.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: دررابطه بادیاگ مالتی پلکس

علایق
    تعمیرات الکترونیک خودرو و دیاگ
    شغل و حرفه
    تعمیرات خودرو
    تشکر ها
    1,448
    655 سپاس از69 پست
    با سلام به همه دوستان گرامي
    بنده با توجه به مبا حث بالا بايد عرض كنم پس از مدتها تحقيق و پيگيري در سطح بازار جهت خريد دستگاه تبديل و دانلود ودياگ دوم براي مغازه متوجه شدم جناب همت زاده در ميان ساير فروشندگان دستگاه تبديل صداقت بيشتر و كيفيت بهتري دارند ولي با تمام ارادتي كه نسبت به ايشون دارم بطور اتفاقي با آگهي گروه دلتا(فلشيت) برخوردم وپس از تحقيق ومذاكره متوجه شدم كه اين دستگاه كارايي و انعطاف پذيري بيشتري در حين كار داره و از دلايل اصلي بنده :سرعت بالاتر و تمر كز سازنده بر افزايش كار از طريق OBD كه باعث سرعت عمل بيشتر در انجام كار ميشه و امكان لود كردن فايل دلخواه كاربر به جز فايل هاي پيش فرض دستگاه و در صورتي كه فايل اشتباه انتخاب بشه يا در حين انجام عمل تبديل يا دانلود وقفه اي ايجاد بشه در 90% موارد نياز به استفاده از تبديل باسيم نيست وانجام تبديل ساژم اصلي (كه در اون زمان كاتل چنين گزينه اي نداشت)و امكاناتي كه در آپديت هاي اون با توجه به زمان كمي كه دستگاه وارد بازار شده بود و بودن اسم شركت TNM در پيشينه دستگاه ... باعث شد اقدام به خريد بكنم و الان هم واقعآ" راضي هستم وبراي دياگ هم دستگاه پرتابل شركت مهاد رو كه داراي تيم قوي تحقيقاتي ونرم افزار هاي به روز هست رو خريداري كردم كه واقعا" از اين خريد راضي هستم.اميدوارم كمي به دوستاني كه قصد خريد دارند كمك كرده باشم. Click here to enlarge
    ویرایش توسط aligoli24 : 4th May 2012 در ساعت 12:45

2. 15کاربر از aligoli24 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

arazpjd (18th May 2012),babi.learning (4th May 2012),farhad1904 (5th May 2012),m.aminifar (4th May 2012),mrbm (8th October 2017),omeed_1355 (5th May 2012),omid0063 (15th September 2012),reza batri (8th September 2012),saiparoshan (5th May 2012),sajadnasirpor  (4th May 2012),tiba (5th May 2012),TuneUp_Vahab (4th May 2012),yasharararart (5th May 2012),احمد برقکار (4th May 2012),حميد ذوالعلا (4th May 2012)

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,831 سپاس از3,600 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط aligoli24 Click here to enlarge
    بنده با توجه به مبا حث بالا بايد عرض كنم پس از مدتها تحقيق و پيگيري در سطح بازار جهت خريد دستگاه تبديل و دانلود ودياگ دوم براي مغازه متوجه شدم جناب همت زاده در ميان ساير فروشندگان دستگاه تبديل صداقت بيشتر و كيفيت بهتري دارند ولي با تمام ارادتي كه نسبت به ايشون دارم بطور اتفاقي با آگهي گروه دلتا(فلشيت) برخوردم وپس از تحقيق ومذاكره متوجه شدم كه اين دستگاه كارايي و انعطاف پذيري بيشتري در حين كار داره و از دلايل اصلي بنده :سرعت بالاتر و تمر كز سازنده بر افزايش كار از طريق OBD كه باعث سرعت عمل بيشتر در انجام كار ميشه و امكان لود كردن فايل دلخواه كاربر به جز فايل هاي پيش فرض دستگاه و در صورتي كه فايل اشتباه انتخاب بشه يا در حين انجام عمل تبديل يا دانلود وقفه اي ايجاد بشه در 90% موارد نياز به استفاده از تبديل باسيم نيست وانجام تبديل ساژم اصلي (كه در اون زمان كاتل چنين گزينه اي نداشت)و امكاناتي كه در آپديت هاي اون با توجه به زمان كمي كه دستگاه وارد بازار شده بود و بودن اسم شركت TNM در پيشينه دستگاه ... باعث شد اقدام به خريد بكنم و الان هم واقعآ" راضي هستم وبراي دياگ هم دستگاه پرتابل شركت مهاد رو كه داراي تيم قوي تحقيقاتي ونرم افزار هاي به روز هست رو خريداري كردم كه واقعا" از اين خريد راضي هستم.اميدوارم كمي به دوستاني كه قصد خريد دارند كمك كرده باشم. Click here to enlarge
    سلام دوست عزيز :

بفرماييد كه آيا دستگاه فلشيت قابليت دياگ را دارد يا فقط تبديل و پروگرام ميكنه ؟ تا ما و ديگر دوستان و كاربران عزيز سر در گم نباشيم .
    در رابطه با دستگاه ايكو دياگ مهندس همت زاده به غير از تبديل و پروگرام در حال حاضر چند دستگاه در يك دستگاه به صورت مولتي پلكس مي باشد و از چندين برنامه از جمله تست گاز OMVL, لنديرنزو و امگاز ، ECU TOOLS با آخرين ورژن 8.45 ، تست موتور كليه ماشينهاي ايرانخودرو به غير از 206 و غيره را دارا مي باشد كه البته در پست بعدي عكس برنامه ها را همراه با توضيح و كاربردهاي آن در خدمت خواهم بود . البته با قابليت اضافه شدن برنامه هاي ديگر .
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

4. 10کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (5th May 2012),arazpjd (18th May 2012),farhad1904 (5th May 2012),m.aminifar (5th May 2012),omeed_1355 (5th May 2012),omid0063 (15th September 2012),reza batri (8th September 2012),sajadnasirpor  (5th May 2012),احمد برقکار (4th May 2012),حميد ذوالعلا (5th May 2012)

علایق
    Sport - Travel
    شغل و حرفه
    have own company
    تشکر ها
    18
    2,053 سپاس از145 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط aligoli24 Click here to enlarge
    با سلام
    آقای علی قلی عزیز ، اولا امیدوارم که ایراداتی که نسبت به من گرفته اید
    فقط سوءتفاهم باشه ، در غیر اینصورت لطفا منو در جریان بگذارید تا بنده
    هم در اصلاح آنها اهتمام ورزم.
    در مورد انتخاب فایل دلخواه و دانلود آن ، ایکاش کمی حوصله بخرج داده و
    مطالبی که توسط من در تاپیک مربوطه در مورد ISP بیان کرده بودم میخواندید
    تا اینچنین خود را بزحمت نمیانداختید. ابزار ISP جهت خواندن/نوشتن انواع
    ایپرام ، فلش و میکرو که در ایسیو ساخته شده است. بنابراین استفاده کننده
    قادر به دستیابی به کلیه اطلاعات در مورد کیلومتر ، سیستم ضد سرقت و
    دیگر پارامترهای سیستم میباشد. ما بعنوان یک شرکت رسمی هرگز قادر
    به افشای نقاط مذکور نیستیم(منع قانونی دارد).
    این ابزار همچون چاقو برنده بوده و در صورت استفاده صحیح از آن مفید است.

با توجه به پیشینه علمی و رشته تخصصی من ، هیچ حرف و حدیثی که در
    رابطه با سیستمهای الکترونیک ماخذی با نتایج آزمون عملی نداشته باشد
    مسموع نیست.(بنظر میرسد که ابزار تست شما ، مذاکره میباشد!)

ظاهرا اطلاعات شما در مورد سیستمهای میکروکنترولر ، هم ناقص و هم
    نادرست میباشد زیرا تا زمانیکه بخش Boot Sector در میکروکنترولرها پاک
    نشده و میکرو از لحاظ فیزیکی آسیب ندیده باشد ، قابل دسترسی از طریق
    کابل OBD میباشد.(ظاهرا اطلاعات غلط به شما تفهیم شده).

در مورد تقدم و تاخر آپشنهای دستگاه این و آن کمی دقت کنید و پستهای
    مربوطه را با حوصله بخوانید تا دچار چنین مغلطه ای نشوید. زمانیکه دستگاه
    کاتل به مشتریان عرضه میشد تنها دستگاه موجود در بازار دستگاه آقای
    سعیدآوی بود این مطلب را آقای ورمزیار و شیخ لو که قبلا دستگاههای ما
    را تهیه و استفاده و در چندین مورد فروش داشته اند بهتر میدانند.

در پایان لطفا ضمن معرفی هویت واقعی خود ، برای من و دوستان حاضر در
    فوروم ، نحوه بررسی و آزمون های بعمل آمده در رابطه سرعت و یا تمرکز
    سازنده را بیان کنید.
    افتادگی آموز اگر طالب علمی
    هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

6. 14کاربر از بابک همت‌زاده بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (5th May 2012),arazpjd (18th May 2012),babi.learning (5th May 2012),farhad1904 (5th May 2012),m.aminifar (5th May 2012),majid62 (25th July 2012),omeed_1355 (5th May 2012),omid0063 (15th September 2012),reza batri (8th September 2012),REZA KHODAEI (5th May 2012),sajadnasirpor  (5th May 2012),TuneUp_Vahab (5th May 2012),احمد برقکار (5th May 2012),حميد ذوالعلا (5th May 2012)

علایق
    تعمیرات الکترونیک خودرو و دیاگ
    شغل و حرفه
    تعمیرات خودرو
    تشکر ها
    1,448
    655 سپاس از69 پست

با سلام به همه
    خصوصا" استاد همت زاده عزيز
    خدمت شما عرض كنم بنده همينطور كه در پست بالا هم گفتم شما جزو سازندگان درستكار وباتجربه اين رشته ميدونم وبايد عرض كنم بنده خودم رو جزو دوستان شما ميدونم و ماهي يكبار با شما تلفني تماس و خوش و بشي دارم و در تعطيلات نوروز جهت عرض ادب حضورا" خدمت رسيدم بنده شاگرد شما "گلچيني" هستم. ولي خريد دستگاه از شركت ديگر صرفا" بر مبناي استنتاج شخصي بنده بوده ومنظور بنده از مذاكره صرفا"در يافت اطلاعات از سازنده بود ونه بعد مالي ماجرا كه واقعا" براي من مهم نيست و ضمنا" همينطور كه استحضار داريد بنده با دستگاه شما كار كردم و شكي در قابليتها وسابقه زماني اون نيست و نظر بنده درمورد سرعت دستگاه بصورت مقايسه عملي بوده وقطعا" اطلاعات بنده ودرصد زيادي از دوستان ديگر اين بخش سايت بعنوان تعميركار مكانيك كه به جهت تغييرات خودروها و لزوم به روز شدن و نياز به تجهيزات الكترونيك جهت رفع عيوب خودرو هاي روز داريم در امور الكترونيك به پاي شما اساتيد الكترونيك نميرسد. براي مثال كاربر يك لپ تاپ صرفا" بايد با كاركرد وعملكردهاي دستگاه در حين كار آشناباشد و لزومي به داشتن اطلاعات تخصصي از سخت افزار ندارد!
    در مورد مباحث دستگاههاي تبديل ودانلود از شما عاجزانه خواهشمندم صعه صدر بيشتري از خودتون نشون بديد تا مصرف كنندگان عامي با تبادل اطلاعات باهم به انتخاب ساير دوستان كمك كنند ومطمئن باشيد بنده قصد تخريب زحمات شما رو نداشتم و فقط نتيجه تحقيق و انتخاب خودم رو اعلام كردم وضمنا" زمان خريد بنده چند ماه قبل از ارايه ISP توسط شما بوده و همينطور كه استحضار داريد بنده چند ماهي است پيگير ومنتظر خريد تستر ايسيو شما هستم چون در اين مورد هم نتيجه گيري بنده دستگاه شماست.و خواهش ميكنم پست قبلي بنده رو دو باره بخونيد تا ببينيد قصد تخريب شما رو نداشتم.
    اردتمند شما گلچيني Click here to enlarge
    ویرایش توسط aligoli24 : 5th May 2012 در ساعت 02:26

8. 13کاربر از aligoli24 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

arazpjd (18th May 2012),farhad1904 (5th May 2012),m.aminifar (5th May 2012),majid62 (25th July 2012),omeed_1355 (5th May 2012),omid0063 (15th September 2012),rahman50 (6th May 2012),reza batri (8th September 2012),sajadnasirpor  (5th May 2012),TuneUp_Vahab (5th May 2012),yasharararart (5th May 2012),بابک همت‌زاده (5th May 2012),حميد ذوالعلا (5th May 2012)

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    26,212
    24,831 سپاس از3,600 پست
    سلام جناب همت زاده :

بنده با آپديت دستگاه بامشكل مواجه شدم . لطفا راهنمايي بفرماييد ايراد كار از كجاست . ممنونم . برنامه ECU TOOLS را اجرا ميكنم پيام زير نمايش داده مي شود و برنامه آيكو نيز به SP2 تغيير پيدا نميكند . ارادتمند شما قرجه .
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست ecu tools.jpg   ecu tool.jpg  

10. 11کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (5th May 2012),farhad1904 (5th May 2012),m.aminifar (5th May 2012),majid62 (25th July 2012),omeed_1355 (6th May 2012),omid0063 (15th September 2012),rahman50 (6th May 2012),reza batri (8th September 2012),sajadnasirpor  (5th May 2012),احمد برقکار (5th May 2012),حميد ذوالعلا (5th May 2012)

شغل و حرفه
    تنظیم موتور
    تشکر ها
    381
    2,359 سپاس از216 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط golestan1 Click here to enlarge
    سلام دوست عزيز :

بفرماييد كه آيا دستگاه فلشيت قابليت دياگ را دارد يا فقط تبديل و پروگرام ميكنه ؟ تا ما و ديگر دوستان و كاربران عزيز سر در گم نباشيم .
    در رابطه با دستگاه ايكو دياگ مهندس همت زاده به غير از تبديل و پروگرام در حال حاضر چند دستگاه در يك دستگاه به صورت مولتي پلكس مي باشد و از چندين برنامه از جمله تست گاز OMVL, لنديرنزو و امگاز ، ECU TOOLS با آخرين ورژن 8.45 ، تست موتور كليه ماشينهاي ايرانخودرو به غير از 206 و غيره را دارا مي باشد كه البته در پست بعدي عكس برنامه ها را همراه با توضيح و كاربردهاي آن در خدمت خواهم بود . البته با قابليت اضافه شدن برنامه هاي ديگر .
    باسلام Click here to enlarge
    دستگاه فلشیت در حال حاضر دستگاه دانلود و تبدیل و یک پروگرمر حرفه ای هستش فعلا دیاگ نیست ولی تا 4ماه اینده برنامه دیاگ هم بهش اضافه میشه
    این دستگاه ای سی ایپرام رو از OBD رید ورایت میکنه وپایه ایسیو زیمنس رو عوض میکنه این دو مورد رو هیچ دستگاهی انجام نمیده

12. 11کاربر از babi.learning بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (5th May 2012),arazpjd (18th May 2012),farhad1904 (5th May 2012),m.aminifar (5th May 2012),majid62 (25th July 2012),omeed_1355 (6th May 2012),omid0063 (15th September 2012),rahman50 (6th May 2012),reza batri (8th September 2012),sajadnasirpor  (5th May 2012),TuneUp_Vahab (5th May 2012)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط babi.learning Click here to enlarge
    باسلام Click here to enlarge
    دستگاه فلشیت در حال حاضر دستگاه دانلود و تبدیل و یک پروگرمر حرفه ای هستش فعلا دیاگ نیست ولی تا 4ماه اینده برنامه دیاگ هم بهش اضافه میشه
    این دستگاه ای سی ایپرام رو از OBD رید ورایت میکنه وپایه ایسیو زیمنس رو عوض میکنه این دو مورد رو هیچ دستگاهی انجام نمیده
    سلام:در مورد ایسیو زیمنس که پایه ها تعویض میکنه بیشتر توضیح بدین با تشکر
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

14. 10کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

arazpjd (18th May 2012),babi.learning (5th May 2012),farhad1904 (5th May 2012),majid62 (8th May 2012),omeed_1355 (6th May 2012),omid0063 (15th September 2012),reza batri (8th September 2012),sajadnasirpor  (5th May 2012),TuneUp_Vahab (5th May 2012),احمد برقکار (5th May 2012)

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    26,212
    24,831 سپاس از3,600 پست
    سلام دوستان :

برنامه هايي كه به همراه دستگاه ايكو مهندس همت زاده شركت كاتل ارائه ميشه به شرح زير همراه با عكس مي باشد .
    اميدوارم مفيد واقع بشه . اگه سوالي هم بود بنده در خدمتم .
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست ecu tools...jpg   BLUE IKCO  LC01-LC02.jpg   IKCODIAG.exe.jpg   LAMBDA CLUSTER OMVL-ROA-Vanet-Pride.jpg   Landi Renzo Omegas Iran.jpg   SCS Servise tool.jpg  

16. 14کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (5th May 2012),arazpjd (18th May 2012),babi.learning (5th May 2012),farhad1904 (5th May 2012),m.aminifar (5th May 2012),majid62 (25th July 2012),omid0063 (15th September 2012),rahman50 (6th May 2012),reza batri (8th September 2012),saiparoshan (5th May 2012),sajadnasirpor  (5th May 2012),yasharararart (5th May 2012),احمد برقکار (6th May 2012),حميد ذوالعلا (6th May 2012)

شغل و حرفه
    تنظیم موتور
    تشکر ها
    381
    2,359 سپاس از216 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط m.aminifar Click here to enlarge
    سلام:در مورد ایسیو زیمنس که پایه ها تعویض میکنه بیشتر توضیح بدین با تشکر
    باسلام
    یعنی بوت ایسیو رو از OBD عوض میکنه به طور مثال شما ایسیو زیمنس پراید معمولی رو به هر چی بخواید تبدیل میکنید وهیچدستگاهی چنین کاری نمیکنه یک کلام کم کردن کیلو متر ایسیو والئو وزیمنس ازOBD
    در ضمن استاد گرامی شماره تماس تونو میشه از طریق پیام بام بفرستین ممنونمClick here to enlarge

18. 8کاربر از babi.learning بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (6th May 2012),arazpjd (13th June 2012),m.aminifar (5th May 2012),majid62 (25th July 2012),omid0063 (15th September 2012),rahman50 (6th May 2012),reza batri (8th September 2012),sajadnasirpor  (6th May 2012)

علایق
    Sport - Travel
    شغل و حرفه
    have own company
    تشکر ها
    18
    2,053 سپاس از145 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط golestan1 Click here to enlarge
    سلام جناب همت زاده :

بنده با آپديت دستگاه بامشكل مواجه شدم . لطفا راهنمايي بفرماييد ايراد كار از كجاست . ممنونم . برنامه ECU TOOLS را اجرا ميكنم پيام زير نمايش داده مي شود و برنامه آيكو نيز به SP2 تغيير پيدا نميكند . ارادتمند شما قرجه .
    با سلام
    جناب قرجه عزیز، شرح عبارات نمایش داده شده در زیر آمده است:
    - سطر اول با مقایسه نسخه فعلی عدم نیاز به آپدیت را اعلام میکند
    - سطر دوم و سوم مراحل بارگذاری نرم افزار را اعلام میکنند
    - سطر چهارم در صورت یافتن سخت افزار مولتی پلکس آنرا آپدیت میکند
    - سطر پنجم در صورت یافتن سخت افزار ISP آنرا آپدیت میکند

عبارات فوق نشانگر عدم اتصال هر دو سخت افزار آیکو و ISP میباشد. چنانچه
    با اتصال سخت افزارها همچنان این عبارات ظاهر شوند ، با استفاده از فایل
    راهنمای نصب از نصب صحیح درایورهای USB ، غیر فعال بودن بلوتوث و نیز
    عدم اجرای همزمان برنامه آیکو مطمئن شوید.

چنانچه اعمال فوق شما را به نتیجه مطلوب نرساند ، لطفا با کارشناسان ما
    در ساعات اداری تماس و مشکل خویش را برطرف نمائید.

من الله توفیق
    افتادگی آموز اگر طالب علمی
    هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

20. 8کاربر از بابک همت‌زاده بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

arazpjd (18th May 2012),majid62 (25th July 2012),omid0063 (15th September 2012),reza batri (8th September 2012),sajadnasirpor  (6th May 2012),TuneUp_Vahab (5th May 2012),احمد برقکار (6th May 2012),حميد ذوالعلا (6th May 2012)

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع