.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 8 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171828 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 283

موضوع: ::..جدیدترن اخبارتیم استقلال در این تاپیک..::

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست
    کاپیتان فرهادمجیدی : استقلال با این وضعیت پنجم هم نمی شود !!!!

فرهاد مجیدی پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل راه-آهن گفت: بازی خوبی بود ولی امیدوارم دیگر در بازی-های خانگی امتیازی از دست ندهیم. در نیمه دوم بهتر بودیم و امیدوارم این هماهنگی در بازی-های بعدی بیشتر شود.
    وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان ملی-پوش در این دیدار خسته بودند، اظهار داشت: نمی-دانم از خودشان سؤال کنید.
    کاپیتان استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا خطای روی وی پنالتی بود، گفت: صددرصد خطایی که روی من انجام شد پنالتی بود.
    مجیدی درباره هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: اسامی آنها را فقط شنیدم و سر تمرین استقلال تاکنون نیامدند. این پنج اسم را عنوان می-کنند اما ما تا کنون ندیده-ایم. اگر آنها را در خیابان ببینم نمی-شناسم. همه مشکلات مالی روی دوش فتح-الله-زاده است و وی یک نفره بار تیم را بر دوش می-کشد. قول الکی نمی-دهیم. استقلال با این وضعیت پنجم هم نمی-شود

2. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

elc.rgb (15th October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

دکتر سیار: خطا روی مجیدی ، هم پنالتی بود، هم اخراج داشت

دکتر پرویز سیار کارشناس داوری پیرامون حادثه رخ داده در نیمه اول بازی دو تیم استقلال و راه آهن گفت
    دکتر پرویز سیار کارشناس داوری پیرامون حادثه رخ داده در نیمه اول بازی دو تیم استقلال و راه آهن گفت: هرگز متوجه نشدم چرا رفیعی خطای روی مجیدی را پنالتی اعلام نکرد. در صحنه آهسته کاملا مشخص بود که بازیکن حریف روی مجیدی خراب شد و تمام اندامش را روی بازیکن استقلال انداخت. این دو نفر کنار هم نبودند که بتوان گفت تنه زده شده ، بلکه خطا روی او پنالتی صد در صد بود و داور باید به بازیکن راه آهن کارت قرمز می داد.

وی ادامه داد: در یک صحنه هم در محوطه جریمه راه آهن توپ به بازیکن استقلال رسید که داور خطای چند ثانیه قبل را اعلام کرد. در این صحنه یا رفیعی باید همان اول کار خطا می گرفت یا آوانتاژ- می داد چرا که استقلال شانس گلزنی داشت.

4. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

جباری غایب بزرگ استقلال مقابل ذوب آهن

مجتبی جباری با اخطاری که مقابل راه-آهن دریافت کرد 3 اخطاره شد.
    مجتبی جباری با اخطاری که مقابل راه-آهن دریافت کرد 3 اخطاره شد.
    هافبک ملی-پوش استقلال که این روزها در شرایط ایده-آلی بسر می-برد و تک گل تیم خود مقابل راه-آهن را به ثمر رساند با دریافت کارت زرد از "محمود رفیعی" 3 اخطاره شد تا بازی حساس هفته یازدهم استقلال مقابل ذوب-آهن غایب باشد

6. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

استقلال آنقدر بزرگ است كه از نبود من ضربه نخورد

منتظرى: خط دفاع مى توانست بهتر كار كند

پژمان منتظرى، مدافع آبى پوشان در خصوص ديدار تيمش مقابل راه آهن گفت: در اين ديدار تيم ما بازى خوبى را انجام داد اما متاسفانه تيم حريف با وقت كشى سعى كرد نتيجه را به سود خود رقم بزند. ما شايسته پيروزى بوديم و موقعيت هاى خوبى خلق كرديم اما قسمت نبود پيروز شويم.
    او در خصوص عملكرد خط دفاع استقلال مقابل راه آهن در روزى كه خودش غايب بود ادامه داد: بايد بگويم استقلال آنقدر بزرگ است كه از نبود من ضربه نخورد.
    نمى خواهم بگويم چون من نبودم تيم باخت اما به نظرم مدافعين مى توانستند عملكرد بهترى را مقابل راه آهن داشته باشند، البته كمى ناهماهنگى هم وجود داشت كه طبيعى بود، چون عزيززاده براى اولين بار در خط دفاع قرار مى گرفت.به هر حال اميدوارم ۲ بازى گذشته را جبران كنيم.
    منتظرى در ادامه صحبت هايش درباره ديدار استقلال مقابل ذوب آهن افزود: ذوب آهن يكى از رقباى ما براى كسب عنوان قهرمانى است. به همين خاطر بايد در اين ديدار پيروز شويم تا از كورس قهرمانى عقب نمانيم.
    ذوب آهن تيم خوبى است و از كادرفنى خوبى بهره مى برد. به هر حال كار سختى داريم اما بايد از نام و اعتبار استقلال دفاع كنيم و با كسب ۳ امتياز هوادارانمان را خوشحال كنيم.
    وى در خاتمه اضافه كرد: تيم ما همچنان مدعى اول كسب عنوان قهرمانى است و بايد تمام تلاشمان را بكنيم تا اين فصل جام قهرمانى را براى استقلال بزرگ به ارمغان بياوريم.
    تيم خوبى داريم و اگر قهرمان نشويم بايد تعجب كنيم. امسال قهرمانى مال ماست و ساير تيم ها براى دومى بجنگند.

8. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

elc.rgb (19th October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مظلومى فرصت سوزى نكند

اين تيم، استقلال زمان كخ نشود

استقلال زمان رولند كخ را به ياد داريد؟ تيمى كه آنقدر ستاره داشت، تا قبل از شروع ليگ دوم حرفه اى خيلى ها اين پيش بينى را داشته باشند كه آبى ها چند هفته به پايان بازيها قهرمان ليگ خواهند شد.
    تيمى كه دوجين بازيكن مطرح داشت و انتخاب تركيب ثابت ۱۱ نفره استقلال سخت ترين تصميم ممكن بود.آبى ها درون دروازه برومند و طباطبايى را داشتند. زرينچه، بختيارى زاده، هاشمى نسب، پاشازاده، نوازى و... مردان خط دفاع استقلال بودند.
    فكرى، همدانى، مجيدى، دين محمدى، اكبرى، منصوريان و... تشكيل دهنده كمربند ميانى اين تيم بودند و در خط حمله موسوى، مومن زاده، فاطمى، اكبرپور و... بازى مى كردند.
    هر چه از زمان بازيها مى گذشت عملكرد استقلال به گونه اى بود كه خطى قرمز روى پيش بينى ها كشيده شد و در نهايت اين تيم در جايگاه نهم جدول رده بندى قرار گرفت.
    به طور حتم آن استقلال ضعف بازيكن و ستاره نداشت و مربى اى روى نيمكت استقلال قرار داشت كه از سطح فنى بالايى برخوردار بود و كارنامه اش در كنار كريستوف دام آلمانى قابل دفاع بود.
    پس چرا آن استقلال پرستاره برخلاف پيش بينى ها عمل كرد؟
    از آن تيم باگذشت نزديك به ۱۰ سال همچنان حاشيه هايى به گوش مى رسد و مهمترين علت ناكامى شاگردان كخ عدم مديريت درست بازيكنان بود. اصلى ها تلاش مى كردند و ذخيره هاى معترض از هر طريقى با اعتراض هاى خود حاشيه سازى به راه مى انداختند.استقلال فصل ۸۲-۸۱ مى تواند تجربه اى گرانبها براى استقلال امسال باشد. تيمى كه اگر مديريت درستى در آن حكم فرما نباشد و كادر فنى تعارف را با بازيكنان كنار نگذارد احتمال اينكه شرايط آن سال را آبى ها دوباره تجربه كنند دور از دسترس نيست.
    در آن استقلال بازيكنانى اعتراض مى كردند كه از نظر نام و اعتبار جايگاهى كه داشتند با بازيكنان معترض فعلى قابل قياس نبود.در استقلال فعلى بازيكنى اعتراض مى كند كه دومين سال حضورش را در اين تيم تجربه مى كند و به شكلى حق به جانب مى شود كه گويى مثل منصوريان آن سالها
    ۱۰ سالى پيراهن استقلال را بر تن دارد.
    به طور حتم برخورد و مديريت كردن اين تيم به مراتب راحت تر از تيم كخ است. در وهله اول همانطور كه عنوان شد اين بازيكنان بزرگ عقبه آبى هاى ۱۰ سال پيش را به همراه ندارند. دوم اينكه مردى با تجربه به نام منصور پورحيدرى سرپرست استقلال است و آخر اينكه پرويز مظلومى بيشتر از كخ آلمانى با حاشيه هاى استقلال آشنا است چون هم سالها بازيكن اين تيم بوده و هم سالها در كنار پورحيدرى كسب تجربه كرده است.
    مخلص كلام اينكه مظلومى بايد فرصت سوزى نكند و از همين امروز در اين باره چاره اى بينديشد. به طور حتم هر اتفاقى بيفتد او مخاطب اصلى قرار خواهد گرفت و بايد شرايطى را فراهم كند تا استقلال پرستاره به حاشيه نرود.

10. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

بحران چيست؟ ما تيم دوم جدول هستيم

ميثم حسينى: هر جا مظلومى بخواهد بازى مى كنم

ميثم حسينى در ديدار با راه آهن در پست دفاع چپ استقلال بازى كرد. او در اين باره گفت: من بازيكن استقلال هستم هر جا مظلومى بخواهد بازى مى كنم. چه در پست دفاع چپ و چه دفاع وسط تمام تلاشم را مى كنم كه بهترين بازى ام را انجام دهم.وى ادامه داد: مقابل راه آهن در خط دفاع اشتباهاتى داشتيم. به هر حال اين تركيب دفاعى نظر مظلومى بود و به آن احترام مى گذارم. البته تمام مدافعان تلاش خود را انجام دادند.مدافع استقلال تصريح كرد: خيلى ها مى گويند ما وارد بحران شده ايم. من اين حرف ها را قبول ندارم چرا كه تيم ما تيم دوم جدول رده بندى است و اتفاقى رخ نداده. نمى دانم چرا مى خواهند براى استقلال حاشيه درست كنند اما مطمئن باشيد كه ما بازيكنان اجازه به حاشيه رفتن تيم را نمى دهيم.حسينى در خاتمه اضافه كرد: اين هفته بازى دشوارى مقابل ذوب آهن داريم اما هدفمان پيروزى مقابل تيم اصفهانى است. هواداران مطمئن باشند با برد ذوب آهن ۲ بازى گذشته را جبران مى كنيم

12. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

حيدرى: نتايج اين ۲ هفته را در اصفهان جبران مى كنيم

تيم استقلال تهران در هفته دهم ليگ برتر هم نتوانست نتيجه قابل قبولى كسب كند. آبى پوشان تهرانى پس از شكست مقابل ملوان انزلى به مصاف راه آهنى رفتند كه در ليگ امسال نتايج خوبى كسب نكرده بود. به هر حال آنها در اين ديدار هم نتيجه اى بهتر از تساوى كسب نكردند. خسرو حيدرى مدافع راست ملى پوش استقلال در مورد اين بازى گفت: بازى سختى بود تيم راه آهن در اين بازى با روحيه اى دو چندان مقابل ما قرار گرفت و همين انگيزه بازيكنان راه آهن كار ما را بسيار سخت كرده بود. آنها اردوى خوبى را در كيش گذرانده بودند و مقابل تيم ما ۵ بازيكن ملى پوشش را در اختيار نداشت. وى افزود: با همه اين تفاسير هم اگر داور مسابقه پنالتى روى فرهاد مجيدى را اعلام كرده بود شرايط طور ديگرى رقم مى خورد و حتى احتمال پيروزى پر گل ما وجود داشت.هافبك ملى پوش آبى پوشان پايتخت در رابطه با عملكرد خودش اظهار داشت: در اين ديدار خستگى بازى با بحرين در تنم مانده بود و فرصتى هم در استقلال براى ريكاورى نداشتيم. ما با همان خستگى مقابل راه آهن قرار گرفتيم. تيم راه آهن از سمت چپ بازى را بسته بود و به همين خاطر نتوانستم مثل بازى هاى قبل باشم.حيدرى در خاتمه با اشاره به بازى مقابل ذوب آهن در اصفهان خاطر نشان كرد: با اينكه بازى سختى مقابل ذوب آهن داريم اما مى خواهيم ناكامى در هفته هاى گذشته را در ديدار با اين تيم اصفهانى جبران كنيم.

14. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

تمرین استقلال با ۵ غایب برگزار شد
    خبرگزاری فارس: تمرین صبح تیم فوتبال استقلال با ۵ غایب برگزار شد.
    Click here to enlarge
    به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین صبح تیم استقلال امروز ساعت ۱۱ در زمین دستگردی آغاز شد.
    در این تمرین که اختصاص به وزنه زدن داشت پرویز مظلومی غایب بود. از بین بازیکنان نیز جباری، برهانی، مجیدی و کرار غایب بودند.
    تمرین بعد از ظهر استقلال ساعت ۱۷:۳۰ برگزار می شود.

16. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مظلومی با مدیریت سخت-گیری می-کند/چه کسی در هفته دهم لیست فروش می-دهد؟
    خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال استقلال گفت: مظلومی با مدیریتی که می-کند به بازیکنان سخت می-گیرد.
    Click here to enlarge
    بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مصاحبه بازیکنان استقلال و ناراحتی آنها از نیمکت نشینی اظهار داشت: این مسائل در فوتبال طبیعی است. هیچ بازیکنی دوست ندارد روی نیمکت قرار گیرد. مهم این است که سرمربی تیم تشخیص دهد از بازیکنانش در چه زمانی استفاده کند.

وی در خصوص اینکه چرا مظلومی برخورد قاطعانه تری نسبت به این بازیکنان ندارد، عنوان کرد: این طور نیست که مظلومی برخوردی نکند. او عادت ندارد اگر سخت گیری می کند آن را مطرح و در بوق وکرنا کند. مظلومی سخت گیری های خودش را انجام می دهد. مگر می شود در تیمی مثل استقلال سخت گیری نکرد؟ این مدیریت مظلومی را نشان می دهد که اگر تصمیمی می گیرد آن را مطرح نمی کند.

فریبا در مورد اینکه گفته می شود برخی از بازیکنان از جمله مهدی امیر-آبادی در لیست فروش قرار گرفته اند، گفت: این حرف ها از کجا آمده است؟ مگر می شود در هفته دهم لیست فروش داشت؟ اصلا هیچ لیستی نداریم و به همه بازیکنان خود هم نیاز داریم.

مربی استقلال در ارتباط با اینکه گفته می شود به دنبال کوشکی و شکوری هستند، گفت: اگر در این مدت چنین خبری منتشر شده مربیان استقلال یک کلمه هم از این اخبار خبر ندارند. ما نمی توانیم دنبال واسطه ها باشیم و بگوییم چرا چنین تماس هایی می گیرند. نمی خواهم اسم از کسی بیاورم اما در این فوتبال افرادی حضور دارند که دنبال بازارگرمی هستند. اگر قرار باشد در هر پستی اتفاقی رخ دهد مظلومی حتما با مربیان تیم صحبت می کند ولی تاکنون حرفی زده نشده است.

18. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

انتقاد پاشازاده از مسئولان استقلال: به پسرخاله آبدارچي بليت مي‌دهند به ما نمي‌دهند/ مظلومي 10بازي هم ببازد اخراج نمي‌شود/ فقط براي مراسم‌ها به ما زنگ مي‌زنند/ بازيكنان استقلال بايد مثل كرار رفتار كنند/ در اتريش رستوران ندارم

مگر استقلال چند نفر مثل مهدي پاشازاده بعد از انقلاب داشته است. من تنها بازيكني هستم كه در دوران بازيگري‌ام فقط براي استقلال بازي كردم و پيراهن تيم ديگري را برتن نكردم

سايت گل ـ مهدي پاشازاده مدافع سابق استقلال كه در حال حاضر در تيم دسته دومي گسترش فولاد سهند مربيگري مي‌كند از مسئولان اين باشگاه به شدت ناراحت است و معتقد است كه استقلال هر چند وقت يكبار به دو يا سه نفر خاص به صورت چرخشي داده مي‌شود. پاشازاده در گفت‌وگويي اختصاصي با خبرنگار سايت گل حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:« زماني كه در استقلال ترانسفر شدم از مبلغ انتقال من يك ميليون مارك نصيب استقلال شد و بعد هم كه به اتريش رفتم با اينكه با استقلال قرارداد نداشتم آقايان لطف كردند و براي دادن يك كاغذ به من 60ميليون تومان پول گرفتند. البته من اين پول را به استقلال دادم نه به فرد خاصي. مگر استقلال چند نفر مثل مهدي پاشازاده بعد از انقلاب داشته است. من تنها بازيكني هستم كه در دوران بازيگري‌ام فقط براي استقلال بازي كردم و پيراهن تيم ديگري را برتن نكردم.»
    او ادامه مي‌دهد:« باشگاه استقلال با پول من دفتر خريد ولي الان هيچ خبري از آقايان نيست. حتي يك تماس نمي‌گيرند و نمي‌پرسند كه آقاي پاشازاده چكار مي‌كني. حتي يكبار نمي‌گويند كه بيا و بازي تيم سابق‌ات را از نزديك ببين. باشگاه استقلال فقط به دو، سه نفر خاص تعلق دارد كه به صورت چرخشي مي‌آيند و مي‌روند.»
    پاشازاده تأكيد مي‌كند:« در خيابان از من مي‌پرسند كه تو استقلالي هستي و من جواب مي‌دهم كه اين چه حرفي است كه مي‌زنيد. همه مي‌گويند بازيكنان دهه 60 و 70 كجا هستند،‌ مگر شما به آنها فرصت مي‌دهيد كه خودشان را نشان دهند؟ يكي از روزنامه‌ها نوشته كه من در اتريش رستوران دارم، مي‌خواهم بگويم كه اگر اطلاع نداريد مطلب ننويسيد. من رستوران ندارم و در حال حاضر در گسترش فولاد سهند مربيگري مي‌كنم و در صدرجدول هستيم. من در اتريش دستيار بودم، سرمربي آماتورها بودم و الان هم در گسترش فولاد سهند هستم. شايد كسي جرأت نكند به ما تيم بدهد ولي بايد بگويم كه استقلال به خون تازه‌اي در رگ‌هايش احتياج دارد. درست مثل سياستي كه تيم‌هايي مثل بارسلونا و يوونتوس در پيش گرفته‌اند. واقعا اگر مسئولان استقلال پرويز مظلومي را كنار بگذارند چه كسي را مي‌توانند جايگزين او كنند. من در مورد خودم حرف نمي‌زنم ولي امثال عليرضا اكبرپور، سيروس دين‌محمدي و خيلي‌هاي ديگر كجا هستند. ما بزرگتر از فيروز كريمي نداشتيم ولي ثابت شد كه نيمكت استقلال مربي استقلالي مي‌خواهد. الان اگر مظلومي 10 باخت هم بياورد بركنار نمي‌شود چون كسي نيست كه جاي او را بگيرد و آقايان به ديگران فرصت نمي‌دهند.»
    پاشازاده در قسمتي از حرف‌هايش مي‌گويد:«‌ من از فتح‌الله‌زاده گلايه دارم و فقط ما را هنگام مراسم‌ها دعوت مي‌كنند و فقط در اين‌جور جاها اسطوره هستيم. متأسفانه الان در فوتبال ايران مديران باشگاه بيشتر از بازيكنان و مربيان مصاحبه مي‌كنند. آنها در برنامه نود به يكديگر بد و بيراه مي‌گويند، واقعيت‌ها را كتمان مي‌كنند و جالب اينجاست كه 99درصد آنها فوتبالي نيستند.»
    پاشازاده كه لحن حرف‌زدنش ناراحت‌كننده است، تأكيد مي‌كند:« اين همه سال براي استقلال بازي كردم و يادم مي‌آيد كه پيشنهاد 20ميليوني ذوب آهن را رد كردم. الان به پسرخاله آبدارچي بليت مي‌دهند ولي به ما يك بليت نمي‌دهند كه بازي‌ها نگاه كنيم.» مدافع استقلال در پايان حرف‌هايش مي‌گويد:«‌آن زمان مشكلات مالي وجود داشت ولي ما در تمرينات حاضر مي‌شديم و پيشنهاد مالي ديگر تيم‌ها را كه چندبار استقلال بود را رد مي‌كرديم. الان اما بايد بگويم كه بازيكنان استقلال بايد مثل جاسم كرار رفتار كنند.»

20. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (19th October 2011),KIAN FAR (23rd October 2011)

صفحه 8 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171828 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع