.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: راهنمائی جهت ارتقای سیستم

تشکر ها
    39
    370 سپاس از153 پست

با سلام به تمام اساتید من میخواستم در کل سیستم جدید در حد دو میلیون ببندم چیزی که از سیستم میخوام سرعت بالا کاهش نکردن سرعت در استفاده زیاد اجرای بازی با گرافیک بالا دوستم در نمایندگی سامسونگ یک پیشنهاد داده و دوست دیگم یک پیشنهاد میخوام بدونم این مشخصات همون حدود یا اینکه هزینه بالاتر لازمه سیپیو i7 رم8kingstorدارای سرد کننده هارد2segit.weestv گرافیک 4gigیا gfox پاور .گرین مادربرد usb3 asus.giga دی وی دی پلیر پایونر لطفا میگن یک هارد usb3کم حجم واسه نصب ویندوز ویک هارد 2 واسه اطلاعات در ضمن msiبهتر یا asus در ضمن میخوام یک کارت dvbبخرم مشکلی نداره با تشکر

2. 2کاربر از maad بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (26th September 2013),TuneUp_Vahab (19th September 2013)

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,830 سپاس از3,600 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمائی جهت ارتقای سیستم

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط maad Click here to enlarge
    با سلام به تمام اساتید من میخواستم در کل سیستم جدید در حد دو میلیون ببندم چیزی که از سیستم میخوام سرعت بالا کاهش نکردن سرعت در استفاده زیاد اجرای بازی با گرافیک بالا دوستم در نمایندگی سامسونگ یک پیشنهاد داده و دوست دیگم یک پیشنهاد میخوام بدونم این مشخصات همون حدود یا اینکه هزینه بالاتر لازمه سیپیو i7 رم8kingstorدارای سرد کننده هارد2segit.weestv گرافیک 4gigیا gfox پاور .گرین مادربرد usb3 asus.giga دی وی دی پلیر پایونر لطفا میگن یک هارد usb3کم حجم واسه نصب ویندوز ویک هارد 2 واسه اطلاعات در ضمن msiبهتر یا asus در ضمن میخوام یک کارت dvbبخرم مشکلی نداره با تشکر

درود :

دوست عزیز ، این قطعات سیستم که اعلام نموده اید خوب است ولی در بین ماین ، گیگا بهتر است .
    پاور را نیز برای چنین سیستمی گرین 470 به بالا انتخاب نمایید .
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

4. 2کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (23rd September 2013),M.Salehi  (26th September 2013)

تشکر ها
    39
    370 سپاس از153 پست

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز لطفا میشه بگید این سیستم از دو میلیون تجاوز نمیکنه نظرتون در مورد مادربرد بگید با تشکر

6. نمایش تمام تشکر های maad در این پست:

M.Salehi  (26th September 2013)

تشکر ها
    39
    370 سپاس از153 پست

پیش فرض درخواست راهنمایی

دوستان عزیز سلام جوابمو نداید سیستم سفارش دادم تو دو قسمت مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید یکی گرافیک گفتم gfox یا gigباشه گفتد msi بهتر با ضمانت 'گفتم مین ایسوز یا گیگا بنداز گفت msi بهتر موندم دلیل قانع کننده میخواستم در ضمن کدومیک دارای خروجی پی سی ای اکسپرس هستند چون یجا خوندم با کارت دی وی بی پروف 8000 msi مشکل داره لطفا جوابی بدید قانع کننده چون طرف اشناست و خیلی محکم صحبت میکنه از تمام اساتید کمال تشکر دارم

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط maad Click here to enlarge
    دوستان عزیز سلام جوابمو نداید سیستم سفارش دادم تو دو قسمت مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید یکی گرافیک گفتم gfox یا gigباشه گفتد msi بهتر با ضمانت 'گفتم مین ایسوز یا گیگا بنداز گفت msi بهتر موندم دلیل قانع کننده میخواستم در ضمن کدومیک دارای خروجی پی سی ای اکسپرس هستند چون یجا خوندم با کارت دی وی بی پروف 8000 msi مشکل داره لطفا جوابی بدید قانع کننده چون طرف اشناست و خیلی محکم صحبت میکنه از تمام اساتید کمال تشکر دارم

سلام دوست عزیز

ببین همون cpu core i7 که مد نظر شماست خودش چندین مدل متفاوت با قدرت وسرعت و قیمت های مختلف داره
    یا مین برد msi یا giga یا asus مدلهای متفاوتی دارند که هرکدوم مشخصات امکانات و قیمت مختلف داره

بهترین راه قبل از خرید این بود که شما مشخصات دقیق قطعات رو بصورت پیش فاکتور از فروشنده می گرفتید تا ما بتونیم دقیقا نظر بدیم
    الان مثال بنده نمیدونم مین برد msi که طرف میخواد بزاره رو سیستم چه مدلی هست؟؟!
    که بگیم pci داره یا نه؟

درهر حال اگه سیستم بسته شده که دیگه کای نمیشه کرد مبارکتون باشه
    اگه هنوز نبستید مشخصات سیستم پیشنهادی رو از فروشنده بگیرید تا بتونیم نظر بدیم

موفق باشید

9. 2کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

maad (6th October 2013),SALEH (26th September 2013)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع