.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: بهترین سخت افزار برای game

تشکر ها
    134
    396 سپاس از66 پست

بهترین سخت افزار برای game

درود
    بنظر شما بهترین مادربرد و cpu و ram برای اجرای اکثریت گیمها چیست؟
    ضمنا من دنبال سیستمی هستم که کم خرج باشه لطفا راهنمائی کنید.

2. 3کاربر از simin63 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

iraj_kh (19th June 2012),M.Salehi  (19th June 2012),mehi_tnt (19th June 2012)

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط simin63 Click here to enlarge
    درود
    بنظر شما بهترین مادربرد و cpu و ram برای اجرای اکثریت گیمها چیست؟
    ضمنا من دنبال سیستمی هستم که کم خرج باشه لطفا راهنمائی کنید.

درود

ببینید دوست عزیز همه چیز بستگی به خودتان دارد.اینکه از این سیستم چه کارهایی بیشتر میخواهید انجام بدید.قیمت حداکثری که میتوانید پرداخت کنید چقدر است.و اینکه آیا سیستم را صرفا در زمان حال میخواهید خوب باشد یا اینکه تا چند سال دیگر حرف اول را بزند و....

به نظر بنده پول خرج کردن و آوردن اسمهای آنچنانی از مارک های رم و CPU و کارت گرافیک تنها نشان دهنده یک سیستم خوب نمیباشد.بلکه مچ بودن تمامی اعضای سیستم بسیار نقش مهمی دارد و موثر و نقش اصلی آن خواهد بود.
    راه ارتباطی با بنده از طریق جیمیل:

iraj.khosravani2@gmail.com

4. 4کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (19th June 2012),mehi_tnt (19th June 2012),simin63 (19th June 2012),شهریار (19th June 2012)

تشکر ها
    186
    79 سپاس از9 پست

درود. این سیستم خود منه:
    cpu:3.00 ghz duo core
    ram: 4.00 gb
    graphic card: geeforce 8500
    من با این سیستم حتی کرایسیس 2 رو هم بازی کردم. ولی اگه خیلی به بازی اهمیت میدی کارت گرافیک gtx 680 بخر و تا آخر عمرت از بازی کردن لذت ببر.

6. 5کاربر از masoudahura بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

iraj_kh (19th June 2012),M.Salehi  (19th June 2012),mehi_tnt (19th June 2012),simin63 (19th June 2012),شهریار (19th June 2012)

تشکر ها
    134
    396 سپاس از66 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط iraj_kh Click here to enlarge
    درود

ببینید دوست عزیز همه چیز بستگی به خودتان دارد.اینکه از این سیستم چه کارهایی بیشتر میخواهید انجام بدید.قیمت حداکثری که میتوانید پرداخت کنید چقدر است.و اینکه آیا سیستم را صرفا در زمان حال میخواهید خوب باشد یا اینکه تا چند سال دیگر حرف اول را بزند و....

به نظر بنده پول خرج کردن و آوردن اسمهای آنچنانی از مارک های رم و CPU و کارت گرافیک تنها نشان دهنده یک سیستم خوب نمیباشد.بلکه مچ بودن تمامی اعضای سیستم بسیار نقش مهمی دارد و موثر و نقش اصلی آن خواهد بود.
    ممنون از جوابتون
    من فقط میخوام بدونم مادربرد من رم ddr2 ساپورت میکنه و ضمنا cpu دو هسته ای هم ساپورت میشه من میخوام در رم که الان 2 هست تغییر ایجاد کنم(4 g ) و ضمنا cpu را دو هسته ای کنم ایا این دو تغییر در انجام گیم تاثیر داره یا نه؟

روش دوم هم اینکه مادربرد را تغییر بدم کدام کم خرج و بهتره ضمنا تا 5 سال دیگه میخوام کلا سیستم را عوض کنم .
    با تشکر از دوستان

8. 3کاربر از simin63 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (19th June 2012),mehi_tnt (19th June 2012),شهریار (19th June 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط simin63 Click here to enlarge
    ممنون از جوابتون
    من فقط میخوام بدونم مادربرد من رم ddr2 ساپورت میکنه و ضمنا cpu دو هسته ای هم ساپورت میشه من میخوام در رم که الان 2 هست تغییر ایجاد کنم(4 g ) و ضمنا cpu را دو هسته ای کنم ایا این دو تغییر در انجام گیم تاثیر داره یا نه؟

روش دوم هم اینکه مادربرد را تغییر بدم کدام کم خرج و بهتره ضمنا تا 5 سال دیگه میخوام کلا سیستم را عوض کنم .
    با تشکر از دوستان

با سلام دوست عزیز
    به نظر بنده که خودم هم طرفدار گیم های جدید و گرافیک بالا هستم

به ترتیب این سه قطعه نقش اساسی در اجرای گیم داره

1.اولی کارت گرافیک مناسب
    2.رم به مقدار کافی
    3.سی پی یو

حالا توضیح : ببین شما الان تو بازار اگه بخوای بگردی میبینی که کارت گرافیک تا حدود 800هزا تومان هم موجود هست ولی شما برای مصرف خانگی و بازی کردن نیازی به این تجملات ندارید

در مورد رم ویندوز ایکس پی تا 3 گیگ رم ساپورت میکنه یعنی اگه شما 4گیگ رم داشته باشید و ویندوز ایکس پی نصب کنید در واقع رم شما 3گیگ شناسایی میشه اما در ویندوز سون همون 4گیگ هست

و اما سی پی یو در اکثر گیمهای جدید نقش بسیار مهمی داره و معلومه هرچی سرعت و قدرت بیشتر باشه خیلی بهتره

بنده خودم کارت گرافیک GEFORCE 9500 GT دارم تا حالا گیمی به بازار نیومده که نتونم اجرا کنم البته رم 2گیگ دارم و بیشتر از این تا حالا نیاز نداشتم
    سی پی یو Q8300 چهار هسته ای که تا حالا هیچ مشکلی نداشتم
    اینا رو محض اطلاع شما عرض کردم
    حالا برگردیم رو سیستم شما مین برد شما به نظر من فقط تنها کاستی که داره همون رم DDR2 هست که اونم چندان مهم نیست تو پست قبلی پیشنهاداتی به شما دادم
    اونا رو مد نظر بگیرید اگه از مبلغ در نظر گرفته شده اضافی دارید بهتره روی کارت گرافیک بزارید

اینو دوستانه به شما بگم الان یه مین برد در سطح متوسط بخواهید در حدود 150 تا 200 هزار باید هزینه کنید از اون پایین تر حداقل 120 هزار مین برد شما هم نهایت 25 تا 30 تومان بر میدارن و کلی ضرر میکنید

اگه شما الان سی پی یو و کارت گرافیک بخرید چیزی از دست ندادید چون در آینده همین قطعات بازم بدرد شما میخوره

ببخشید هر چی تونستم توضیح دادم کمی هم پر حرفی کردم

موفق باشید

10. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

h_ahmadi92 (21st June 2012),iraj_kh (19th June 2012),Mahdi_Sat (29th March 2013),masoudahura (21st June 2012),simin63 (19th June 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع