.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 223

موضوع: تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ

تشکر ها
    299
    387 سپاس از94 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط dariushm1370 Click here to enlarge
    دوست من شما ببین پره های فن سی پی یو شما خوب کار میکنه؟باید وقتی ضربه ای کوچیک به پرهاش میزنی خوب کار کنه و در اخر هم کمی برگرده عقب.در ضمن اگه این کار بلد هستین میتونین با تینر پره های منتهی به سی پی یو رو هم تیز کنین وگرنه به هیچ وجه دستکاری نکنین خودتون.احتما بسیار زیاد مشکلتون از سی پی یو هست.
    سلام
    درست کار میکنه اره ضربه که میزنم یه کم برمیگرده کل cpu و فن باز کردم هوا گرفتم خمیر سلیکونش هم عوض کردم،جواب نداد
    رسیور:ایکس کروزر420HD.امولاتور:xcamclient

2. 5کاربر از ادیسون بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

barrdia12q  (10th September 2012),King Up (10th September 2012),M.Salehi  (10th September 2012),T-11 (20th September 2012),شهریار (14th September 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,686
    38,726 سپاس از5,593 پست

سلام
    دوست عزیز آیا شما از یک نسخه ویندوز استفاده میکنید؟
    از ورژنهای دیگه استفاده کردید؟
    اگه کلا دیسک رو فرمت کنید نباید ویروسی باقی مونده باشه
    شما اگه فقط یک ویندوز رو چندبار نصب کردید یکبار از یه ویندوز دیگه استفاده و نتیجه رو اعلام کنید

4. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

dariushm1370 (10th September 2012),King Up (10th September 2012),T-11 (20th September 2012),ادیسون (10th September 2012),شهریار (14th September 2012)

تشکر ها
    299
    387 سپاس از94 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge
    سلام
    دوست عزیز آیا شما از یک نسخه ویندوز استفاده میکنید؟
    از ورژنهای دیگه استفاده کردید؟
    اگه کلا دیسک رو فرمت کنید نباید ویروسی باقی مونده باشه
    شما اگه فقط یک ویندوز رو چندبار نصب کردید یکبار از یه ویندوز دیگه استفاده و نتیجه رو اعلام کنید

سلام
    ویندوز اولی (7) 2011 بود،بعدش 2012 بارنصب کردم بعدازظهری هم 2010 نصب کردم ولی...
    توپخش فیلم خیلی مشکل داره کنده .
    دیگه مثلا همین کیانست که باز میکنم با(موزیلا15) اخرین ارسالها خیلی خیلی کند حرکت میکنند DRPSu12.3-Final نصب کردم تاثیر نکرد.
    ممنون

ویرایش توسط ادیسون : 10th September 2012 در ساعت 19:43
    رسیور:ایکس کروزر420HD.امولاتور:xcamclient

6. 4کاربر از ادیسون بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

King Up (10th September 2012),M.Salehi  (10th September 2012),T-11 (20th September 2012),شهریار (14th September 2012)

تشکر ها
    174
    132 سپاس از23 پست

شما یک کار حتما بکن
    اگر میتونی یک رم دیگه بنداز کنار رم دیگرت و سپس هاردت را با نرم افزار HDD.Low.Level.Format.Tool فرمت کامل کن
    در ضمن در مورد ویروس بگم که همیشه با فرمت کردن هارد ویروس از بین نمیره>>>ویروسها حتی تا بخشهایی از سخت افزار پیش میرن و تخریب میکنن(برای مثال در سی پی یو یا سکتور های هارد مشکل ایجاد میکنن)>>>پس بهتره حتما از طریق بوت با آنتی ویروس جدید ویروس کشی کنی
    شما با برنامه ایی که بهت گفتم اول هاردتو فرمت کن و سپس ویروس کشی و در آخر تعویض ویندوز
    [CENTER][FONT=Garamond][SIZE=5][SIGPIC][/SIGPIC]
    شاد و خرم باشید[/SIZE][/FONT][/CENTER]

8. 4کاربر از King Up بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmadreza_2010 (10th September 2012),T-11 (20th September 2012),ادیسون (11th September 2012),شهریار (14th September 2012)

تشکر ها
    22
    288 سپاس از66 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ادیسون Click here to enlarge
    ssvchost.exe تو تسک منیجر زیاد جولان میده
    مشکل اصلی کند شدن سیستمتان همین فرایند ssvchost.exe هست که طبق تعریف مایکروسافت "فرایند میزبان عمومی" هست که در واقع نام سرویسهایی است که از لینکدونی لینکهای پویا اجرا میشه.

قبلا مایکروسافت برای انجام فعالیتهای داخلی ویندوز از فایلهای .dll بجای فایلهای .exe استفاده میکرد.از دیدگاه برنامه نویسی این امر حس بیشتری برای استفاده مجدد ایجاد میکنه.اما مشکل اینه که نمیتوان بطور مستقیم فایلهای DLL رو از داخل ویندوز اجرا کرد و مدت لود شدن این فرایند بیشتر از فایلهای EXE هست.بنابراین فرآیند svchost.exe متولد شد.

وجود تعداد زیادی از svchost.exes در task manager نشان دهنده هشدار در مورد وجود تعداد زیادی از خدمات مورد نیاز ویندوز باشد.اگر تعداد زیادی سرویس مستقل زیر یکی از سرویسهای svchost.exes قرار گرفته باشد شکست در یکی از این سرویسها ممکن است باعث متوقف شدن ویندوز شود.این سرویسها در یک گروه منطقی سازماندهی میشوند سپس یک svchost.exes برای هر گروه در نظر گرفته میشود.برای نمونه یکی از svchost.exes سه تا از سرویسهای فایروال رو اجرا میکند.svchost.exes دیگری تمام سرویسهایی که به user interface مرتبط میشود رو اجرا میکند و ...

اما در این حالت چکار باید بکنیم؟

ما باید خدمات غیر ضروری در حال اجرا را از طریق غیرفعال کردن یا متوقف کردن خدماتی که کاملا مورد نیاز نیستند متوقف و task manager را تمیز کنیم.علاوه بر این، اگر شما متوجه استفاده بسیار سنگین از پردازنده بر روی یک نمونه تک svchost.exe شدید شما می توانید سرویسهای در حال اجرا در زیر آن نمونه svchost.exe رو راه اندازی مجدد کنید.

اما چگونه؟

الف)با استفاده از command prompt در ویندوز xp و 7 و ویستا:

Click here to enlarge

ابتدا در پنجره run فرمان cmd روتایپ و اینتر کنید.سپس فرمان زیر رو اجرا کنید:
    کد:
    tasklist /SVC
    تمام سرویسها نمایان میشوند و با فرمان زیر میتونید هر یک از سرویسها که مورد نیاز شما نیستند رو متوقف یا غیر فعال کنید:
    کد:
    sc config trkwks start= disabled
    که در اینجا به جای عبارت trkwks میتوانید سرویس مورد نظر رو تایپ کنید.

ب)با استفاده از task manager در ویندوزهای 7 و ویستا:
    ابتدا تیک Show processes from all users رو بزنید وسپس طبق تصویر زیر سرویسهای غیر ضروری را غیرفعال کنید:

Click here to enlarge

Click here to enlarge

ج) استفاده از Process Explorer در Vista or XP :

ابتدا برنامه Process Explorer رو از لینک زیر دانلود و اجرا کنید و سپس طبق تصویر زیر سرویسهای غیر ضروری را غیرفعال کنید:

لینک دانلود مستقیم

Click here to enlarge

د) غیر فعال کردن سرویسها با استفاده از administrative tools در کنترل پنل:

شما همچنین میتوانید با تایپ عبارت services.msc در start menu یا run طبق عکسهای زیر سرویسهای غیر ضروری را غیرفعال کنید:

Click here to enlarge

Click here to enlarge

توجه : تمامی این مطالب و عکسها توسط بنده تهیه شده و کپی برداری از آنها بدون ذکر نام مجاز نیست

10. نمایش تمام تشکر های colomb در این پست:

King Up (23rd September 2012)

تشکر ها
    1,004
    139 سپاس از39 پست
    سلام وخسته نباشیدمن ویندوز7دارم وقتی میخوام صفحه فایرفاکسوبازکنم برم توسایت خودبه خودچندصفحه دیگه هم بازمیشه یکدفه هنگ میکنه وایمیسته بعداز10ثانیه راه میفته یک مشکل دیگه هم دارم که آنتی ویروس منNOD32هستش وآیکونش هم قرمزرنگ شده وبرای آپدیت شدنش یوزرنیم وپسوردمیخواد بایدببرم مغازه های کافی نت(چون خودم زیادواردنیستم کافی نت هم که میبرم اونهاهم واسه آدم کلاس میزارن آدمواسیرمیکنن دوس ندارم ببرم)لطفآاگه میتونیدبهم کمک کنیداین مشکلاتوباکمک شمابرطرف کنم آنتی ویروسم آنلاین اگه میشه ی راهی نشون بدیدکه نیازی به بردن کامپیوتربه بیرون ازخونه نباشه خودش آپدیت بشه فقط راهنماییم کنیدازچه قسمت واردشم پاک کنم نصب کنم باتشکر
    ویرایش توسط T-11 : 20th September 2012 در ساعت 16:33

12. نمایش تمام تشکر های T-11 در این پست:

تشکر ها
    22
    288 سپاس از66 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط T-11 Click here to enlarge
    سلام وخسته نباشیدمن ویندوز7دارم وقتی میخوام صفحه فایرفاکسوبازکنم برم توسایت خودبه خودچندصفحه دیگه هم بازمیشه یکدفه هنگ میکنه وایمیسته بعداز10ثانیه راه میفته یک مشکل دیگه هم دارم که آنتی ویروس منNOD32هستش وآیکونش هم قرمزرنگ شده وبرای آپدیت شدنش یوزرنیم وپسوردمیخواد بایدببرم مغازه های کافی نت(چون خودم زیادواردنیستم کافی نت هم که میبرم اونهاهم واسه آدم کلاس میزارن آدمواسیرمیکنن دوس ندارم ببرم)لطفآاگه میتونیدبهم کمک کنیداین مشکلاتوباکمک شمابرطرف کنم آنتی ویروسم آنلاین اگه میشه ی راهی نشون بدیدکه نیازی به بردن کامپیوتربه بیرون ازخونه نباشه خودش آپدیت بشه فقط راهنماییم کنیدازچه قسمت واردشم پاک کنم نصب کنم باتشکر
    دوست عزیز در مورد فایر فاکس باید بگم که این مسله به دو دلیل اتفاق می افتد:
    1- شما ورژن جدید رو بر روی ورژنهای قدیمی تر نصب کرده اید یا اینکه از ورژنهای پایین تر به ورژن فعلی آپدیت کردید و یا از نسخه بتا استفاده میکنید.
    2- بخاطر یک نوع تروجان که البته بعید میدونم

بنابراین شما فایرفاکس رو حذف و سپس جدیدترین ورژن آن را از لینک زیر دانلود و نصب کنید:

https://ftp.mozilla.org/pub/mozilla....p%2015.0.1.exe

برای آنتی ویروس هم وارد سایت زیر بشید و 10 ثانیه صبر کنید و گزینه رد کردن تبلیغا در گوشه سمت راست بالای صفحه بزنید و لایسنس یک ماه برای آنتی ویروستان بگیرید :

زیپ اولین و برترین سایت کوتاه کننده لینک رایگان با قابلیت کسب درآمد در ایران
    ویرایش توسط M.Salehi : 20th September 2012 در ساعت 17:30

14. 3کاربر از colomb بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

iraj_kh (20th September 2012),King Up (23rd September 2012),T-11 (20th September 2012)

تشکر ها
    1,004
    139 سپاس از39 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط colomb Click here to enlarge

دوست عزیز در مورد فایر فاکس باید بگم که این مسله به دو دلیل اتفاق می افتد:
    1- شما ورژن جدید رو بر روی ورژنهای قدیمی تر نصب کرده اید یا اینکه از ورژنهای پایین تر به ورژن فعلی آپدیت کردید و یا از نسخه بتا استفاده میکنید.
    2- بخاطر یک نوع تروجان که البته بعید میدونم

بنابراین شما فایرفاکس رو حذف و سپس جدیدترین ورژن آن را از لینک زیر دانلود و نصب کنید:

https://ftp.mozilla.org/pub/mozilla....p%2015.0.1.exe

برای آنتی ویروس هم وارد سایت زیر بشید و 10 ثانیه صبر کنید و گزینه رد کردن تبلیغا در گوشه سمت راست بالای صفحه بزنید و لایسنس یک ماه برای آنتی ویروستان بگیرید :

زیپ اولین و برترین سایت کوتاه کننده لینک رایگان با قابلیت کسب درآمد در ایران
    سلام وخسته نباشیداگه یکم بیشترتوضیح میدادی خوب میشدمنکه اصلآمنظوره شمانفهمیدم اولی روکه گفتیدفایرفاکس حق باشماس من روهم دیگه نصب کردم نرم افزارجدیدشم گرفتم ولی بقیشونفهمیدم چجوری نصبش کنم فایرفاکس قبلیوازکجاپاکش کنم nod32روکه اصلآنفهمیدم اینی که شماگفتیددانلودکنم آفلاین؟یافقط یوزوپسورده؟منظورم این بودآنتی ویروس آفلاین میخوام نیازی به این کارهانباشه چون کاره من نیست دنبال یوزوپسوردباشم هرماه لطفآیکم بیشترتوضیح بدیدوراه بهتری نشون بدید باتشکر

16. نمایش تمام تشکر های T-11 در این پست:

تشکر ها
    22
    288 سپاس از66 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط T-11 Click here to enlarge
    سلام وخسته نباشیداگه یکم بیشترتوضیح میدادی خوب میشدمنکه اصلآمنظوره شمانفهمیدم اولی روکه گفتیدفایرفاکس حق باشماس من روهم دیگه نصب کردم نرم افزارجدیدشم گرفتم ولی بقیشونفهمیدم چجوری نصبش کنم فایرفاکس قبلیوازکجاپاکش کنم nod32روکه اصلآنفهمیدم اینی که شماگفتیددانلودکنم آفلاین؟یافقط یوزوپسورده؟منظورم این بودآنتی ویروس آفلاین میخوام نیازی به این کارهانباشه چون کاره من نیست دنبال یوزوپسوردباشم هرماه لطفآیکم بیشترتوضیح بدیدوراه بهتری نشون بدید باتشکر
    دوست عزیز خیلی ساده هست شما ورژن قبلی رو از کنترل پنل و از گزینه uninstsll programs در ویندوز 7 و از گزینه add or remove programs در xp پاک کنید.نسخه جدید رو از لینکی که براتون گذاشتم دانلود کنید.(فقط روی لینک کلیک کنید)

در مورد nod 32 هم یوزر و پسورد رو از سایتی که براتون گذاشتم بگیرید(یک ایمیل داخل این سایت قرار میدید و یوزر و پسورد رو به همان ایمیل براتون میفرستند) و وارد آنتی ویروس کرده و بعدش بصورت آنلاین آپدیت کنید.

موفق باشید

18. 2کاربر از colomb بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

King Up (23rd September 2012),T-11 (21st September 2012)

تشکر ها
    7
    153 سپاس از49 پست

سلام
    بعد از تغییر حجم درایو C ویندوز ایکس پی توسط EASEUS Partition Master Professional Edition" نوشته پروگرام و داکیومنت و ویندوز و هر فایلی که در اینها هست به رنگ آبی دراومده برای برگردوندن نوشته ها به رنگ مشکی باید چیکار کنم؟

20. 2کاربر از aliseraj20 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

King Up (23rd September 2012),T-11 (28th September 2012)

صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع