.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: نحوه اتصال کامپیوتربه LCD-LG از طریق کابل HDMI

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    من شوهر خواهرم داره این رابطو خیلی راحت وصل میشه البته با همین وضعیت تو تنظیمات قسمت display کامپیوتر یه کلیک میکرد صفحه چند ثانیه می شمرد وبعد یه دفعه صفحه مانیتورسیاه میشد وتصویرروی ال سی دی می اومد
    بهر حال اصولی هم اینه که هر دوتا وصل باشن .

اقا مصطفی
    من نگفتم که شما یکی رو وصل کنید !!!
    خواستم مونیتور رو وصل نکنید تا ببینید که کابل و سیستم شما مشکلی نداره و تصویر کامل تو السیدی دارید

به تصویر زیر دقت کنید

Click here to enlarge

تو تنظیمات کارت گرافیک شما اون گزینه شماره 1 رو انتخاب در صورتی که هر دو مونیتور رو وصل کرده باشید دوتا نمایشگر نمایش داده میشه
    شما میتونید با انتخاب هر کدوم که خواستید یکی رو نمایشگر اصلی و اون یکی رو ثانوی قرار بدید
    در ضمن در این حالت میتونید مثلا یک فیلم در حال پخش رو در یکی از مانیتورها تماشا کنید و تو اون یکی کارهای دیگه رو انجام بدید
    برای این کار کافیه ماوس رو روی پنجره یا پلیر گرفته و با کشیدن اون از صحفه نمایش اصلی به ثانوی منتقل و پخش کنید

موفق باشید

2. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st July 2012),ARIYA (2nd July 2012),barrdia12q  (1st July 2012),mani.s (1st July 2012),mostafa2010 (1st July 2012)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge

اقا مصطفی
    من نگفتم که شما یکی رو وصل کنید !!!
    خواستم مونیتور رو وصل نکنید تا ببینید که کابل و سیستم شما مشکلی نداره و تصویر کامل تو السیدی دارید

به تصویر زیر دقت کنید

Click here to enlarge

تو تنظیمات کارت گرافیک شما اون گزینه شماره 1 رو انتخاب در صورتی که هر دو مونیتور رو وصل کرده باشید دوتا نمایشگر نمایش داده میشه
    شما میتونید با انتخاب هر کدوم که خواستید یکی رو نمایشگر اصلی و اون یکی رو ثانوی قرار بدید
    در ضمن در این حالت میتونید مثلا یک فیلم در حال پخش رو در یکی از مانیتورها تماشا کنید و تو اون یکی کارهای دیگه رو انجام بدید
    برای این کار کافیه ماوس رو روی پنجره یا پلیر گرفته و با کشیدن اون از صحفه نمایش اصلی به ثانوی منتقل و پخش کنید

موفق باشید

سلام آقای صالحی
    درست است ال سی دی رو به صورت جا وصل کردم تصویر اومد مشکل نداره
    مشکا من اینه که من سیستمم دراتاق خواب وتلویزیون جایی دیگه هست نمی تونم کنترل خوبی زمانی که تنظیمات روی تلویزیون هست انجام بدم من می خوام مثلا " یک فیلم رو بزنم پخش بشه وبعد بزنم تنظیم رو بره روی تلویزیون.

ویه چیز دیگه تنظمات رو وقتی روی تلویزیون می زارم دیگه نمی تونم پشت سیستم کاری انجام بدم چون چیزی نمی بینم اگه همین مشکل من حل بشه عالی میشه مگر اهر دو تا رو کنار هم بذارم .
    ویرایش توسط mostafa2010 : 1st July 2012 در ساعت 19:58
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

4. 3کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (2nd July 2012),barrdia12q  (1st July 2012),M.Salehi  (1st July 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام آقای صالحی
    درست است ال سی دی رو به صورت جا وصل کردم تصویر اومد مشکل نداره
    مشکا من اینه که من سیستمم دراتاق خواب وتلویزیون جایی دیگه هست نمی تونم کنترل خوبی زمانی که تنظیمات روی تلویزیون هست انجام بدم من می خوام مثلا " یک فیلم رو بزنم پخش بشه وبعد بزنم تنظیم رو بره روی تلویزیون.

ویه چیز دیگه تنظمات رو وقتی روی تلویزیون می زارم دیگه نمی تونم پشت سیستم کاری انجام بدم چون چیزی نمی بینم اگه همین مشکل من حل بشه عالی میشه مگر اهر دو تا رو کنار هم بذارم .

اقا مصطفی نمیدونم منظورتون از تنظیمات کدوم هست
    ولی شما میتونید هر تنظیمی خواستید روی فیلم انجام بدید و بعد فیلم رو به السیدی بفرستید
    وگرنه چاره ای جز قرار دادن این دو کنار هم ندارید

6. 2کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (2nd July 2012),mostafa2010 (1st July 2012)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge

اقا مصطفی نمیدونم منظورتون از تنظیمات کدوم هست
    ولی شما میتونید هر تنظیمی خواستید روی فیلم انجام بدید و بعد فیلم رو به السیدی بفرستید
    وگرنه چاره ای جز قرار دادن این دو کنار هم ندارید

الان تنظیمات رفته روی ال سی دی به محض اینکه کابل hdmi رو می زنم می ره روی صفحه تلویزیون فکر می کنم اون دیفالت شده
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع