.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 35 123456789101121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 347

موضوع: ::..تایپیک کلوپ هواداران اینتر..::

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,740 سپاس از4,129 پست
    زسکا مسکو 2 – اینتر 3: تریلر پنج‌گله

اینتر پس از آغاز فاجعه‌بار در لیگ قهرمانان و باخت مقابل ترابوزان اسپور توانست سه امتیاز را در روسیه بگیرد.

Click here to enlarge

مردان کلودیو رانیری توانستند در دومین بازی با هدایت او دومین برد خود را هم کسب کنند و این بار در ورزشگاه لوژنیکی زسکا را سه بر دو ببرند.
    مربی نراتزوری خاطرات جیان‌پیرو گاسپرینی را پاک کرده و توانست پس از برد سه بر یک مقابل بولونیا، زسکا را هم ببرد.

ابتدا لوسیو در دقیقه 6 سانتر ریکاردو آلوارس را وارد دروازه خالی زسکا کرد. البته ضربه او داشت به بیرون می‌رفت که به سرگی ایگناشویچ برخورد کرد و به درون دروازه رفت.

سپس جیامپائولو پاتزینی در دقیقه 23 گل دوم را از فاصله‌ای نزدیک زد.

در دقیقه سوم وقت‌های تلف‌شده نیمه اول، آلن جاگوئف با ضربه ایستگاهی دیدنی خود از فاصله 20 متری یکی از گل‌های خورده را جبران کرد.

واگنر لاو در دقیقه 77 پس از جا گذاشتن خاویر زانتی و لوسیو گل تساوی را زد، اما در نهایت مائورو زاراته بود که پاس استبان کامبیاسو را با ضربه‌ای زمینی وارد دروازه حریف کرد و اینتر را پیروز کرد.

2. 4کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali6741 (6th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),SAMSUNG ELEC (29th September 2011),SONY 3D (28th September 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

برنامه بازیهای هفته پنجم سری آ: هفته بازیهای تماشایی ایتالیا

در هفته پنجم این رقابتها شاهد دو دیدار جذاب و تماشایی خواهیم بود

Click here to enlarge

سایت گل- با پایان یافتن هفته چهارم رقابتهای سری آ، یوونتوس و اودینزه هر دو 8 امتیازی هستند و رده های اول و دوم جدول را مال خود کرده اند. تیمهای جنوا، ناپولی، فیورنتینا، پالرمو، کالیاری و کیه وو هم همگی با هفت امتیاز رده های سوم تا هفتم جدول را مال خود کرده اند و رم یازدهم است؛ میلان دوازدهم و اینتر هم در رده شانزدهم جدول قرار گرفته
    برنامه دیدارهای این هفته سری آ بدین ترتیب است:
    شنبه 9 مهر (1 اکتبر)
    رم- آتالانتا
    اینتر- ناپولی
    یکشنبه 10 مهر (2 اکتبر)
    نووارا- کاتانیا
    چزنا- کیه وو
    فیورنتینا – لاتزیو
    لچه- کالیاری
    پالرمو- سیه نا
    پارما- جنوا
    اودینزه – بولونیا
    یوونتوس – میلان

4. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (8th October 2011),pal-electronic (2nd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

مارچلو لیپی: فوتبال ایتالیا ،متعادل شده است

مربی سابق تیم ملی ایتالیا معتقد است که تیمهای ایتالیایی تقریبا در یک سطح هستند

Click here to enlarge
    سایت گل- مارچلو لیپی سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرد که آن روزها که تنها یک تیم در رقابتهای سری آ آقایی می کرد گذشته است و رقابتهای لیگ ایتالیا با برابری و تعادل دنبال می شود
    یوونتوس رقابتهای این فصل سری آ را خیلی خوب شروع کرد و در 4 بازی برگزار شده، هنوز طعم شکست را نچشیده. اودینزه هم شرایط مشابهی دارد و تیمهایی مثل ناپولی، اینتر و میلان هم در تعقیب و گریز برای بازگشت به صدر جدول هستند.
    دراین میان سرمربی سابق آتزوری به خبرنگاران گفت که اوضاع در فوتبال ایتالیا تغییر کرده است

لیپی در صحبتهایی که در لارپوبلیکا بازتاب یافت گفت:« در مقایسه با سالهای پیش که معمولا اینتر قوی ترین قدرت فوتبال ایتالیا بود، الان بالانس خوبی بررقابتها حاکم است. میلان بعد از قهرمانی اش در فصل گذشته رقابتهای سری آ قدرتمند شده و روحیه و انگیزه شان را بازیافته اند. اینتر هم در مسیر مناسبی قرار گرفته و یوونتوس، رم و ناپولی هم می توانند مدعیان خوبی برای قهرمانی باشند.»
    لیپی درمورد آینده اش این طور گفت:« من پیشنهادات متعددی از تیمهای اروپایی داشتم ، چه از تیمهای باشگاهی و چه از تیمهای ملی ولی راستش را بخواهید قصد ندارم که در ایتالیا مربیگری کنم.»

6. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (8th October 2011),pal-electronic (2nd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

پیش بازی : اینتر - ناپولی

اینتر به دنبال آن است تا با غلبه بر ناپولی به روند روزهای خوبش با رانیری ادامه دهد

Click here to enlarge

ترکیب احتمالی

اینتر
    Click here to enlarge

ژولیو سسار
    ناگاتومو, لوسیو, ساموئل, چیووزانتی, کامبیاسو, اوبی
    فورلان
    زاراته, میلیتو

ناپولی
    Click here to enlarge
    د سانتس

کامپانارو, کاناوارو, آرونیکا
    ماجو, اینلر,
    گارگانو, دوسسنا
    همسیک, پاندف
    لاوتزی

سایت گل-
    کلودیو رانیری در این دیدار بازیکنانی کلیدی مثل وسلی اسنایدر،دژان استانکوویچ و تیاگو موتا را به دلیل مصدومیت دراختیار نخواهد داشت . این درحالی است که مایکون، ایوان کوردوبا و امیلیانو ویویانو هم هنوز به دلیل مصدومیت ازناحیه زانو از میادین ورزشی به دورند و آندره آ پولی هم هنوز برای حضور در ترکیب اصلی تیم اماده نیست.
    آندره آ رانوکیا به دلیل کارت قرمزی که در دیدار با نووارا دریافت کرد، قادر به همراهی نرآتزوری هم نیست و هنوز مشخص نیست که آیا جیانپائولو پاتزینی به این بازی خواهد رسید یا خیر
    از سوی دیگر والتر ماتزاری هم در این بازی ادنیسون کاوانی که در دیدار تیمش مقابل ویارئال در دور دوم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ناحیه قوزک پا آسیب دیده بود را به همراه نخواهد داشت
    میگل بریتوس ، مدافع ناپولی و بلریم زمائیلی ،بازیکن میانی این تیم هم شانس حضور در دیدار شنبه شب سن سیرو را از دست خواهند داد.

آیا می دانستید

• Click here to enlarge
    *اینتر در 14 بازی اخیر خانگی اش در سن سیرو شکست نخورده است
    * از زمان روی کارآمدن کلودیو رانیری برروی نیمکت هدایت اینتر، اینتر به دو پیروزی متوالی دست یافته و این درحالی بود که نراتزوری زیر نظر گاسپرینی روزهای تیره و تاری را پشت سرمی گذاشت
    *ناپولی در دو دیدار از 4 دیدار ابتدایی اش در رقابتهای این فصل سری آ در گلزنی ناکام مانده
    * نایب قهرمان فصل گذشته کوپا ایتالیا، در فصل 11-2010 توانسته بودند تا در سن سیرو با نتیجه 1-3 از سد ناپولی عبور کنند و دیدار برگشت دو تیم در سن پائولو با تساوی 1-1 پایان یافته بود
    * ناپولی در 5 دیدار خارج از خانه اخیرشان در سری آ، تنها به یک پیروزی دست یافته اندآنها در این پنج بازی، یک برد ، یک تساوی و سه شکست را به دست آورده اند.
    * اینتر در 5 بازی اخیر خانگی اش در رقابتهای سری آ به 5 گل رسیده و در این 5 بازی به 4 بردو یک تساوی دست یافته اند

8. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (18th October 2011),pal-electronic (2nd October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

۩♦ رانیری : هواداران نراتزوری ، حمایتمان کنند ... ♦۩♦
    Click here to enlarge

اختصاصی FCinter.ir
    کنفرانس مطبوعاتی پیش بازی اینتر - ناپولی از مسابقات هفته ششم سری آ
    کلودیو رانیری از هواداران خواست تا فردا در مه آتزا به حمایت از تیم محبوبشان بپردازند :
    " نمی توان بدون کوچکترین شکستی به موفقیت رسید و این چیزی است که این تیم تجربه کرده است ...
    این تیم تاکنون رنج و سختی زیادی را متحمل شده و زمانیکه نمی تواند هوادارانش را خوشحال کند نیز رنج می برد ...
    اما همگی بازیکنان شخصیت بالایی دارند که بواسطه آن می خواهند عکس العمل نشان دهند و هواداران می توانند ازین بابت مطمئن باشند ...
    بازی فردا ، آزمونی برای اسکودتو ؟
    درست است . کاملاً حق دارید که بازی فردا را بنوعی آزمونی برای قهرمانی اسکودتو بدانید چون ناپولی بسیار خوب عمل کرده است .
    من بازی آن ها با منچسترسیتی را بعنوان مفسر بازی تماشا کردم ، همچنین بازی آن ها با ویارئال و سایر تیم ها را نیز دیده ام .
    آن ها آماده ی رقابت برای بالای نشینی در جدول هستند و همراه تیم ما در بالای جدول خواهند بود .
    مطمئن هستم که تیمم می تواند قهرمان اسکودتو شود پس بازی یکشنبه یوونتوس - میلان ، تنها جدال اسکودتو در این هفته نخواهد بود .
    بازی دیگر فردا در مه آتزا برگزار خواهد شد ....
    مصدومیت پاتزینی ؟
    پاتزینی بصورت جداگانه تمرین کرده است . نام او در لیست بازیکنان دعوت شده قرار دارد و امیدوارم که برای بازی فردا آماده شود .
    24 ساعت پیش رو داریم . خواهیم دید ...
    امیدوارم که همراهمان باشد چون غیبتش ، کمبودی بزرگ خواهد بود ...
    بازی با 3 مهاجم در مسابقه فردا ؟
    اتفاق خواهد افتاد ... ( بدون ذکر زمان دقیق !)
    مایکن ؟
    فکر می کنم که برای بازی فردا آماده خواهد بود ...
    او بازیکنی کلیدی برای تیم است که همواره تیم های حریف باید از بابت وی نگران باشند ...
    استانکوویچ ؟
    خواهیم دید ...
    دراین مورد باید تصمیم بگیرم و تا فردا شب زمان دارم ...
    دکی با مصدومیت جدی کنار آمده است و بعد از بازی فردا نیز مدتی استراحت داریم . خواهیم دید ...
    چیوو ؟
    درمورد او هم باید تصمیم بگیرم که بازی کند یا خیر .
    وضعیت ناگاتومو در حضور مایکن ؟
    ناگاتومو را خیلی دوست دارم و از او راضی هستم اما بودن در اینتر ، یعنی آماده بودن برای زمانیکه مربی فرا می خواندت ... "
    رانیری با خنده در پاسخ به این شایعه که در اولین صحبت هایش به تیم گفته "اسکودتو را برای من ببرید " گفت :
    "من هرگز نگفتم که اسکودتو را برای من ببرید !
    گفتم بیایید با هم اسکودتو را ببریم ...
    من همیشه احساسم را بیان می کنم و این چیزی است که گفته ام .
    من همیشه برای بازیکنان اینتر احترام زیادی قائل بوده ام .
    برای قدرت و شخصیتشان ...
    تیمی که تا آخرین لحظات این توانایی را دارد که بازی برگرداند .
    تمام کاری که من کردم ، گفتن چیزی بود که وقتی بعنوان رقیب اینتر بودم مشاهده کردم و حالا می خواهم دوباره شاهد آن باشم ...
    هیجان بابت بازی فردا ؟
    اگر بابت بازی فردا خوشحال و هیجان زده نباشم ، مربی نیستم ! (با خنده)
    مربی هستم بخاطر هیجان و احساسی که این کار بمن می دهد ...
    می خواهم که تیم در تمام بازی ها با شخصیت و کاراکتر بازی کند و هواداران نیز حامی ما باشند ، چون می خواهیم برایشان چیزی ارائه دهیم که نیاز به تشویق فراوان دارد ...

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

10. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

30 سپتامبـر 2011

Click here to enlarge

بوفون : "این یووه دوباره من را رویایی کرده است ، بازی با میلان به ما خواهد گفت که چه کارهایی انجام داده ایم ، رانیری یک مربی ایده آل برای اینتر است ، ناپولی یکی از بهترین تیمهایی ایتالیایی حاضر در اروپا ست ."
    سر انجام ، بواتنگ و کاسانو ، چه شروعی .
    مایکون و استانکوویچ آماده اند .
    دی لاورنتیس : " ناپولی پرواز می کند ، اما من میخواهم فرمول 1 را به اینجا بیاورم ."
    من برای فینال اینتر و ناپولی در لیگ قهرمانان ، پلاتینی را به چالش می کشم .
    اودینزه بدون انجام هیچ اشتباهی یک تساوی خوب در سلتیک به دست آورد .
    لاتزیو شانس های بسیار زیادی را از دست داد .
    Schelotto ، بازیکن آتلانتا : من از کامورانزی تقلید می کنم .

Click here to enlarge

فورلان : " ما پیروز خواهیم شد ، اما ناپولی رقیب ما برای کسب اسکودتو ست .
    ووچینیچ : " اگر ما میلان را شکست دهیم ، آنوقت ما در میان پسران بزرگ خواهیم بود ."
    این باورنکردنی ست که کاوانی می خواهد به هرقیمتی که شده بازی کند .
    کلوزه گل زد ، اما لاتزیو شکست خورد .
    تساوی طلایی اودینزه در اسکاتلند .
    کروتون در صدر و بازی سمپدوریا و تورینو به مانند یک دیدار سری آ .

Click here to enlarge

یووه به حرف زولا گوش کن : " توز = اسکودتو ."
    کونته با استعداد است و انتقال این ستاره آرژانتینی در ژانویه تعیین کننده خواهد بود .
    دلال ها می گویند کارلیتوس به عضویت بیانکونری در خواهد آمد .
    اودینزه مساوی کرد ، لاتزیو شکست خورد .
    ونتورا : " سمپ - تورینو ، این سری آ ست .
    الگری :" من سابقا از یووه حمایت می کردم ، اما حالا همراه میلان هستم و به آنها احترام خواهم گذاشت

12. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

روکی اینتر را شکست داد
    جیانلوکا روکی، داور دیدار اینتر و ناپولی موفق شد اینتر را شکست دهد! ناپولی بازی را با نتیجه سه بر صفر به سود خود به پایان رساند. این در حالی بود که قبل از هنرنمایی آقای روکی، اینتر کاملا بازی را در دست داشت. همگی به یاد داریم که دو سال پیش، همین داور اسنایدر را به دلیل دست زدن اخراج کرد!

Click here to enlarge3 - 0Click here to enlarge

گل ها:

کامپانیارو 1-0
    ماجیو 2-0
    همسیک 3-0

دقایقی پیش سوت پایان بازی اینتر و ناپولی به صدا در آمد و شاگردان والتر ماتزاری تنها دو هفته بعد از شکست میلان، موفق به شکست دیگر تیم ساکن جوزپه مه آتزا نیز شدند.

اما این پیروزی چندان به مذاق ماتزاری و بازیکنانش خوش نخواهد آمد، چرا که برترین بازیکن میدان آقای جیانلوکا روکی، داور بازی بود!

اینتر با ترکیب 2-1-3-4 وارد میدان شد. جولیو سزار سنگربان اینتر بود، خط دفاعی از مایکون، لوسیو، ساموئل و چیوو تشکیل شده بود. زانتی، کامبیاسو و اوبی، در کنار آلوارز چهار مرد خط میانی را تشکیل داده بودند. پاتزینی و فورلان نیز زوج خط حمله نراتزوری بودند.

در دقیقه دهم دیدار، آقای روکی طی یک تصمیم مزحک جوئل اوبی را با کارت زرد جریمه کرد. بازیکن نیجریه ای اینتر توپ را از حریف گرفت، در حالی که هیچ گونه تکل یا برخوردی بین آنها صورت نگرفت! اما داور ضمن اعلام خطا، کارت زرد نیز به او نشان داد! صحنه تا حدی عجیب بود که زانتی و کامبیاسو به طرف داور حمله کرده و اعتراض خود را نشان دادند!

تا دقیقه چهلم دیدار، اینتر تیم برتر میدان بود و فرصت گلزنی به مراتب بیشتری داشت. اما در دقیقه چهلم، آقای روکی با دیگر هنرنمایی کردند و مسیر بازی را تغییر دادند! بازیکن ناپولی خارج از محوطه جریمه تعادل خود را از دست داد. در اینکه خطا بود یا نه، جای بحث وجود دارد! اما مرد اول میدان، آقای روکی، نه تنها خطا اعلام کرد، بلکه نقطه پنالتی را نشان داد و اوبی را با کارت زرد دوم جریمه کرد تا او اخراج شود!

Click here to enlarge
    روکی در فصل 2009/10، اسنایدر را به دلیل دست زدن اخراج کرد

مارک همسیک پشت توپ قرار گرفت. جولیو سزار پنالتی را مهار کرد اما در برگشت کامپانیارو توپ را در درون دروازه قرار داد.

چیوو که کارت زرد گرفته بود، دقایقی بعد دچار مصدومیت شد و جای خود را به ناگاتومو داد. نیمه اول با اعتراض شدید کاپیتان زانتی و جولیو سزار به پایان رسید که هر کدام از آنها به نوبه خود کارت زرد گرفتند. اما این آخر ماجرا نبود، چرا که کلاودیو رانیری که به خونسری معروف است نیز عصبی شده، و به داور بازی اعتراض کرد. آقای روکی هم در اخراج او تردید نکرد تا سرمربی اینتر در اولین بازی خانگی اش از روی سکوها بازی را دنبال کند!

در نیمه دوم، ماجیو موفق گل دوم ناپولی را از روی اشتباه ناگاتومو به ثمر برساند. او تنها ناگاتومو و جولیو سزار را در پیش رو داشت. در حالی که یوتو جلوی او بود، مدافع راست ناپولی توانست توپ را از بالای سزار در درون دروازه قرار دهد. در ادامه نیز مارک همسیک در موقعیت تک به تک قرار گرفت و برای بار سوم دروازه را با کرد.

ناپولی توانست برای اولین بار بعد از سال 1994 اینتر را در جوزپه مه آتزا شکست دهد. هواداران اینتر به یاد دارند که آقای جیانلوکا روکی، در بازی اینتر و میلان در سال 2009/10، اسنایدر را به دلیل "دست زدن" اخراج کرد!

امشب میلان در یکی دیگر از مهمترین بازی های این هفته به مصاف یوونتوس خواهد رفت. ناپولی فعلا در صدر جدول رده بندی قرار دارد

14. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

اوبی: نمی-توانم درک کنم چرا اخراج شده-ام

Click here to enlarge
    اوبی اذعان کرد نمی-تواند دلیل اخراج شدن را در بازی با ناپولی در شب گذشته درک کند؛ اما از هواداران عذرخواهی می-کند. این هافبک جوان، یک درگیری با «کریستین ماجو» بیرون از محوطه جریمه داشت؛ اما داور نه تنها پنالتی گرفت، بلکه او را هم با دادن کارت زرد دوم اخراج کرد. این هافبک، درباره کارت زرد نخستش به کانال اینتر گفت: «من توپ را با یک تکل گرفتم و حتی لاوتزی زمین هم نخورد. من واقعا نمی-فهمم چرا- کارت زرد گرفتم.» وی در دنباله افزود: «هنگام خطای پنالتی هم با بازیکن حریف شانه به شانه بودم، آن هم در بیرون از محوطه جریمه؛ اصلا درک نمی-کنم چرا ضربه پنالتی اعلام شد.» او در صحبت-هایش از هواداران سپاس-گزاری و عذرخواهی کرد: « می-خواهم از تمام هوادارانمان و هم-چنین هم-تیمی-هایم عذرخواهی کنم. از هواداران برای تمام حمایت-هایشان سپاسگزارم. به آن-ها اطمینان می-دهم که ما تسلیم نخواهیم شد.»

16. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

Click here to enlarge

سيدورف: استاديوم يووه حريف مان است

كلارنس سيدورف، هافبك ميلان كه خود را آماده ديدار حساس يكشنبه شب برابر يووه مي كند در خصوص مصاف با «بانوي پير» گفت:«يك بازي خاص كه سه امتياز آن ارزشي بيش از سه امتياز دارد.

«بيانكونري» شروع خوبي داشته و در استاديوم جديد به گونه اي بازي مي كند كه نشان مي دهد انگيزه هاي زيادي در اين تيم وجود دارد و اين ورزشگاه به اين گروه انرژي بيشتري داده است.

فردا بازي مهمي خواهيم داشت به ويژه كه در استاديوم آنان به ميدان مي رويم، هواداران يووه هيجان عجيبي دارند و اين تغيير استاديوم در روش حمايت شان نيز تغييراتي ايجاد كرده. بايد بگويم كه استاديوم يووه حريف جديد ماست.»

18. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

اسنایدر به بازی بعدی اینتر می‌رسد؟
    ملی پوش هلندی انتظار دارد که دو هفته بعد به میادین برگردد.

Click here to enlarge

سایت گل کلودیو رانیری، مربی اینتر خبر خوبی شنیده: وسلی اسنایدر، بازیساز هلندی این تیم در آستانه بازگشت به میادین است.
    اسنایدر هفته گذشته را به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران دور از میادین گذراند.
    ملی پوش هلندی در جریان پیروزی سه بر یک تیمش مقابل بولونیا آسیب دید و از میادین دور ماند.
    اسنایدر در لیست تیم ملی هلند حضور ندارد و نمی تواند در مرحله مقدماتی یورو 2012 مقابل مولداوی و سوئد بازی کند، اما اکنون می خواهد به بازی بعدی اینتر که دو هفته بعد، مقابل کاتانیا برگزار می‌شود برسد.
    او در توییتر خود نوشت: خطاب به همه توییت هایی که از مصدومیت من نوشته اند: امیدوارم و فکر می کنم که به بازی بعدی که مقابل کاتانیاست برسم.
    اینتر شنبه بدون اسنایدر سه بر صفر به ناپولی باخت

20. 3کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (6th October 2011),elc.rgb (18th October 2011),M.Salehi  (23rd October 2011)

صفحه 1 از 35 123456789101121 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع