.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: روشن ماندن کلیه چراغ های پشت آمپر پراید زیمنس

تشکر ها
    3,364
    3,828 سپاس از371 پست

سلام به همه دوست عزيز سوكت دينام وبرق مستقيم دينام رو جدا كن ببين مشكلت حل ميشه درضمن شما سه سوكت سيم كشي قفل مركزي برق بمب بنزين وچراغهاي عقب كه بالاي كلاج هستش رو جدا كن تا بهتر بتوني نتيجه بگيري ودر اخر بيشتر موردي كه باعث ايجاد اين ايراد ميشه سوكت توبي شكل زير مشك اب بشت باطري هستش سلفاته شدن اونو برسي كن ونتيجه رو اعلام كن ايراد خيلي ساده اي هست

2. 5کاربر از احمد برقکار بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m.aminifar (3rd October 2011),moniri (4th October 2011),shine1 (3rd October 2011),مهدی چیت بند (27th March 2012),حميد ذوالعلا (3rd October 2011)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط moniri Click here to enlarge
    سلام همه فیوزها رو همانطور که گفتم درآوردم و از خود جعبه فیوز هم مطمئن هستم.
    در مورد برق هم وقتی سوئیچ بسته می شه برق 12 ولت قطع می شه ولی یه ولتاژ 5 ولت همچنان وجود داره همونطوری که شما گفتید حتماً اتصالی هست ولی نمیدونم این سیگنال 5 ولتی از کجا اتصالی کرده، حالا محل هایی که شما و آقا امین گفتید رو هم فردا چک می کنم
    راستی یه مورد دیگه اینکه وقتی ماشین روشن می شه فقط چراغ روغن روشن می مونه
    با تشکر از توجه شما
    ماشین مورد نظر اگر دزد گیر داره از مدار خارج کنید در بعضی از مواقع نصاب دزدگیر سبم چشمی دزدگیر به سیم برق با سوییچ نصب میکنه این مورد هم امتحان کنید
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

4. 5کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

moniri (4th October 2011),shine1 (3rd October 2011),SURENA (3rd October 2011),مهدی چیت بند (27th March 2012),حميد ذوالعلا (3rd October 2011)

تشکر ها
    1,272
    3,030 سپاس از334 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط احمد برقکار Click here to enlarge
    سلام به همه دوست عزيز سوكت دينام وبرق مستقيم دينام رو جدا كن ببين مشكلت حل ميشه درضمن شما سه سوكت سيم كشي قفل مركزي برق بمب بنزين وچراغهاي عقب كه بالاي كلاج هستش رو جدا كن تا بهتر بتوني نتيجه بگيري ودر اخر بيشتر موردي كه باعث ايجاد اين ايراد ميشه سوكت توبي شكل زير مشك اب بشت باطري هستش سلفاته شدن اونو برسي كن ونتيجه رو اعلام كن ايراد خيلي ساده اي هست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط amiin_1357 Click here to enlarge
    سلام
    شما دوست من پشت باطری زیر مخزن‌ آب رادیاتور سوکتهای رو بازدید کن از لحاظ آب خوردگی و شوره زدن را چک کنید و اگر همراه ترمز گرفتن چراغها روشن میشه از لامپهای چراغ عقبه موفق باشید
    سلام و سپاس از دوستان عزیز
    فکر می کردم مشتری از ما ناامید شده ولی ظاهرا چند جای دیگه هم رفته و دست از پادرازتر برگشته:0011:
    ساعت و پخش رو از مدار خارج کردم، سوکت دینام رو جدا کردم، سوکت توپی زیر باطری رو که کاملاً سولفاته بود با دقت تمام با اسپری خشک شستشو دادم، ولی بازم چراغ ها روشن موند!!!:10:
    دیگه واقعا فکر می کنم اگه حتی صفحه آمپرم باز کنم رو زمینم چراغ هاش روشن باشه:dash1:
    قرار شد دوباره عصری برای بررسی بیشتر بیاد ولی دیگه موندم کجا رو باید بررسی کنم که نکردم:10:

[SIGPIC][/SIGPIC]

6. 4کاربر از moniri بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m.aminifar (4th October 2011),مهدی چیت بند (27th March 2012),احمد برقکار (4th October 2011),حميد ذوالعلا (5th October 2011)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط moniri Click here to enlarge
    سلام و سپاس از دوستان عزیز
    فکر می کردم مشتری از ما ناامید شده ولی ظاهرا چند جای دیگه هم رفته و دست از پادرازتر برگشته:0011:
    ساعت و پخش رو از مدار خارج کردم، سوکت دینام رو جدا کردم، سوکت توپی زیر باطری رو که کاملاً سولفاته بود با دقت تمام با اسپری خشک شستشو دادم، ولی بازم چراغ ها روشن موند!!!:10:
    دیگه واقعا فکر می کنم اگه حتی صفحه آمپرم باز کنم رو زمینم چراغ هاش روشن باشه:dash1:
    قرار شد دوباره عصری برای بررسی بیشتر بیاد ولی دیگه موندم کجا رو باید بررسی کنم که نکردم:10:
    تو این مواقع بهترین راحل4 لیتری بنزین و فندک هست

:shad1::shad1::shad1:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

8. 6کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

moniri (5th October 2011),omeed_1355 (6th October 2011),sajadabazeri (18th February 2012),مهدی چیت بند (27th March 2012),احمد برقکار (4th October 2011),حميد ذوالعلا (5th October 2011)

تشکر ها
    5,062
    28,828 سپاس از8,304 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط m.aminifar Click here to enlarge
    تو این مواقع بهترین راحل4 لیتری بنزین و فندک هست

:shad1::shad1::shad1:
    اره والا.برخي از خودروها يه عيب هايي بهم ميزنه كه هر چه تلاش ميكني بي فايده است و خستگي را به تن ادم ميزاره.
    ولي من اين ايراد را در ضعيف بودن منفي ميبينم.حالا كدام منفي خدا داند.
    دوست عزيز اين نقشه :
    بازدید و کنترل اتصالات بدنه به منظور عیب یابی سیستمهای الکتریکی خودرو پرايد است.
    فایل های پیوست شده

10. 5کاربر از حميد ذوالعلا بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hadi_rc51 (10th December 2012),m.aminifar (5th October 2011),moniri (5th October 2011),omeed_1355 (6th October 2011),مهدی چیت بند (27th March 2012)

تشکر ها
    1,272
    3,030 سپاس از334 پست

با تشکر از همه دوستان که کمک و راهنماییم کردن
    عصری مشتری اومد فقط برای تشکر!!!!!Click here to enlarge
    گفت وقتی داشته می رفته همچنان چراغ ها روشن بوده ولی وقتی بعد از دو ساعت دوباره روشن کرده ماشینو همه چی درست شده بوده و تا اون موقع که پیش من بود مشکل خودرو حل شده بود و صفحه آمپر هم کاملاً نرمال بود.
    خدا رو شکر انگار معجزه شد چون دیگه واقعاً 4لیتری بنزین رو گذاشته بودم دم دست:0034:
    فقط بدیش این بود که خودمم دقیقاً نفهمیدم ایراد از کجا بود:10:

[SIGPIC][/SIGPIC]

12. 3کاربر از moniri بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m.aminifar (5th October 2011),مهدی چیت بند (27th March 2012),حميد ذوالعلا (5th October 2011)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع