.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: درخواست کمک برای تصب کارت گرافیک ویندوز Xp بر روی لپ تاپ acer

تشکر ها
    8
    25 سپاس از7 پست

پیش فرض درخواست کمک برای تصب کارت گرافیک ویندوز Xp بر روی لپ تاپ acer

سلام دوستان عزیزم

من یکساله که یک لپ تاپ acer خریدم و متاسفانه به دلیل اینکه هر کاری میکنم نمیتونم کارت گرافیک ویندوز xp رو بر روی لپ تاپم نصب کنم مجبورم از ویندوز تنفر انگیز 7 استفاده کنم و این خیلی منو ازار میده .

ولی دیگه تصمیم گرفتم به هر قیمتی شده xp رو کاملا نصب کنم ، منظورم کارت گرافیک هست..

تمام درایورها بدون مشکل نصب میشن جز همین کارت گرافیک لعنتی

مدل کارت گرافیک لپ تاپم اینه:

Nvidia GeForce GT 520M 1GB

Intel HD Graphics

.................................................. ..........
    از درایورهای مختلفی هم استفاده کردم اما بازم فایده نداره و نصب نمیشه .

حالا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی خیلی ازش ممنون میشم .

اگه راه حلی یا درایور مخصوصی هست به من بدید ؟

ممنون از همه .. منتظرم

2. 3کاربر از nnnnnn888 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),M.Salehi  (8th February 2012),M_Repair (9th February 2012)

تشکر ها
    142
    363 سپاس از74 پست

دوست عزیز

ضمن احترام به نظر جنابعالی در مورد ویندوز 7 و XP ، باید عرض کنم که به دلیل جدید بودن لپ تاپ شما ، شرکت ACER دیگه درایور مخصوص کارت گرافیک برای ویندوز xp رو ارائه نکرده چون دلیلی نداشته که بر روی نسخه ویندوز طراحی سال 2000 سرمایه گذاری کنه.
    از طرفی خود ویندوز XP هم که در مقایسه با ویندوز 7، از پیدا کردن درایور ها به صورت اتوماتیک کاملا عاجز هست، برای همین کار را برای کاربر ها به شدت مشکل میکنه.
    حالا اگر شما برای کاربرد خاصی نیاز به ویندوز xp دارید، راه حلی برای این قضیه وجود داره. برای اینکار می توانید از windows xp mode که در مخصوص ویندوز 7 طراحی شده است، استفاده کنید.

این مورد برای افردای که نیاز به xp دارند ، بسیار سودمند است

Windows Virtual PC: Home Page

Using Windows 7s XP Mode — step by step

4. 4کاربر از molten بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),M.Salehi  (8th February 2012),M_Repair (9th February 2012),nnnnnn888 (8th February 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط nnnnnn888 Click here to enlarge
    سلام دوستان عزیزم

من یکساله که یک لپ تاپ acer خریدم و متاسفانه به دلیل اینکه هر کاری میکنم نمیتونم کارت گرافیک ویندوز xp رو بر روی لپ تاپم نصب کنم مجبورم از ویندوز تنفر انگیز 7 استفاده کنم و این خیلی منو ازار میده .

ولی دیگه تصمیم گرفتم به هر قیمتی شده xp رو کاملا نصب کنم ، منظورم کارت گرافیک هست..

تمام درایورها بدون مشکل نصب میشن جز همین کارت گرافیک لعنتی

مدل کارت گرافیک لپ تاپم اینه:

Nvidia GeForce GT 520M 1GB

Intel HD Graphics

.................................................. ..........
    از درایورهای مختلفی هم استفاده کردم اما بازم فایده نداره و نصب نمیشه .

حالا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی خیلی ازش ممنون میشم .

اگه راه حلی یا درایور مخصوصی هست به من بدید ؟

ممنون از همه .. منتظرم
    سلام خدمت شما دوست عزیز
    حتما علتی داره که شما از سون خوشتون نمیاد بهر حال نظر هرکسی قابل احترام هستش
    بنده به شما پیشنهاد میکنم یا از روشی که دوست خوبمون گذاشتن استفاده کنید
    ویا بنده در لینک زیر جدیترین ورژن کارت گرافیکهای geforce رو که تازه منشر شده گذاشتم دانلود کرده ونصب کنید به احتمال قوی جواب میده
    اگر خواستید فکر کنم ویندوز شما 32 بیتی هست گزینه پنجم در لینک مورد نظر یعنی
    این گزینه رو دانلود کنید
    نسخه‌ی 266.58 - کارت‌های سری 8، 9، 100، 200، 300 (لپ‌تاپ) - ویندوز XP و 2003 - 32 بیتی - 118.64 مگابایت

لینک دانلود درایور
    http://kiansat.kim/showthread.php?t=41105

در صورت امکان حتما نتیجه رو در همین جا بیان کنید

6. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

molten (8th February 2012),M_Repair (9th February 2012),nnnnnn888 (8th February 2012)

تشکر ها
    8
    25 سپاس از7 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط صالحی Click here to enlarge
    سلام خدمت شما دوست عزیز
    حتما علتی داره که شما از سون خوشتون نمیاد بهر حال نظر هرکسی قابل احترام هستش
    بنده به شما پیشنهاد میکنم یا از روشی که دوست خوبمون گذاشتن استفاده کنید
    ویا بنده در لینک زیر جدیترین ورژن کارت گرافیکهای geforce رو که تازه منشر شده گذاشتم دانلود کرده ونصب کنید به احتمال قوی جواب میده
    اگر خواستید فکر کنم ویندوز شما 32 بیتی هست گزینه پنجم در لینک مورد نظر یعنی این گزینه رو دانلود کنید
    نسخه‌ی 266.58 - کارت‌های سری 8، 9، 100، 200، 300 (لپ‌تاپ) - ویندوز XP و 2003 - 32 بیتی - 118.64 مگابایت

لینک دانلود درایور
    http://kiansat.kim/showthread.php?t=41105

در صورت امکان حتما نتیجه رو در همین جا بیان کنید
    ممنون دوستان عزیزم

اما این

از کجا باید فهمید مربوط به گرافیک منه؟

الان این Nvidia GeForce GT 520M 1GB گرافیک سری چند محسوب میشه؟

8. 4کاربر از nnnnnn888 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),M.Salehi  (9th February 2012),molten (9th February 2012),M_Repair (9th February 2012)

تشکر ها
    142
    363 سپاس از74 پست

÷دوست عزیز

جهت اطلاعتون باید عرض کنم که شرکت nvidia درایور های تمام مدل های کارت گرافیکی رو در قالب یک پک ارائه میکنه . شما باید پک نسخه xp را دانلود کنی و بعد اینستال کنید. (البته با توجه به 32 یا 64 بیت بودن ویندوزی که نصب کردید)

10. 4کاربر از molten بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),M.Salehi  (9th February 2012),M_Repair (9th February 2012),nnnnnn888 (10th February 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

ممنون دوستان عزیزم

اما این

از کجا باید فهمید مربوط به گرافیک منه؟

الان این Nvidia GeForce GT 520M 1GB گرافیک سری چند محسوب میشه؟
    با سلام دوست عزیز
    این ورژن آخرین ورژن درایور ارائه شده توسط nvidia میباشد اسم نبردن کارت شما دلیل بر عدم کارایی اون نیست شما باتوجه به نوع ویندوز خود که احتمال زیاد 32 بیتی هست دانلود کنید و پس از نصب نتیجه رو اعلام کنید
    البته در سیدی های مجموعه نرم افزار و غیره .... انواع مختلف درایور یافت میشه ولی همیشه نسخه های جدیدتر دارای کیفیت بیشتر و نواقص اون برطرف شده
    موفق باشید

12. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),molten (9th February 2012),M_Repair (9th February 2012),nnnnnn888 (10th February 2012),SALEH (10th February 2012)

تشکر ها
    1
    284 سپاس از56 پست

با سلام
    سایتی هست که شما با وارد کردن hardware ids درایور ان را دانلود کنید البته ممکن هست کمی قدیمی باشد ولی نصب میشود.برای بدست اوردن هاردور ای دی به قسمت درایور کارت گرافیگ در کنترول پنل رفته در قسمت درایور گزینه detailis را زده و در قسمت property گزینه hardware ids را بزنید ای دی کارت گرافیگ شما را نشان میدهد .ان کد را به صورت کامل در لینک زیر جستجو کنید.

http://devid.info/?text=PCI\VEN_14E4...C1028%26REV_01

14. 5کاربر از poya22 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),M.Salehi  (9th February 2012),molten (9th February 2012),M_Repair (9th February 2012),nnnnnn888 (10th February 2012)

تشکر ها
    8
    25 سپاس از7 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط poya22 Click here to enlarge
    با سلام
    سایتی هست که شما با وارد کردن hardware ids درایور ان را دانلود کنید البته ممکن هست کمی قدیمی باشد ولی نصب میشود.برای بدست اوردن هاردور ای دی به قسمت درایور کارت گرافیگ در کنترول پنل رفته در قسمت درایور گزینه detailis را زده و در قسمت property گزینه hardware ids را بزنید ای دی کارت گرافیگ شما را نشان میدهد .ان کد را به صورت کامل در لینک زیر جستجو کنید.

دوست عزیزم مرسی

اما من خیلی دنبال این ادرس گشتم اما پیداش نکردم . میشه ادرس رو دقیق بگی؟ ممنون

(برای بدست اوردن هاردور ای دی به قسمت درایور کارت گرافیگ در کنترول پنل رفته در قسمت درایور گزینه detailis را زده و در قسمت property گزینه hardware ids را بزنید ای دی کارت گرافیگ شما را نشان میدهد .ان کد را به صورت کامل در لینک زیر جستجو کنید.)

16. 3کاربر از nnnnnn888 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),M.Salehi  (11th February 2012),SALEH (10th February 2012)

تشکر ها
    8
    25 سپاس از7 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط poya22 Click here to enlarge
    با سلام

آخه وقتی نمیشه کارت گرافیک رو نصب کرد اون hardware id رو از کجا باید بدست اورد؟!!

نمیشه

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 10:16 ----------

دوستان باید بگم تمام درایورهایی که معرفی شد رو نصب کردم اما بازم این Nvidia GeForce GT 520M 1GB
    لعنتی نصب نشد

البته hd intel راحت نصب شد

18. 4کاربر از nnnnnn888 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),M.Salehi  (11th February 2012),molten (11th February 2012),SALEH (10th February 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

آخه وقتی نمیشه کارت گرافیک رو نصب کرد اون hardware id رو از کجا باید بدست اورد؟!!

نمیشه

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 10:16 ----------

دوستان باید بگم تمام درایورهایی که معرفی شد رو نصب کردم اما بازم این Nvidia GeForce GT 520M 1GB
    لعنتی نصب نشد

البته hd intel راحت نصب شد
    با سلام دوست عزیز
    آیا شما اون درایوری که بنده پیشنهاد کردم رو تست کردید؟؟
    و اگر تست کردید چه نتیجه ای داد آیا ارور داد؟ یا راحت نصب شد ولی شناسایی نشد؟
    لطفا پاسخ دهید متشکرم

20. 2کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (11th February 2012),nnnnnn888 (11th February 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع