.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دخواست ارسال و دریافت فکس با کامپیوتر از طریق مودم جی پی اراس موبایل

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

دخواست ارسال و دریافت فکس با کامپیوتر از طریق مودم جی پی اراس موبایل

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
    نیازمند نرم افزاری برای ارسال و دریافت فکس با کامپیوتر از طریق مودم (جی پی اراس) موبایل هستم وایا می شود با نرم افزار داخل ویندو 7 این کار را انجام داد ؟
    اگر امکان پذیر هست لطف نمایید راهنماییم نمایید
    .
    از همکاری شما کمال تشکر را دارم Click here to enlarge
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست fax.JPG  

2. 4کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (23rd December 2011),hadizamani (21st December 2011),M.Salehi  (21st December 2011),SONY 3D (23rd December 2011)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط 4121355 Click here to enlarge
    نیازمند نرم افزاری برای ارسال و دریافت فکس با کامپیوتر از طریق مودم (جی پی اراس) موبایل هستم وایا می شود با نرم افزار داخل ویندو 7 این کار را انجام داد ؟
    .

با سلام دوست عزیز
    این نرم افزار یکی از کاملترین نرم افزارهای ارسال و در یافت فکس از طریق مودم میباشید البته بنده ان را در مودم gprs تست نکردم ولی اگر سیستم شما مودم gprs را کاملا شناسایی کرده باشد و در لیست مودم نشان دهد مشکلی بوجود نمی اید

با نصب و اجرای برنامه تصویری دقیقا شبیه به یک دستگاه فکس در مقابل شما وارد ظاهر می شود و می توانید با آن دقیقا مانند یک دستگاه فکس معمولی کار کنید. این برنامه توانایی دریافت و ارسال فکس را دارد. شما باید برای ارسال فکس محتوای ارسالی مورد نظر خود را در برنامه مورد نظر خود Print‌ کنید تا برای پرینتر این برنامه ارسال شده و فکس انجام شود. ظاهرا این برنامه یک خاصیت دریافت پیام را نیز دارد و از Caller ID هم پشتیبانی می کند. شما با استفاده از این برنامه می توانید فکسهای رنگی دریافت و ارسال کنید. البته اگر طرف مقابل امکان انجام چنین کاری را داشته باشد و مثلا با همین نرم افزار کار کند.

VentaFax نام نرم افزاری می باشد که شما با نصب آن بر روی سیستم در به راحتی می توانید تمامی اعمالی را که یک دستگاه fax انجام می دهد را در اختیار داشته باشید و از این طریق در هزینه خرید دستگاه های fax صرفه جویی کنید. این نرم افزار از طریق fax modem ها که امروزه در بازار ایران به راحتی و با قیمتی بسیار پایین یافت می شوند اقدام به ارسال و دریافت نامه ها می کند. این نرم افزار را نمی توان با استفاده از modem های adsl استفاده نمود زیرا این modem ها از ویژگی fax برخوردار نمی باشند. این نرم افزار محصولی از شرکت Venta Association می باشد.

امکانات نرم‌افزار:

- محیط کاربرپسند و شبیه‌بودن آن به یک دستگاه فکس واقعی
    - امکان ارسال و دریافت فکس به صورت اتوماتیک و دستی یا ارسال آن در تاریخی معین
    - قابلیت چاپ فکس دریافتی به صورت اتوماتیک
    - نصب یک چاپگر مجازی برای ارسال فکس
    - سازگاری با اکثر مودم‌ها
    - امکان استفاده از برنامه به عنوان یک منشی تلفنی
    - امکان ضبط مکالمات تلفنی
    - امکان شماره‌گیری با برنامه و استفاده از آن به عنوان یک دستگاه تلفن
    - قابلیت ذخیره‌ی تمام تماس‌های ارسالی و دریافتی
    - دارا بودن دفترچه‌ی تلفن با پشتیبانی از زبان فارسی و امکان اضافه کردن عکس

Venta Fax va Voice Private 6.5.112.307

4. 4کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (23rd December 2011),m2007_mail (23rd December 2011),SONY 3D (23rd December 2011),داوودی فر (21st December 2011)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط 4121355 Click here to enlarge
    .
    با سلام مجدد این مطلبی در مورد استفاده از نرم افزار فکس ویندوز سون

قدم اول: در ویندوز ۷ مسیر طیر در منوی Start/ All Programs برنامه Windows Fax and Scan را اجرا نمایید.

قدم دوم: مطمئن شوید که خط تلفن شما به مودم در قسمت پشت کامپیوتر متصل است. سپس بر روی New Fax در سمت چپ بالای پنجره کلیک کنید. مراحل پنجره Fax Setup را کامی کنید تا به خط تلفن وصل شوید.

قدم سوم: فرم فکس جدید را با پر کردن شماره دریافت کننده فکس، تایپ کردن پیام و پیوست نمودن فایل های لازم، کامل کنید.

قدم چهارم: بعد از پرکردن فرم، روی دکمه Send کلیک کنید تا ارسال فکس انجام شود.

این هم روش ارسال فکس آنلاین

ارسال آنلاین فکس
    Click here to enlarge
    در صورتی که ارسال فکس از طریق خط تلفن امکان پذیر نباشد، می توان از سرویس های آنلاین ارسال فکس استفاده نمود. تنها نیاز است که وارد سایت های فکس آنلاین شده و اسناد خود را آپلود نموده تا عملیات فکس انجام شود.

تعدادی از این وب سایت ها مانند FaxZero، eFax و GotFreeFax وجود دارند که البته برای آمریکا و کانادا تا تعداد محدودی صفحه رایگان فکس می نمایند، و برای دیگر نقاط جهان مانند ایران می توان از سرویس های پولی این وب سایت ها استفاده نمود.

6. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (23rd December 2011),SONY 3D (23rd December 2011),داوودی فر (21st December 2011)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

[QUOTE=صالحی;146723]با سلام مجدد این مطلبی در مورد استفاده از نرم افزار فکس ویندوز سون

قدم اول: در ویندوز ۷ مسیر طیر در منوی Start/ All Programs برنامه Windows Fax and Scan را اجرا نمایید.

قدم دوم: مطمئن شوید که خط تلفن شما به مودم در قسمت پشت کامپیوتر متصل است. سپس بر روی New Fax در سمت چپ بالای پنجره کلیک کنید. مراحل پنجره Fax Setup را کامی کنید تا به خط تلفن وصل شوید.

قدم سوم: فرم فکس جدید را با پر کردن شماره دریافت کننده فکس، تایپ کردن پیام و پیوست نمودن فایل های لازم، کامل کنید.

[/Q
    با سلام وخسته نباشید
    خدمت جناب استاد صالحی عزیز
    وبسیار متشکرم ، از زحماتی که برای بنده کشیده اید و راهنماییم نموده اید .
    لطفا اگر امکان دارد ، توضیحی در نحوه پر کردن فرم ، (همان بخش سوم ) و پیام و پیوست نمودن فایل ها بدهید . من هر کاری کردم موفق نشدم ضمنا من برای اتصال به اینترنت همیشه از تلفن همراه بخش (irancell GPRS)استفاده می کنم .
    موفقیت روز افزون را برای شما آرزوندم و

از زحمات شما کمال تشکر را دارم Click here to enlarge

8. 3کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (23rd December 2011),M.Salehi  (23rd December 2011),SONY 3D (23rd December 2011)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

[QUOTE=4121355;147416]
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط صالحی Click here to enlarge
    با سلام مجدد این مطلبی در مورد استفاده از نرم افزار فکس ویندوز سون

[/Q
    با سلام وخسته نباشید
    خدمت جناب استاد صالحی عزیز
    وبسیار متشکرم ، از زحماتی که برای بنده کشیده اید و راهنماییم نموده اید .
    لطفا اگر امکان دارد ، توضیحی در نحوه پر کردن فرم ، (همان بخش سوم ) و پیام و پیوست نمودن فایل ها بدهید . من هر کاری کردم موفق نشدم ضمنا من برای اتصال به اینترنت همیشه از تلفن همراه بخش (irancell GPRS)استفاده می کنم .
    موفقیت روز افزون را برای شما آرزوندم و

از زحمات شما کمال تشکر را دارم Click here to enlarge

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    طبق تحقیقی بنده نمودم برنامه ارسال و در یافت فکس فقط با مودم دایال اپ امکان پذیر میباشد زیرا اگر توجه کرده باشید روی ان نوشته ( فکس مودم) ... درضمن مودم ADSL توسط نرم افزار بعنوان مودم شناسایی نمیشود !! حال نمیدونم مودم GPRS شما شناسایی میشود یانه؟؟؟ اگر شناخته نشود که احتمالا این چنین میشود شما برای ارسال و دریافت فکس بناچار باید از فکس مودم و خط تلفن استفاده کنید اگر بازهم مایل به ادامه کار هستید توضیحات بعدی را خدمتتان عرض کنم

10. نمایش تمام تشکر های M.Salehi در این پست:

داوودی فر (25th December 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع