.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 114

موضوع: ::..تایپیک کلوپ هواداران تيم هاي ملي..::

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

نکونام: مقابل فلسطين کارهاي تاکتيکي را مرور کرديم

کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت:‌ بازي با فلسطين براي مرور کارهاي تاکتيکي بود.

جواد نکونام پس از برتری 7 بر صفر ایران برابر فلسطین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم تا تیم به هماهنگی برسد. این مسابقه برای مرور کارهای تاکتیکی بود و امیدوارم مربیان به اهداف مورد نظر خود رسیده باشند.

وی در مورد اینکه تیم ملی در نیمه دوم با تغییرات زیادی برابر فلسطین بازی کرد، گفت: ما 45 دقیقه با اسکلت اصلی تیم بازی کردیم و در نیمه دوم نیز بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند به میدان آمدند. در تمام دنیا بازی‌های تدارکاتی از بازیکنانی که کمتر استفاده شده به میدان می روند، زیرا تمام بازیکنان تیم ملی باید در شرایط مسابقه و آمادگی باشند.

وی در مورد اینکه با چند گل بحرین را شکست می‌دهید، گفت: امیدوارم بحرین را ببریم، نتیجه مهم نیست بلکه 3 امتیاز مسابقه مهم است. این بازی حساسیت خاصی دارد و تلاش می‌کنیم تا برنده شویم.
    کاپیتان تیم ملی در مورد اینکه در بازی با بحرین هم کاپیتان خواهد بود یا نه،گفت: کاپیتانی من مهم نیست مهم تیم ملی و موفقیت این تیم است

2. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (12th October 2011),شهریار (6th October 2011)

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

فركي: فلسطين تيم بسيار ضعيفي بود

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران، گفت: فلسطين تيم بسيار ضعيفي بود و نتوانست تيم ملي ايران را با خطري مواجه کند.

Click here to enlarge

''حسين فرکي'' در پايان ديدار دوستانه تيم هاي ملي ايران و فلسطين که به برتري هفت بر صفر ملي پوشان کشورمان انجاميد در گفت و گو با خبرنگاران خاطرنشان کرد: فلسطين نتوانست حريف مناسبي براي ما باشد.
    وي ادامه داد: بسياري از بازيکناني که فرصت بازي در تيم ملي را نداشتند در اين ديدار به ميدان رفته تا شرايط آنها در اختيار کادر فني قرار بگيرد.
    سرمربي تيم نفت تهران گفت: با تمامي اين اوصاف کادر فني برداشت هاي خاصي از اين ديدار دوستانه داشته است تا با شناخت کافي از نفرات خود به مصاف بحرين برود.

وي ادامه داد: متاسفانه در ديدار امروز بخش دفاعي تيم ملي هيچگونه محکي نخورد .

فرکي در مورد شباهت هاي دو تيم فلسطين و بحرين اظهار داشت: هيچ شباهتي بين اين دو تيم وجود ندارد.

وي افزود: متاسفانه همچون سال هاي اخير مشخص شد که تيم ملي در خط حمله مشکل دارد و بازهم گل هاي ما در اين ديدار آسان هم توسط مدافعان و هافبک ها به ارمغان آمد

4. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

منتظري: ديدار با بحرين براي ما از حساسيت زيادي برخورداراست

بهترين بازيکن ديدار تدارکاتي تيم ملي ايران مقابل فلسطين گفت: ديدار با بحرين براي ما از حساسيت زيادي برخوردار است و ما نبايد اين تيم را دست کم بگيريم.
    Click here to enlarge

پژمان منتظري با بيان اين که کي‌روش سرمربي تيم ملي تصميم گرفت که با فلسطين ديدار تدارکاتي برگزار کنيم، افزود: اين تصميم کي روش بود که با فلسطين بازي کنيم و فکر مي کنم سرمربي تيم ملي به خواسته هاي خودش دراين بازي رسيد.

زننده پنجمين گل تيم ملي ايران به فلسطين درخصوص انتخابش به عنوان بهترين بازيکن ميدان نيز گفت: همه بازيکنان خوب بازي کرده خوب بودند درعين حال خدا را شکر مي کنم که اين عنوان نصيب من شد.

مدافع تيم ملي فوتبال کشورمان ادامه داد: بازيکنان تيم ملي در نيمه نخست فرصت‌هاي زيادي براي گلزني داشتند که متاسفانه از اين موقعيت ها به خوبي استفاده نکرديم اما خوشبختانه در نيمه دوم موقعيت‌هاي ما به گل تبديل شد.

ملي پوش تيم استقلال تهران وي در پاسخ به سووالي مبني بر اينکه فلسطين حريف بسيار ضعيفي بود و اين حريف نمي‌تواند قابل مقايسه با بحرين باشد، گفت:‌ به تصميم سرمربي اين بازي برگزار شد و من نمي‌توانم درباره چرايي برگزاري آن اظهار نظر کنم.

6. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

کي‌روش: متاسفم که دايي نمي تواند بازي کند

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: معتقدم علي دايي لياقت بهترين‌ها را دارد و حالا متأسف هستم که او نمي‌تواند بازي کند.

Click here to enlarge

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی 7 بر صفر مقابل فلسطین در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا این مسابقه خواسته‌های شما را برای دیدار با بحرین برآورده کرد یا خیر، گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و از لحظه‌ای که مسابقه آغاز شد بازیکنان این بازی را جدی گرفتند و تا دقایق پایانی با طرز فکر حرفه‌ای به مسابقه ادامه دادند. جا دارد از تیم فلسطین تشکر کنیم که قبول کردند به ایران بیایند تا ما بتوانیم اهداف‌مان را پیدا کنیم.

وی تأکید کرد: از بازیکنان‌مان خواستیم تا با فشار و سرعت زیاد بازی کنند و آنها تعهد و وظیفه‌شناسی خود را نشان دادند چون ما دیروز تمرین کردیم و امروز هم کارهای تاکتیکی را انجام دادیم. مشخص است که در یک بازی فوتبال نمی‌توانید همیشه 7 گل بزنید و تیم ملی لیاقت تبریک های ما را دارد.
    وی در پاسخ به این سؤال که چرا در نیمه اول تیم ما تنها یک گل به ثمر رساند گفت:‌ در نیمه اول چند موقعیت خوب را از دست دادیم اما بازیکنان من انرژی زیادی را هزینه کردند تا تیم حریف خسته شود و در نیمه دوم بازیکنانی که به زمین آمدند از فرصت استفاده کرده و گل‌های بیشتری به ثمر رساند. شاید ما در نیمه اول می‌توانستیم بیش از یک یا 2 گل بزنیم اما زدن 7 گل معمولی نیست چون در یک مسابقه لیگ حتی تیم ابتدای جدول نمی‌تواند به تیم انتهای جدول 7 گل بزند.

به شما نیز توصیه می‌کنم به جای آنکه بگویم حریف‌مان خیلی ضعیف بوده بگوییم تیم ملی کشورمان آنقدر خوب بازی کرد که این نتیجه را رقم زد.

به گزارش خبرگزاری فارس در ادامه نشست خبری خبرنگاری پرسید تیم ملی کشور ما تا به حال بازی تدارکاتی سنگینی نداشته و به نظر می‌رسد ساختار دفاعی دچار مشکلاتی است مثل همین امروز که توپ به تیر دروازه‌ ما اصابت کرد و به اوت رفت، کی‌روش در پاسخ گفت درست است که آنها به تیر دروازه زدند اما خودتان می‌‌گوید حریف توپ را به تیر دروازه زد. اگر قرار باشد حریفی در زمین نباشد توپی به تیر دروازه اصابت نخواهد کرد و اینگونه که شما می‌گوید ما فقط باید خودمان داخل زمین باشیم و با کسی بازی نکنیم در فوتبال همیشه دو تیم وجود دارد درطول مربیگری‌ام و با این تجربه 32 ساله مربیگری ندیدم که یک بازی برگزار شود و یکی از دو تیم نتواند توپ را از خط هافبک حریف رد کند.

ما همه چیز را مرور می‌کنیم و در تمرینات فردا و پس‌فردا نقاط ضعف و قوت‌مان را چک خواهیم کرد. اگر توپی دست حریف می‌افتد از روی ضدحمله به دست آمده است به شخصه به شما می‌گویم که از این نتیجه 7 بر صفر لذت بردم و به همه شما دوستان خبرنگار نیز توصیه می‌کنم بردن در فوتبال خیلی سخت است و وقتی می‌بریم باید از آن لذت ببریم.

وی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به سؤال یکی دیگر از خبرنگاران که پرسیده بود امروز علی دایی را در ورزشگاه آزادی تشویق کردند و آیا این موضوع برای شما سؤالی ایجاد نمی‌کند، گفت:‌ خیلی خوب است که تماشاگران ایرانی بازیکن فوق‌العاده‌ای مثل علی دایی را از یاد نمی‌برند و معتقد هستم دایی لیاقت بهترین‌ها را دارد و حالا متأسف هستم که او نمی‌تواند بازی کند اما تماشاگران می‌توانند به جای علی دایی جوانانی مثل انصاری‌فرد، میداودی، قاضی و همه کسانی که موفق به زدن 7 گل شدن را تشویق کنند و به این وسیله علی دایی را هم خوشحال خواهند کرد.

کارلوس کی‌روش در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اینکه آیا برای جوانان ایرانی در جام جهانی آینده برنامه‌ای دارد یا خیر، گفت:‌ ما در تیم ملی کاری به سن و سال نداریم و به رنگ‌ها توجهی نمی‌کنیم وقتی لیست تیم ملی اعلام شد بهترین‌ها را در همان برهه دعوت کردم و به طور مثال تیم منچستر که بهترین آکادمی‌ها را دارد هنوز از وجود بازیکن 37 ساله‌ای مثل رایان گیگز استفاده می‌کند. از نظر من سن‌وسال مهم نیست و شما اصحاب رسانه بهتر می‌دانید در زمان برگزاری کمپ تیم ملی 11 بازیکن از تیم امید دعوت شده بودند ولی زمانی که ما بازیکنان بزرگی داریم و 3 امتیاز برای ما مهم است بازیکنانی داریم که این کار را انجام می‌دهند.

وی تأکید کرد:‌ چیزی که قبلاً آن را تکرار کرده ام و از تکرار کردن آن خسته نمی‌شوم این است فقط باید برای پیشرفت کار کرد و این را برخواسته از تجربه 32 ساله‌ مربیگری‌ام می‌گویم و اگر به کشورهای دیگر نگاه کنیم یا باید سخت کار کنیم که نتیجه بگیریم و یا به هیچ جایی نخواهیم رسید ما باید برای آینده برنامة‌ریزی کنیم و شما می‌توانید به عملکرد کشورهایی مثل ژاپن، استرالیا و انگلیس نگاه کنید که برای آینده چه برنامه‌ریزی‌ کرده‌اند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا در سال‌های آینده موفق باشند.

8. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

فهرست نهايي تيم ملي فوتسال اعلام شد

سرمربي تيم ملي فوتسال کشورمان اسامي 14 بازيکن را براي همراهي اين تيم در مسابقات فوتسال جايزه بزرگ برزيل اعلام کرد.

Click here to enlarge

تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشورمان به منظور شرکت در تورنمنت "گرند پریکس" برزیل 21 مهر تهران را به مقصد برزیل ترک می کند.

براساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال ایران روز پنجشنبه مورخ 21/7/90 ساعت 21:45 تهران را به مقصد سائوپائولو ترک خواهد کرد.

بر این‌ اساس 14 بازیکن زیر به سرمربیگری علی صانعی راهی برزیل خواهند شد و در تورنمنت جایزه بزرگ برزیل شرکت می کنند:
    مهدی جاوید، حسین طیبی، محمد طاهری، علی اصغر حسن‌‎زاده و جواد اصغری مقدم، (فولاد ماهان اصفهان)، مجتبی نصیری‌نیا، احمد اسماعیل‌پور و مجید لطیفی (شهید منصوری قرچک)، وحید شمسایی، محمد کشاورز و مصطفی نظری (گیتی پسند اصفهان)، حمید احمدی (شرکت ملی و حفاری ایران)، مصطفی طیبی (فیروز صفه اصفهان) و سعید تقی‌زاده (صبای قم)

پیش از این علی صانعی 19 بازیکن را به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت کرده بودند که از جمع آنها پنج بازیکن به نام‌های مجید تیکدری نژاد و علی کیایی (شهید منصوری قرچک)، قدرت الله بهادری (فیروزصفه اصفهان)، هادی علی محمدپوراهری (میثاق تهران) و علیرضا صمیمی (شرکت ملی و حفاری ایران) از فهرست تیم خارج شدند.

تیم ملی فوتسال کشورمان در سه دوره حضور در تورنمنت فوتسال جایزه بزرگ برزیل به دو عنوان دومی و یک عنوان چهارمی دست پیدا کرده است.

10. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

صانعي: نبايد ليست تيم ملي را اعلام ميکردند

سرمربي تيم ملي فوتسال کشورمان از انتشار زودهنگام فهرست بازيکنان اين تيم انتقاد کرد و گفت: در نظر داشتيم فهرست بازيکنان اعزامي به تورنمنت جايزه بزرگ برزيل جمعه شب و پس از برگزاري ديدارهاي هفته هفتم ليگ برتر فوتسال اعلام شود.

Click here to enlarge

علی صانعی ضمن بیان این مطلب افزود: فهرست تیم ملی در پایان تمرین روز دوشنبه مشخص شده بود اما به واسطه اینکه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتسال در پیش بود، تصمیم گرفتیم فهرست تیم ملی برای حضور در مسابقات جایزه بزرگ برزیل پس از برگزاری دیدارهای این هفته اعلام شود.

وی در ادامه افزود: علت اینکه تصمیم داشتیم فهرست تیم ملی پس از برگزاری دیدارهای هفته هفتم اعلام شود این بود که مبادا بازیکنی از اینکه نامش از فهرست تیم ملی کنار گذاشته شده است، دچار ناراحتی شود و این ناراحتی روی عملکردش تاثیر منفی بگذارد.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان خاطر نشان کرد: متاسفانه کار اشتباهی صورت گرفته و فهرستی که ما تاکید داشتیم جمعه شب اعلام شود، روز پنجشنبه توسط سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده است. نمی دانم این کار توسط چه کسی انجام شده اما کار قشنگی نبوده و مورد تایید ما نیست.

پیش از ظهر امروز پنجشنبه از سوی سایت فدراسیون فوتبال فهرست 14 نفره تیم ملی فوتسال کشورمان برای حضور در مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل اعلام شد

12. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست
    حيدري:بانظر کيروش مدافعان اصلي غايب بودند

مدافع تيم ملي فوتبال ايران گفت: با تصميم کي‌روش مدافعان اصلي در بازي با فلسطين استراحت کردند.

Click here to enlarge

خسرو حیدری در نشست خبری که پیش از تمرین امروز برگزار شد، در مورد بازی با فلسطین گفت: با توجه به اینکه روز فیفا در پیش بود مشخص بود که یک بازی تدارکاتی خواهیم داشت و در نهایت بازی با فلسطین در نظر گرفته شد که قبل از بازی سخت با بحرین با این حریف بازی کنیم. بازیکنان نشان دادند که کارهای مربیان را به خوبی در زمین اجرا می‌کنند.

وی ادامه داد: بازیکنان از نظر روحی و روانی در سطح بالایی قرار دارند. مدافعان اصلی با نظر کی‌روش بازی نکردند تا از نظر جسمانی دچار آسیب دیدگی احتمالی نشوند و از بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند در بازی با فلسطین استفاده شد.

حیدری در مورد اینکه چرا در نیمه اول، تیم ملی نتوانست گل‌های زیادی بزند، گفت: بازیکنان فلسطین بعد از اینکه سوت بازی زده شد همه به 18 قدم خود رفتند تا کمتر گل بخورند. در این مسابقه مشکل گل اول بود که دیر به ثمر رسید. اگر آن گل زودتر زده می‌شد در نیمه اول مانند نیمه دوم می‌توانستیم گل‌های زیادی به فلسطین بزنیم.

بازیکن تیم استقلال در مورد اینکه بحرین با فلسطین قابل مقایسه است یا نه گفت: بحرین تیم بهتری است و شاید در این مسابقه ما دیرتر هم به گل برسیم. هواداران باید صبور باشند و 90 دقیقه تیم را تشویق کنند زیرا سه امتیاز این مسابقه برای ما بسیار مهم است و با یک گل هم می‌توان سه امتیاز بازی را کسب کرد.

14. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

کاظميان: 30 سال دارم اما بسيار با انگيزه‌ام

بازيکن تيم ملي فوتبال ايران گفت: اگر چه 30 ساله هستم اما بسيار با انگيزه در تيم ملي حاضر مي‌شوم.

[IMG]http://www.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00****55.jpg[/IMG]

جواد کاظمیان در نشست خبری پیش از تمرین امروز در مورد بازی با فلسطین گفت: نکته اصلی بازی با فلسطین این بودکه آنها نیز مانند بحرین بسته بازی می‌کردند و این می‌توانست تمرین خوبی برای ما در بازی با بحرین باشد. نیمه دوم توانستیم گل‌های زیادی به ثمر برسانیم و اگر در نیمه اول هم زودتر به گل می رسیدیم به این تیم گل‌های بیشتری می‌زدیم.

وی ادامه داد: در صورتی که در این مسابقه یک بر صفر یا دو بر صفر پیروز می‌شدیم می‌گفتند نتوانستند به فلسطین زیاد گل بزنند. اکنون که 7 گل زده‌ایم می‌گویند فلسطین ضعیف است.

کاظمیان تصریح کرد: مربیان بزرگ دنیا پیش از بازی‌های مهم برای تیم‌شان بازی‌های آسانی در نظر می‌گیرند و کی‌روش هم همین کار را کرد.

وی در مورد آخرین بازی ملی خود گفت: من در زمان قطبی در بازی با مقدونیه بازی کردم که بین دو نیمه هم تعویض شدم و پس از آن دیگر به تیم ملی دعوت نشدم. در جام ملت‌ها نیز به ازبکستان گل زدم.

ملی‌پوش پرسپولیس در مورد عملکرد خود در تیم ملی در زمان کی‌روش گفت:‌ من با وجود آنکه 30 ساله هستم اما انگیزه زیادی در تیم ملی دارم و در بازی مینی کمپ که بین بازیکنان تیم ملی برگزار شد با تمام وجود بازی کردم. زیرا بازیکنان می‌گفتند کی‌روش بر روی این بازی دقت زیادی می‌کند و بر ذهنش تاثیر می‌گذارد. بازیکن خوب هم در تیم ملی زیاد داریم.

وی در مورد اینکه در فهرست 21 نفره ابتدایی تیم ملی نامش در فهرست نبود، اما بعدا به تیم ملی دعوت شد، گفت: فکر می‌کردم جز 23 یا 24 بازیکن دعوت شده به تیم ملی باشم. وقتی اسمم در لیست 21 نفره اعلام نشد می‌دانستم که دعوت می‌شوم و خوشحالم که کی‌روش من را به تیم ملی دعوت کرد. مربی که با بزرگترین فوتبالیست‌های دنیا کار کرد و امیدوارم جز تیم‌ او باشم.

کاظمیان در مورد اینکه از بین بازیکنان حاضر در تیم ملی چند نفر می‌توانند در جام جهانی حضور داشته باشند با توجه به اینکه برخی از آنها پا به سن گذاشته‌اند،‌گفت: شاید فقط علی کریمی که 33 ساله است. سایر بازیکنان در مرز 29 و 30 سال قرار دارند. جام جهانی نیز 2 سال دیگر برگزار می‌شود که در آن موقع این بازیکنان 32 ساله هستند و 32 سالگی برای بازیکنان سن زیادی نیست.

10 بازیکن ما در این مرز هستد که در جام جهانی 32 ساله خواهند بود. مهم این است که تیم ملی به جام جهانی برود و این بازیکنان باشند یا نباشد. مهم حضور در جام جهانی است

16. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

انصاري‌فرد: از بحرين بسيار بالاتر هستيم

مهاجم تيم ملي فوتبال ايران گفت: خط دفاع فلسطين و بحرين قابل قياس نيستند ولي ما سرتر از بحرين هستيم.

Click here to enlarge

کریم انصاری‌فرد در نشست خبری پیش از تمرین امروز در مورد بازی با فلسطین گفت: بازی خوبی انجام دادیم و تمام دستورات مربیان در زمین پیاده شد و نتیجه خوبی برابر فلسطین گرفتیم تا قبل از بازی حساس با بحرین در آمادگی کامل باشیم.

وی در مورد اینکه فلسطین و بحرین قابل مقایسه هستند یا نه گفت: قطعا مدافعان این دو تیم قابل مقایسه نیستند اما در خط حمله بازیکنانی داریم که حرف‌های زیادی برای گفتن مقابل بحرین دارند. ما سرتر از بحرین هستیم و می‌توانیم این تیم را در ورزشگاه آزادی شکست دهیم.

انصاری‌فرد در مورد اینکه را بازیکنان تیم ملی در نیمه اول نتوانستند به فلسطین زیاد گل بزنند، آیا این مسئله به دلیل بی‌انگیزگی بازیکنان بود، گفت: در نیمه اول هم بازیکنان انرژی زیادی داشتند. مهم گل اول بود که اگر زودتر به ثمر می‌رسید گل‌های بیشتری در نیمه اول می‌زدیم.

در این گونه بازی‌ها زدن گل اول خیلی مهم است. اما در مجموع تیم ملی با نتیجه قابل قبولی فلسطین را شکست داد

18. 2کاربر از ali6741 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

شغل و حرفه
    آزاد
    تشکر ها
    7,585
    19,314 سپاس از4,292 پست

تمرين سبک ملي پوشان برگزار شد

بازيکنان تيم ملي فوتبال يک روز پس از برتري هفت بر صفر برابر فلسطين تمرين سبکي را انجام دادند.

Click here to enlarge

از ساعت 16:30 امروز تمرین تیم ملی فوتبال ایران در زمین شماره یک کمپ تیم‌های ملی برگزار شد و در این تمرین 60 دقیقه‌ای بازیکنان بیشتر ریکاوری کردند.

در ابتدای تمرین کارلوس کی‌روش حدود 15 برای بازیکنان صحبت کرد و پس از آن بازیکنان زیر نظر مک درموت تمرینات کششی را انجام داده و پس از آن در گروه های دو نفره کارهای سرعتی انجام دادند.
    علی کریمی با پژمان نوری، نکونام با خلعتبری، تیموریان با پژمان منتظری و مهدی رحمتی با مازیار زارع همگروه بودند.

* عباس ترابیان سرپرست تیم با تاخیر در تمرین حاضر شد.

* بازیکنان پس از دویدن تمرینات کششی انجام دادند و در 10 دقیقه پایانی تمرین نیز چند دقیقه‌ای با توپ کار کردند.

20. نمایش تمام تشکر های ali6741 در این پست:

elc.rgb (12th October 2011)

صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع