.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 8181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 283

موضوع: ::..جدیدترن اخبارتیم استقلال در این تاپیک..::

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

شاه ماهي استقلال در تور پرسپوليس؟

مهدي رحمتي انتهاي فصل از استقلال مي رود ولي در دربي پايتخت بازي مي کند . منتهي در تيم مقابل. Click here to enlarge به نقل از فارس، این روزها تب مهدی رحمتی حسابی داغ است. او شاکی است. شاکی از مدیریت باشگاه استقلال. چرا؟ اگرچه خودش بعد از بازی با نسف قارشی شاکی شد و گفت که تا پولش را ندهند ، بر نمی گردد اما اصلا مشکلش با تیم که بر سر مسائل مالی نبود . او دلخور بود از اینکه مربی دور مانده از تیم هر جا می نشیند می گوید قرار است به استقلال برگردد و در بازگشت حتی مجتبی جباری را نگه می دارد اما رحمتی باید برود. کلی دروازه بان جوان هست که بهتر از او کار می کنند. این حرف ها بدجوری روی دل دروازه بان اول استقلال سنگینی کرد. بخصوص که مدیر تیم یعنی علی فتح الله زاده هم خیلی صریح هیچ وقت شایعات مربوط به برگشتن آن مربی خاص را تکذیب نمی کند و آخرین بار خودش به خبرآنلاین هم گفته بود:« حاجی جان من ماندم وسط . برای اینکه دل هیچ ** را نشکنم، یکی زنگ می زند می گوید مظلومی می گویم حق با شماست. دیگری زنگ می زند می گوید فلانی ، می گویم آره فلانی و... خلاصه آخرش ببینیم چه می شود. » این سیاست میانه روی مدیر محبوب تماشاگران اما به دلیل نزدیکی معاونانش با مربی مورد نظر کمی آرامش بازیکنان تیم را به هم زده بازیکنانی که اگرچه چندتای شان مصدوم هستند اما همگی تقریبا در اینکه کاری کنند که اگر تغییراتی هم در تیم رخ داد ، مربی آینده کسی غیر از گزینه ای باشد که رحمتی نسبت به آن حساسیت دارد ، هم قسم هستند. حتی اگر شده بخواهند تلاشی طاقت فرسا برای رسیدن به قهرمانی در لیگ یا حداقل دوم شدن ، داشته باشند، البته به شرطی که سپاهان قهرمان شود!
    سید مهدی اما علنا گفته که از تیم می رود و همزمان شایعه مذاکرات نوروزی اش با واسطه های پرسپولیس قوت گرفته. در روزهایی که حاجی فتح الله زاده تعطیلات نوروزی را همراه با خانواده اش در کیش می گذراند و برای اینکه نشان دهد چقدر شهامت دارد پاراسیلینگ تمرین می کرد ، رحمتی در بازی با ذوب آهن از بازیکن برزیلی فصل قبل استقلال لایی خورد و چیزی نمانده بود آنها در تهران به ذوب ببازند. بعد از بازی بود که دوستان سرمربی هم بی کار ننشستند و حرف ها دهان به دهان گشت؛« رحمتی تیم فصل بعدش را انتخاب کرده. قراردادش هم می بندد. قراردادی دو ساله به ارزش 3 میلیارد تومان.»
    محمد رویانیان ، مدیر پرسپولیس اگرچه روزهای تعطیلی عید را به دلیل مصیبت وارده و از دست دادن پدرش در سوگ نشسته بود اما مدت هاست که قول داده ، تیمی را برای فصل بعد ببندد که حسابی کهکشانی باشد. این قدر که کشانی که فتح الله زاده حتی فکرش را هم نمی تواند بکند. او که مدام از ساختارسازی برای جذب درآمد سخن می گوید در بازی های آسیایی ، برگی رو کرد که همه شگفت زده شوند. تبلیغ خودروی گرانقیمت آوودی که کلا شاید کمتر از 10 درصد مردم کشور توان سوار شدن بر خودروهای تولیدی اش را داشته باشند.
    تبلیغاتی که بی شک رقم دریافتی اش برای پرسپولیس ، حسابی چشمگیر بوده. حالا در روزهایی که لیگ نه عزیز محمدی دارد ، نه حاجی علیپور و نه البته سقف قراردادها گفتن از قراردادهای سالی یک و نیم میلیارد تومانی برای دروازه بانی که قبل از این هم قراردادهای سالانه نزدیک به یک میلیارد تومان داشته خیلی هم دور از واقعیت نمی تواند باشد.
    سالهای سال قبل ، بود شاید درست روز بعد از 13 فروردین 1379 که خبرورزشی تیتر زد :« مهدی هاشمی نسب ؛ بمب 80 میلیونی فتح الله زاده» بمبی که روز بعدش اعلام شد دروغ 13 بوده و کسی باورش نداشت اما همان سال به واقعیت پیوست. حالا این بار مهدی رحمتی و پرسپولیس ؛ بمبی 3 میلیارد تومانی...

2. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

msafavi (2nd April 2012)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

تیموریان: امیدوارم فردا روز استقلال باشد/ آمادگی صددرصد ندارم
    آندرانیک تیموریان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت خود اظهار داشت: 2 جلسه با استقلال تمرین کردم و برای بازی فردا با الجزیره باید منتظر تصمیم کادر فنی باشم. آمادگی صد در صد برای به میدان نرفتن ندارم و همه چیز به جریان بازی بستگی دارد.
    وی در خصوص اینکه شرایط استقلال را چطور می-بیند، گفت: شرایط خوبی داریم. فکر می-کنم بازیکنانی که در این مدت جایگزین بازیکنان مصدوم بودند عملکرد خوبی داشتند و این طبیعی است که نیاز به زمان داشتند.
    تیموریان در خصوص بازی فردا با الجزیره امارات عنوان کرد: بازی در لیگ قهرمانان آسیا با لیگ برتر فرق دارد. امیدوارم فردا روز استقلال باشد و بتوانیم با یک بازی خوب الجزیره را شکست دهیم.
    این بازیکن در مورد اینکه استقلال مقابل نسف قارشی در ورزشگاه آزادی نمایش خوبی نشان نداد گفت: در این بازی بازیکنان خسته بودند، البته ما باید در ورزشگاه آزادی این تیم را شکست می-دادیم اما نسف قارشی بسته بازی کرد و ما هم بازی متوسطی از خود نشان دادیم. مسابقات نزدیک به هم است و با توجه به تعداد مصدومانی که داریم دست آقای مظلومی بسته است. او در این مدت از هر چه که در توان داشته استفاده کرده است. فشار بازی-ها زیاد و آمار مصدومان بالا است با این حال امیدوارم فردا باز هم هواداران از ما حمایت کنند و به پیروزی برسیم.

4. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

msafavi (10th April 2012)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

تاریخچه جدال-های استقلال و الجزیره

تیم الجزیره تا به حال 6 بار با تیم-های ایرانی روبه-رو شده که حاصل آن یک برد برای این تیم، دو باخت و 3 تساوی بوده که هر دو باخت مقابل سپاهان و 4 بازی دیگر روبه-روی استقلال بوده است.
    2008 بازی رفت در تهران و با قضاوت روشن ایرماتوف ازبک انجام شد، فرناندو و بایانو برای الجزیره گل زد اما در آخرین دقیقه نیمه اول بود که حسین کاظمی گل مساوی را وارد دروازه این تیم کرد. نقطه عطف بازی اما پنالتی-ای بود که آرش برهانی در دقیقه 63 از دست داد.
    2008 بازی برگشت در ابوظبی انجام شد. الجزیره با دو گل از استقلال پیش افتاد اما هادی شکوری و علی علیزاده گلزنی کردند تا اولین و آخرین امتیاز خارج از خانه استقلال در آن فصل لیگ قهرمانان به دست بیاید.
    2010 در بازی رفت و در تهران باز هم روبه-روی استقلال موفق به گرفتن امتیاز شدند و بازی-شان بدون گل مساوی شد.
    2010 در بازی برگشت و در حالیکه استقلال با یک تساوی هم صدرنشین گروه می-شد آبی ها2 بر یک شکست خوردند و تک گل فرهاد مجیدی هم نتوانست طلسم نبردن الجزیره را بشکند.

6. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

فتح الله زاده : 5 میلیارد هم به رحمتی بدهند او به پرسپولیس نمی-رود!

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه حتی برای تبریک سال نو با قلعه-نویی حرف نزده است، مذاکره با این مربی برای بازگشت به استقلال را رد کرد.
    علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال به تشریح آخرین وضعیت استقلال قبل از دیدار فردا با الجزیره امارات و اتفاقات مختلفی که در عید نوروز رخ داد پرداخت.
    تعطیلات نوروز چگونه گذشت؟
    برای ما سخت بود. ما نه تعطیلات داشتیم و نه نوروز. فردا هم باید به مصاف یک تیم قدر برویم که مقابل نمایندگان ازبکستان و قطر نتایج خوبی کسب کرده است. متاسفانه فشردگی بازی-ها زیاد است و هیچ همکاری با ما نمی-شود.
    مگر چه خواسته-اید که با شما همکاری نشد؟
    بازی-ها خیلی فشرده است. چه اشکالی داشت که یک بازی ما را عقب می-انداختند؟ برایم جای سؤال است که آیا بازی-های آسیایی برای فوتبال ایران مهم نیست؟ خودتان را جای بازیکنان بگذارید که از روز اول عید فقط تمرین کردند و در مسابقات مختلف به میدان رفتند. من خودم یک سال مداوم کار کردم و فقط در تعطیلات 3 روز استراحت کردم آن هم در اولین روز استراحت اعلام کردند که رحمتی اینگونه شد و آنگونه شد.
    با رحمتی صحبت نکردید؟
    هنوز فرصت نشده چون فردا با الجزیره بازی داریم و قرار شد پس از بازی با هم حرف بزنیم اما اینها همه شیطنت است. شما ببینید 15 روز از تعطیلات و صحبت-های رحمتی گذشته اما حالا تیتر یک رسانه-ها شده است. تمام کانال-های تلویزیونی اعم از شبکه خبر، شبکه دو، شبکه سه و حتی برنامه-های آشپزی و خیاطی صحبت-های رحمتی را پخش کردند اما امروز می-بینیم که تیتر یک شده است. کجای این کار حرفه-ای است؟
    منظورتان را واضح-تر بیان می-کنید؟
    یک عده بعد از قهرمانی استقلال در جام حذفی می-خواهند این تیم قهرمان لیگ نشود. اگر به مطالب دوستان در برخی روزنامه-ها دقت کنید متوجه می-شوید که خط و خطوط از کجا می-آید. خوشبختانه هواداران همه این چیزها را می-فهمند. دوستان که مصاحبه 15 روز قبل را با فونت 80 تیتر می-کنند خودشان را خراب می-کنند چون تیم ما محکم-تر از این حرف-ها است.
    این روزها شایعات زیادی پیرامون بازگشت قلعه نویی به استقلال شنیده می-شود. در خصوص این مسئله و برنامه-هایتان برای فصل بعد شفاف توضیح دهید؟
    خدا شاهد است که من با قلعه نویی صحبت نکردم و حتی عید را هم به او تبریک نگفتم. البته وظیفه قلعه نویی است که به خاطر کسوت و سن و سال با من تماس بگیرد اما خدا وکیلی او هم به من زنگ نزد و هیچ صحبتی با هم انجام ندادیم. این شایعات، هم ما را به حاشیه می-برد و هم تراکتورسازی را. لیگ هنوز تمام نشده و ما باید ببینیم آیا مظلومی می-خواهد در استقلال بماند یا نه اما چرا فقط برای فصل بعد به تیم ما می-پردازند؟ مگر تیم-های دیگر مربی نمی-خواهند؟- من منتظر هستم نتایج تیمم را در آخر فصل ببینم و باید بررسی کنم چه بازیکنانی را می-توانم حفظ کنم و چه بازیکنانی را از دست می-دهم. هنوز درگیر لیگ و آسیا هستیم و مطرح کردن چنین صحبت-هایی درست نیست.
    شایعاتی پیرامون پیشنهاد مالی از سوی باشگاه پرسپولیس به مهدی رحمتی مطرح شده است، اگر چه باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرده است. در این خصوص چیزی شنیده-اید؟
    اگر آنها چنین پیشنهادی به رحمتی داده باشند کار درستی نکردند. پس ما هم می-توانیم با بازیکنان پرسپولیس صحبت کنیم اما به لحاظ حرفه-ای این کار درست نیست. من به هواداران اطمینان می-دهم خیالشان از بابت نقل و انتقالات راحت باشد و مطمئن باشند رحمتی به پرسپولیس نمی-رود.
    از بابت این موضوع مطمئن هستید؟
    3 میلیارد که هیچ حتی 5 میلیارد هم به رحمتی بدهند او به پرسپولیس نمی-رود.
    چند روز پیش به محل تمرین استقلال رفته بودید. دلیلش چه بود؟
    به بازیکنان قول داده بودم قبل از عید پاداش جام حذفی را به آنها بدهم. حتی امیرآبادی به نمایندگی از بازیکنان گفت بازیکنان عیدی می-خواهند اما به آنها قول دادم قبل از سفر به امارات پاداش آنها را پرداخت کنم. بازیکنان هم می-دانند که دست ما بسته است ولی از سویی به حرف من اطمینان دارند و به همین خاطر هیچ صحبتی نکردند.
    درباره انتخاب بهمن فروتن به عنوان مشاور خودتان صحبت کنید.
    از مدت-ها پیش می-خواستم این کار را انجام دهم اما ایشان در آلمان حضور داشتند. فروتن کارشناس دقیقی است و به این نتیجه رسیدم که همه باید همدل شویم و تیم را تقویت کنیم.
    یعنی فروتن جایگزین زرینچه شده است؟
    این گونه نیست. یک مدیر اگر می-خواهد موفق باشد باید 4،5 مشاور خوب داشته باشد که من هم فروتن را به همین دلیل انتخاب کردم.

8. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

استقلال 102 جهان، چهارم آسيا

تيم فوتبال استقلال با قرار گرفتن در رده-ي 102، عنوان چهارمين باشگاه برتر فوتبال قاره آسيا را به خود اختصاص داد.

به گزارش انتخاب به نقل از فدراسيون بين-المللي تاريخ و آمار فوتبال جهان، فهرست برترين باشگاه-هاي فوتبال جهان در سال گذشته را منتشر كرد كه بر اين اساس تيم فوتبال استقلال با قرار گرفتن در رده 102 جهان، بالاتر از ساير تيم-هاي ايراني در رده نخست قرار گرفت و در آسيا هم پس از نمايندگان كره جنوبي در رده-ي چهارم قرار گرفت.

در اين رده-بندي سپاهان در رتبه 125 ، پرسپوليس در رده 237 و ذوب آهن در رده 252 قرار گرفت.

در ميان تيم-هاي آسيايي، سوون سامسونگ كره جنوبي در رده 62 جهان قرار گرفته و بهترين تيم آسياست. چومبوك موتورز اين كشور هم در رده 66 قرار گرفته است. ناگويا گرامپوس ژاپن دررده-ي 90 و سومين تيم برتر آسياست. همچنين در اين رده-بندي السد قطر كه فصل گذشته قهرمان آسيا شد، در رده 132 جهان ايستاده است.

در فهرست برترين باشگاه-هاي فوتبال جهان تيم بارسلونا قهرمان اروپا و قهرمان جام جهاني باشگاه-ها همچنان با 382 امتياز پيشتاز است و رئال مادريد با 306 امتياز در مكان دوم قرار گرفته است.

از مهم-ترين نكات اين رده-بندي صعود 8 پله-اي بايرن مونيخ و رسيدن به رده پنجم است. همچنين باشگاه اتلتيكو مادريد با صعودي 8 پله-اي به رده هفتم رسيده است.

رده بندي برترين باشگاه-هاي فوتبال جهان:

1ـ بارسلونا، 382 امتياز (اسپانيا)

2ـ رئال مادريد، 306 امتياز (اسپانيا)

3ـ ولس سارسفيلد، 287 امتياز (آرژانتين)

4ـ يونيورسياد سانتياگو، 273 امتياز (شيلي)

5ـ بايرن مونيخ، 257 امتياز (آلمان)

6ـ سانتوس، 252 امتياز (برزيل)

7ـ اتلتيكو مادريد، 248 امتياز (اسپانيا)

8ـ منچستريونايتد، 241 امتياز (انگليس)

9ـ منچسترسيتي، 233 امتياز (انگليس)

10ـ شالكه، 224 امتياز (آلمان)

10. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

تيموريان:
    مظلومي در جريان نظر بدنساز تيم ملي بود

هافبک استقلال در واکنش به اعتراض اين باشگاه به سرمربي تيم ملي اعلام کرد که کي‌روش درباره بازي نکردن در ترکيب اين تيم چيزي به او نگفته است. Click here to enlarge آندرانیک تیموریان عنوان کرد: شرایطم بهتر از قبل شده و برای بازی فردا مقابل مس سرچشمه همه چیز بستگی به نظر کادرفنی دارد. باید دید جریان بازی چطور پیش می رود. در این چند جلسه با آقای مولایی بدنساز تیم تمرینات خوبی ار پشت سر گذاشتم. نمی گویم صد در صد آماده ام اما می توانم به اندازه یک نیمه در خدمت استقلال باشم.

این بازیکن در این باره که شاید وضعیت استقلال با بازگشت وی و مجتبی جباری بهتر شود، گفت: توکل ما به خداست اما همین حالا هم شرایط بدی نداریم. قبول دارم باخت به الجزیره خوب نبود اما هیچ چیز تمام نشده است. الجزیره کنترل بازی را در اختیار داشت اما موقعیت هایی که استقلال خلق کرد خیلی بیشتر بود که نتوانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم.

تیموریان در جواب به این پرسش که قبول دارد استقلال در این مسابقه احساسی بازی کرد، اظهار داشت: احساسی نبودیم. می خواستیم گل دوم را بزنیم که غافلگیر شدیم. برد و باخت همیشه و برای هر تیمی هست و این مسائل حاشیه نمی آورد.

وی اضافه کرد:‌ هیچ تیمی نمی تواند بدون شکست فصل را به پایان برساند. ضمن اینکه استقلال مصدوم زیاد داشته و هیچ تیمی مثل ما این شرایط را ندارد. در پست هایی هم که مصدوم داده ایم بازیکن هم‌پستی نداشتیم و بازیکنان در پست های غیر تخصصی بازی کردند. اکنون که من رسیده ام و جباری هم در آینده می رسد و شرایطمان بهتر می شود. شانس قهرمانی داریم و برای آن تلاش می کنیم.

تیموریان در ارتباط با موضع گیری باشگاه استقلال نسبت به توصیه کی‌روش به یک بازیکن بابت انجام تمریناتی که او در نظر گرفته و اینکه گفته می شود سرمربی تیم ملی از او خواسته یک ماه بازی نکند گفت: کی‌روش چنین چیزی به من نگفته است. این خبر را از شما می شنوم. من اهل خواندن روزنامه و سایت نیستم.

هافبک تیم ملی ادامه داد: حدود ۱۰ روز قبل صحبتی با کی‌روش و مک درموت بدنساز تیم ملی داشتم. درموت برای تمرین نظرش را به من گفت و من هم این موضوع را به آقای مظلومی و مولایی گفتم و با هماهنگی بدنساز استقلال تمرینات را انجام دادم. بازی نکردن من مقابل الجزیره یا حتی بازی قبلی ربطی به این مسئله ندارد. برای بازی با الجزیره شرایط کاملی نداشتم و نهایت می توانستم ۲۰ دقیقه بازی کنم. قرار بود بازی کنم که بازی مساوی شد و شرایط خوب پیش می رفت که ناگهان در ضد حمله غافلگیر شدیم.

تیموریان در خصوص اینکه شاید برای باشگاه استقلال توصیه مربی تیم ملی سوءتفاهم ایجاد کرده گفت: من در جریان این موضع گیری نیستم و حتما امروز با مظلومی و پورحیدری صحبت می کنم.

وی در خصوص اینکه برای فصل آینده تصمیم گیری کرده یا خیر گفت: فعلا همه تمرکزم روی بازی های باقی مانده استقلال است و برای فصل بعد باید ببینم باشگاه چه تصمیمی دارد و می خواهد چه بازیکنی را به خدمت بگیرد. همه این مسائل برای تصمیم گیری مهم است.

12. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

با حکم کميته انضباطي
    طالب‌لو: اميدوارم استقلال پولم را بدهد

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال روز گذشته حکم نهايي خود را در مورد پرونده وحيد طالب‌لو و شکايت اين بازيکن از باشگاه استقلال اعلام کرد و اين باشگاه بايد 276ميليون تومان به طالب‌لو بدهد.
    Click here to enlarge دروازه‌بان فعلي شاهين بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد حکم کميته انضباطي مي‌گويد:« طبيعي بود که در نهايت اين حکم صادر شود و حالا اميدوارم باشگاه استقلال پول من را بدهد. من طلبم را مي‌خواستم که متاسفانه در اين زمينه با من همکاري نکرده‌اند و خود آقاي فتح‌الله‌زاده به من گفت که از طريق قانوني اقدام کنم تا حق و حقوقم را بگيرم.»
    طالب‌لو در مورد پيروزي شاهين مقابل نفت تهران ادامه مي‌دهد:« خدا را شکر اين برد از لحاظ روحي به ما کمک کرد و اميدوارم در نهايت در ليگ برتر بمانيم هر چند که ما هدف‌هاي بزرگي داشتيم که از آنها دور شديم.»
    طالب‌لو در پاسخ به اين سوال که آيا سال آينده از شاهين مي‌روي خاطرنشان مي‌کند:« من چند پيشنهاد دارم ولي فعلا تصميمي نگرفتم و همه چيز در پايان فصل مشخص مي‌شود.»

14. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

فاصله کم مسابقات باعث مصدوميت استقلالي ها

مربي بدنساز تيم فوتبال استقلال تاکيد کرد که فاصله اندک مسابقات باعث آسيب‌ديديگي بازيکنان شده است.
    Click here to enlarge محمد مولایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ضمن انتقاد از خسرو والی‌زاده مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال گفت: ایشان روز جمعه در یک برنامه رادیویی برای مردم صحبت می‌کرد و ضمن زیر سوال بردن عملکرد مربی استقلال، مربیان پرسپولیس و سپاهان را بین‌المللی قلمداد می‌کرد. بهتر است ایشان به جای کارشناسی تنها وظیفه‌اش انجام دهد و در این نوع موارد اظهار نظر نکند.
    وی اضافه کرد: از بهمن ماه سال گذشته تاکنون در مسابقات مختلف هر ۴ روز یکبار بازی کرده‌ایم و هنگامی که اعتراض خود را نشان می‌دادیم کسی گوش شنوا نداشت اما جالب است که حالا مربیان پرسپولیس و سپاهان هم نسبت به فاصله اندک بازی‌ها واکنش نشان داده و خستگی بازیکنان خود را مطرح می‌کنند.
    مربی بدنساز استقلال اظهار داشت: بهتر بود والی زاده به جای آنکه ما را آماتور و مربیان پرسپولیس و سپاهان را بین‌المللی خطاب کند یکی دو روز صبر می کرد تا در خصوص برگزاری ۴ روز ۴ روز مسابقات اظهار‌نظر دنیزلی و کرانچار را هم می‌شنید.
    مولایی گفت: هنگامی که می‌گوییم بازیکنان خسته هستند به این دلیل است که فاصله اندک مسابقات باعث شده بازیکنان ما آسیب ببینند. هر شخصی در مورد عملکرد فنی تیم استقلال به خصوص در مورد مسایل بدنی بازیکنان اظهار‌نظر می‌کنند که شاید در این جایگاه نباشد به همین خاطر از تمام دوستان خواهش می‌کنم ابتدا عملکرد همه تیم‌ها را زیر نظر بگیرد و کمی هم انتقا‌د‌پذیر باشند چون هدف ما خدمت به فوتبال است.

وی گفت: وقتی می‌گوییم برنامه‌ بازی‌ها همه را دچار مشکل می‌کند واقعیت را گفته‌ایم و با هیچ ** دشمنی نداریم اما متاسفانه برخی به جای آنکه از نقد‌ها درس بگیرند کار خود را توجیه می‌کنند و اتفاقا سعی می‌کنند در مقابل انتقادات واکنش نشان دهند.

16. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

جويباري: من و فتح-الله-زاده رفيق نيمه-راه نيستيم

معاون باشگاه استقلال گفت: متاسفانه برخي- افراد شيطنت مي-کنند تا استقلال قهرمان نشود اما ما اين نفرات را مي-شناسيم.
    Click here to enlarge علی نظری جویباری در گفتگویی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: خوشبختانه با پیروزی که روز گذشته کسب کردیم به قهرمانی امیدوار شدیم و حالا منتظر هستیم تا برای بازی با الجزیره آماده شویم و از این دیدار نتیجه لازم را کسب کنیم.
    قائم-مقام باشگاه استقلال در خصوص دیدار اعضای این تیم با وزیر ورزش و جوانان گفت: ملاقاتی را با آقای عباسی انجام دادیم که هم سال جدید را به ایشان تبریک بگوییم و هم دست به دامن ایشان شویم که در این روزها شرایط مالی باشگاه را حل کند. البته ایشان طی صحبت-های خود با فتح-الله-زاده با رویی گشاده درخواست ما را پذیرفت و قول مساعد داد تا در خصوص مسائل مالی کمک-هایی را انجام دهد.
    وی در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیسی-ها نیز در این جلسه درخواستی برای حل مشکلات مالی داشتند یا خیر با خنده گفت: آنها وضع مالی-شان آنقدر خوب است که نیازی به درخواست مالی ندارند اما در این جلسه تنها آقای پروین و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس حضور داشتند.
    نظری-جویباری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برای بازیکنانی مثل وحید طالب-لو که باشگاه محکوم به پرداخت مطالبات آنها شده است چه برنامه-ای دارید؟ گفت: وضعیت تیم به گونه-ای است که باید به بازیکنان خودمان از لحاظ مالی کمک کنیم و اولویت را روی بازیکنان کنونی گذاشته-ایم اما آنها نیز حق دارند و باید مطالبات خود را دریافت کنند و ما هم قبول داریم که به آنها بدهکار هستیم. در این خصوص هم به سازمان لیگ نامه داده-ایم که از حسابمان به آنها پرداخت کنند و هم به فکر پرداخت مطالباتشان هستیم.
    قائم-مقام باشگاه استقلال در خصوص اینکه چه زمانی پاداش قهرمانی در جام حذفی به بازیکنان پرداخت می-شود، گفت: امروز با وزیر ورزش صحبت کردیم و یکی از مباحث همین بود که پس از قهرمانی جشنی تدارک ببینیم و پاداش بازیکنان را پرداخت کنیم.
    وی در ادامه در خصوص شایعاتی که پیرامون اختلافات در کانون هوداران استقلال و برکناری نقدی-زاده شنیده می-شود، گفت: ما در ابتدای فصل با هم دست یا علی دادیم و تا پایان لیگ در کنار هم خواهیم بود.من و فتح-الله زاده رفیق نیمه راه نیستیم و اگر قرار به تغییر و تحول در هر سمتی باشد مربوط به پایان فصل است. این مسائل و شایعات برای تضعیف استقلال به وجود می-آید، چون فتح-الله زاده از ابتدای فصل مسئولیت همکاری با کانون هواداران را برعهده من گذاشت و اختیار تام در این زمینه به من داد. بنابراین به خاطر اختیارم تمام تغییر و تحول در کانون هواداران را تکذیب می-کنم و اینها شیطنت-هایی است که برخی-ها می-خواهند برای تیم مدعی قهرمانی ایجاد کنند.
    وی در پایان گفت: متأسفانه یک روز شایعه می-کنند که قلعه-نویی برای فصل بد به استقلال می-آید و یک روز آقای قریب را به عنوان جانشین فتح-الله زاده معرفی می-کنند. اینها همان شایعاتی است که در راستای عقب انداختن استقلال از کورس قهرمانی درست شده است و ما این افراد را می-شناسیم. شاید اگر پرسپولیس هم در کورس قهرمانی بود حالا از این جور مسائل برای آنها به وجود می-آوردند و حالا چون این تیم مدعی نیست برای استقلال رده دوم چنین شایعاتی را به وجود می-آورند.

18. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

اميري: مي‌خواهيم به عنوان تيم اول صعود کنيم

معاون باشگاه استقلال تهران اعلام کرد، جلسه امروز او و علي فتح الله زاده در خصوص حضور قدرتمند اين تيم در ادامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا بوده است.
    Click here to enlarge علی امیری افزود: جلسه امروز در خصوص مسایل جاری باشگاه و حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا بوده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: خوشبختانه مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان به تمرینات تیم بازگشته اند و با قدرت بسیار بیشتری به کار خود ادامه خواهیم داد.

معاون باشگاه استقلال تهران گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با بردی که مقابل الجزیره بدست خواهیم آورد، شانس خود را برای صعود به عنوان تیم اول افزایش دهیم.

وی در مورد وضعیت مهدی رحمتی تصریح کرد: رحمتی با آسیب دیدگی رو به رو است اما امروز در تمرینات حاضر شد و می تواند در مقابل صبا برای ما میدان برود.

وی در خصوص جریمه 13 میلیون تومانی باشگاه استقلال از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: هنوز این رای به ما ابلاغ نشده است و اطلاعات زیادی از آن ندارم.

امیری گفت: امیدوارم استقلال در بازی های آینده خود نتایج قابل قبول را بگیرد و بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کنیم.

صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 8181920212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع