.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل در گوشی nokia c2-03

تشکر ها
    1
    تشکر شده 5 از 1 پست

پیش فرض مشکل در گوشی nokia c2-03

سلام من یه گوشی نوکیا c2-03دارم تنظیمات ایرانسلو واسه اینترنت گرفتم واسه وب گردی مشکل ندارم ولی واسه نیمبازو مسنجرای دیگه مشکل دارم مشکلم اینه کخ نمی تونم نقطه دستیابی رو دستی وارد کنم

[Click here to enlarge

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:27 ----------

تو تنظیمات پیکر بندی هیچ چیزو نمیشه دستی وارد کرد و توی قسمت داده بسته ای هم فایده ای نداره تنظیم کر دنش فقط یه اسم و یه نقطه ازت میخود که تاثیری هم نداره لطفا اگه کسی بلده کمک کنه

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

لطفا یکی کمک کنه خیلی نیاز دارم تورو خدا!!!!!!!!!!! اگه بلدین کمک کنین!!!!!!!!
    ویرایش توسط dinosh1 : 19th December 2011 در ساعت 14:31

2. 5کاربر از dinosh1 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (29th December 2011),hadizamani (19th December 2011),hosaini 2000  (29th December 2011),mohammadbist (19th December 2011),mona1360 (28th December 2011)

تشکر ها
    2
    8 سپاس از3 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط dinosh1 Click here to enlarge
    سلام من یه گوشی نوکیا c2-03دارم تنظیمات ایرانسلو واسه اینترنت گرفتم واسه وب گردی مشکل ندارم ولی واسه نیمبازو مسنجرای دیگه مشکل دارم مشکلم اینه کخ نمی تونم نقطه دستیابی رو دستی وارد کنم

[Click here to enlarge

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:27 ----------

تو تنظیمات پیکر بندی هیچ چیزو نمیشه دستی وارد کرد و توی قسمت داده بسته ای هم فایده ای نداره تنظیم کر دنش فقط یه اسم و یه نقطه ازت میخود که تاثیری هم نداره لطفا اگه کسی بلده کمک کنه

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

لطفا یکی کمک کنه خیلی نیاز دارم تورو خدا!!!!!!!!!!! اگه بلدین کمک کنین!!!!!!!!

سلام dinosh اینجا هم اومدی؟
    Click here to enlarge:friends:
    دوستان منم هم این مشکل رو دارم و به خیلی از سایت های دیگه سر زدم.
    دوستان یکی ازمشکلات بزرگ این گوشی اینه که با مرورگر گوشی بعدازدریافت تنظیمات اینترنت میشه وب گردی کرد.اما برنامه هایی مثل نیمباز-اپرا-اواکس-اس اچ رو نمیشه کار کرد
    دلیلشم اینه که مثل بقیه گوشیهای سیستم عامل جاوا نمیشه بهش نقطه دستیابی داد.غیرفعاله
    اگه کسی حل کرده لطفا راهنمایی
    Click here to enlarge

4. 6کاربر از mona1360 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (29th December 2011),hadizamani (29th December 2011),hosaini 2000  (29th December 2011),KIAN FAR (1st October 2013),kr@l k@mel (29th December 2011),mohammadbist (28th December 2011)

تشکر ها
    2
    8 سپاس از3 پست

هنوز کسی جوابی پیدا نکرده به داد ما برسه . دوستان خواهشا اگه کسی چیزی بلده ما رو راهنمایی کنه . مرسی
    :dash1:Click here to enlarge

6. نمایش تمام تشکر های mona1360 در این پست:

kr@l k@mel (29th December 2011)

علایق
    اینترنت و تعمیرات
    شغل و حرفه
    تعمیرات موبایل و کامپیوتر
    تشکر ها
    2,160
    3,980 سپاس از490 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mona1360 Click here to enlarge
    هنوز کسی جوابی پیدا نکرده به داد ما برسه . دوستان خواهشا اگه کسی چیزی بلده ما رو راهنمایی کنه . مرسی
    :dash1:Click here to enlarge

مونای عزیز خودتو اذیت نکن چون سیستم عامل گوشیتون جاوا ساپورت میکنه و من رو اکثر گوشیهای جاوا ساپورت تست کردم برنامه نیمباز اصلا جواب نمیده .البته اینترنت هم میره چون شما در سایتهای دیگه هم این درخواست رو دادین .گفتم که اذیت نشین . من خودم رو سی2 خیلی تست کردم حتی 250 هم نصب کردم نشد که نشد . حالا منتظر ورزن جدیداش باشین شاید کار کرد . موفق باشید

Click here to enlarge

8. نمایش تمام تشکر های kr@l k@mel در این پست:

KIAN FAR (1st October 2013)

تشکر ها
    2
    8 سپاس از3 پست
    در مورد این گوشی متاسفانه از Wi-Fi پشتیبانی نمیکنه
    Main disadvantages
    No Wi-Fi

دوستان بی فایدست اگه بازم کسی تونست از ما دریغ نکنه راهنمایی کنه مرسی
    :dash1:

10. نمایش تمام تشکر های mona1360 در این پست:

kr@l k@mel (31st December 2011)

تشکر ها
    155
    529 سپاس از55 پست

مشکل کم بودن حافظه

سلام دوستان
    در این مدل گوشی (c2-03) مشکل کم بودن حافظه هنگام دریافت برنامه ها از طریق بلوتوث هست

جتی برنامه های خیلی کم حجم رو هم دریافت نمی کنه!

چه طور میشه برنامه های دریافتی مستقیما به کارت حافظه بره تا این مشکل حل بشه؟!

کسی راه حلی داره؟؟
    با تشکر
    ویرایش توسط syto2010 : 19th March 2012 در ساعت 13:10
    [CENTER][COLOR=magenta][B][FONT=Times New Roman][COLOR=magenta][FONT=Times New Roman][B][FONT=B Titr][COLOR=blue]:0018: کلمات محبت آمیز کوتاه و بیان آنهاآسان است. ولی باز تاب آنها واقعا بی انتهاست[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=B Titr][COLOR=red][COLOR=blue].[/COLOR] [/COLOR][/FONT]:008:[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=B Titr][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]

12. نمایش تمام تشکر های syto2010 در این پست:

KIAN FAR (1st October 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع