.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: کدام زبان برنامه‌ نویسی را یاد بگیریم؟ (راهنمای انتخاب زبان برنامه نویسی)

تشکر ها
    38
    401 سپاس از181 پست

- در برنامه‌نویسی موبایل، کدام پلتفرم؟ Android یا iOS یا Windows Phone یا Java؟

خیلی با احتیاط وارد بازار کار برنامه‌نویسی برای موبایل شوید چون در ایران بازار کار قوی‌ای ندارد و ممکن است بعداً به این نتیجه برسید که اگر وقت خود را روی وب یا دسکتاپ می‌گذاشتید بهتر بود. بیشتر افرادی که من می‌بینم که برنامه‌نویسی موبایل انجام می‌دهند، شغل دیگری دارند و برای تفریح کار می‌کنند.

- اپل ما را خط زده است، پس ما هم iOS را خط می‌زنیم:
    احتمالاً می‌دانید که اپل همه چیزش را برای ایران تحریم کرده است. از طرفی برنامه‌های اپل باید حتماً توسط اپل و در App Store تأیید شوند و قرار بگیرند وگرنه قابل استفاده روی گوشی کاربر نیستند (مگر اینکه Jail Break شده باشد که خوب، عاقلانه نیست روی گوشی‌های جیل.بریک شده برنامه‌ریزی کنید). به همین راحتی‌ها نمی‌توانید برنامه‌ای که نوشته‌اید را به دست کاربر برسانید. من تعداد معدودی ایرانی دیده‌ام که برای اپل برنامه‌نویسی می‌کنند که آن‌ها هم اکثرشان در خارج از کشور زندگی می‌کنند و محدودیت قانونی ندارند.

به هر حال، اگر بخواهید برای iOS کدنویسی کنید، باید به زبان C++‎ مسلط باشید. Xcode SDK را از سایت اپل دانلود کنید و روی سیستم عامل مک خود نصب کنید و شروع کنید. البته می‌توانید از پروژه مونو هم استفاده کنید تا کدهای C#‎ شما روی iOS اجرا شوند.

- آندروید دنیای گوشی‌ها را فتح خواهد کرد:
    گوگل روی هر چیزی دست بگذارد، دیر یا زود به صدر لیست منتقل می‌شود و این طبیعی‌ست.
    آندروید با اینکه مدت کمی از عمرش می‌گذرد، اما در صدر لیست سیستم عامل‌های موبایل است و به زودی همه جا دیده خواهد شد حتی روی یخچال فریزر شما!!
    بنابراین، پیشنهاد اول من این است که به سمت آندروید بروید.

برای برنامه‌نویسی ویژه آندروید، باید زبان Java را بلد باشید. فکر می‌کنم حالا متوجه می‌شوید که چرا جاوا در رتبه دوم زبان‌های محبوب است!
    خیلی‌ها معتقدند دنیا دارد به سمت موبایل و تب‌لت می‌رود. "اینترنت بدون وب" عنوانی است که این روزها مطرح است. همه سایت‌ها برای خود یک اپلیکیشن ارائه کرده‌اند که روی گوشی اجرا می‌شود و نیازی نیست وارد وب‌سایت خاصی شوید!

- ویندوز فون، جان خواهد گرفت:
    ویندوز فون هم به زودی جا باز خواهد کرد. روی آن هم می‌توانید برنامه‌ریزی کنید، اما اولویت اولتان، جاوا و آندروید باشد.
    برای ویندوز فون می‌توانید به زبان C#‎ برنامه بنویسید.

ادامه دارد...
    [CENTER]:1205219183:
    [B][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#0000ff][URL="http://kiansat3.ir/showthread.php?t=47100"]فروش جدیدترین و کاملترین پکیج نرم افزاری و بازی و آموزشی و تعمیراتی انواع موبایل ها بصورت کاملا فارسی به همراه چندین اشانتیون[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
    [B]:1205219183::فقط خودت باش نه کسی دیگر!
    :lay:
    [/B][/CENTER]

2. 2کاربر از Borna66 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (25th June 2012),xplod33 (25th June 2012)

تشکر ها
    38
    401 سپاس از181 پست

آخرین مطلب:
    واقعاً هر که در شهرستان است، محکوم به انتخاب زبان‌هایی که شما گفتید است؟
    خیر، این روزها اینترنت، محدودیت‌های جغرافیایی (یا به قول این ویدئو، Geographical Boundaries) را شکسته است. شما می‌توانید در شهرستان باشید، اما محدوده کاری‌تان کل ایران و حتی دنیا باشد. فقط باید بتوانید خودتان را روی اینترنت مطرح کنید که این یک تسلط کافی روی بحث طراحی وب را می‌طلبد.

به طور مثال، من در شهرستان هستم، اما پس از ارائه تستا، بسیاری از سازمان‌ها و دانشگاه‌ها و امثالهم تماس گرفته‌اند و پیشنهاد سفارشی‌سازی تستا را داده‌اند. چندین مؤسسه مطرح در تهران پیشنهاد همکاری در زمینه تبدیل متن به صدا (مربوط به پروژه پارس‌خوان) را داشته‌اند. برخلاف من که حال و حوصله و وقت کار گروهی و سفارشات سنگین را ندارم، شما اگر بخواهید از این راه کسب درآمد کنید، هیچ محدودیتی در محل سکونت و کار شما وجود ندارد.

از دوستانی که احتمالاً اظهار نظر خواهند کرد، خواهش می‌کنم به تأکیدات بنده دقت کنند که این‌ها فقط اظهار نظر شخصی بود و نه یک وحی منزل! من نظرم را گفتم. شما هم نظرتان را بدون هیچ تعصب (و احیاناً لحن تند نسبت به دوستان دیگری که نظر می‌دهند) بیان کنید.
    در نهایت این عکس را هم ببینید:
    http://aftab.cc/uc/Hamid/532/10_top_...g_language.jpg
    موفق باشید؛
    باتشکر از
    حمید رضا نیرومند
    [CENTER]:1205219183:
    [B][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#0000ff][URL="http://kiansat3.ir/showthread.php?t=47100"]فروش جدیدترین و کاملترین پکیج نرم افزاری و بازی و آموزشی و تعمیراتی انواع موبایل ها بصورت کاملا فارسی به همراه چندین اشانتیون[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
    [B]:1205219183::فقط خودت باش نه کسی دیگر!
    :lay:
    [/B][/CENTER]

4. 2کاربر از Borna66 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (25th June 2012),xplod33 (25th June 2012)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع