.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 29 123456789101121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 283

موضوع: ::..جدیدترن اخبارتیم استقلال در این تاپیک..::

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,739 سپاس از4,129 پست
    سیدمهدى رحمتى: نیمکت نشینى در استقلال عار نیست .

سیدمهدى رحمتى، دروازه بان استقلال درباره دیدار تیمش مقابل سایپاى البرز گفت: بازى خوبى مقابل سایپا انجام دادیم. ما با توجه به پیروزى که در دربى به دست آوردیم، طبیعى بود که کمى به فکر نتیجه گیرى و کسب ۳امتیازباشیم اما خوب فوتبال بازى کردیم و خوشحالم پیروزى را از آن خودکردیم.وى ادامه داد: تیم ما رفته رفته بهتر مى شود. استقلال شایسته صدرنشینى است و باید این صدرنشینى را تا پایان فصل حفظ کنیم.رحمتى در خصوص صحبت هاى برخى از بازیکنان نیمکت نشین تیمش تصریح کرد: به هر حال در هر تیمى سرمربى تیم تصمیم مى گیرد کدام بازیکنان در میدان باشند و کدام بازیکنان روى نیمکت بنشینند. با این حال هر ** مسئول رفتارهاى خودش است و من نباید در این باره صحبت کنم.او در پاسخ به این سوال که آیا اگر خودت هم نیمکت نشین شوى، اعتراض نمى کنى، افزود: من همواره در طول دوران فوتبالم تابع مربیان بوده ام. اگر مظلومى بخواهد از همین مسابقه آینده روى نیمکت مى نشینم و مشکلى وجود ندارد

2. 10کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),ali6741 (29th September 2011),elc.rgb (15th October 2011),hosaini 2000  (29th September 2011),iraj_kh (29th September 2011),m.aminifar (30th September 2011),M.Salehi  (23rd October 2011),SAMSUNG ELEC (29th September 2011),SONY 3D (30th September 2011),vahab1389 (21st November 2014)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مظلومي و ميداوودي درگيري لفظي پيدا کردند

سرمربي و مهاجم تيم فوتبال استقلال در پايان تمرين با يکديگر درگيري لفظي پيدا کردند که اين درگير همه را متعجب کرد.

در حالی که تیم فوتبال استقلال تمام شده بود و بازیکنان برای ترک محل تمرین خود را آماده می‌کردند پرویز مظلومی نسبت به مصاحبه میلاد میداودی واکنش نشان داد.

مهاجم تیم استقلال در ادامه به داخل اتاق مربیان رفت و از سرمربی تیمش خواست که با او صحبت کند.
    مظلومی این کار را انجام داد اما پس از دقایقی صدای سرمربی و مهاجم تیم استقلال آنقدر بالا رفت که حتی هوادارانی که بیرون از محوطه رختکن منتظر بودن تا با بازیکنان عکس یادگاری بگیرند از این سر و صدا ها متعجب شدند.

پرویزی مظلومی خطاب به مهاجم تیمش گفت من در هنگام مصدومیت 8 ماه پای تو ایستادم تا به تو بازی برسد. مقابل پرسپولیس هم به تو بازی دادم و چه کسی فکر می‌کرد در آن بازی به میدان بروی ولی جالب است که حالی اعتراض می‌کنی. تو حق مصاحبه نداری و اگر اعتراض داشتی باید به خودم می‌گفتی.

مهاجم تیم استقلال در پاسخ به سرمربی خود با صدای بلندتر گفت: بعد از بازی با ملوان تکلیفم را روشن می‌کنم.

با این درگیری لفظی به نظر می‌رسد در غیاب فرهاد مجیدی چالش‌های جدیدی بین مهاجم تیم استقلال و پرویز مظلومی به وجود آمده باشد که حتی منجر به این شود که مسئولان تیم استقلال میداودی را به انزلی نبرد

4. 7کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),hosaini 2000  (29th September 2011),m.aminifar (30th September 2011),M.Salehi  (23rd October 2011),SAMSUNG ELEC (29th September 2011),SONY 3D (19th November 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

تکذيب درگيري مظلومي و ميداوودي توسط سايت استقلال

سايت باشگاه استقلال رسما خبر درگيري بين مهاجم و سرمربي را تکذيب کرد
    Click here to enlarge

سایت استقلال در جریان تمرین امروز آبی پوشان، مظلومی میلاد میداوودی را به رختکن فراخواند تا با او صحبت کند.
    سرمربی استقلال در گفت و گو با شاگردش گفت که به این بازیکن اعتقاد دارد و به همین دلیل 8 ماه پای او ایستاده است و از او خواست باانگیزه به کار خودش ادامه دهد.

میلاد نیز پس از شنیدن صحبتهای مربی اش قانع شد که بدون عجله و در زمانی کوتاه می تواند دوباره به روزهای اوجش در ترکیب استقلال بازگردد.

پرویز مظلومی سرمربی استقلال نیز با رد خبر منتشره در این باره گفت:

به میداوودی اعتقاد دارم، او را برای بازی با ملوان می خواهم و همراه تیم به انزلی خواهم برد.ب

ه خودش هم گفته ام که برای بازی برابر ملوان آماده باشد.

6. 6کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),hosaini 2000  (29th September 2011),m.aminifar (30th September 2011),M.Salehi  (23rd October 2011),SAMSUNG ELEC (29th September 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

تمرین استقلال در فضای نشاط و صمیمیت

تمرین استقلال عصر امروز در ورزشگاه شهیددستگردی تهران برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال در این تمرین سنگین و جدی بازیکنان به مرور تاکتیک های اختصاصی دیدار با ملوان پرداختند.

دکتر فتح اله زاده مدیرعامل استقلال به همراه علی نظری جویباری معاون اول و علوی مشاور باشگاه از نزدیک شاهد این تمرین بودند که از ساعت 18 آغاز شده بود.

تمرین آبی پوشان برخلاف شایعاتی که دیروز و امروز مطرح شده بود، فضای صمیمی و با نشاطی داشت و میلاد میداوودی نیز در کناردیگر ستارگان استقلال آماده نشان داد دستورات فنی مظلومی و دستیارانش را در زمین اجرا می کرد.

تیم استقلال عصر فردا با پرواز تهران – رشت عازم گیلان می شود و روز یکشنبه در هفته نهم لیگ برتر به مصاف ملوان انزلی خواهد رفت

8. 4کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),m.aminifar (30th September 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

جاسم کرار: مى خواهم آرام باشم اما برخى داوران نمى گذارند

جاسم کرار، هافبک عراقى استقلال از محسن قهرمانى داور مسابقه استقلال و سایپا دل خوشى ندارد. او در این مورد گفت: داوران ایرانى پیش زمینه خوبى از من ندارند و همین امر در قضاوتشان تاثیرگذار است. آنها به همین خاطر من را در زمین مسابقه با مشکلاتى روبه رو مى کنند
    وى ادامه داد: من نسبت به سال گذشته خیلى آرام تر شده ام و حاشیه هاى قبل را ندارم اما برخى نمى خواهند این مساله را بپذیرند. سال گذشته با هر اتفاق کوچکى دچار مشکل مى شدم اما این فصل خودم را کنترل مى کنم تا در خدمت استقلال باشم. متاسفانه داوران ذهنیت بدى نسبت به من دارند و از آنها مى خواهم موضوعات گذشته را فراموش کنند.کرار که خیلى از قهرمانى ناراحت است، افزود: محسن قهرمانى آتشش از سایر داوران تندتر است و در جریان دیدار با سایپا و در آن صحنه معروف گمان کرد مى خواهم فریبش دهم در حالیکه واقعاً اینطور نبود و کارشناسان هم گفتند که او باید صحنه را پنالتى اعلام مى کرده است.وى درباره خط خوردنش از تیم ملى عراق تصریح کرد: این خبر را از روى خبرگزارى ها مشاهده کردم اما هنوز رسماً نمى دانم صحت دارد یا نه. اگر خط خورده باشم که براى مسئولین فدراسیون عراق متاسفم. بیش از این نمى توانم صحبتى کنم.کرار در خاتمه گفت: خوشبختانه مربیان از من رضایت دارند و براى من همین کافى است. در ادامه لیگ هم با قدرت ظاهر مى شوم و هر تلاشى از دستم بربیاید براى موفقیت استقلال انجام مى دهم

10. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

اخبار کوتاه باشگاه استقلال تهران ...

زرینچه: کار اقتصادى با روحیه من سازگار نیست

جواد زرینچه عضو هیئت مدیره استقلال گفت: کار در کمیته اقتصادى باشگاه با روحیه من سازگار نیست و اگر نتوانم کارى کنم قبول نمى کنم.او در مورد انتخابش به عنوان مسئول کمیته اقتصادى باشگاه استقلال اظهار داشت: این یک فضاى جدیدى است که من در آن قرار گرفته ام. بهترین کار این است که این کمیته به حالت معاونتى در آید و آقاى فرزامى هم قصد دارد چارت سازمانى آن را تهیه کند و هر کسى که راه هاى اقتصادى کوتاه و بلند مدت دارد به این معاونت ارائه دهد.وى افزود: این کار با روحیات من سازگار نیست و اگر ببینم در این یک هفته اى که فرصت خواسته ایم تا فعالیت خود را شروع کنیم نمى توانم کارى انجام دهم این مسئولیت را قبول نمى کنم. من تا به حال کارهاى اقتصادى انجام نداده ام.زرینچه در پاسخ به این سؤال که چرا در همان جلسه این موضوع را مطرح نکرده، گفت: ما فرصت خواستیم تا ببینیم مى توانیم کارى انجام دهیم تا نه. در کنار مسئولیت فنى در هیئت مدیره حضور در کمیته اقتصادى را قبول کردم. اگر ببینم در این کمیته نمى توانم کارى انجام دهد دلیلى براى قبول آن نمى بینم. قرار شد در جلسه بعدى هیات مدیره طرح هاى اقتصادى پیشنهاد شده را ارائه کنیم.زرینچه خاطر نشان کرد: مهمترین تصمیمى که گرفته شد این بود که تا قبل از بازى با ملوان مبلغى تهیه شود تا به بازیکنان پرداخت شود. ماه هاست که آنها حقوق نگرفته اند و باید این پول به باشگاه تزریق شود.

فرزامى: طرح کمیته اقتصادى هنوز در استقلال مصوب نشده است

حسین فرزامى عضو هیات مدیره استقلال گفت: طرح کمیته اقتصادى باشگاه هنوز به تصویب هیئت مدیره نرسیده است.او درباره حضور وى وجوادزرینچه در کمیته اقتصادى باشگاه استقلال اظهار داشت: هنوز چارت سازمانى این کمیته مورد تصویب هیئت مدیره قرار نگرفته و معلوم نیست که به صورت معاونت اقتصادى، کمیته یا شوراى آموزشى است. دیروز براى اولین بار این چارت را تهیه کردم و کپى آن را به هر یک از اعضا دادم تا آن را مطالعه کنند و هفته آینده در مورد آن تصمیم گیرى شود. وى درباره اینکه تصور مى شد حضور وى و جواد زرینچه براى این بود که بیشتر به لحاظ فنى به هیئت مدیره کمک کنند گفت: من و زرینچه معتقدیم وقتى تیم در حال نتیجه گرفتن است دلیلى ندارد به آن ایراد بگیریم. ما نمى خواهیم در امور فنى دخالت کنیم و چنین چیزى را اصولى نمى دانیم. من خودم به هیئت مدیره گفتم نمى خواهم اکنون حرف فنى بزنم، اما قرار شد هر هفته گزارش فنى تیم را به هیئت مدیره بدهیم. فرزامى با اشاره به اینکه بازیکنان فوتبال از تفکرات اقتصادى خوبى برخوردار هستند، ادامه داد: مثلا همین على دایى که این همه سرمایه دارد شما فکر مى کنید چطور توانسته به این شرایط برسد کسى که اکنون در شمال ویلاسازى مى کند داراى یک تفکر بزرگ اقتصادى است و یا مثلا همین زرینچه خودش فکر هاى اقتصادى خوبى داشته که اکنون مى تواند سرمایه خود را دو برابر کند. ما نباید فکر کنیم امثال زرینچه یا من فکر اقتصادى نداریم به فردوسى پور هم مى گویم نباید ورزش را اینقدر کوچک کنیم.

بازیکنان استقلال شارژ مالى مى شوند

کادر جدید مدیریت باشگاه استقلال قصد دارد قبل از دیدار این تیم مقابل ملوان بخشى از حقوق معوقه بازیکنان را پرداخت کند. در حالى که بسیارى از بازیکنان استقلال از مشکلات مالى این باشگاه انتقاد مى کنند و خواستار دریافت مطالبات خود هستند، مدیران این باشگاه در جلسه هیات مدیره تصمیم گرفتند قسمتى از این مطالبات را پرداخت کنند.قرار است پرداخت پول بازیکنان پیش از بازى با ملوان انجام شود البته آبى پوشان هنوز پاداش پیروزى در دربى۷۱ را هم که على فتح الله زاده قول آن را داده بود، دریافت نکرده اند.

فریبا: مظلومى تصمیم مى گیرد امیرآبادى بازى کند یا نه

بهتاش فریبا مربى تیم فوتبال استقلال گفت: ۳ سال است از مهرکام پارس پول مى خواهم اما نمى دهند، امیدوارم کمیته انضباطى حق مرا بگیرد.
    او در مورد وضعیت استقلال اظهار داشت: خوشبختانه حس بردن در تیم به وجود آمده و همین حس باعث شده با وجودى که حتى در بازى با سایپا خیلى بازى خوبى انجام ندادیم اما برنده شویم.وى افزود: بازى هاى بعد از دربى همیشه سخت ترین مسابقات است و ما در طول هفته گذشته به دنبال خواباندن باد دماغ بازیکنان بودیم تا دچار غرور نشوند و به ۳ امتیاز بازى فکر کنند. مربى تیم استقلال در خصوص ناراحتى امیرآبادى از نیمکت نشینى گفت: همه دوست دارند که بازى کنند. مگر بازیکنى هست که نخواهد به میدان نرود؟ امیرآبادى بازیکن خوب و با اخلاقى است اما در یک تیم ۲۵ نفر تمرین مى کنند و ۱۱ نفر به میدان مى روند. این تشخیص کادرفنى است که چه بازیکنى بازى کند. امسال تعداد نفرات بازیکنان بیشتر است و به همین دلیل اگر بازیکنى از ترکیب دور شود براى حضور در ترکیب کار سخت ترى دارد. ضمن اینکه وقتى تیم نتیجه گرفته نمى شود به ترکیب تیم برنده دست زد. امیرآبادى هم در پست حساسى بازى مى کند و ترکیب دفاع را خیلى نمى شود دست زد.فریبا در ادامه در مورد یک طلب قدیمى از باشگاه مهرکام پارس خبر داد و گفت: حدود ۳ سال پیش در تیم مهرکام پارس که در لیگ دسته دوم بود سرمربى بودم و با کمک دو مربى دیگر به نام هاى بابک خرم و على جمره اى توانستیم این تیم را به لیگ دسته اول بیاوریم اما در لیگ دسته اول وقتى با بودجه ۵۰۰ میلیونى تیم هفتم شد ما را برکنار کردند و به طبع آن هم پولمان را ندادند.وى افزود: ما در کمیته انضباطى پرونده داریم. این تیم را به صنعت سارى فروختند. وقتى ما براى پیگیرى کار خود به فدراسیون مراجعه مى کردیم یک بار خود همین بهروان به من گفت فکر کن که پول شما در جیب من است بروید از کمیته انضباطى یک حکم بیاورید من این پول را به شما مى دهم. آن زمان شریفى رئیس کمیته انضباطى بود. با وجودى که از
    کمیته انضباطى هم حکم گرفتیم اما هیچ دستورى براى پرداخت آن داده نشد.حتى روى این نامه دو بار خود نبى دبیرکل فدراسیون اقدام کرده است.

زندى: جدایى ولید على تقصیر من نیست

جناح چپ استقلال مدتهاست به حواشى کشیده شده و باید اذعان کرد که به هیچ عنوان صلابت جناح راست این تیم را ندارد. البته مهمترین دلیل این مساله هم عدم ثبات در جمع مردان چپ پاى استقلال است به طورى که در طول فصل بارها مرد کلاسیک آبى ها در این قسمت عوض مى شود و همین تغییرات مکرر موجب شده تا از قدرت آن کاسته شود. البته در این فصل پرویز مظلومى دست به ابتکار جالبى زد و دو چپ پا خرید تا با وجود ولیدعلى و فریدون زندى این بخش از زمین خود را بیمه کند اما باز هم حاشیه ها و دردسرها تمامى ندارد. زندى مصدوم شده و ولید على هم سوداى جدایى در سر دارد. در همین رابطه پرویز مظلومى مدعى شده که اوجگیرى محسن یوسفى و بازگشت زندى؛ عملاً فرصت کمترى به ولید على مى رسد و همین مساله او را مجاب به جدایى کرده است. در همین رابطه جالب اینجاست که فریدون زندى خود را کاملاً بى تقصیر قلمداد کرده وى مى گوید: اینکه ولیدعلى مى خواهد از استقلال برود تقصیر من نیست. تا جایى که من مى دانم او مشکل خانوادگى دارد و به همین خاطر دوست ندارد بماند و این هیچ ارتباطى به مسائل فنى ندارد. من مصدوم بودم و حالا کم کم در حال رسیدن به شرایط ایده آل هستم.

پورحیدرى: بازیکنان با بى پولى باشگاه کنار آمده اند

شرایط استقلال به گونه اى است که بازیکنان حسابى از بى پولى به تنگ آمده و صداى اعتراضشان عملاً بلند شده است. فرهاد مجیدى و خسرو حیدرى نفراتى هستند که حالا به جمع معترضان پیوسته و به نوعى راه مجتبى جبارى را دنبال مى کنند.اما نکته اینجاست که باشگاه هنوز نتوانسته فکرى به حال این معضل بکند و همچنان چاره اى ندارد جز اینکه با استفاده از مسکن هاى کوتاه مدت و مقطعى وقوع اعتراضات را به تاخیر اندازد. اتفاقى که البته نمى تواند چندان ثمربخش باشد و در نهایت روزى فرا مى رسد که اعتراضات اپیدمى شود.در این میان تصور پورحیدرى هم موضع جالبى داشته وى مى گوید: بازیکنان با بى پولى باشگاه کنار آمده و انصافاً تا کنون کم فروشى نکرده اند اما به هرحال باید فکرى به حال آنها کرد چون پولشان را مى خواهند و طبیعى است که براى دستیابى به آن تلاش کنند به همین خاطر امیدوارم هیـأت مدیره هر چه سریعتر تدبیرى براى حل این معضل بیندیشد تا مساله به یک «بیمارى» در تیم بدل نشود. البته انصافاً فتح الله زاده خیلى تلاش مى کند اما دست تنها نمى تواند تمام مشکلات را حل نماید.

فتح الله زاده: جبارى حق دارد گله اى از او ندارم

على فتح الله زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اعتراض هاى جبارى گفت: جبارى حق دارد از مدیر خود توقع داشته باشد. من گله اى از او ندارم. مجتبى شخصیتش طورى است که چیزى را در دل خود نگه مى دارد.او ادامه داد: در جلسه اى که هیات مدیره داشتیم من با حفظ سمت، سخنگوى باشگاه معرفى شدم تا خودم جوابگوى رسانه ها و خبرنگاران باشم. یکسال و نیم بود ما بدون هیات مدیره بودیم و الان فرصت خوبى است با تشکیل جلسات زیاد نظرات خود را همسو کنیم تا مشکلات این باشگاه را در دراز مدت حل کنیم.فتح الله زاده درباره اینکه بر چه اساسى جواد زرینچه به عنوان رئیس اقتصادى باشگاه انتخاب شد، گفت: جواد زرینچه خودش کارهاى اقتصادى انجام نمى دهد. او همراه با گروهى از کارشناسان اقتصادى قصد دارند کمک به استقلال کنند. من مطمئن هستم جواد توانایى این کار را دارد.امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم استقلال را سر منزل مقصود برسانیم.

غیبت مصلحتى جبارى

مجتبى جبارى در تمرین روز سه شنبه استقلال غیبت داشت. این اتفاق در حالى رخ داد که تمام بازیکنان ثابت و ذخیره تیم در جدال مقابل سایپا خودشان را به دستگردى رسانده بودند و زیر نظر کادر فنى ریکاورى کردند.این طور که مى گفتند؛ غیبت جبارى ربطى به مسائل فنى نداشته و بیشتر جنبه مصلحتى داشته است این بازیکن پس از بازى با سایپا ادعاهاى قبلى خود را تکرار کرده و مدعى شد حرف هایى که بر زبان آورده مسائلى بود که به زعم او حقیقت محسوب مى شد.بر همین اساس ترجیح داد با هماهنگى پورحیدرى و مظلومى سر تمرین نباید تا فضا اندکى آرامتر شود. البته مدیر فنى و سرمربى استقلال هم از این غیبت بدشان نمى آمد چون شرایط به گونه اى است که هر چقدر کمتر با جبارى طرف شوند و اصطکاک کمترى بین آنها ایجاد شود عملاً به نفع هر دو طرف است.

جاسم کرار از تیم ملى عراق کنار گذاشته شد

هافبک ملى پوش تیم فوتبال عراق با تصمیم کادرفنى از این تیم خط خورد. جاسم کرار، بازیکن تیم ملى عراق و تیم فوتبال استقلال براى ادامه بازى هاى مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۴ برزیل از تیم ملى عراق کنار گذاشته شد.جاسم کرار در جریان بازى تیم هاى ملى عراق و اردن از هفته اول مقدماتى جام جهانى در منطقه آسیا به شدت مصدوم شد و به همین دلیل در بازى هفته دوم عراق مقابل سنگاپور از سفر به این کشور سر باز زد و نتوانست تیم ملى کشورش را همراهى کند.در ادامه کرار به تهران بازگشت و در حالى که رسانه ها از غیبت ۳ هفته اى وى خبر مى دادند اما این بازیکن ۲ روز بعد از دیدار عراق و سنگاپور در جریان بازى هاى لیگ برتر باشگاه هاى ایران در تهران مقابل تراکتورسازى در ترکیب استقلالى ها قرار گرفت.بر همین اساس با اعلام کادرفنى تیم ملى عراق در لیست این تیم براى دیدار مقابل چین از هفته سوم مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۴ از نام کرار خبرى نیست و این بازیکن به همین دلیل از تیم ملى عراق کنار گذاشته شده است.

زمان دیدار ملوان و استقلال تغییر کرد

زمان دیدار ملوان و استقلال از هفته نهم لیگ برتر فوتبال تغییر کرد.طبق برنامه دیدار ملوان و استقلال از هفته نهم لیگ برتر باید ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه روز شنبه برگزار شود اما مسئولان باشگاه ملوان انزلى درخواست کردند که این بازى ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه برگزار شود که سازمان لیگ با این درخواست موافقت نکرد اما اعلام شد بازى با استقلال مى تواند یک ساعت زودتر و در ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه برگزار شود.دیدار این ۲ تیم روز شنبه در ورزشگاه تختى انزلى برگزار مى شود.

فتح الله زاده سخنگو، زرینچه و فرزامى مسئول و دبیر کمیته اقتصادى استقلال شدند

در جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال سخنگو و دو عضو کمیته اقتصادى این باشگاه مشخص شدند.در جلسه روز سه شنبه سخنگوى هیات مدیره انتخاب شد و بر این اساس على فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه با حفظ سمت به عنوان سخنگوى هیات مدیره معرفى شد.همچنین جواد زرینچه و حسین فرزامى ۲ عضو هیات مدیره نیز با حفظ سمت به ترتیب به عنوان مسئول و دبیرکمیته اقتصادى تعیین شدند.

12. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

پیروز قربانی : به استقلال دلخواه خودم بر می گردم نه این استقلال!

خوب بازی کردید ولی باختید؟

به هر حال فوتبال است و بعضی مواقع خوب هم بازی کنی امتیاز نمی-گیری این اتفاق برای ما افتاد. البته همین که تمام راه-های استقلال را بستیم و نگذاشتیم به دروازه نزدیک شوند و موقعیت گل هم روی دروازه-شان ایجاد کردیم نشان می-دهد خوب بودیم.

خیلی-ها اعتقاد دارند سایپا دفاعی فوتبال بازی کرد؟

خیلی-ها برای خودشان این حرف-ها را می-زنند و برای من مهم نیست برای من فوتبال حرفه-ای خودمان مهم است.

تو مقابل استقلال با انگیزه بودی. آیا همه بازی-ها اینطور هستی یا...؟

من در تمام بازی-ها انگیزه دارم و استقلال و پرسپولیس فرقی ندارند.

با فرهاد مجیدی در چند نوبت برخورد داشتی و در یک صحنه هم او را هل دادی؟

همه برخوردها فوتبالی بود و در آن صحنه هم فقط او را شارژ کردم.

خبر داری از تیم ملی خداحافظی کرد؟

نظر شخصی-اش بود و من نظری ندارم.

دوست نداری به استقلال برگردی؟

به این استقلال؟ من به استقلالی برمی-گردم که دلخواه خودم باشد.

در پایان بازی تو و انصاری-فرد با بازیکنان استقلال دست ندادید؟

من اعتقادی به این چیزها ندارم و اصلا یادم نیست که پایان بازی با کسی دست داده باشم. مگر می-شود تیمم باخته بروم و به تیم مقابل تبریک بگویم.

هواداران هم که تشویقت کردند؟

آنها لطف دارند و بازیکن را به خوبی می-شناسند. من در گذشته همیشه با جان و دل برای استقلال بازی می-کردم و ..

14. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مصاحبه میداودی فردا منتشر می شود

مصاحبه میلاد میداودی در خصوص مسائل اخیر، فردا منتشر خواهد شد.
    بعد از انتشار خبری با مضمون درگیری لفظی مظلومی و میداودی در برخی از سایت های خبری و بازتاب آن در تعدادی از روزنامه های ورزشی؛ هواداران استقلال و دوستداران فوتبال با ارسال پیام های متعددی خواستار توضیح و شفاف سازی شده اند. به اطلاع کاربران عزیز می رساند که صحبت های کامل میلاد میداودی پیرامون مسائل اخیر روز جمعه (فردا) در سایت شخصی منتشر خواهد شد

16. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مظلومي 2 هفته به مرخصي مي رود

پرويز مظلومي، سرمربي تيم فوتبال استقلال با مشكل مصدوميت جدي روبه-رو شده است و طبق اعلام پزشكان وي بايد هر چه سريع-تر تحت درمان قرار بگيرد زيرا در غير اين-صورت براي حركت و دويدن با مشكلات جدي روبه-رو مي-شود. به همين دليل انجام عمل جراحي اين مربي قطعي شده است.

به گزارش اوج نیوز، پرويز مظلومي كه به دليل درد فراوان از ناحيه پای مصدومش با مشكلات بسياري براي حضور در تمرينات استقلال روبه-رو شده است، بايد عمل جراحي زانويش را هر چه سريع-تر انجام دهد زيرا در غير اين-صورت با مشكلات جدي روبه-رو مي-شود.

گفتني است، طبق اعلام پزشكان، وي اواخر نيم فصل اول در يكي از كلينيك-هاي معتبر، پاي خود را زير تيغ جراحي مي-سپارد و قرار است دو هفته يا بيشتر را به استراحت بپردازد. اين مربي حق حضور در تمرينات را ندارد و حتي با شروع دور جديد تمرينات تيمي نيز مي-تواند از كنار زمين نظاره-گر تمرينات اعضاي تيمش باشد تا زماني كه بهبود كامل حاصل شود

18. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

با استعفایم موافقت نشده/ نمی-خواهم استقلال وارد حاشیه شود رضایی: استعفا کردم چون وزیر تحت فشار بود

امیدوار رضایی در گفت-وگو با خبرنگار فارس، درباره استعفایش از هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: با توجه به فشارهایی که به وزیر ورزش برای انتخاب هیئت مدیره استقلال آمده بود، بنده استعفا دادم تا وزیر ورزش بتواند آزادتر نسبت به انتخاب هیئت مدیره استقلال اقدام کند.

وی ادامه داد: فعلا با استعفای بنده موافقت نشده است ولی روی حرفم مانده-ام.
    رضایی یادآور شد: دوست ندارم حاشیه-ای برای تیم استقلال که مانند تیم ملی می-دانم در سراسر کشور هوادار دارد درست شود، به همین خاطر احساس کردم شاید این استعفا از حاشیه-های این تیم بکاهد.

نماینده مجلس بیان داشت: اگر احساس کنم ماندنم به تیم استقلال کمک می-کند خواهم ماند در غیر این صورت از هیئت مدیره استقلال می-روم.

رضایی با اشاره به اینکه نظر هواداران و بازیکنان خیلی مهم است- گفت: در چند روز اخیر خیلی از بازیکنان، مردم، مربی و مدیرعامل با بنده تماس گرفتند و خواستند بمانم.

20. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (5th October 2011),elc.rgb (15th October 2011)

صفحه 1 از 29 123456789101121 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع