.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: شما چه مدل دستگاه گیرنده دیجیتال (DVBT)را جهت کارکرد بهتر معرفی می کنید؟

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : شما چه مدل دستگاه گیرنده دیجیتال (DVBT)را جهت کارکرد بهتر معرفی می کنید؟

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط a_sr Click here to enlarge
    دوستان آیا واقعا گیرنده ی دیجیتال DVB-T که امواج ماهواره را هم دریافت کند وجود دارد ؟ مثلا می شود بر روی رسیور پرووین 820 قرار داد بدون دیش ؟

سلام دوست عزیز

پیشنهاد میکنم مطلب لینک زیر رو مطالعه کنید

درباره ستاپ باکس (STB) یا گیرنده DVB-T و یا همان گیرنده های دیجیتال

2. 2کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (29th August 2014),gholam tv (26th January 2016)

تشکر ها
    1,879
    460 سپاس از126 پست

پیش فرض پاسخ : شما چه مدل دستگاه گیرنده دیجیتال (DVBT)را جهت کارکرد بهتر معرفی می کنید؟

با سلام
    من تعداد گیرنده هایی که تعمیر کردم متوجه شدم گیرنده های مکسیدر ویژگیهای داره که برا منه تعمیرکار خوبه
    ویژگی اول فیبر مداری که استفاده شده از کیفیت خوبی برخورداره
    دوم اکثرا جای ایسی فلش رو طوری قرار دادن تا راحت بتونی اونو برداری ویا نصب کنی برا زمان فلش زدن دستگاه
    سوم دیگه مثل بعضی مارکا روی ایسی رم دیگه چسب نریختن که بعدا خود همون چسب درد سر بشه و مشکلاتی بوجود بیاره مثل مدلهای دیاموند وaptech و fstar وغیره
    چهارم کیفیت تصویر خوبی داره همینطور زمان تعویض کانال سریع هستش
    پنجم زمان روشن شدن زمان کمتری طول میکشه تا بیاد بالا
    من هنگام تعمیر بعضی مدلها متوجه شدم دقیقا مین برد مکسیدر برداشتن و دمو اولیه مارکشونو گذاشتن
    من ازین مارک تعریف میکنم در حالی که وقطی درخواست نمایندگی دادم به این شرکت منظور مکسیدر ازم خاستن بیام تهران یعنی من از یکی از شهرستانهای خراسان رضوی برم تهران
    خلاصه من رفتم اونجا و اونجا ازم دو تا امتحان گرفت عملی وتئوری امتحان عملی برداشتن سی پی یو و رم بود که درست انجام دادم بد نبود اما تئوری راستیش اصلا اماده نبودم وهیچی یادم نبود راستیتش من همیشه تجربی کار میکنم تا اینکه بشینم حساب کنم ولت اینجا چقدره وقتی اونجا رد بشه باید چقدر باشه
    برا همین رد شدم این درحالیه که اکثر نمایندگیها حتی مارکهای قدیمی فقط مدارکو ارسال میکنی و انا هم نمایندگی میدن
    اونا در جواب به من گفتن ما میخاهیم کار که میاد داخل تعمیرگاه زمان کوتاهی طی بشه برا تعمیر

4. 3کاربر از lopo1 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (2nd December 2015),dvb 7 (25th January 2016),gholam tv (2nd December 2015)

تشکر ها
    765
    703 سپاس از192 پست

1205219183

من دوماه پیش ایکس ویژن 101 دست دو 40 تومن خریدم و چون نرم افزار کارخونه ایی 3 سال پیش رووش بود که بهمین خاطر هم سرعتش خیلی پایین بود و هم منوی خیلی بدی و بی رنگ و رویی داشت و با آپگرید به آخرین نسخه هر دو مشکل برطرف شد و ضمنا" کیفیت تصویرش هم خیلی بهتر شد .بعداز چند روز متوجه شدم که خروجی HDMI قطعو وصل میشه که با هیترگیری سوکت مربوطه روی مین برد این مشکل نیز برطرف شد و فقط مشکل زاویه کور ریموت کنترل داره که دقیقا" همین مشکل رو رسیورهای آیستار 20.000 چهار مگ دارند که با نزدیک کردن سنسور گیرنده به طلق پنل برطرف میشه و هر وقت حوصله کنم پنلشو باز میکنم و این ایراد را هم برطرف میکنم و تمام امکاناتی که دوستان در پستهای قبلی اشاره کردن رو داره و سال 2016 ستاپ باکس 40 تومن بخری با این امکانات برای من قابل قبوله .
    ویرایش توسط dvb 7 : 26th January 2016 در ساعت 00:02

6. 2کاربر از dvb 7 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (26th January 2016),gholam tv (26th January 2016)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

پیش فرض گیرنده دیجیتال دنای

با سلام خدمت همه دوستان و تبریک سال نو و ماه رمضان من گیرنده دیجیتال دنای گرفتم از همون اول این مشکلی که دارم رو داشته می‌خوام از دوستان بپرسم که دستگاه دیجیتال دنای که گرفتم خود به خود خاموش میشه و نیز کانالهای ،HD رو دستگاه میگیره ولی نمیتونم نگاه کنم شبکه های اچ دی که می‌خوام نگاه کنم وقتی کانال عوض میکنم اول تصویر می‌ره و میاد خودش فقط موقعی که کانال اچ دی عوض میکنم این مشکل رفتن کانال و اومدن خود بخود داره ممنون میشم راهنماییم کنید ممنون از همه دوستان خودم و با آرزوی روزهای خوب و پر از خوبیها و خوشی ها برای تک تک دوستان ممنون تشکر

8. نمایش تمام تشکر های Mahdi@malekdar در این پست:

monster2014 (امروز)

شغل و حرفه
    تعمیرات لوازم خانگی و صوتی تصویری
    تشکر ها
    8,219
    3,434 سپاس از1,040 پست

اپدیت کن

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع