.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: نحوه اتصال کامپیوتربه LCD-LG از طریق کابل HDMI

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

پیش فرض نحوه اتصال کامپیوتربه LCD-LG از طریق کابل HDMI

سلام

خسته نباشید

من می خوام سیستمم رو به LCD-LG متصل کنم از طریق کابل HDMI، دیروز این کاررو انجام دادم یه دونه کابل 10 متری کیفیت بالا گرفتم یه سرشو زدم به پشت کارت گرافیک وسردیگشو به ورودی HDMI.2 تلویزیون ولی فقط عکس پس زمینه دسکت تاپم رو نشون می ده وخبری از هیچی دیگه نیست نه منو رو نشون می ده ونه آیکنها رو فقط موس رو یه ذره که جابجا میکنم یه ذره نشون می ده البته سیستم رو که ریستارت می کنم همه چی رو تا زمان بالا آمدن ویندوز نشون می ده ولی موقع امدن صفحه دسک تاپ اینجوری میشه .
    می خواستم منو راهنمایی کنید که مشکل کارم کجاست.
    ممنونم
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st July 2012),M.Salehi  (1st July 2012),mir5 (10th August 2012),Mostafa2007 (1st July 2012)

تشکر ها
    56,313
    7,477 سپاس از1,197 پست

سلام دوست من...............با مانيتور خودش مشكلي نداره تست كن اگه مشكلي نبود با كابل 1.5 يا حداكثر3 متري امتحان كن .ضمنا lcd چند اينچه؟ من خودم مدتها از32 استفاده كردم مشكلي نداشتم.تست و نتيجه را اعلام بفرماييد........با تشكر
    Click here to enlarge

4. 4کاربر از abady بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (1st July 2012),mir5 (10th August 2012),mostafa2010 (1st July 2012),شهریار (1st July 2012)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط abady Click here to enlarge
    سلام دوست من...............با مانيتور خودش مشكلي نداره تست كن اگه مشكلي نبود با كابل 1.5 يا حداكثر3 متري امتحان كن .ضمنا lcd چند اينچه؟ من خودم مدتها از32 استفاده كردم مشكلي نداشتم.تست و نتيجه را اعلام بفرماييد........با تشكر

ال سی دی 32 اینج هست نه مشکلی نداره با مانیتور. کابله خیلی خوبه طرف خیلی تعریفشو میکرد یه کابل کلفت ، یه مدل دیگه داشت روکش پلاستیکی که ارزونتربود گفت همین بهتره واینو داد بهم
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی

6. 3کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st July 2012),M.Salehi  (1st July 2012),mir5 (10th August 2012)

تشکر ها
    56,313
    7,477 سپاس از1,197 پست

با سلام ...........دوست عزيز به نظر من در صورتي كه گرافيك مناسبي روي سيستم باشه بايد مشكل شما به خاطر طول زياد كابل باشه شما با يك كابل ديگه تست كن ببين مشكل حل ميشه يا نه؟لطفا نتيجه را اعلام كن...........با تشكر
    Click here to enlarge

8. 3کاربر از abady بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (1st July 2012),mir5 (10th August 2012),mostafa2010 (1st July 2012)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط abady Click here to enlarge
    با سلام ...........دوست عزيز به نظر من در صورتي كه گرافيك مناسبي روي سيستم باشه بايد مشكل شما به خاطر طول زياد كابل باشه شما با يك كابل ديگه تست كن ببين مشكل حل ميشه يا نه؟لطفا نتيجه را اعلام كن...........با تشكر
    کارت گرافیکم نو هستش همین پریروز خردیم نزدیک 90 تومن مدل nvidia - 210 - : ا 1 گیگ مشکلی با سیستم نداره حالا بازم باید با یه کابل دیگه تست کنم ولی واسه همین کابل 10 متری 28 تومن پرداختم .

10. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st July 2012),M.Salehi  (1st July 2012),mir5 (10th August 2012),شهریار (1st July 2012)

تشکر ها
    21
    43 سپاس از29 پست

آقا اشتباه کردی 210 گرفتی....210 کلا با hdmi مشکل داره...اکثر برندها....چه برندی گرفتی؟
    [SIZE=3].................................ویرایش شد[/SIZE]
    [SIZE=3]:158121_Laie_34::670519_computer4:[/SIZE]

12. 4کاربر از nemo367 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st July 2012),M.Salehi  (1st July 2012),mir5 (10th August 2012),شهریار (1st July 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست
    سلام اقا مصطفی عزیز

اقا نگران نباشید سیستم شما و کابل HDMI هیچ مشکلی ندارد

شما مونیتور خودتون رو اگه از سیستم جدا کنید و تنها السیدی رو با کابل HDMI وصل کنید
    تصویر بصورت کامل ظاهر میشود

(البته باید سیستم رو یکبار ریستارت کنید)

تست و نتیجه رو اعلام کنید

14. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st July 2012),mir5 (10th August 2012),Mostafa2007 (1st July 2012),mostafa2010 (1st July 2012),شهریار (1st July 2012)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge
    سلام اقا مصطفی عزیز

اقا نگران نباشید سیستم شما و کابل HDMI هیچ مشکلی ندارد

شما مونیتور خودتون رو اگه از سیستم جدا کنید و تنها السیدی رو با کابل HDMI وصل کنید
    تصویر بصورت کامل ظاهر میشود

(البته باید سیستم رو یکبار ریستارت کنید)

تست و نتیجه رو اعلام کنید

سلام آقای صالحی
    مرسی از راهنماییتون
    من الان محل کارم هستم خونه رفتم چشم تست می کنم خبرشو میدم
    البته یه چیز دیگه هم هست من مانیتوکامپیوترم معمولی هستش ال جی فلت برای اون نیست یعنی نباید ال سی دی باشه ؟/

ممنون

16. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام آقای صالحی
    مرسی از راهنماییتون
    من الان محل کارم هستم خونه رفتم چشم تست می کنم خبرشو میدم
    البته یه چیز دیگه هم هست من مانیتوکامپیوترم معمولی هستش ال جی فلت برای اون نیست یعنی نباید ال سی دی باشه ؟/

ممنون
    اقا مصطفی عزیز
    شما چون از اول مونیتور معمولی رو به کیس متصل کردید
    ویندوز و کارت گرافیک شما مونیتور رو بعنوان نمایشگر اصلی شناسایی کرده و السیدی نمایشکر ثانوی هست بخاطر همین فقط دسکتاپ نمایش داده میشه
    این مشکل هیچ ربطی به طول کابل و یا مدل کارت شما نداره بنده چندین بار بصورت عملی مشاهده کردم
    البته در تنظیمات کارت گرافیک شما گزینه هایی برای تغییرات تصویر روی دو مانیتور وجو داره که میتونید استفاده کنید

موفق باشید

18. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st July 2012),mir5 (10th August 2012),mostafa2010 (1st July 2012)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge
    اقا مصطفی عزیز
    شما چون از اول مونیتور معمولی رو به کیس متصل کردید
    ویندوز و کارت گرافیک شما مونیتور رو بعنوان نمایشگر اصلی شناسایی کرده و السیدی نمایشکر ثانوی هست بخاطر همین فقط دسکتاپ نمایش داده میشه
    این مشکل هیچ ربطی به طول کابل و یا مدل کارت شما نداره بنده چندین بار بصورت عملی مشاهده کردم
    البته در تنظیمات کارت گرافیک شما گزینه هایی برای تغییرات تصویر روی دو مانیتور وجو داره که میتونید استفاده کنید

موفق باشید

من شوهر خواهرم داره این رابطو خیلی راحت وصل میشه البته با همین وضعیت تو تنظیمات قسمت display کامپیوتر یه کلیک میکرد صفحه چند ثانیه می شمرد وبعد یه دفعه صفحه مانیتورسیاه میشد وتصویرروی ال سی دی می اومد
    بهر حال اصولی هم اینه که هر دوتا وصل باشن .

20. 3کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st July 2012),M.Salehi  (1st July 2012),mir5 (10th August 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع