.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234567891011121323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 283

موضوع: ::..جدیدترن اخبارتیم استقلال در این تاپیک..::

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست
    حاشيه ديدار ملوان و استقلال1

بازيکني که فصل گذشته ميداودي را مصدوم کرده بود امروز با دسته گل نزد مهاجم استقلال رفت.

Click here to enlarge

سعید سالارزاده که فصل گذشته با یک تکل خشن باعث مصدومیت شدید میلاد میداودی و دوری چند ماهه او از فوتبال شده بود با دسته گل به همراه فرهاد پورغلامی نزد میداودی رفت تا به این ترتیب از او عذرخواهی کند.
    * جواد شیرزاد که در گذشته در ملوان حضور داشت به سمت نیمکت ملوان رفت و قبل از بازی از مربیان این تیم رخصت گرفت.

* از ساعت 13 بارش شدید باران و ورزش شدید باد در انزلی آغاز شده و به همین دلیل تماشاگران کمی در ورزشگاه حضور دارند. در ورزشگاه 10 هزار نفری تختی انزلی حدود 5 هزار تماشاگران حاضر-ند و ورزشگاه پر نشده است.

* هم اکنون نیز بارش شدید باران شرایط را برای بازی دو تیم سخت کرده است.

* بازی دو تیم تا دقیقه 21 با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال در جریان است

2. 4کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),hamed_p (2nd October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

استقلال باخت و صدرنشيني را از دست داد

تيم فوتبال استقلال که در چارچوب هفته نهم ليگ برتر فوتبال در انزلي به مصاف ملوان رفته بود، در پايان با نتيجه پر گل 4 بر 2 از حريف خود شکست خورد.

Click here to enlarge

ديدار تيم-هاي فوتبال ملوان و استقلال که زير بارش شديد باران برگزار شد در پايان با برتري 4 بر 2 ميزبان به پايان رسيد.
    گلهاي ملوان را در اين بازي جلال رافخايي (44 و 60)، علي جراح-کار (45) و محمد نزهتي (64) به ثمر رساندند و گل-هاي استقلال را، آرش برهاني (8) و ميلاد ميداوودي (48) به ثمر رساندند.

ديدار دو تيم که در هواي باراني شهر انزلي آغاز شده بود در دقايق ابتدايي با حملات پراکنده دو تيم بر روي دروازه-هاي يکديگر دنبال مي-شد.

آبي-پوشان ميهمان خيلي زود به گل برتري دست پيدا کردند و در دقيقه 6 بازي، آرش برهاني توانست دروازه ملوان را باز کند تا تيمش در ادامه کار راحت-تري داشته باشد.

پس از گل استقلال بازي کمي ارام شد و تا دقايقي حملات کم-دامنه بازيکنان دو تيم خطري بر روي دروازه-ها ايجاد نکرد و تنها در دقيقه 25 بازي، ملواني-ها مي-توانستند در يک حرکت تيمي خوب صاحب موقعيت گل-زني شوند که اين فرصت با تعلل مهاجم ميزبان و ناهماهنگي خط حمله اين تيم هدر رفت.

بازي در حالي وارد 30 دقيقه دوم خود مي-شد که بارش باران شدت بيشتري گرفته بود و گويي باران، آب سردي بود که بر بازي مي-ريخت و گرماي آن را مي-گرفت. در اين لحظات بازي سرد و کسل کننده-اي از سوي دو تيم در جريان بود که در اين ميان سکوهاي خالي از تماشاگر ورزشگاه که از سکوهاي پر آن بيشتر بود بر سردي بازي مي-افزود.

در دقيقه 37 بازي به دليل خطاي بازيکن ملوان بر روي کرار، استقلال صاحب يک ضربه ايستگاهي شد که جواد شيرزاد ضربه را به روي دروازه ارسال کرد اما داور ابازي را متوقف کرد و به بازيکن ملوان که زودتر از سوت او حرکت کرده بود کارت زرد داد و دستور به تکرار ضربه داد. ميلاد ميداوودي که نشان مي-داد علاقه زيادي دارد که ضربه ايستگاهي را به سوي دروازه ملوان بزند در هر دو ضربه اجازه اين کار را نيافت تا به هم-تيمي-هايش اعتراض کند.

در دقايق پاياني نيمه اول گويي انزلي-چي-ها به يکباره خودشان را در زمين پيدا کردند و با دو حمله غافلگيرکننده در دقايق 44 و 45 توسط رافخايي و جراح-کار به دو گل پياپي دست پيدا کردند تا در پايان نيمه نخست با برتري دو بر يک به رختکن بروند.

کيانوش رحمتي (11)، آرش برهاني (34) و جاسم کرار (36) از استقلال و مهدي دغاغله (38) از ملوان بازيکنان اخطاري دو تيم در نيمه نخست بودند.

استقلال نيمه دوم را طوفاني آغاز کرد و ميلاد ميداوودي که بالاخره توانسته بود پشت يک ضربه ايستگاهي قرار بگيرد، گل دوم تيمش را با ضربه-اي تماشايي به ثمر رساند.

استقلال در آغاز نيمه دوم يک تغيير هم در ترکيب خود ايجار کرده بود. جاسم کرار در آغاز اين نيمه جاي خود را به محسن يوسفي داده بود.

اما اين پايان کار اين بازي نبود. در دقيقه 60 بازي، پژمان منتظري، جلال رافخايي را در محوطه جريمه سرنگون کرد تا با کارت قرمز مستقيم داور رو به رو شود.

ضربه پنالتي را جلال رافخايي به گل تبديل کرد تا نتيجه بازي 3 بر 2 به سود ميزبان شود. در دقيقه 64 ملوان روي يک حرکت غافلگير کننده موفق شد به گل چهارم خود دست پيدا کند تا نتيجه-اي باورنکردني در اين بازي رقم بخورد. اين گل را محمد نزهتي به ثمر رساند.

دقيقه 73 بار ديگر نزديک بود که محمد نزهتي گل پنجم تيمش را به ثمر برساند که با وجود اشتباه رحمتي در گرفتن توپ، اين خيسي زمين و چمن بلند ورزشگاه بود که مانع گلزني نزهتي شد.
    دقيقه 78 ميلاد ميداوودي ضربه محکمي را از پشت محوطه جريمه روانه دروازه ملوان کرد که با اختلاف کمي به بيرون رفت. ميداوودي پس از زدن اين ضربه از بازي خارج شد و جاي خود را به اسماعيل شريفات داد.
    دقيقه 86 بازي و در حالي که بارش باران شدت بيشتري به خود گرفته بود، مجتبي جباري با ضربه سر دروازه حريف را تهديد کرد اما اين ضربه هم سودي براي آبي-پوشان نداشت.
    در دقيقه 90 بازي بار ديگر حرکت نزهتي مي-رفت که براي دروازه استقلال تهديدي جدي محسوب شود که مدافع استقلال با هوشياري توپ را به کرنر فرستاده شد.

پژمان منتظري، تنها بازيکن اخراجي اين بازي بود که در دقيقه 60 بازي با خطا بر روي رافخايي با کارت قرمز مستقيم داور رو به رو شد

4. 4کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),hamed_p (2nd October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مظلومي: روي اخراج و پنالتي ملوان حرف دارم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: هيچ وقت روي نيمکت نمي-نشينم و چون مريض--احوال بودم کنار خط نرفتم.

[IMG]http://www.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00****45.jpg[/IMG]

پرویز مظلومی پس از شکست 4 بر 2 برابر ملوان انزلی در جمع خبرنگاران گفت: قبل از هر چیز عذرخواهی می-کنم که نتوانستم روز گذشته در نشست خبری شرکت کنم. اگر دقت کرده باشید امروز 90 دقیقه روی نیمکت نشسته بودم که علتش کسالتی بود که داشتم. این پیروزی را به ملوان تبریک می-گویم. شرایط برای آنها مناسب بود ولی برای ما نه.

وی افزود: گل-آلود بودن زمین کیفیت بازی را پایین آورد و نتوانستیم فوتبال تک-ضرب که در قواره استقلال است را پیاده کنیم. ملوان سه توپ پشت دفاع ما انداخت که یکی از آنها پنالتی شد و دیگر تبدیل به گل شد. آن هم در حالی که ما نیمه دوم را خوب شروع کردیم و گل هم زدیم اما روی ضدحمله حریف گل خوردیم. البته روی پنالتی ملوان و اخراج بازیکن استقلال حرف دارم.

سرمربی استقلال تصریح کرد: با 10 نفره شدن نظم استقلال به هم ریخت و آنها به گل چهارم رسیدند. تغییراتی هم که در تیم دادم برای این بود که بتوانم نظم تیمی استقلال را حفظ کنم. ما 10 نفره شده بودیم و زمان زیادی هم تا پایان مسابقه باقی مانده بود. در این شرایط و این زمین ملوان بهتر بود و باید هم بهتر بازی می-کرد. امیدوارم پیروزی-های ملوان تداوم داشته باشد.

مظلومی وقتی با اعتراض خبرنگاران انزلی مواجه شد که چرا دیروز آنها را زیر باران نگه داشته و در نشست خبری شرکت نکرده گفت: ابتدای جلسه عذرخواهی کردم. من حتی نتوانستم در جلسه فنی با بازیکنان شرکت کنم. امروز هم 90 دقیقه روی نیمکت نشسته بودم. هیچ وقت روی نیمکت نمی-نشینم و چون مریض--احوال بودم کنار خط نرفتم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه در این تیم هر ** که اعتراض می-کند در ترکیب اصلی قرارمی-گیرد، گفت:- اصلاً اینگونه نیست. بازیکنان دیگری هم بودند که اعتراض کردند اما در استقلال بازی نکردند. در ضمن چه کسی اعتراض کرده که امروز بازی کرده است.

خبرنگاری گفت: میلاد میداودی و مظلومی در پاسخ اظهار داشت: میداودی بازیکن کلیدی ماست. امروز از او استفاده کردم و گل هم زد. او اعتراضی به نیمکت-نشینی نداشت.

وی در مورد شرایط مسابقه گفت: در حالی که ما در حمله بودیم مدافعان ملوان زیر دو توپ زدند که آن توپ-ها پشت مدافعان ما پایین آمد و مهاجمان آنها با دروازه-بان ما تک-- به تک شدند. پژمان منتظری می-گفت من به بازیکن حریف نخوردم ولی داور سخت-گیرانه او را اخراج کرد. می-توانست بازیکن ما را اخراج نکند. در ادامه با آوردن میثم حسینی سعی کردم بیشتر گل نخوریم.

مظلومی تأکید کرد: دفاع ما امروز باز بود و در دو سه مورد اشتباه داشت. گل دوم ملوان هم روی ضربه خطای زده شد که کمک-داور آن را اعلام نکرد اما داور از راه دور آن صحنه را خطا گرفت. بازیکنان ما امروز تلاش-شان را کردند و زحمت خودشان کشیدند اما ملوان با انگیزه و پرتلاش بود.

وی در مورد ممنوع--المصاحبه شدن بازیکنان استقلال گفت: در این مورد نظری ندارم. این وظیفه من نیست و مربوط به مدیر رسانه-ای است. هر بازیکنی که بخواهد می-تواند مصاحبه کند اما باشگاه هم مقرراتی دارد.

سرمربی استقلال در مورد اینکه این تیم هم در بازی با تراکتورسازی و هم با ملوان گل-های یک شکل خورده، گفت: به دنبال جذب یک مدافع هستیم. بازیکنی سر تمرین ما آمد اما مورد تأیید قرار نگرفت ما بازیکنان خوبی داریم اما گاهی اوقات مرتکب اشتباه می-شوند.

6. 4کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

شکست استقلال ارتباطي به مشکلات مالي نداشت

فرزامي عضو هيئت مديره استقلال گفت: شکست برابر ملوان ارتباطي به مشکلات مالي اين باشگاه نداشت.
    Click here to enlarge
    حسین فرزامی در مورد شکست استقلال مقابل ملوان انزلی اظهار داشت: با توجه به اینکه اعضای هیئت مدیره استقلال هنوز حکم خود را نگرفته اند بهتر است من در مورد مسائل فنی اظهار نظری نداشته باشم تا موضع گیری هم نشود.
    این پیشکسوت در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی در مورد مسائل فنی تیم اظهار نظر نمی کند، گفت: در موقعیتی نیستیم که بخواهیم حرفی بزنیم. باید احکام خود را بگیریم و مسئولیت هم به ما داده شود تا بتوانیم حرفی بزنیم. تا زمانی که چارت سازمانی باشگاه مشخص نشود، نمی توان حرفی زد.
    فرزامی در خصوص اینکه چرا هیئت مدیره استقلال در حالی که قول داده بود تا قبل از بازی ملوان پول تهیه می کند، این اتفاق نیفتاد، گفت: من چنین قولی ندادم و بهتر است این سؤال را کل هیئت مدیره پاسخ دهد نه یک نفر. قبل از هر چیز باید به هیئت مدیره این فرصت داده شود تا راه های قانونی برای تزریق پول به باشگاه مهیا شود. سیستم اکنون این گونه است که به باشگاه های دولتی پولی داده نشود. تا زمانی که تکلیف این مسئله روشن نشود نمی توان پولی به باشگاه تزریق کرد.
    وی در ارتباط با اینکه قبول دارد شکست استقلال مقابل ملوان تحت تاثیر مسائل مالی بوده یا خیر، عنوان کرد: این شکست اصلا ربطی به مسائل مالی نداشت چون بازیکنان سالم تر از این صحبت ها هستند.
    فرزامی در مورد رفتار جاسم کرار پس از تعویض گفت: من یک روز در خصوص جذب جاسم کرار با فتح الله زاده صحبت می کردم و به او هم گفتم که کرار بازیکن خوبی است اما مهار چنین بازیکنانی بسیار سخت است. معتقدم که دیروز استقلال در زمین یک رهبر که بازیکنان را هدایت کند نداشت. در واقع اگر فرهاد مجیدی در میدان نباشد جایگزین خوبی برای او نیست.
    این عضو هیئت مدیره تصریح کرد: استقلال خیلی زود گل می زد و زود هم گل می خورد. در یکی دو دقیقه گل خوردن ناراحت کننده است. به نظرم این باخت را باید به گردن یکسری عواملی گذاشت که در موفقیت های تیم نقشی ندارند.

8. 4کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

خبر صدور حكم جلب مديرعامل استقلال صحت ندارد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال در پي انتشار خبر كذب صدور حكم جلب براي دكتر فتح اله زاده اعلام مي دارد،؛ چندي قبل دكتر فتح اله زاده و آقاي حسن روشن از هم شكايت كرده بودند اما از آنجايي كه ايشان پيشكسوت استقلال هستند، اين شكايت پس گرفته شد و هيچ گونه حكم جلبي درخصوص آقاي فتح اله زاده صادر نشده است.

لذا به استحضار مي رساند،‌ اين خبر كذب محض است و با انتشاردهندگان چه در فضاي اينترنت و چه از طريق پيامك برخورد قانوني خواهد شد

10. 4کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست
    حسن روشن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه علی فتح الله زاده مدعی شده خبر صدور حکم جلب وی کذب است و او منتظر است تا دستگیر شود، عنوان کرد: فتح الله زاده درست نمی گوید. حکم جلب هر دوی ما صادر شده بود. من دیروز سند گذاشتم و او انزلی بود.

پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: هر دوی ما امروز به دادگاه رفتیم. من هنوز مقابل دادگاه هستم. او نیم ساعت قبل رضایت داد و من هم بعد از او رضایت دادم. تاریخ رضایت هم برای امروز (10 مهر) است و این طور نیست که قبلا رضایت داده باشیم.

روشن تاکید کرد: اکنون کسی به فتح الله زاده کاری ندارد چون هر دو رضایت داده ایم و معلوم است که کسی امروز نمی تواند او را دستگیر کند

ویرایش توسط ali6741 : 2nd October 2011 در ساعت 16:09

12. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مدیرعامل باشگاه استقلال شایعه جلب خود را تکذیب کرد و گفت: از صبح اول وقت تا 12 شب در باشگاه هستم اما کسی هنوز مرا جلب نکرده است، در ضمن من خودم حکم جلب می‌گیریم حالا چه کسی می‌خواهند مرا جلب کند؟!

علی فتح‌الله‎زاده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: خبری که عنوان شده من جلب شده‌ام به هیچ عنوان درست نیست و واقعا متاسفم که چرا چنین خبری منتشر شده است. من خودم حکم جلب می‌گیریم حالا چه کسی می‏خواهد مرا جلب کند! من از صبح اول وقت تا 12 شب در باشگاه هستم اما هنوز کسی مرا جلب نکرده است. اگر قرار بر جلب من بود پس چرا امروز در باشگاه حضور دارم؟!

وی در ادامه افزود: آقای روشن عنوان کرده من و فتح‌الله‎زده از هم شکایت کرده‌ایم و اگر رضایت ندهیم جلب می‌شویم. آیا نام این کار جلب شدن است؟! من دیروز در تهران بودم و اگر قرار بر این بود که جلبم کنند مطمئن باشید این اتفاق می‎افتاد.

"فتح الله زاده در حالی خبر جلب شدن خود را تکذیب می کند که صبح امروز حسن روشن اعلام کرده بود به علت شکایت او و مدیرعامل باشگاه استقلال از هم دادگاه برای آنها حکم جلب صادر کرده است."

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص دیدار این تیم مقابل ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: بازی به علت بارش باران و لغزنده بودن زمین کیفیت لازم را نداشت. در زمینی که باتلاق است و در شرایطی که سیل از آسمان می‌بارید که نمی‌شود فوتبال بازی کرد و حالا در مورد کیفیت فنی بازی حرف زد. به هر حال فوتبال است و ما در شرایطی دشوار مقابل ملوان غافلگیر شدیم و باختیم.

وی 10 نفره شدن تیم فوتبال استقلال را از عوامل شکست این تیم برشمرد و گفت: بدون شک در بازی بعدی بازیکنان با غیرت استقلال شکست مقابل ملوان را به بهترین شکل جبران می‌کنند و مجددا صدر جدول را از آن خود خواهند کرد. تاکید می‎کنم اگر بازی شرایط عادی داشت شاید این اتفاق رقم نمی‌خورد با این حال به تیم خوب و جوان ملوان تبریک می‌گویم و برای پورغلامی و شاگردانش آرزوی موفقیت دارم.

فتح‌الله‎زاده از اظهارنظر در خصوص اعلام پنالتی به سود تیم ملوان و اخراج بازیکن استقلال خودداری کرد و گفت: من نمی‌توانم در این مورد نظر کارشناسی بدهم اما فکر می‌کنم اخراج بازیکن ما درست نبود چرا که در کنار منتظری یک بازیکن دیگر حضور داشت و اگر مهاجم ملوان از سد مدافع استقلال می‌گذشت آن بازیکن حضور داشت و می‎توانست مانع گلزنی او شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: به اعتقاد من داور هم در اعلام پنالتی و هم اخراج مدافع استقلال سختگیرانه عمل کرد. پیش از آنکه گل چهارم ملوان به ثمر برسد نیز یکی از بازیکنان این تیم خطای بدی روی روحانی انجام داد و مانع از حرکت او شد. من اینها را نمی‌گویم که شکست استقلال را توجیه کنم اتفاقی رخ نداده ما هنوز صدرنشین لیگ برتر هستیم و با یک گل اختلاف در رتبه دوم ایستاده‌ایم. مطمئن باشید هفته بعد دوباره صدر جدول را می‌گیریم.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اتفاقاتی که در انزلی افتاده و شایعه اعتراض جاسم کرار به تعویضش گفت: من در این خصوص اطلاعی ندارم منتظر گزارش آقای پورحیدری هستم تا در جریان اتفاقات پایان بازی قرار گیرم.

وی در ادامه افزود: به علت بیماری سرماخوردگی همراه تیم به انزلی نرفتم. حالم خیلی بد بود و روز شنبه زیر سرم بودم.

وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار مهر که پرسید شکست استقلال حال شما را بدتر نکرد گفت: نه! مگر اتفاقی افتاده؟! در فوتبال از این شکست‌ها بدتر هم دیده‌ام. من به هیچ عنوان نگران نیستم و اطمینان دارم تیم مجددا روال عادی خود را پیدا خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص مشکلات مالی این باشگاه گفت: مشکلات مالی وجود دارد اما با این حال بازیکنان نهایت تلاش خود را کرده‌اند و شکست مقابل ملوان ربطی به مشکلات مالی تیم ندارد.

وی در این خصوص تصریح کرد: مشکلات مالی فقط برای استقلال نیست. کدام تیم است که امروز مشکل مالی نداشته باشد. ما در هیئت مدیره به دنبال حل قطعی مشکلات هستیم و در آینده نزدیک با کمک اعضای هیئت مدیره باشگاه شرایط بهتر از امروز خواهد شد

14. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

فتح-الله-زاده در گفت-وگو با ايسنا:
    امروز صبح تا شب در باشگاهم و آماده دستگير شدن!
    ديدار در انزلي آب-بازي بود نه فوتبال
    مدير عامل باشگاه استقلال مي-گويد خبر صدور حكم جلبش كذب است و اگر كسي چنين حكمي در دست دارد مي-تواند امروز به باشگاه بيايد و او را جلب كند!
    مديرعامل باشگاه استقلال در گفت-وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره خبر صدور حكم جلبش از سوي حسن روشن گفت: اين خبر كذب محض است و عده-اي با دادن چنين خبرهايي با شخصيت حقوقي ما بازي مي-كنند. در گذشته من و حسن روشن از هم شكايت كرده بوديم، اما بعد از آن رضايت داديم و ديگر اختلافي نبوده است. اگر منابعي كه اين خبر را اعلام كردند، نتوانند آن را اثبات كنند مسايل حق ما محفوظ است و حتما اقدام خواهيم كرد. ضمنا امروز از صبح تا شب در باشگاه هستم و اگر حكم جلبي دارند مي-توانند بيايند تا مرا دستگير كنند!
    فتح-الله-زاده در مورد بازي استقلال برابر ملوان بندر انزلي كه با شكست چهار بر دو استقلال به پايان رسيد، گفت: اين بازي نبود، بلكه آب-بازي بود. هيچ بار فني نداشت و نمي-دانم كه چرا بايد اين اتفاق بيفتد. اگر بازيكنان ما آسيب مي-ديدند مسئوليتش با چه كساني بود؟ متاسفم كه تحت هر شرايطي بايد بازي انجام شود. اين مسابقه، مسابقه-اي نبود كه بتوان در مورد آن اظهار نظر فني كرد. بازيكنان ما تلاش خودشان را كردند، اما شرايط مسابقه طوري نيست كه درباره آن صحبتي كرد.
    فتح-الله-زاده ادامه داد: به نظر من آن بازي بايد لغو مي-شد. نمي دانم چرا اين اتفاق افتاد. اگر الان در مورد اين مسايل صحبت كنيم، مي-گويند كه چون تيم باخته است، بهانه مي-آورند اما احتياجي به بهانه آوردن نداريم. در حال حاضر تيم ما با تفاضل گل در رده دوم جدول قرار گرفته است و قطعا بازيكنان در اولين بازي خود جبران مي-كنند و به صدر اول جدول بر مي-گردند.
    فتح-الله-زاده در مورد تيم ملوان گفت: به ملوان هم تبريك مي-گويم كه اين پيروزي را به دست آورد و از بحران خارج شد. فرهاد پورغلامي با اين بازيكنان جوان توانست كار بزرگي انجام دهد و تيم صدر جدول را شكست دهد. ملوان تيم جوان و دونده-اي است.
    مدير عامل باشگاه استقلال در مورد درگيري لفظي ميلاد ميداوودي و پرويز مظلومي قبل از سفر به انزلي براي بازي مقابل ملوان گفت: اين هم شايعه-اي است كه ساخته و پرداخته ذهن برخي از دوستان است. رختكن حريم مربي است و نبايد به آن تجاوز كرد. اگر پشت اتاق شما به گوش بايستند و صحبت-هاي شما را گوش كنند، به نظرتان كار درستي است؟ وقتي مربي نمي-تواند در رختكن صحبت كند، پس كجا بايد با بازيكنش اين كار را انجام دهد؟ اين كه مي-گويند ميداوودي گفته است، بعد از بازي با ملوان تكليف خودش را روشن مي-كند، درست نيست و او اين صحبت-ها را انجام نداده است. اگر اين اتفاق مي-افتاد ميداوودي مقابل ملوان به ميدان نمي-رفت.
    وي در پاسخ به اين سوال كه معتقد است ميداوودي به نيمكت نشيني-اش اعتراض نكرده است، گفت: خير من نگفته-ام كه ميداوودي اعتراض نكرده است. مظلومي و او با هم صحبت كردند و سرمربي تيم نيز به او تذكراتي داده اما آن جمله-اي كه دوستان به كار برده-اند كه ميداوودي بعد از بازي با ملوان تكليفش را روشن مي-كند، درست نيست. اگر كسي در مورد اين موضوع سندي دارد، ارائه كند. اين صحبت-ها با تمام بازيكنان انجام مي-شود و نبايد به حريم داخلي يك مربي ورود كرد.
    فتح-الله-زاده در مورد اين كه چرا بازيكنان به نيمكت نشيني-شان اعتراض مي-كنند و اين كه چگونه مي-توان اين موضوع را حل كرد، گفت: بعد از بازي پرسپوليس هم ديديد كه جواد كاظميان به نيمكت نشيني-اش اعتراض كرد. بازيكن مي-تواند در مورد نيمكت نشيني-اش سوال كند، اما اين كه تشخيص داده شود چه كسي در زمين بازي كند با سرمربي است. هر تصميمي كه سرمربي بگيرد، قطعا مورد تاييد مديريت باشگاه هم خواهد بود.
    فتح-الله-زاده در مورد نبود فرهاد مجيدي در مورد بازي مقابل ملوان و اين كه آيا خلاء او در اين بازي حس مي-شد، گفت: بله. فرهاد مجيدي بازيكن بزرگي است. او هم به لحاظ فني و هم از نظر روحي بازيكن تاثيرگذاري است.
    وي در پاسخ به اين سوال كه درست است تيم بزرگي مانند استقلال تحت تاثير يك بازيكن خوب باشد، گفت: علاوه بر مجيدي بازيكنان خوب ديگري هم داريم. روز گذشته هم ديديم كه ميلاد ميداوودي يك گل به ثمر رساند و يك پاس گل هم داد. همچنين برهاني و شريفات نيز از بازيكناني هستند كه مي-توانند تاثيرگذار باشند. ميلاد ميداوودي چند ماه مصدوم بود و تازه به جمع بازيكنان پيوسته است، اما با اين حال مي-بينيد كه يكي از بهترين بازيكنان تيم است. فرهاد مجيدي يكي از بهترين بازيكنان تيم استقلال است، اما در كنار او افرادي مانند برهاني و اسماعيل شريفات نيز تاثيرگذار هستند.
    پس از تصويب طرح نظارت بر نمايندگان مجلس و ممنوعيت دو شغله بودن آن-ها شايعاتي شنيده مي-شود كه نمايندگان مجلس حاضر در هيات مديره دو باشگاه استقلال و پرسپوليس نيز بايد از اين سمت استعفاء دهند. فتح-الله-زاده در اين رابطه به ايسنا گفت: چنين چيزي را نشنيده-ام و بعيد مي-دانم كه اعضاي هيات مديره باشگاه كه عضو مجلس هستند بخواهند كنار گذاشته شوند. عباسي گفته است كه قصد دارد هيات مديره هاي استقلال و پرسپوليس را ترميم كند و فكر مي-كنم منظورش بيشتر پرسپوليس بود، چرا كه هيات مديره آن-ها پنج نفر است و ما هفت نفر هستيم. عباسي احتمالا قصد داشته باشد كه هيات مديره پرسپوليس را هفت نفره كند.
    مدير عامل باشگاه استقلال در مورد هيات مديره اين باشگاه و سمت افراد حاضر در آن گفت: هيات مديره از گذشته اساسنامه-اي دارد و اين اساسنامه از بدو تاسيس باشگاه مشخص شده و داراي شرح وظايفي است.
    وي افزود: در مورد وظايف اعضاي هيات مديره در جلسه گذشته بحث-هايي شد و در مورد آن در جلسه-اي كه اين هفته خواهيم داشت، تصميم گيري مي-كنيم.
    وي در مورد دادن مسئوليت اقتصادي باشگاه به جواد زرينچه گفت: در جلسه هفته گذشته اين مساله پيشنهاد شد و در نشستي كه در اين هفته داريم آن را بررسي مي-كنيم تا نظر نهايي را اتخاذ كنيم.
    به گزارش ايسنا، در حالي فتح-الله-زاده خبر صدور حكم جلبش را تكذيب مي-كند كه سردبير ورزشي خبرگزاري فارس به ايسنا گفت: ما اين خبر را به نقل از حسن روشن اعلام كرديم و او در اين گفت-وگو جزييات اين مساله را تشريح كرده است. ضمن اينكه فايل صوتي گفت-وگو با روشن نيز وجود دارد.

16. 4کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),ali_d206 (2nd October 2011),elc.rgb (15th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مربي تيم فوتبال استقلال گفت: بازيكنان تيم ما مقابل ملوان تمركز نداشتند و عصبي به نظر مي رسيدند.

آتيلا حجازي روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا، در خصوص شكست سنگين استقلال برابر ملوان تصريح كرد: قبل از بازي هم گفته بودم ملوان با وجود اينكه امتياز زيادي ندارد، اما مقابل استقلال و پرسپوليس خوب بازي مي كند. با اين حال فكر نمي كرديم در انزلي شكست بخوريم.
    وي با اشاره به اينكه بازيكنان استقلال در اين مسابقه تمركز نداشتند، خاطرنشان كرد: اشتباهات فردي ما زياد بود. بازيكنان كمي عصبي بودند و براي ما هم سئوال بود كه چرا اينطور بازي مي كنند.
    مربي استقلال تاكيد كرد: شيرازه تيم ما با دريافت دو گل پي در پي در نيمه اول از هم پاشيد. ضمن اينكه اگر پژمان منتظري از زمين اخراج نمي شد شكست نمي خورديم.
    حجازي در خصوص شرايط زمين بازي هم يادآور شد: هر چند بارندگي در انزلي شديد بود، اما در زمين آب جمع نشده بود. در هر صورت بازي در زمين گلي براي بازيكنان استقلال كه برنامه هاي تاكتيكي خود را روي زمين اجرا مي كنند كمي دشوار بود.
    وي همچنين درباره شروع اردوي تيم ملي و غيبت 6 ملي پوش در تمرينات استقلال گفت: متاسفانه ما باز هم بايد تمريناتمان را با 11 نفر برگزار كنيم. به همين خاطر نمي توانيم مثل بعضي از تيم ها به اردو برويم. اين در حالي است كه مسابقه بعدي ما با ذوب آهن است و سختي و دشواري در پيش خواهيم داشت.
    تيم فوتبال استقلال روز گذشته با نتيجه 4 بر 2 مقابل ملوان انزلي شكست خورد و صدرنشيني را از دست داد.

18. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

تیم فوتبال استقلال امروز تمرینات خود را دنبال می کند.
    به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که اکثر تیم های لیگ برتری به دلیل تعطیلی لیگ تمرینات خود را تعطیل کردند پرویز مظلومی تمرین استقلال را تعطیل نکرد.
    استقلال ساعت 18 امروز در زمین دستگردی تمرین می کند. سرمربی آبی پوشان تمرین روزهای پنجشنبه و جمعه را تعطیل اعلام کرده است.
    استقلال روز گذشته در انزلی با نتیجه 4 بر 2 از ملوان شکست خورد

Click here to enlarge

20. 5کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),akharen (2nd October 2011),elc.rgb (15th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011),SONY 3D (2nd October 2011)

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234567891011121323 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع