.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: راهنمایی برای نصب ویندوزهای همراه لب تابها

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

راهنمایی برای نصب ویندوزهای همراه لب تابها

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    سال نو بر شما مبارک
    همراه لب تابها یک دی وی دی هست که مال همان لب تاب می باشد و شماره و مدل همان لب تاب روش نوشته شده است و من از فروشنده گرفتم و به گفته ایشان یک ویندوز اورجینال مخصوص همین لب تاب هستش حالا من این دی وی دی را داخل درایو قرار می دهم در حالت بوت شدن چیزهای عجیبی میاورد و در داخل ویندوز بازش میکنم فقط سه پوشه داخل ان می باشد که ان هم چیز خاصی داخلشون نیست و برای راندازی آن من سر در نمی اورم لطفا در مورد نصب این طور ویندوزها راهنماییم کنید با تشکر و تقدیم احترام

2. 2کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (28th March 2012),majid62 (28th March 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,686
    38,725 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط 4121355 Click here to enlarge
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    سال نو بر شما مبارک
    همراه لب تابها یک دی وی دی هست که مال همان لب تاب می باشد و شماره و مدل همان لب تاب روش نوشته شده است و من از فروشنده گرفتم و به گفته ایشان یک ویندوز اورجینال مخصوص همین لب تاب هستش حالا من این دی وی دی را داخل درایو قرار می دهم در حالت بوت شدن چیزهای عجیبی میاورد و در داخل ویندوز بازش میکنم فقط سه پوشه داخل ان می باشد که ان هم چیز خاصی داخلشون نیست و برای راندازی آن من سر در نمی اورم لطفا در مورد نصب این طور ویندوزها راهنماییم کنید با تشکر و تقدیم احترام

سلام خدمت شما دوست عزیز
    معمولا همراه لب تاب یک یا دو عدد دی ویدی که مربوط به درایور های مختلف قطعاتش هست
    میدند متاسفانه ویندوز همراهش نمیدند اگه هم شرکت سازنده بعنوان اشانتیون داخلش سیدی ویندوز بزاره دوستان داخل کشور زحمتشو میکشند بهر حال بنده تا حالا ندیدم همراه لب تاب سیدی ویندوز بدند بازهم منتظر نظرات همکاران باشید
    موفق باشید

4. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

majid62 (28th March 2012),sajadnasirpor  (28th March 2012),داوودی فر (28th March 2012)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge

سلام خدمت شما دوست عزیز
    معمولا همراه لب تاب یک یا دو عدد دی ویدی که مربوط به درایور های مختلف قطعاتش هست
    میدند متاسفانه ویندوز همراهش نمیدند اگه هم شرکت سازنده بعنوان اشانتیون داخلش سیدی ویندوز بزاره دوستان داخل کشور زحمتشو میکشند بهر حال بنده تا حالا ندیدم همراه لب تاب سیدی ویندوز بدند بازهم منتظر نظرات همکاران باشید
    موفق باشید

با سلام و خسته نباشید
    جناب استاد صالحی عزیز ممنون و متشکر از تو جه تون
    تصاویری از محتویات داخل دی وی دی همراه لب تابم را برای نتیجه گیری بهتر همراه متن ارسال می کنم و تو ضیحاتی هم در موردشون بدم اول اینکه تصویر 001تمام فایلهایی می باشد که داخل دی وی دی می باشد و فایل فشرده ای هم داخلش هست که بیشترین حجم را دارد که در تصویر 002مشخص است و فایل فشرده ای به حجم 2.75گیگ می باشد و در تصویر 003همان فایل فشرده راExtractکردم که حجم آن شد 13.1گیگ حالا به نظر شما نمی تواند از همان ویندوزهایی باشد که به صورت بک اپ یا امیج از ویندوز اورجینال اولیه اش گرفته باشند؟ منتظر راهنمایی های شما در این مورد هستم و ممنون و متشکرم که وقت گذاشتید و مشکل من رو مطالعه نمودید متشکرم
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 001.JPG   002.jpg   003.jpg  

6. 2کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

akra (14th May 2014),takavar (29th March 2012)

تشکر ها
    10
    28 سپاس از4 پست

سلام لب تاب های دل ویندوز به همراه ایمیج درایور میزارند توش جدیدند که معمولا قطعه بلوتوسش خوب کار نمیکنه و شما مجبور میشی ویندوز از روی کینگ نصب کنید بعد سیدی درایور رو نصب کنی تا کامل اوکی شه اما بیشتر شرکت های بزرگ مثل صونی اسوس اچپی داخل خودش لب تاب ویندوز اورجینال داره که فرقی با ویندوز هایی که از رو کینگ نصب میکنی نداره هم اپدیت میشه هم بلوک نمیشه هم قطعه ناشناخته رو تو کانفیک میشناسه عالی دم مهندس های ایرانی گرم خلاصه زیاد حساس رو ویندوز اورچینال نباشید به شرط اینکه از ویندوز های پرند استفاده کنید

8. 2کاربر از takavar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

majid62 (30th March 2012),داوودی فر (30th March 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع