.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: تاپیک مخصوص دانلود درایور کارتهای کپچر و DVB

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط zahra hafezi Click here to enlarge
    جناب آقاي صالحي خسته نباشيد خدمدتون عارضم كه هيچ كدوم اين دوتا كه برام فرستادين درست اجرا نكردن بعد ميشه لطف كنيد راجع به كارت رسيور هاي كيو باكس توضيحاتي در اختيارم بگذاريد فقط عجله دارم چون فردا بايد برم تحويل بگيرم آيا ارش داره يا نه قيمتش هم تو اين بازار 140000 ت متشكرم منتظر پيشنهاد هاتون وراهنمايي هاتون هستم
    سلام دوست عزیز
    اگه اون کارتی که میخواهید بخرید این که من میزارم باشه عالیه شما مدلشو نگفتید

ورژن جدید و ارتقا یافته ( Optimized )
    شرکت TBS کیوباکس کارت قدرتمند و محبوب خود را این بار قوی تر و کامل تر از قبل روانه بازار کرده است. ویراش جدید و اروپایی این محصول در نمایشگاه May 2010 آلمان به عنوان یکی از بهترین و کامل ترین و پرفروش ترین کارت های دی وی بی معرفی گردید. ( شاهکار جدید TBS یعنی کیوباکس 6925 نیز در همین نمایشگاه معرفی گردید و تمامی شرکت های رقیب را متحیر کرد که توضیحات کامل این شاهکار جدید را بزودی منتشر خواهیم کرد ).

در کارت های سری جدید 8920 سعی شده کاملترین و بهترین امکانات ممکن برای یک کارت DVB با صرف کمترین هزینه در دسترس خریدار قرار بگیرد.

از نکات برجسته سری جدید این کارت قدرتمند می توان به زیبایی فوق العاده در طرحی روی جعبه،ریموت کنترل خوش دست و شیک،استفاده از هیت سینک برای خنک نگه داشتن کارت در زمان استفاده طولانی از کارت و همچنین ارتقای سخت افزاری کارت که باعث افزایش قدرت و راندمان کاری تا حد 20% نسبت به قبل شده اشاره کرد .
    تغییرات اعمال شده در ویرایش جدید کارتهای 8920 به همراه عکس و توضیحات مختصر در مورد این تغییرات به این شرح است :

1. طراحی جعبه :
    یکی از نکات برجسته سری جدید 8920 طراحی بسیار زیبای جعبه هست که جذابیت این کارت را دوچندان کرده است .Click here to enlarge

2.ظاهر کارت ( هیت سینک و سخت افزار ارتقا یافته ) :

با توجه به این نکته که اکثر سیستم های کاربران خانگی از فن و سیستم خنک کننده مناسب در کیس برخودار نیستند باید ایده ای برای خنک نگه داشتن کارت در هنگام استفاده طولانی مدت از کارت در نظر گرفته میشد که یکی از بهترین ایده ها نصب هیت سینک بر روی کارت بود پس شرکت اقدام به نصب دو هیت سینک بر روی هر دو چیپست کارت کرد که این کار علاوه بر دفع گرمای تولیدی کارت باعث بالارفتن بازده و افزایش طول عمر کارت می گردد. همچنین ارتقا سخت افزار در سری جدید 8920 ها این کارت را به قدرتمندترین کارت PCI تبدیل کرده و باعث برتری مطلق این کارت بر سایر رقبای خود از دیگر برندها شده است.

Click here to enlarge

3. ریموت کنترل :
    ریموت کنترل خوش دست و شیک در این سری جایگزین ریموت کنترل قبلی این کارت شده است.

Click here to enlarge

4.کابل کپچر :
    از دیگر موارد اضافه شده به کارت کابل کپچر می باشد که در ایران بسیار کمیاب بوده و در سری جدید درون جعبه کارت قرار گرفته. با در اختیار داشتن این کابل و کارت 8920 براحتی می توانید ازDV کم ها و دیگر وسیله ها برای کپچر و ذخیره فایل ها در کامپیوتر با استفاده از برنامه Nero یا برنامه های مشابه اقدام نمایید.

Click here to enlarge

5.محتویات جعبه :
    Click here to enlarge

ال ان بی اینورتو ( اشانتیون):

اشانتیون ویژه نیز برای این سری در نظر گرفته شده که شامل یک عدد ال ان بی اینورتو Black Eco میباشد و داخل جعبه کارت قرار دارد.
    Click here to enlarge

شرکت TBS کیوباکس تلاش کرده کارت 8920 را بدلیل محبوبیت بالا و قیمت بسیار مناسب که باعث شده این کارت پرفروشترین کارت بازار شود به گونه ای آپدیت سخت افزاری کند که متقاضیان این کارت بتوانند مانند گذشته بهترین کیفیت و بالاترین کارایی را با صرف حداقل هزینه بدست آورند بطوریکه در ورژن جدید سعی شده حتی کوچکترین مشکلات سری های قبل هم برطرف گردد و در این راه از پیشنهادات کاربران حرفه ای بهره جسته تا توانسته باشد در ورژن جدید این کارت را به واقع به قدرتمندترین و با کیفیت ترین کارت بازار بدل کند .

2. نمایش تمام تشکر های M.Salehi در این پست:

mojimoji222 (19th May 2012)

تشکر ها
    21
    155 سپاس از44 پست

سلام دوست عزيز درايور كارت
    technisat sky star2
    را ميخوام اگه زحمت بكشيد.ممنونت ميشم

4. 2کاربر از 4114 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (30th March 2012),mojimoji222 (19th May 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط 4114 Click here to enlarge
    سلام دوست عزيز درايور كارت
    technisat sky star2
    را ميخوام اگه زحمت بكشيد.ممنونت ميشم

سلام دوست عزیز
    شما میتونید از این لینک که سایت خود شرکت سازنده هست دریافت کنید البته باید وی پی ان داشته باشید
    http://www.technisat.com/en_XX/SkySt...131238891-174/
    یا از این لینک که نیازی به وی پی ندارد
    http://download-free.nodevice.com/b5...01f8e1bd413a57
    موفق باشید

6. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

4114 (31st March 2012),ALEDAVOD (7th May 2012),mojimoji222 (19th May 2012)

تشکر ها
    4
    تشکر شده 1 از 1 پست

كمك

با سلام. من DVB videomate s300 دارم. تقريبا يكسال پيش خيلي راحت دانلود آفلاين كار ميكردم. الان روي جهت W3 نميتونم دانلود كنم. در ضمن يك اسكاي نت جديد براي videomate s300 نياز دارم. براي كانال يابي حتما بايد فركانس دستي وارد كنم كه كانالها رو پيدا كنه. اگه كسي ميتونه كمكم كنه. متشكرم.
    ویرایش توسط M.Salehi : 7th May 2012 در ساعت 18:03

8. نمایش تمام تشکر های mojimoji222 در این پست:

M.Salehi  (7th May 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mojimoji222 Click here to enlarge
    با سلام. من DVB videomate s300 دارم. تقريبا يكسال پيش خيلي راحت دانلود آفلاين كار ميكردم. الان روي جهت W3 نميتونم دانلود كنم. در ضمن يك اسكاي نت جديد براي videomate s300 نياز دارم. براي كانال يابي حتما بايد فركانس دستي وارد كنم كه كانالها رو پيدا كنه. اگه كسي ميتونه كمكم كنه. متشكرم.

سلام دوست عزیز

اول اینکه شما طبق قوانین سایت نمیتونید در پستتون از شماره تلفن یا ایمیل استفاده کنید

دوم بنده خودم هم از همین کارت دارم
    شما از اسکای نت های این لینک استفاده کنید حتما جواب میده
    http://kiansat.kim/showthread.php?t=12313&page=3

موفق باشید

10. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ALEDAVOD (7th May 2012),mojimoji222 (19th May 2012),pal-electronic (19th May 2012)

تشکر ها
    4
    تشکر شده 1 از 1 پست

ديش رو روي چه درجه اي تنظيم كنم & كارت قفل شكن براي رسيور اي كلاس 9898 چجوري پيدا كنم. مرسي برادر

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mojimoji222 Click here to enlarge
    ديش رو روي چه درجه اي تنظيم كنم & كارت قفل شكن براي رسيور اي كلاس 9898 چجوري پيدا كنم. مرسي برادر

سلام
    دوست عزیز شما چرا رعایت قوانین رو نمیکنید؟
    این تاپیک مخصوص درخواست درایور کارت کپچر و دی وی بی هست !!

در ضمن شما گفتید یکسال پیش روی w3 براحتی دانلود داشتید الانم این اسکای نت روی همون w3 تنظیم شده !
    در باره سوال دیگه شما هم بنده اطلاعی ندارم

موفق باشید

............

تشکر ها
    1
    تشکر شده 1 از 1 پست

سلام خسته نباشید من کارت کپچر kingerboordدارم وقتی میخوام رو ویندوزxpنصب کنم بصور ت صحیح نصب میشه و هم tvدارم هم کپچرولی درایور ویندوز7رادر سی دی نداره و نمیتونم رو ویندوز 7 نصبش کنم میخواستم ببینم ایا راهی داره من بتونم رو ویندوز 7 نصبش کنم یا میشه دراور نصب ویندوز 7 رو پیدا کرد و نرم افزاری مثل windvrبرای کپچر رو ویندوز سون جواب بده نصب کرد اگه میتونید بهم کمک کنید تو ویندوز سون نصب کنم چیبsaa7130hlممنون میشم اگه پیدا کردید تو سایت ابلود کنید دانلود کنم تشکر

14. نمایش تمام تشکر های mostafam47 در این پست:

M.Salehi  (12th August 2012)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

سلام
    من سي دي كارت كپچرم رو گم كردم . كسي مي تونه كمك كنه ؟ اگه مي شه ليينك دانلودش رو قرار بديدبا تشكر اينم مشخصاتش: snazii - chip 7130 hl

16. نمایش تمام تشکر های damst2005 در این پست:

M.Salehi  (12th August 2012)

falah
    مهمان

سلام مدل تی وی کارت من pinnacle هستش ولی درایرشو ندارم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع