مظلومی انجام داد، سرمربی استقلال را ناچار کرد تا نامش را از لیست بازی با ذوب آهن خط بزند.

باید دید پرویز مظلومی نسبت به غیبت آرش برهانی در تمرین امروز استقلال چه واکنشی نشان خواهد داد.

12. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مظلومي: از بازيکنانم دلگيرم که با 2 گل سير شدند

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: از بازيکنانم دلگير هستم که با 2 گل سير شدند.

Click here to enlarge

پرویز مظلومی پس از پیروزی ۲ بر صفر برابر ذوب‌آهن گفت:‌ در این بازی به آنچه می‌خواستیم رسیدیم زیرا هدفگذاری کرده‌ بودیم. ما توانستیم بعد از چند سال در اصفهان به پیروزی برسیم و این به خاطر همت بچه‌ها بود.

سرمربی استقلال عنوان کرد: در نیمه اول با روش ۴ - ۴ - ۲ بازی کردیم و ۲ گل زدیم. در نیمه دوم که ذوب‌آهن از کناره‌ها حمله می‌کرد تغییر سیستم دادیم و با روش ۴-۲-۳-۱ بازی کردیم.

مظلومی افزود: از بازیکنانم دلگیرم که با ۲ گل سیر شدند. ما می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. ذوب‌آهن تیم بزرگی است و مربی بزرگی دارد اما ما خوب کار کردیم. تاکتیک آنها را خنثی و تاکتیک خود را تحمیل کردیم.

وی در مورد علت غیبت برهانی در این بازی گفت: آرش بازیکن بزرگی است اما نیاز نبود از او استفاده کنیم. او را تنبیه انضباطی نکردیم و در آینده او می‌تواند به ما کمک کند.

سرمربی استقلال در مورد حضور این تیم در صدر جدول گفت: از هواداران تشکر می‌کنم که امروز ما را تشویق کردند. داور هم خیلی خوب سوت زد. هفته گذشته من از داوری گلایه داشتم اما امروز داوری عالی بود. هر وقت داوری خوب قضاوت کند استقلال خوب نتیجه‌ می‌گیرد.

مظلومی یادآور شد :‌ دو هفته‌ای که ناکام شدیم به دلایل مختلف بود. در انزلی در باتلاق گیر کردیم و بازی با راه‌آهن شرایط خاص خودش را داشت. خیلی‌ها تلاش کردند استقلال را به بحران ببرند اما نتوانستند و ما مانع این کار شدیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان استقلال از نظر روحی بهتر از ذوب‌آهن بودند زیرا شارژ مالی شدند، گفت:‌ این مسئله را قبول ندارم. بازیکنان ذوب‌آهن ۲ بازی را قبل از ما برده بودند و روحیه بهتری داشتند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه ذوب‌آهن می‌تواند در ادامه لیگ مدعی باشد یا نه تصریح کرد: ذوب‌آهن یک مدعی است و هیچ کم و کسری ندارد و بازیکنان فصل گذشته را در اختیار دارد. من به ابراهیم‌زاده علاقمندم، او یک تئوریسین فوق‌العاده است.

مظلومی در مورد استفاده از خسرو حیدری گفت: این بازیکن مصدوم بود اما وقتی خودش ابراز تمایل کرد از او استفاده کردیم.

وی در مورد انتقال آرش برهانی به تراکتورسازی گفت: قرار نیست بازیکنی از استقلال جدا شود و یا بازیکن جدیدی جذب کنیم.

مظلومی در مورد علت افت مجیدی در گل‌زنی گفت: هر گل‌زنی یک غروری دارد و من هم زمانی گل‌زن بودم و در برخی بازی‌ها نمی‌توانستم گل بزنم. ضمن اینکه سن و سال مجیدی را در نظر بگیرید. او یک بازیکن مثال‌زدنی است و در چند بازی اخیر بیشتر سازندگی کرده تا گل‌زنی.

14. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مظلومی : با تیم نصفه و نیمه استقلال نمى توانیم در جام ولایت شرکت کنیم

پرویز مظلومى سرمربى تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل شیرین فراز مقتدرانه پیروز شدیم. استقلال براى کسب ۳ جام هدف گذارى کرده است.
    او در نشست خبرى پس از بازى با شیرین فراز در خصوص این دیدار اظهار داشت: خدا را شکر که خوب بازى کردیم و به بازیکنان تیمم تبریک مى گویم. فکر مى کنم قبل از بازى شرایط تیم هاى دیگر کمى ما را نگران کرد و مى خواستیم که این اتفاق براى ما رخ ندهد.وى افزود: عبور از این مرحله براى ما مهم بود چه با یک گل و چه با ۵ گل. هدف ما این بود که بازیکنانى که کمتر در لیگ بازى کرده اند به میدان بروند و به بقیه استراحت بدهیم البته تفاوتى بین آنها نیست و فکر مى کنم بازیکنان ذخیره ما هم نمره قبولى گرفتند. آنها مى توانند پشتیبان هاى خوبى در جام حذفى،لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر باشند چون ما در هر۳ جام هدف گذارى کرده ایم.وى در پاسخ به این سؤال که آیا فکر مى کردید با ۵ گل برنده شوید، گفت: فوتبال به شکلى بود که به دنبال زدن گل اول بودیم و مى خواستیم آن ها را از لاک دفاعى بیرون بکشیم. نیمه اول این کار را انجام دادیم و با تغییرات مان روزنه هاى حریف را پیدا کردیم و حتى مى توانستیم باز هم بیشتر گل بزنیم با این وجود تبریک مى گویم که تیم ما بازى جوانمردانه اى انجام داد اما توان آنها به توان ما نمى رسید. در این لحظه تلفن همراه سرمربى تیم استقلال به صدا درآمد و او مجبور شد موبایل خود را خاموش کند.
    وى در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه استقلال به بلوغ تاکتیکى رسیده است، گفت: دیگر فرقى نمى کند که چه مهره اى در تیم ما بازى مى کند و چه تیمى مقابل استقلال قرار مى گیرد. جام حذفى، جام شگفتى ها محسوب مى شود و شاید بعضى از تیم هاى بزرگ تیم هاى کوچک را دستکم مى گیرند و در گرداب غرق مى شود. در جلسه قبل از بازى گفتم که تیم هاى لیگ برترى حذف شده اند و باید بازى را جدى بگیرید و خوشحال هستم که مقتدرانه پیروز شدیم. در ادامه خبرنگارى سؤال کرد: باز هم استقلال روى نوار موفقیت قرار گرفت و اردوهاى تیم ملى آغاز شد. آیا در این خصوص برنامه ریزى کرده اید، که سرمرى استقلال پاسخ داد: باید با این برنامه ریزى کنار بیاییم و فکر کنم باز هم ۱۵ روز ملى پوشانم را در اختیار ندارم اما از همین حالا درخواست مى کنم و نامه هم خواهیم زد که بازى ما با صباى قم عقب بیفتد. چون ۲۰ آبان ماه یک بازى سنگین داریم و پس از آن ملى پوشان سفرى طولانى به اندونزى خواهند داشت و این از توان بازیکنان من مى کاهد. امیدوارم سازمان لیگ به ما کمک کند و بازى با صبا عقب بیفتد تا خوب تمرین و ریکاورى کنیم و عدالت هم اینگونه رعایت شود.
    سرمربى تیم استقلال تاکید کرد: افتخار مى کنیم که در جام ولایت شرکت مى کنیم اما با تیم نصفه و نیمه نمى توانم و اعلام مى کنم در صورتى که تیمم کامل نباشد با همه احترامى که براى برگزارکنندگان آن قائل هستم شرمنده مى شویم. چون زمانى که مى خواهیم با یک تیم خارجى بازى کنیم باید تمامى نیروهایمان را در اختیار داشته باشیم.
    وى در پاسخ به این سؤال که چرا از دقیقه یک تا پایان بازى از جاى خود بلند نشدید، گفت: پاى من ناراحت است و بازى هاى سبک را به همکارانم واگذار مى کنم و امروز به خودم استراحت دادم. سرمربى تیم استقلال در پایان در خصوص اینکه آیا بازیکنان ذخیره رضایت شما را براى بازى هاى آینده در لیگ برتر بدست آوردند یا خیر، گفت: ما این بازیکنان را گرفته ایم که از آنان استفاده کنیم تا جانشینان خوبى باشند. ما روى ملى پوشانمان هم حساب کرده ایم و براى آنان هزینه داده ایم و داشتن ۶ ملى پوش شوخى نیست و روى عملکرد تیم ها اثر گذار است

16. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hamed_p (3rd November 2011),KIAN FAR (29th October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

اظهارنظر برخی از بازیکنان استقلال پس از گلباران شیرین فراز
    حنیف عمران-زاده در پایان بازی استقلال و شیرین فراز درباره این بازی گفت: تیم شیرین فراز کرمانشاه فوتبال خوبی را بازی کرد و برخلاف بعضی از تیم-های لیگ برتری بسته بازی نکرد. این بازی بازی خوبی بود و همچنین باعث شد که چند نفر از بازیکنان ما استراحت کنند.
    وی به حضور کم تماشاگران اشاره کرد و گفت: هواداران یک بازی خوب را از دست دادند و شیرین فراز برابر ما بازی خوبی را انجام داد. آن-ها با دو فوروارد بازی کردند اما هواداران این بازی زیبا را از دست دادند.وی افزود: استقلال در هر سه جام مدعی است و حضور بازیکنان ذخیره در ترکیب نشان داد که جایگزین-های خوبی هستند و همدلی خوبی بین بازیکنان استقلال وجود دارد.او در مورد رنگ لباس شیرین فراز گفت: ما به قرمز حساس هستیم و با هر ** که قرمز بپوشد مشکل پیدا می-کنیم.
    آندرانیک تیموریان نیز در مورد بازی گفت: امروز بازی خوبی را انجام دادیم. نیمه اول کمی باران در کار ما تاثیر گذاشت. زمین لغزنده بود و باعث شد که بعضی از کارهایی که می-خواستیم را نتوانیم انجام دهیم.
    زندی گفت: بازی سختی بود با توجه به اینکه تیم از دسته یک بود با تمام توان بازی می-کرد. با توجه به حذف تیم-های بزرگ این بازی را جدی گرفتیم و خدا را شکر که از این مرحله عبور کردیم.وی در مورد بازی کردن خود در دو دیدار اخیر گفت: خوشحالم که توانستم در دو بازی اخیر از ابتدا به میدان بروم. آماده و سرحال هستم و مشکلی برای بازی کردن ندارم.
    مجتبی جباری در مورد بازی امروز گفت: بازی خوبی بود. خوشبختانه تیم حریف بسته بازی نکرد. با توجه به گل اولی که خوردند، جلوتر آمدند و ما راحت-تر توانستیم گل-های بعدی را به ثمر برسانیم.

18. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (3rd November 2011),hamed_p (3rd November 2011),KIAN FAR (29th October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

عمران زاده : به رنگ قرمز حساس هستیم کسی مقابل استقلال قرمز نپوشد!

هر تیمى قرمز بپوشد با آن به مشکل مى خوریم
    عمران زاده: قرارداد ۳ بازیکن مابه اندازه کل شیرین فراز بود
    حنیف عمران زاده مدافع تیم استقلال گفت: شیرین فراز دفاعى بازى نکرد اما باید قبول کنیم قرارداد ۳ بازیکن ما به اندازه کل تیم آنها بود و این تفاوت استقلال با دیگر تیم هاست.او پس از پیروزى تیمش مقابل شیرین فراز اظهار داشت: درست است که امروز تماشاگران ما استقبال کمى داشتند اما ما فوتبال خوبى بازى کردیم .اعتراف مى کنم که نماینده کرمانشاه خوب بازى کرد و مثل تیم هاى لیگ برتر مقابل ما دفاع نکرد و باید قبول کرد که قرارداد ۳ بازیکن ما به اندازه کل بازیکنان شیرین فراز است و این تفاوت استقلال با تیم هاى دیگر است.وى در خصوص گلى که به ثمر رساند و توسط داور مردود اعلام شد، گفت: من در آن صحنه خطا نکردم اما حاج بابایى آنقدر گل است که به تصمیمش احترام مى گذارم چون او انسان بسیار شریفى است.وى در ادامه صحبت هایش در خصوص روند استقلال گفت: در هر ۳ جام مدعى هستیم اما مى خواهیم هوادارانمان به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. تیم ما بازیکن ذخیره ندارد و همه آماده هستند و به روند موفقیت مان ادامه خواهیم داد.وى در پایان در خصوص واکنش هواداران استقلال به پیراهن قرمز شیرین فراز گفت: ما به رنگ قرمز حساس هستیم و هر تیمى که قرمز بپوشد با آن تیم به مشکل خواهیم خورد

20. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (3rd November 2011),hamed_p (3rd November 2011)

صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع