.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 15 از 35 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 347

موضوع: ::..تایپیک کلوپ هواداران اینتر..::

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

اختصاصی Inter.ir- با توجه به قیمت ستاره سائوپائولو، لوکاس، ممکن است اینتر از خرید این بازیکن منصرف شود و به سمت تیم پورتو برای خرید جیمز رودریگوئز برود.

سران بلندپایه اینتر اعلام کردند که در بازار نقل و انتقالات حضور می یابند تا تیمشان را با خریدهای جدید به تیم ایده آل و مد نظر رانیزی نزدیکتر کنند. قطعا اولین انتخاب آنها لوکاس، ستاره سائو پائولو می باشد. البته قیمت این بازیکن بسیار بالا می باشد و انتظار می رود که نراتزوری از خرید وی پشیمان شود.

" لوکاس از ما جدا نخواهد شد و ما هم وارد هیچ گونه مذاکره ای برای فروش او نمی شویم. او هنوز کارهای زیادی می تواند برای ما انجام دهد. " اینها گفته های رئیس سائوپائولو بود. و اینها به این معنی می باشد که اینتر باید فکر به خدمت گرفتن لوکاس را از سر خود بیرون کند.

هدف بعدی اینتر رودریگوئز می باشد. این بازیکن کلمبیایی در تیم پورتو در حال بازی کردن است. البته این بازیکن که لیگ اروپا را با این تیم فتح کرده است به تازگی قرارداد خود را تا سال 2016 تمدید کرده است. قیمت او حدود 20 میلیون اعلام شده است و البته عملکرد او بسیار مورد توجه رانیری قرار گرفته است.

روزنامه کوریره دلا اسپورت به تازگی مطلبی منتظر کرده است که در آن آمده است که اینتر با فروش اشنایدر به یکی از تیمهای انگلیسی، می تواند به راحتی یکی از این دو بازیکن مد نظر را جذب کند. وسلی اشنایدر هلندی از تیم های منچستر سیتی، منچستر یونایتد، چلسی و آرسنال پیشنهاد دارد.

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

skysport 24 : دربی شروع نقل و انتقالات اینتر خواهد بود

Click here to enlargeبر اساس آخرین گزارشی که کانال اسکای اسپورت ایتالیا پخش کرد ، عنوان شد که اینتر وارد بازار نقل و انتقالات می شود اما این امر بعد از انجام بازی دربی صورت می گیرد .
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران - اغلب کارشناسان این کانال عنوان کردند که سران نراتزوری بعد از بازی با همشهری خود، میتوانند راحت تر تشخیص دهند که اولویت خرید در کدام پست صورت گیرد .
    قابل ذکر است که اینتر و میلان در تاریخ 15 ژانویه 2012 مصادف با 25 دی 90 در چارچوب هفته هجدهم سری آ به مصاف هم خواهند رفت

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

اینتر به لیگ قهرمانان نیاز دارد

Click here to enlarge

اختصاصی Inter.ir- ارنستو پائولیلو گفت که باشگاه باید حتما برای حضور در لیگ قهرمانان مجاز شود وگرنه مجبور به کاهش بودجه خواهند شد.

اینتر این فصل را بسیار بد شروع کرد ولی در نهایت توانست تا قبل از تعطیلات سال نو خود را از انتهای جدول بکند و به رتبه پنجم برساند. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که لیگ ایتالیا در فصل بعد تنها 3 نماینده در لیگ قهرمانان خواهد داشت.

"با وجود قانون جدید یوفا ما دیر یا زود مجبور به کم کردن هزینه های خود هستیم. هواداران به هیچ وجه منتظر خرید بزرگی در ژانویه نباشند چون ما فقط خرید های ضروری را خواهیم کرد تا مشکلات تیم را برطرف کنیم. با توجه به فشارهای پلاتنی ما باید در خرج کردن پولهایمان دقت بیشتری بکنیم. قرار گرفتن در بین رده های اول تا سوم برای ما بسیار حیاطی می باشد وگرنه ما باید هزینه ها را کاهش بدهیم. تا اینجای کار به عملکرد تیم نمره 6.5 از 10 می دهم. شروع خوبی نداشتیم ولی تواسنتیم دوباره بلند شویم و روی پاهای خود بایستیم

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

پیام سال نوی کاپیتان زانتی

Click here to enlarge

اختصاصی Inter.ir- کاپیتان زانتی، پیام سال نوی خود را به گوش طرفداران رساند و در این پیام از داشتن امید برای کسب جام در سال جدید سخن گفت.

اینتر در سال گزشته بیشتر از بقیه بازی کرد، بیشتر از بقیه گل زد و در نهایت در سال 2011 با تنها اختلاف 1 امتیاز نسبت به آ.ث میلان در جایگاه دوم قرار گرفت. البته آنها در جدول سری آ در رده پنجم قرار دارند. با وجود شروع بسیار بد نراتزوری در فصل جدید، آنها با رانیری توانستند 4 پیروزی متوالی کسب کنند تا دوباره امید را به اردوی خود و دل هواداران بازگردانند.

" تعطیلات فرصت خوبی برای تازه کردن روحیه و بدست آوردن آرامش در کنار خانواده هایمان است و دوباره از دوم ژانویه کارمان را شروع خواهیم کرد. اگر نظر من را در مورد نیم فصل اول بخواهید می گویم که ما شروع بدی را داشتیم و این شروع بد دلایل مختلفی داشت. اما سرانجام خودمان را جمع و جور کردیم و دوباره به مسیر درست بازگشتیم."

"با وجود تمام فشارها و مشکلاتی که برای ما به وجود آمد، تمامی گروه ما سعی و تلاش خود را روز به روز بیشتر کردند و نتیجه حالا این شد که از دوران بد خود فاصله گرفتیم و دوباره برای کسب جام امیدوار شدیم. در سال 2012 فرزند سوم من متولد خواهد شد و من بسیار در این مورد هیجان دارم. امیدوارم بتوان مانند همیشه تمام تلاشم را برای موفقیت باشگاه بکنم. بیایید امیدوار باشیم که دوباره جامی را بلند کنیم. از چند وقت دیگر، ما دوباره اشنایدر و فورلان را در اختیار خواهیم داشت و می توانیم از کمک این دو بازیکن استفاده کنیم."

"من با رانیری موافقم وقتی که گفت فورلان و اشنایدر دو بازیکنی هستند که کیفیت زیادی دارند و می تونند در بازی اختلاف ما را با بقیه نشان بدهند. فراموش نکنید که ما امسال از مصدومیت بسیاری از بازیکنانمان رنج بردیم. اما ما اینتر هستیم و کماکان به راه خود ادامه می دهیم. این راه را با کمک هوادارانمان که همیشه ما را حمایت می کنند طی خواهیم نمود

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

آلوارز: سال را به بهترین شکل ممکن به پایان رساندیم

این هافبک تهاجمی اینتر که گل چهارم تیمش برابر لچه را ثمر رساند، از برد 4 بر 1 اینتر در برابر لچه و بازی انفرادی خودش بسیار خوشنود می باشد و اذعان کرد که بازی اش باید بهتر از این شود. همچنین به نظر او این بهترین شکل ممکن برای به پایان رساندن سال برای آنها بوده است.

Click here to enlarge

این هافبک تهاجمی اینتر که گل چهارم تیمش برابر لچه را ثمر رساند، از برد 4 بر 1 اینتر در برابر لچه و بازی انفرادی خودش بسیار خوشنود می باشد و اذعان کرد که بازی اش باید بهتر از این شود. همچنین به نظر او این بهترین شکل ممکن برای به پایان رساندن سال برای آنها بوده است.

در 20 دقیقه ابتدایی این دیدار لچه با بازی غافل گیر کننده اش توانست با یک گل از اینتر جلو بیافتد ولی در ادامه و تا پایان بازی اینتر، با گل های پاتزینی، میلیتو، کمبیاسو و آلوارز به پیروزی رسید.

آلوارز در مصاحبه با کانال اینتر گفت: من خوشحالم چون که سال را به بهترین شکل ممکن به پایان رساندیم. ما خوب بازی کردیم و پیروزی در این بازی برای ما مهم بود زیرا ما باید در این بازی پیروز می شدیم.

در ادامه این هافبک آرژانتینی بحث را به سمت عملکرد فردی اش کشاند و اظهار داشت که هنوز به فرم ایده آل خود نرسیده است.

او ادامه داد: عملکرد من مهم بود چون ما پیروز شدیم ولی اگر ما پیروز نمی شدیم، بازی خوب من اهمیتی نداشت. برای همین من خوشحال هستم. حالا می توانیم استراحت کنیم و سپس به آینده فکر کنیم. من قطعا در زمین کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و به فرم ایده آل خودم نزدیک شده ام. به هر حال این جزئی از فوتبال است و من به خاطر آمادگی خودم خوشحال هستم. من سخت تلاش می کنم و در اینجا همه به من ایمان دارند و من نیز باید بتوانم به خوبی وظیفه ام را انجام دهم.

بعد از شروع نا امید کننده اینتر در آغاز فصل 2011/2012، اینتر توانست با کسب 26 امتیاز از 16 بازی جایگاه پنجم را در جدول از آن خود کند

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

رئال و آژاکس در کمین چیوو

Click here to enlarge

قرارداد کریستین چیوو در پایان این فصل به اتمام میرسد و این خود سبب شده است تا شایعاتی مبنی بر رفتن او از اینتر به گوش برسد.
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت انگلیسی گل-نماینده چیوو اظهار داشت که تیم آزاکس خواهان کریستین است ولی او تمایلی به رفتن به خانه ندارد.
    او ادامه داد:
    "چیوو دوست ندارد به آزاکس برگردد جایی که او از سال 99 تا 2003 در آن تیم بازی میکرد ولی آزاکس بشدت خواهان اوست.
    ما میدانیم که رئال هم خواهان کریستین است اما ما امیدواریم که او بهترین انتخاب را داشته باشد."
    ماه گذشته نماینده چیوو اظهار داشت که به احتمال زیاد موکلش به رئال خواهد رفت:
    "آنجا چیوو خواهد توانست با مورینیو و مربی سابقش بازی کند ولی تصمیم با خودش است"

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

: "وارگاس" به اینتر بسیار نزدیک شد

Click here to enlarge

بر اساس ادعای این روزنامه این هافبک چپ های شیلیایی بسیار به اینتر نزدیک شده است . گفته می شود که مذاکرات برای انتقال وارگاس به اینتر در چند روز گذشته جدی تر شده بود .
    پس از خوان ، احتمالا هافبک فیورنتینا دومین خرید اینتر در نقل و انتقالات ژانویه خواهد بود

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

فرانک دی بوئر: می دانیم که رئال، چیوو را می خواهد

قرارداد چیوو با اینتر در 30 ژوئن به اتمام می رسد وبه صورت رایگان به تیم بعدی اش خواهد رفت

Click here to enlarge

سایت گل- فرانک دی بوئر، مربی آژاکس آمستردام در صحبتهایی اعلام کرد که مسئولان باشگاه رئال مادرید در حال مذاکره با کریستین چیوو،مدافع اینتر هستند.
    این درحالی است که قرارداد کنونی چیوو با اینتر در پایان فصل جاری به اتمام می رسد.
    دی بوئر، مربی آژاکس در گفت و گو با گاتزتا دلوسپورت دراین باره گفت:« می دانیم که رئال مادرید هم او را می خواهد. ولی اطمینان داریم که او ترجیح می دهد تا به تیمی که خانه اش بوده بازگردد.»
    این درحالی است که آژاکس هم برای جذب چیوو ابراز تمایل کرده. البته دی بوئدر در ادامه صحبتهایش اعلام کرده که رئال هم تلاش برای خرید این مدافع ارزشمند را آغاز کرده
    چیوو جایی در برنامه های رانیری، مربی کنونی اینتر ندارد و در بازار نقل و انتقالات زمستانی ممکن است مذاکراتی را برای جدایی اش از رختکن نرآتزوری آغاز کند.
    طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا چیوو بازیکنی است که مورینیو او را به خوبی می شناسد ودر دوران حضورش روی نیمکت مربیگری اینتر بااو همکاری داشته است. در حال حاضر کاروالیو مصدوم است و سرخیو راموس هم سال جاری میلادی را با گرفتگی عضلانی به پایان برد و از همین رو ممکن است رئالی ها برای خرید چیوو در بازار زمستانی دست به کار شوند

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مصاحبه رانیری با اسکای ایتالیا

Click here to enlarge

اختصاصی Inter.ir -در اینجا بخش دوم مصاحبه اختصاصی کلودیو رانیری با اسکای ایتالیا قرار داده شده است.

آیا درست است که اگر شما زودتر به اینتر می آمدید نمی گذاشتید ساموئل اتوئو اینتر را ترک کند؟

نمی دانم ولی فکر می کنم اتوئو به من احترام می گذارد. چون وقتی که بازیکن معروفی نشده بود من او را در یوونتوس می خواستم.و اتوئو در این مورد صحبت کرده در غیر این صورت من از این موضوع چیزی نمی گفتم. بنابراین من دوست دارم فکر کنم که اگر زودتر می آمدم به اینتر، اتوئو هنوز اینجا بود ولی این چیز خوبی هست که فقط می توان راجع به آن فکر کرد.

چه خبر از اشنایدر؟ آیا فکر می کنید او می تواند در تیم تغییری ایجاد کند؟

من فکر می کنم او و دیگو فورلان چیزهای اضافه تری به ما می دهند و این موضوع کارمان را مشکل می کند چون بدون آنها ما اینجا یک تیم ساخته ایم. او برای هر توپ می جنگد و این یک بازی نزدیک است. حالا می توانیم بازیکنانی را اضافه کنیم که کیفیت تیم را به میزان زیادی بالا می برند. من معتقدم که ما می توانیم این کار را انجام دهیم ولی بازیکنان هم باید به بهتر شدن تیم باور داشته باشند.

در تعطیلات زمستانی از باشگاه چه چیزی می خواهید؟

من در مورد نقل و انتقالات زمستانی با مارکو برانکا، پیرو آسیلیو و رئیس موراتی صحبت می کنم و آنها می دانند من چه ایده هایی دارم. خوهیم دید چه کار می توانیم انجام دهیم و ما برای خرسندی و محض رضای خدا بازیکن نمی خریم و من هم هرگز چنین چیزی نمی خواهم.

بنابراین شما انتظار خرید های هوشمندانه را دارید یا خرید های بزرگ زمستانی؟

من نمی خواهم برای رئیس موراتی سخنرانی کنم ولی من فکر می کنم کاری که او انجام می دهد(سرمایه گذاری روی جوانان) کار درستی است. در باشگاه بحران مالی وجود دارد و به هیچ طریقی نمی شود این مشکل را انکار کرد. بنابراین باید دقت کرد تا خرید های اشتباهی صورت نگیرد. حتی اگر چند خرید اشتباه هم صورت گیرد، خرید هایی خواهد بود که ثمر بخش باشند.

آیا فکر می کنید شرایط لازم در اینتر برای رقابت بر سر اسکودتو فراهم شده است؟

نه، هنوز نه. ما فعلا باید کارهای زیادی انجام دهیم. اینتر باید به جایگاه بالاتری از جدول برسد و با میلان،یوونتوس و اودینزه مبارزه کند و وقتی که به ان بالا رسیدیم خواهیم دید چه می شود. در ژانویه خواهیم دید که آیا به رتبه ای که آن را ترک کردیممی توانیم برگردیم یا نه.

آیا فکر می کنید سال 2012 می تواند سال اینتر باشد؟

این یک مبارزه است برای پیروزی در بازی ها و به پایین کشیدن تیم هایی که بالاتر از اینتر قرار دارند و برگرداندن دوباره اینتر به جمع قهرمانان.

آرزوی حرفه ای شما در سال 2012 چیست؟

من واقعا دوست دارم مردم راجع به فوتبال ایتالیا و آنچه در زمین رخ می دهد و راجع به نکات مثبت و مشکلات تیم های ایتالیایی در عرصه بین المللی صحبت کنند. من دوست دارم مردم بیشتر به فوتبال عشق بورزند زیرا فوتبال به ما چیزهایی داده و الان هم چیزهای زیادی می دهد.

10. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

muzy29 (28th December 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

فورلان: مهاجمان اینتر گلزنی را فراموش نکرده اند

مهاجمان اینتر در رقابت های این فصل روزهای خوبی را سپری نکردند

Click here to enlarge

سایت گل- دیه گو فورلان، مهاجم اینتر، اعلام کرد بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، آماده است تا بار دیگر در کنار دیگر مهاجمان تیمش گلزنی کند.

مهاجمان اینتر در رقابت های این فصل روزهای خوبی را سپری نکردند و همین مسئله باعث شد تا این تیم حتی تا نزدیکی منطقه خطر نیز سقوط کند اما این مهاجم اروگون معتقد است او و دو مهاجم دیگر اینتر به زودی گلزنی های شان را از سر خواهند گرفت.
    او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" ما دوران سختی را پشت سر گذاشتیم اما اکنون تیم به مسیر پیروزی برگشته است. بسیار مهم است که بار دیگر به توانایی های مان ایمان بیاوریم.
    وقتی خوب بازی نمی کنید، شانس کمتری برای گلزنی دارید. اما بازیکنانی مانند پاتزینی و میلیتو و من هرگز گلزنی را فراموش نمی کنیم. وقتی اعتماد به نفس تان را پیدا کنید، اوضاع تغییر می کند و مهاجمان می توانند بار دیگر گلزنی های شان را آغاز کنند."
    فورلان که به تازگی مصدومیت پای چپش را پشت سر گذاشت اعلام کرد نمی تواند بیش از این در انتظار بازی کردن بماند.
    " در حال حاضر شرایط بسیار خوبی دارم. در نهایت این مصدومیت به نفع من بود زیرا فرصتی برای استراحت به من داد. اکنون بار دیگر تمرینات را از سر خواهم گرفت و امیدوارم خوب کار کنم."

صفحه 15 از 35 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع