.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: ترفند های کاربردی موبایل در گوشی های سری 60 نگارش پنجم مثل 5800 و N97 به روایت ramikoh

تشکر ها
    889
    4,465 سپاس از782 پست

چند ترفند بهداشتی

1
    - اگه یادتون باشه در سری 60 نگارش سوم همیشه تاکید داشتیم که تمها رو بر روی Phone memory نصب کنید تا هم از سرعت موبایلتون کاسته نشه و هم اینکه راحت تر بتونید پاکش کنید

جالبه بدونید که در گوشی های سری 60 نگارش پنجم درست برعکس هستش و بهتره که تمها رو بر روی Memory card نصب کنید تا با بعضی از تمها به مشکل برنخورید و راحت اونهارو بتونید حذف کنید

مثلاً ما یه تم داشتیم بنام
    Christmas tree که وقتی اونو بر روی فون مموری نصب میکردیم ، گوشیمون کار نمیکرد و مجبور بودیم گوشی را فرمت کنیم و گاهی اوقات حتی کارمون به فلش کردن گوشی میرسید ( مورد توجه دوستانی که گاهی اوقات گوشی های سری 60 نگارش پنجمشون قاط میزنه و نمیدونند علتش چیه )

خلاصه...

بعد کلٌی تفکر و تفحص در آفاق و انفس.http://www.sispda.com/images/smilies/39.gif..کاشف به عمل اومد که تمام مشکلات این قبیل تمها ، نصب اون بر روی فون مموری بوده و با نصب تم هائی از این قبیل بر روی مموری کارت مشکلی برای گوشی پیش نمیاد..

بنابراین ..نتیجه اخلاقی و بهداشتی این صحبت من اینه که :"
    تم ها رو بر روی مموری کارت گوشیتون نصب کنید ..پلیز "

2 - بهترین راه برای پاک کردن یک نرم افزار یا بازی یا تم اینه که برید به آدرس زیر :

Menu -> Settings -> Application mgr -> Installed apps

و نرم افزار یا بازی یا تم مورد نظرتون رو با رفتن بر روی اون در حالت انتخاب قرار داده و در اینحال Options را بزنید و Uninstall رو انتخاب کنید تا به درستی و کامل از روی گوشیتون پاک بشه

امیدوارم با رعایت این نکات بهداشتی هرگز دچار آنفولانزای خوکی نکنید ، گوشیتون رو ...http://www.sispda.com/images/smilies/8.gif
    Click here to enlarge

گفتم:خدايا از همه دلگيرم. گفت:حتي من؟ گفتم:خدايا دلم را ربودند! گفت:پيش از من؟ گفتم:خدايا چقدر دوري؟ گفت:تو يا من؟ گفتم:خدايا تنهاترينم! گفت:پس من؟ گفتم:خدايا کمک خواستم. گفت:از غير من؟ گفتم:خدايا دوستت دارم. گفت:بيش از من؟ گفتم:خدايا انقدر نگو من! گفت:من تو ام تو من

2. 8کاربر از bardia بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

amirali1 (14th June 2010),ARIYA (17th January 2011),KIAN FAR (7th December 2009),merelin (21st November 2010),navidnavid (5th December 2010),rahim7474 (21st May 2011),rostam57 (13th December 2010),علي اصلاني  (16th January 2011)

تشکر ها
    1
    تشکر شده 1 از 1 پست

سلام لطفآ نحوه هارد فرمت 5530 را هم بفرمایید
    چون کلیدهای سبز و قرمز 5530 مثله 5800 سوئچی نیست و تاچ میباشد

4. نمایش تمام تشکر های amirali1 در این پست:

علي اصلاني  (16th January 2011)

تشکر ها
    2
    6 سپاس از3 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط bardia Click here to enlarge
    سلام مجدد

یکی از امکانات جالب در این سری 60 نگارش پنجم نوکیا که خیلی برام جالب بود ، تنظیمات شخصی منوی گوشی بود

یعنی شما میتوید آیکون برنامه ها در منوی گوشیتون رو راحتتر از اون چیزی که تصور میکنید جابجا کنید و اونهارو بر اساس صلیقه شخصیتون تنظیم کنید

میگید چطوری ؟

میگم خدمتتون

ابتدا دگمه Menu گوشیتون رو بزنید و بعدش Options رو از بین گزینه ها Organise رو انتخاب کنید

همونطور که میبینید تمام آیکونهای موجود در منوی گوشیتون ظاهر میشه

حالا برای جابجا کردن این آیکونها و تغییر اونها بر اساس سلیقه تو و کارکردتون ، فقط کافیه که برید روی آیکون مورد نظرتون و اونو لمس کنید و هرجا که دوست دارید بکشید و اصطلاحاً drag and drop بکنید به هر موقعیتی که دوست داشته باشید

برای تغییر موقعیت مکانی برنامه ها در قسمت Applications گوشیتون میتونید همین روش رو در زمانی که میرید داخل
    Applications انجام بدید

تازه...

میتونید خیلی راحت برنامه یا فولدری رو ببرید داخل فولدری دیگر ..مثلاً Messaging رو بندازید داخل Applications و یا حتی برعکس

و تازه تر از اون...

میتونید مثلاً برید در داخل Applications و با زدن Options و بعد Organise برنامه رو انتخاب کنید و اونو لمس کرده و در حالت انتخاب قرار داده و در همون حال Options رو زده و Move to folder رو انتخاب و با انتخاب گزینه اول یا همون Root folder اونو از Applications در بیارید و بندازیدش تو همون صفحه اول منوی گوشیتون

واقعاً جذابه این
    Organise

تصور کنید که یک فولدری خودتون با اجرای همین Organise در ریشه منو ( Root foder ) ایجاد بکنید و بعد با همین ترفندی که بهتئون گفتم ، تمام برنامه ها و پوشه هارو منتقل کنید به اون....

خلاصه من هرچی بگم کم گفتم از معجزه
    Organise در سری 60 نگارش پنجم

من که بالشخصه ، خیلی خوشم اومده از این امکانات جدید سری 60 نگارش پنجم

شما چطور ؟http://www.sispda.com/images/smilies/3.gif

دوست گرامی ایا این امکان برای گوشی ان 95 معمولی می تونه بوجود بیاد ممنون

6. 3کاربر از saeidjebreili بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash533 (25th February 2012),ARIYA (17th January 2011),علي اصلاني  (16th January 2011)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط amirali1 Click here to enlarge
    سلام لطفآ نحوه هارد فرمت 5530 را هم بفرمایید
    چون کلیدهای سبز و قرمز 5530 مثله 5800 سوئچی نیست و تاچ میباشد
    با سلام
    راستش اگه گوشیت روشن میشه از طریق کد #7370#* عمل کن و لی همون طور که خودت گفتی چون 5530 کلید سوئیچی نداره پس اگه گوشی اونقد قاطی کرده که روشن نمیشه ! به نظر من تنها راهی که باقی میمونه فلش کردنه !
    خوب این هم یه ایراد از یه گوشیه فول تاچه ! :shad1:
    ** سخاوت در زیاد دادن نیست، در به موقع دادن است**

8. 2کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash533 (25th February 2012),ARIYA (17th January 2011)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeidjebreili Click here to enlarge
    دوست گرامی ایا این امکان برای گوشی ان 95 معمولی می تونه بوجود بیاد ممنون
    خير دوست عزيز اين امكان وجود نداره.

10. 2کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    2
    6 سپاس از3 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط علي اصلاني Click here to enlarge
    خير دوست عزيز اين امكان وجود نداره.
    ممنون ازاینکه خیلی زود جواب مرا دادید ولی یه سوال از خدمتتون داشتم اینکه در گوشی ان 95 درقسمت اپلی کیشن ایا میشه ایکن یه برنامه را هایدن کرد یا ازقسمت اپلی کیشن به جای دیگری برد ویا اینکه در قسمت اپلی کیشن کد مخفی وجود داره که بتوان به این قسمت نفوذ کرد بازهم از شما ممنونم Click here to enlarge

12. 2کاربر از saeidjebreili بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (17th January 2011),علي اصلاني  (16th January 2011)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeidjebreili Click here to enlarge
    ممنون ازاینکه خیلی زود جواب مرا دادید ولی یه سوال از خدمتتون داشتم اینکه در گوشی ان 95 درقسمت اپلی کیشن ایا میشه ایکن یه برنامه را هایدن کرد یا ازقسمت اپلی کیشن به جای دیگری برد ویا اینکه در قسمت اپلی کیشن کد مخفی وجود داره که بتوان به این قسمت نفوذ کرد بازهم از شما ممنونم Click here to enlarge
    دوست عزيز اگر منظور شما مخفي سازي برنامه ها و اطلاعات هست بايد عرض كنم كه شما مي توانيد از نرم افزارهايي كه براي اين موارد طراحي شده اند استفاده كنيد .

14. 2کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    2
    6 سپاس از3 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط علي اصلاني Click here to enlarge
    دوست عزيز اگر منظور شما مخفي سازي برنامه ها و اطلاعات هست بايد عرض كنم كه شما مي توانيد از نرم افزارهايي كه براي اين موارد طراحي شده اند استفاده كنيد .
    باز با تشکر ببینید منظورم اینه که مثلا یه برنامه بازی را اینستال کردم وشورتکات ان در اپلیکیشن ظاهر میشه حا لا میخواهم اون شورتکات هایدن بشه یعنی در فولدر اپلی کیشن کسی نتونه شورتکات اون بازی را ببینه باز هم ممنونم

16. نمایش تمام تشکر های saeidjebreili در این پست:

ARIYA (17th January 2011)

تشکر ها
    394
    63 سپاس از12 پست

پیش فرض سوال درمورد ارسال پیام

سلام
    اقا یه سوال نمیدونم باید کجا باید بپرسم ببخشید خلاصه
    میشه یکاری کرد که یه کپی ازپیامک ها ازیه گوشی به گوشی دیگه فرستاده بشه
    یعنی وقتی واسه من اس میاد کپیشم بره واسه یه گوشی دیگه
    ممنون میشم اخه به دوستم مشکوکم میخوام امارشو بگیرم (دوست دختر نه ها...رفیقمه...)
    ممنون میشم اگه پاسخ بدید
    باتشکر...........................

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع