.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نحوه پاک کردن آی دی از (ادد لیست) کسی

علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    تدریس شیمی د.آزاد
    تشکر ها
    96
    1,659 سپاس از454 پست

نحوه پاک کردن آی دی از (ادد لیست) کسی

اگر از کاربران یاهو مسنجر باشید، حتمأ برای شما نیز پیش آمده است که پس از اینکه فردی ID شما را Add می‏کند، پشیمان شده‏اید و دیگر دوست ندارید فرد مورد نظر شما را در لیست دوستان خود داشته باشد. اما دیگر خودتان نمی‏توانید جهت پاک کردن IDتان از لیست فرد مورد نظر اقدامی کنید. می‏توانید فرد را Ignore کنید اما نمیتوانید ID خود را از لیست دوستانش حذف کنید و به نوعی گرفتار می‏شوید. در گذشته، برنامه‏های مختلفی جهت انجام این کار ساخته شده‏اند، اما همگی مشکلاتی داشته و یا در حال حاضر از کار افتاده‏اند. اما هم اکنون در این ترفند قصد داریم نحوه پاک نمودن ID خودتان از Add List افراد دیگر در یاهو مسنجر را به روشی بسیار ساده بیان کنیم. بدون نیاز به نرم‏افزار و بدون اینکه فرد مورد نظر بویی از این موضوع ببرد، مگر اینکه خودش دقت کند و ببینید دیگر شما در لیست دوستانش نیستید!

برای اینکار:
    کافی است به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:
    http://www.vizgin.com/remover.php
    پس از باز شدن صفحه، سه فیلد مشاهده می‏کنید.
    در فیلد اول، ID خودتان را که قصد دارید از لیست فردی پاک کنید را وارد نمایید.
    همچنین در فیلد دوم، پسورد ID خود را وارد کنید.
    نهایتأ در فیلد سوم یعنی ID،Victim's ID فرد مورد که قصد دارید خود را از Add Listش پاک کنید را وارد نمایید.
    در پایان بر روی آیکون سطل آشغال کلیک کنید.
    همچنین پیش از انجام اینکار، در صورتی که با ID خود در یاهو مسنجر لوگین هستید از آن Sign Out کنید.

پس از چند ثانیه، در صورتی که پیغامی با عنوان Your ID has been successfully removed from victim's addlistدریافت کردید، ID شما با موفقیت از Add List فرد مورد نظر پاک شده است.

اما در صورتی که با پیغام Victim should be offline روبه‏رو شدید، بدین معنی است که فرد مورد نظر در حال حاضر آنلاین است و امکان پاک کردن ID شما از لیست او در حالی که آنلاین است وجود ندارد. در نتیجه این کار را در زمان دیگری که فرد آفلاین است انجام دهید.

و اگر با پیغام Your Username or password is wrong روبرو شدید، ID و پسوردی که وارد کرده اید غلط بوده است. مجدد آن را به شکل صحیح وارد نمایید.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه نیازی به وارد کردن ID و پسورد خودتان است؟ با کمی تأمل متوجه خواهید شد قطعأ سیستم برای اینکه بتواند ID شما را از لیست فرد پاک کند بایستی به حساب کاربری شما لوگین کرده و سپس اقدام نماید. در غیر این صورت هر ID که وارد می‏کردید از لیست فرد حذف می‏شد! که قطعأ امنیت یاهو انقدر پایین نیست. در نتیجه نگرانی امنیتی از وارد کردن پسورد خود نداشته باشید.

در پایان جهت فهم بیشتر مثالی می‏زنم:
    فرض کنید ID ماkiansat و پسورد آن iran است و قصد داریم ID خود را از Add List فردی با ID به نامjaffar پاک کنیم. اطلاعاتی که بایستی در http://www.vizgin.com/remover.php وارد کنیم از بالا به پایین اینگونه است:
    Your Username: kiansat
    Your Password: iran
    Victim's ID: jaffar
    با کلیک بر روی آیکون سطل آشغال، آی‏دی kiansatکه ID ما است، از لیست دوستان jaffar حذف می‏شود.
    اگر این روش برای شما جواب نداد از نرم افزار زیر استفاده کنید.
    خدا کنه برای شما دوستان جواب بده من یک زمانی از این استفاده می کردم جواب می داد:

دانلود از راپیدشر

ویرایش توسط jaffar : 7th December 2009 در ساعت 02:47

2. 9کاربر از jaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bardia  (5th December 2009),ebi_sat2005 (13th December 2009),KIAN FAR (5th December 2009),m-sat (5th December 2009),majidgolboy (7th May 2012),mir5 (15th April 2011),pal-electronic (29th March 2010),مهدی اصلانی (20th December 2009),غدیر (27th April 2010)

علایق
    الکترونیک
    شغل و حرفه
    webmaster
    تشکر ها
    68,115
    58,115 سپاس از9,045 پست

با سلام خدمت استاد گرامی
    باید عرض کنم لینک اولی مثل اینکه پولی شده وکار نمیده نرم افزار دانلود از راپید شیر هم مورد داره ومثل اینکه ارور میده ممنون از شما اگه راه حل دیگه ای پیدا کردید لطفا در همین تاپیک اعلام فرمایید.
    ممنون

4. 3کاربر از KIAN FAR بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ebi_sat2005 (13th December 2009),mir5 (15th April 2011),مهدی اصلانی (20th December 2009)

علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    تدریس شیمی د.آزاد
    تشکر ها
    96
    1,659 سپاس از454 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ramtin Click here to enlarge
    با سلام خدمت استاد گرامی
    باید عرض کنم لینک اولی مثل اینکه پولی شده وکار نمیده نرم افزار دانلود از راپید شیر هم مورد داره ومثل اینکه ارور میده ممنون از شما اگه راه حل دیگه ای پیدا کردید لطفا در همین تاپیک اعلام فرمایید.
    ممنون
    دوست گرامی سلام
    بخاطر تاخیر ببخشید چند روزی نبودم.
    این نرم افزار رو همین جا براتون آپلود میکنم
    موفق باشید
    فایل های پیوست شده

6. 7کاربر از jaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bardia  (10th February 2010),ebi_sat2005 (20th February 2010),KIAN FAR (17th December 2009),majidgolboy (7th May 2012),mir5 (15th April 2011),مهدی اصلانی (20th December 2009),غدیر (27th April 2010)

علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    تدریس شیمی د.آزاد
    تشکر ها
    96
    1,659 سپاس از454 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط RAMTIN Click here to enlarge
    با سلام خدمت استاد گرامی
    ممنون
    دوست عزیز آقا رامتین سایت http://www.vizgin.com/remover.php که پولی نیست ومن براحتی دارم ازش استفاده می کنم.تعجب می کنم که میگید سایت پولی شده!

8. 7کاربر از jaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bardia  (10th February 2010),hadiskamal (3rd June 2011),KIAN FAR (10th February 2010),majidgolboy (7th May 2012),mir5 (15th April 2011),مهدی اصلانی (11th April 2010),غدیر (27th April 2010)

علایق
    الکترونیک
    شغل و حرفه
    webmaster
    تشکر ها
    68,115
    58,115 سپاس از9,045 پست

با تشکر از شما جعفر جان
    نمیدونم چرا یکدفعه امتحان کردم پیام پریمیم میداد ولی الان تست کردم دیدم
    به خوبی کار داد وعملی ایدی خودم رو از ادد لیست چند نفر دلیت کردم
    ممنونم از شما

10. 4کاربر از KIAN FAR بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

jaffar (18th February 2010),majidgolboy (7th May 2012),mir5 (15th April 2011),مهدی اصلانی (11th April 2010)

تشکر ها
    621
    3,943 سپاس از579 پست

دوست عزیز جناب جعفر خان من این روشی که شما گفتین رو انجام دادم و یکبار هم یاهوم هم سایت اوت شد ولی نه تنها آی دییم از لیست طرف پاک نشد بلکه چنتا چیز چرتو پرت هم برا ادد لیستم ارسال شد

12. 4کاربر از ebi_sat2005 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

majidgolboy (7th May 2012),mir5 (15th April 2011),مهدی اصلانی (11th April 2010),غدیر (27th April 2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع