.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 414151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 283

موضوع: ::..جدیدترن اخبارتیم استقلال در این تاپیک..::

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

حجازي: اميدواريم تيموريان هر چه زودتر برگردد

مربي تيم استقلال گفت:مصدوميت بازيکنان ما يک بدشانسي بزرگ محسوب مي‌شود.
    Click here to enlarge
    آتیلا حجازی، مربی تیم استقلال در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: خوشبختانه بعد از پیروزی خوبی که مقابل ذوب‌آهن به دست آوردیم، شرایط روحی بازیکنان بالا رفته و برای دیدار مقابل نماینده عربستان آماده می‌شویم.
    وی در خصوص دومین دیدار استقلال در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل نماینده عربستان گفت: بازی سختی در پیش داریم ولی فیلم بازی‌های الاتفاق را دیده‌ایم اما با وجود اینکه آنها سرمایه‌گذاری زیادی روی تیم‌شان داشته‌اند دست و پا بسته نخواهیم بود.
    حجازی تأکید کرد: متأسفانه هر روز به تعداد مصدومان ما اضافه می‌شود اما چاره‌ای نداریم و دراین یکی دو هفته بازیکنان جایگزین شرایط خوبی داشته و جای اصلی‌ها را پر کرده‌اند.
    مربی تیم استقلال در پاسخ به این سؤال که چرا بازیکنان اینقدر مصدوم می‌شوند، گفت: این شرایط برای همه تیم‌ها هست اما یک بدشانسی بزرگ است که نصیب استقلال شده و در این چند وقت اخیر باعث شده تا دست کادر فنی خالی بماند.
    حجازی در خصوص اینکه آیا نبود تیموریان تأثیری در روند استقلال داشته یا خیر گفت: آندو یکی از ستون‌های استقلال محسوب می‌شود و امیدواریم هرچه سریعتر بهبود پیدا کند و به ترکیب تیم برگردد، البته بازیکنان دیگر مثل جباری و میداوودی در تیم ما اثرگذار هستند و نبود آنها در برخی بازیها باعث کند شدن روند حرکتی ما می‌شود.

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

پزشک استقلال: جباري به الاتفاق نمي‌رسد

پزشک تيم فوتبال استقلال گفت: اگر براي درمان زندي فرصت بيشتري داشتيم بهتر بود.
    Click here to enlarge
    اکبر رضایی در مورد وضعیت فریدون زندی عنوان کرد: زندی از ناحیه همسترینگ کشیدگی درجه یک دارد. او فعلا باید استراحت کند تا ببینم شرایطش چطور می شود.
    وی در پاسخ به این سؤال که زندی به بازی شنبه مقابل الاتفاق می رسد یا خیر گفت: اگر ما برای درمان زندی فرصت بیشتری داشتیم بهتر بود اما همه چیز بستگی به شرایط او در چند روز آینده دارد.
    پزشک تیم استقلال در مورد مجتبی جباری گفت: او به بازی با الاتفاق نمی رسد

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

رحمتي: اميدوارم ببريم و راهي دور بعد شويم

دروازه‌بان استقلال تاکيد کرد که چند سال است با آسيب‌ديدگي بازي مي‌کند.
    Click here to enlarge
    مهدی رحمتی در حاشیه تمرین امروز استقلال اظهار داشت: متأسفانه چند سالی است که با مصدومیت بازی می‌کنم و چاره‌ای جز این ندارم. بیشتر مصدومیتم هم از ناحیه کمر بوده است.
    دروازه‌بان استقلال در مورد دیدار شنبه آینده با الاتفاق گفت: امیدوارم ببریم و راهی دور بعد شویم. تیم‌های عربستانی همیشه مقابل ما خوب ظاهر شده‌اند، اما ما در این بازی فقط پیروزی می‌خواهیم. امیدوارم هواداران هم استقلال را در این پیروزی همراهی کنند

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

از مهاجمان الاتفاق شناخت داريم
    عمران‌زاده: به نظر کي‌روش احترام مي‌گذارم

مدافع استقلال گفت: از دعوت نشدن به تيم ملي ناراحت هستم.
    Click here to enlarge
    حنیف عمران‌زاده در حاشیه تمرین امروز استقلال گفت: از دعوت نشدن به تیم ملی ناراحتم، اما به نظر کی‌روش احترام می‌گذارم.
    مدافع استقلال در ادامه درباره وضعیت استقلال تصریح کرد: شرایط برای بازی روز شنبه آینده با الاتفاق بسیار خوب است. با تیمی بازی داریم که بازیکنان حرفه‌ای دارد. از مهاجمان حریف تا حدودی شناخت داریم، اما مطمئن باشند کار آنها در آزادی سخت خواهد بود. امیدوارم با پیروزی راهی دور بعد شویم.

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

حجازي:با اين وضعيت کارسختي مقابل الريان داريم

مربي استقلال گفت: با شرايطي که اکنون با آن مواجه هستيم کار دشواري برابر الريان قطر داريم.
    Click here to enlarge
    آتیلا حجازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: شرایط جالبی نداریم. چند بازیکن مصدوم داریم و 3 بازیکن ما هم در اردوی تیم ملی هستند.
    مربی استقلال در خصوص دیدار 16 اسفند مقابل الریان قطر، حریف اول استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این بازی، دیدار مهمی محسوب می‌شود و تمرین کردن با این تعداد نفرات کار را سخت می‌کند.
    وی یادآور شد: بازی در زمین حریف با این تعداد بازیکن مصدوم بسیار سخت است و به نظرم مشکل خواهیم داشت. با این وضعیت پیش بینی کردن هم سخت خواهد شد.

تشکر ها
    208
    199 سپاس از40 پست

گزارشي از تمرين امروز آبي پوشان

تمرين تيم استقلال در حالي زير باران برگزار شد که شايعاتي پيرامون قهر مربي آلماني از اين تيم به گوش مي رسد.

Click here to enlarge به گزارش خبرگزاری فارس، تیم استقلال که از امروز اردوی خود را جهت آماده سازی برای دیدار مقابل راه آهن و همچنین الریان قطر در هتل استقلال برگزار کرده است پس از آنکه در نوبت صبح به تمرینات بدنسازی پرداخت از ساعت ۱۷ امروز نیز تمرینات خود را این بار در قالب کارهای تاکتیکی زیر نظر اعضای کادر فنی برگزار کرد.
    * مجتبی جباری، ساموئل کروویچ و میشائیل هنکه همچنان در تمرینات استقلال غایب هستند.
    * مربی آلمانی آبی پوشان در تمرین امروز هم شرکت نکرد تا شایعاتی پیرامون قهر او شنیده شود. این مربی دو هفته پیش به دلیل مخالفت با مرخصی چند روزه‌اش با استقلالی‌ها به مشکل خورد اما بعد از بازی با الاتفاق عربستان راهی آلمان شده و هنوز به ایران بازنگشته است.
    * در حالی که استقلالی های مشغول انجام کارهای تاکتیکی بودند باران شروع به باریدن کرد و بازیکنان با تغییر شرایط جوی تمرینات تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.
    * میلاد میداودی، فریدون زندی و دیگر مصدومان استقلال به شرایط تمرین با توپ رسیدند و همین مسئله باعث رضایت کادر فنی استقلال شده است.
    * پرویز مظلومی در ابتدای تمرین برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و نحوه پیاده کردن کارهای تاکتیکی در زمین را برای آنها توضیح داد. مظلومی همچنین پیگیر آخرین وضعیت ملی پوشان تیم استقلال و شرایطشان در اردوی تیم ملی بود.
    * دویدن دور زمین، آقا وسط در سه گروه و فوتبال درون‌‌تیمی از برنامه های تمرینی استقلال بود.
    * آندرانیک تیموریان که همچنان با آسیب دیدگی مواجه است در تمرین امروز شرکت کرد و کارهای تاکتیکی بازیکنان دیگر را نظاره‌گر بود. همچنین شاهرخ بیانی نیز در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت.
    * مجتبی جباری که این روزها در امارات به سر می‌برد فردا به ایران بازخواهد گشت تا در خصوص روند درمان و احتمال جراحی روی پایش تصمیم نهایی را اتخاذ کند. این بازیکن بعد از دیدار با الاتفاق عربستان اعلام کرد که شاید نیاز به جراحی داشته باشد و چند ماهی از میادین دور خواهد بود.
    * قرار است بازیکنان تیم استقلال بعد از پایان تمرین امروز راهی هتل استقلال شوند.
    اردوی آبی پوشان در هتل استقلال تا روز پنجشنبه ۱۱ اسفندماه ادامه خواهد داشت و پس از آن بازیکنان یک روز استراحت خواهند کرد.

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

رحمتي: من هميشه مصدوم هستم

دروازه بان تيم ملي فوتبال ايران گفت: در ديدار با اردن برخي بازيکنان مراقب ساق‌هايشان بودن تا مصدوم نشوند زيرا بازي دوستانه بود.

Click here to enlarge مهدی رحمتی در پایان تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی برابر اردن انجام دادیم. اردن به عنوان تیم اول گروهش صعود کرده و عرب‌ها همواره مقابل ایران قوی‌تر بازی می‌کنند و بسیار با انگیزه هستند. می‌توانستیم 2 ، 3 گل دیگر به اردن بزنیم اما در این بازی عقب افتادیم و در لحظه آخر به بازی برگشتیم و با آنها مساوی کردیم. اردوی خوبی در امارات داشتیم.
    وی درباره اینکه برخی بازیکنان بازی با اردن را جدی نگرفتند گفت: شریط بازی دوستانه فرق می‌کند. برخی از بازیکنان مراعات کردند و مراقب پاهایشان بودند تا دچار مصدومیت نشوند زیرا این هفته بازی رسمی با قطر داریم. با این حال مقابل اردن بازی در اختیار ما بود و خوب بازی کردیم.
    دروازه بان تیم ملی در مورد اینکه بازی با قطر تشریفاتی است گفت: در تیم ملی بازی تشریفاتی نداریم. با تمام قوا برابر این تیم بازی می‌کنیم تا مردم را خوشحال کنیم و 3 امتیاز را بگیریم. از اردوی امارات که آمدیم کمی هوا به هوا شدیم زیرا در آنجا هوا خوب بود و در تهران هوا سرد است.
    رحمتی در مورد پنالتی که در برابر اردن داد گفت: آن صحنه را یک بار بیشتر در اخبار ندیدم و ابتدا توپ بازیکن را زدم و جای استوک بازیکن اردنی روی دستم است. او من را زد با این حال کارشناسان باید نظر بدهند.
    وی در مورد اینکه در دو بازی آخر استقلال مصدوم بود گفت: من همیشه مصدوم هستم.

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

داورعماني ديداراستقلال و نسف راقضاوت ميکند

داوران ديدار استقلال با نسف ازبکستان مشخص شدند.
    Click here to enlarge به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی داوران دیدار استقلال و نسف ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا 2012 را اعلام کرد.
    اسامی داوران این دیدار که در تاریخ اول فروردین 91 برگزار می‌شود به شرح زیر است:
    داور: عبدالله محمد الهلالی از عمان
    کمک داور اول: حامد سلیمان المایاهی از عمان
    کمک داور دوم: ناصر خالد الهینای از عمان
    داور چهارم: ابراهیم مبارک الحسنی از عمان
    ناظر بازی: عبدالحمید عبدالغفور از مالدیو
    ناظر داوری: ساماراراتنا ویکراماتونگا از سریلانکا

[SIZE=3][SIGPIC][/SIGPIC][/SIZE]

7. نمایش تمام تشکر های samooel در این پست:

ali6741 (26th February 2012)

تشکر ها
    208
    199 سپاس از40 پست

Click here to enlarge قضاوت ويليمامز استراليايي در ديدار استقلال- الريان
    Click here to enlargeبه گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،اسامي داوران ديدار الريان قطر و استقلال ايران ازسوي کميته داوران کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام شد.
    کنفدراسيون فوتبال آسيا با ارسال نامه‌اي به فدراسيون فوتبال اسامي داوران الريان قطر و استقلال ايران در ليگ قهرمانان آسيا 2012 را اعلام کرد.
    اسامي داوران اين ديدار که در تاريخ 16 اسفند 90 در دوحه قطر برگزار مي‌شود به شرح زير است:
    داور: بنيامين ويليامز از استراليا
    کمک داور اول: جيمز ماتيوکريم از استراليا
    کمک داور دوم: هاکان آناز از استراليا
    داور چهارم: محمد عبدالحسين جمعه جميل از بحرين
    ناظر بازي: سليمان معتصم از اردن
    ناظر داوري: شمس المائدين از سنگاپور

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

عنايتي:ديگر آن لباس را نخواهم پوشيد/كريمي گفت اين به آن در

Click here to enlarge
    فوتبال ايران/مهاجم تيم فوتبال صبا گفت:اگر در استقلال يا پرسپوليس بودم،تا الان 110 بار به تيم ملي دعوت شده بودم.
    به گزارش اوج نيوز،رضا عنايتي درباره مشكلات مالي صبا و شايعه اعتصاب بازيكنان اين تيم اظهار داشت:من چند روزي را در ايران نبودم و از ريز اتفاقات بي خبرم اما به هر حال اين مشكل را هميشه داشته ايم و اميدوارم فوتبال ما از بند معضلي به نام بي پولي نجات پيدا كند.
    وي ادامه داد: خيلي ها فكر مي كردند تيم صبا بايد به فكر سقوط نكردن به دسته يك باشد ولي اين تيم از اول فصل تا به امروز در جمع مدعيان بوده است.اميدوارم مسولان كمك كنند اين صبا براي سالهاي آتي حفظ شود و مربي جوان و جسوري مثل :ويسي به كارش ادامه بدهد تا ثمره زحمات امسال ديده شود.من هنوز نمي دانم كي روش اين ليست را چگونه انتخاب كرد كه از تيمي مثل صبا حتي يك بازيكن هم در فهرستش نباشد.
    عنايتي درباره اعتراضش به كي روش با جمله"متاسفم" زير پيراهنش كه پس از زدن گل به پرسپوليس نشان داد اظهار داشت:من واقعا توقع داشتم سرمربي تيم ملي ،بازيكنان بي ادعا و زحمتكش صبا را ببيند و خون تازه اي را در رگ هاي فوتبال ما به جريان بياندازد.خود من اگر در استقلال يا پرسپوليس بودم با عملكردم در اين فصل قطعا 110 بار به تيم ملي دعوت مي شدم اما كي روش به راحتي از صبا گذشت.البته ديگر آن پيراهن را نخواهم پوشيد و فكر مي كنم همان اعتراض كفايت مي كند.
    وي درباره حرفهاي خود با علي كريمي در جريان بازي صبا_پرسپوليس گفت:مدتها بود كه علي را نديده بودم و دلم برايش تنگ شده بود.در طول بازي هم هر بار فرصت مي شد با او حرف مي زديم.در صحنه پنالتي دوم پرسپوليس هم به سمتش رفتم و گفتم پنالتي نبود كه پاسخ داد توپ قبلي پنالتي بود و اين به آن در!
    عنايتي درباره انتخابات آتي فدراسيون فوتبال اظهار داشت:هر سه كانديدا آدمهاي خوب و مديري هستند و اميدوارم هر كدام از آنها رييس شدند،به فوتبال ما كمك كنند.البته من در زمان مدير عاملي دكتر قريب در استقلال بهترين روزهاي ورزشي ام را سپري كردم .او مديري بود كه دروغ نمي گفت و وعده و عيد نمي داد.هر موقع پول بود،آن را تقسيم مي كرد و هر زمان نبود واقعيت را مي گفت.وقتي اسمش را در بين كانديداها ديدم خيلي خوشحال شدم و اميدوارم او بتواند به فوتبال ما كمك كند. !
    [SIZE=3][SIGPIC][/SIGPIC][/SIZE]

9. نمایش تمام تشکر های samooel در این پست:

ali6741 (26th February 2012)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

شيرزاد: مقابل الريان هوشيارانه عمل مي‌کنيم

مدافع چپ‌پاي استقلال گفت: انگيزه خيلي زيادي دارمClick here to enlarge
    جواد شیرزاد، مدافع چپ‌پای استقلال در خصوص شرایط این روزهای خود گفت: خدا را شکر وضعیتم خوب است و در اردوی یک هفته‌ای به دنبال این هستیم تا آمادگی کاملی برای رویارویی با الریان پیدا کنیم.

وی ادامه داد: انگیزه خیلی زیادی دارم و دوست دارم آنقدر آماده باشم که کادر فنی بتواند همیشه روی من حساب باز کند. شیرزاد در پایان تصریح کرد تلاش می‌کنیم تا در بازی با الریان هوشیارانه عمل کنیم تا به نتیجه دلخواه‌مان برسیم.

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

قضاوت ويليامز استراليايي در ديدار استقلال- الريان

اسامي داوران ديدار الريان قطر و استقلال ايران ازسوي کميته داوران کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام شد. Click here to enlarge
    کنفدراسيون فوتبال آسيا با ارسال نامه‌اي به فدراسيون فوتبال اسامي داوران الريان قطر و استقلال ايران در ليگ قهرمانان آسيا 2012 را اعلام کرد.

اسامي داوران اين ديدار که در تاريخ 16 اسفند 90 در دوحه قطر برگزار مي‌شود به شرح زير است:
    داور: بنيامين ويليامز از استراليا
    کمک داور اول: جيمز ماتيوکريم از استراليا
    کمک داور دوم: هاکان آناز از استراليا
    داور چهارم: محمد عبدالحسين جمعه جميل از بحرين
    ناظر بازي: سليمان معتصم از اردن
    ناظر داوري: شمس المائدين از سنگاپو

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

اميرآبادي: به کسب سه جام فکر مي‌کنيم

کاپيتان استقلال گفت: اردوي شش روزه‌اي را پشت سر خواهيم گذاشت. Click here to enlarge
    مهدی امیرآبادی، کاپیتان تیم اظهار داشت؛ با تشخیص کادر فنی اردوی شش روزه‌ای را پشت سر خواهیم گذاشت و به نظر من کار سخت استقلال تازه شروع شده چون دیدارهای حساس و تعیین‌کننده‌ای در پیش داریم. وی ادامه داد: ما در حالی که سایر تیم‌ها تعطیلات نیم‌فصل خود را پشت سر می‌گذاشتند برای بازی جام حذفی تلاش می‌کردیم و عملاً آن تعطیلی را از دست دادیم.

امیرآبادی درباره دیدار با الریان افزود: بازی سختی مقابل این تیم در پیش داریم چون آنها میزبان هستند و مقابل هواداران خود بازی می‌کنند.
    وی در پایان اظهار داشت: همه تلاش ما این است که در هر سه جام قهرمان شویم.

صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 414151617181920212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع