.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 , از مجموع 21

موضوع: کمک و راهنمایی برای تعمیر مواتی متر دیجیتال

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : کمک و راهنمایی برای تعمیر مواتی متر دیجیتال

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط aidin4095 Click here to enlarge
    اساتید بازم سلام.این مولتیمتر کذایی ما باز خراب شد.الان مشکل اینجاست که تا کلید رو میزنم و روشن میکنم خودبه خود پس از چند ثانیه خاموش میشه و دوباره پشت سرش دیگه روشن نمیشه و باید چند دقیقه بمونه تا همین چند ثانیه هم روشن بشه.کلیدش هم مشکلی نداره و تست کردم.از باطری هم نیست دیگه چون با آداپتور این چند ماهه خیلی خوب جواب داد.کسی میدونه از چی میتونه باشه؟ممنون از راهنمایی.

سلام دوست عزیز

این که میگم نظر منه شاید دیگران نظر متفاوت داشته باشند

مولتی متر یه وسیله اندازه گیری حساس و دقیق هست و تقریبا یک تعمیرکار نمی تونه بدونه اون کاری انجام بده
    من تو این چند سال حدود 5 عدد مولتی متر تو دستم خراب شده که اقدام به تعمیر کردم

بعضی از ایرادها برطرف میشه ولی داخل مولتی متر یک سی پی یو داره که اگه قاطی کنه یا کلا خراب بشه
    دیگه کاریش نمیشه کرد
    چون شما از آداپتور استفاده کردید و خروجی آداپتور هیچ وقت نمیتونه جریانی به صافی باطری داشته باشه به احتمال زیاد چیپ مولتی متر
    صدمه دیده بنظرم کاریش نمیشه کرد

بازم نظر دوستان چی باشه

موفق باشید

2. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (18th January 2014),man007 (23rd February 2014),mohaddess (18th January 2014)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع