.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: فراخوان مهندسین در کمک به تولید

علایق
    معنویت- الکترونیک-طبیعت
    شغل و حرفه
    تعمیرات
    تشکر ها
    4,731
    4,567 سپاس از1,011 پست

فراخوان مهندسین در کمک به تولید

چرا باید همیشه دیگران جسور باشند و ما تماشاگر با سلام دوستان تفرش الکترونیک tanicبا مدیریت این حقیر که افتخار عضویت مجمع کیانست را دارم در نظر دارد که کارخانه تولیدی الکترونیک با بیش از 30 محصول در منطقه ای محروم کشور راه اندازی کند که طرحهای تولیدی و ابتکاری فوق میباشد خواهشمندم هر نظر یا ایده یا مطلب یا نقشه و فیلم و کتاب و عکسی یا جزوه قابل دانلودی راجع به وسایل فوق دارید در این تایپیک بگذارید بدیهی اول به یاری خداوند و بعد به پشتیبانی شما دوستان و سایت جامع کیانست امید یسته ام انشالله در این پروژه خیر من را یاری میکنیدآنتن تقویت دار ساده تلویزیونکلید و پریز ایمنی ضد جرقه با وصل تاخیریمحافظ الکترونیکی وات بالا مقاومکنترل آبیاری هوشمند و کنترل از راه دور محدود کننده زمان مکالمه تلفنیکلید تایمر دار لمسیسویچر 6 تایی مخصوصکامپیوتر ال سی دی دی وی دی با کلید الکترونیکی برق اضطرلری 500 وات روشنایی اضطراری100 واتآمپلی فایر اکو سیار میکروفون ثابتمنبع تغذیه چند منظوره مخصوص تعمیر و وسایل سخت افزاری معمول کنترل هوشمند وسایل صوتی تصویری همه کارهفلاشر و روشنایی اضطراری ماشین ساعت اذان گو و اعلام زنگضبط مکالمات تلفنی هویه با تکنولوژی نوری لیزری محافظ ضربه گیر راه انداز کولر به برق ساختماندستگاه فشار خون و تست ضربان با تکنولوژی پیشرفته اخطار دهنده فاصله اتومبیل اخطار دهنده نشت گاز فندک الکترونیک های ولتازیچراغ قوه بیسیم اضطراری حرارت سنج الکترونیکی ویزه پزشکی باند بیسیم دار سمعک با کنترل ولوم راه دور دستی شاژر خورشیدی برای تمام آدابتور های موبایلدربازکن ساده برای تمام منازل با کنترل از راه دور وووووووووو دیگر طرح های در راه Click here to enlargeClick here to enlarge

2. 10کاربر از xwhoogleee بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m-ali (1st December 2012),M.Salehi  (29th August 2012),m2007_mail (12th October 2012),pedram1978 (27th August 2012),SONY 3D (27th August 2012),torkan (27th August 2012),venusz (7th October 2012),احمد برقکار (31st August 2012),داوودی فر (28th August 2012),علیزاده علی (27th August 2012)

تشکر ها
    2,089
    3,676 سپاس از514 پست

پیش فرض سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز Click here to enlarge
    چند تا نقشه مبدل برات گذاشتم امید است مفید باشه Click here to enlarge
    با تشگر Click here to enlarge
    فایل های پیوست شده
    به خدا گفتم:عزیز ترین بندگانت چه کسانی هستند!
    خداوند فرمود: انان که می توانند تلافی کنند...........
    اما به خاطر من .می بخشند!

4. 9کاربر از torkan بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th August 2012),m.aminifar (28th August 2012),m2007_mail (12th October 2012),pal-electronic (28th August 2012),venusz (7th October 2012),xwhoogleee (29th August 2012),داوودی فر (28th August 2012),شهریار (29th August 2012),علیزاده علی (28th August 2012)

تشکر ها
    22,111
    46,287 سپاس از4,874 پست

سلام
    شما به دنبال طرح جدید هستید یا می خواهید در چگونگی ساخت آن کمکتان نماییم ؟
    ویرایش توسط pal-electronic : 28th August 2012 در ساعت 00:29

6. 9کاربر از pal-electronic بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th August 2012),ASHKAN-NO (29th August 2012),M.Salehi  (29th August 2012),m2007_mail (12th October 2012),torkan (28th August 2012),venusz (7th October 2012),xwhoogleee (29th August 2012),شهریار (29th August 2012),علیزاده علی (28th August 2012)

علایق
    معنویت- الکترونیک-طبیعت
    شغل و حرفه
    تعمیرات
    تشکر ها
    4,731
    4,567 سپاس از1,011 پست

پیش فرض طرح جدید یا مکمل الکترونیک

باسلام و عرض ادب تشکر از دوستان ترکان و مهندس پناهی حضورتان عرض شود همانطور که در اسامی برخی از طرح های تولیدی مبرهن است طرح هایی ابتکاری و جدید است که فکر مرا چند وقتی است مشغول کرده مثل کلید و پریز های منازل که بخاطر جرفه و نشت گاز مخصو صا در جاهای حساس صنعتی نظامی باعث انفجار میشه من طرحی را از فکرم ابداع کردم که با یک مدار تاخیری مانند تاخیر در تلویزیون ها در گرفتن الکتریسیته ساکن لامپ جرقه حاصل از برخورد پلاتین های کلید یا میله های دوشاخه با پریز را از بین ببریم و این یک ابتکار در صنعت الکتروتکنیک و الکترونیک است یا در سمعک کنترل دار چون سمعک ها خیلی ظریف و حساس هستند اکثرا ولوم های آنها یا خراب میشوند یا دستکاری و تنظیم آنها برای افراد مسن سخت است طرح سمعک کنترل داری که بتوان بدون دست زدن به اطراف گوش با دید مناسب صدا را کم یا زیاد نمود به فکرم خطور کرد یا در هشدار ضد خواب در موارد حساس نظامی یا اورژانسی از خواب پشت فرمان جلوگیری کند یا مکمل اجناس موجود بازار که هدف یا بهتر شدن یا در ساده شدن میباشد لذا از دوستان خواهشمندم بدون توجه به اینکه من یا هر دوستی چه طرحی دارد مستقلا راجع به این طرحها نظر نقشه سابقه یا اطلاعات یا حتی ابتکاری دارد عرضه کند البته اجباری نیست چون هر مبتکر یا مهندسی باید خود حق استفاده از فکرش را داشته باشد ولی این یک حقیقت است که خیلی از فکرهای طلایی با تن ها به زیر خاک میروند قبل از آن که وقت یا فرصت عرضه آنها پیش بیایدحتی اگر ما نتوانیم افکار خود را عملی کنیم چه بهتر که این ایده ها را در سایت معظم کیانست بگذاریم مثل این حقیر نباید همچون نیوتون خیلی از افکارمان را خصوصی نگه داریم چه بسا اگر نیوتون خساست نمیکرد یا نوشته های اینشتن در زمان زنده بودنش تراوش کرده بود الآن من و تو در مریخ زمین معامله میکردیم یا خانه ای میساختیم شاید این تایپیک زمینه ای شود برای عرضه تمام افکار و ایدهای طلایی دوستان نابغه سایت که فکری دارند ولی فرصت یا امکانات اجرا ندارند این حقیر همت کردم با سرمایه گذاری در یک منطقه تقریبا محروم بعضی از افکار و ایده خود یا استادان را اجرا کنم البته تمام اجناس تولیدی با زیر نویس تحت پوشش فنی مهندسی انجمن عرضه خواهد شد و کارگاه ما تعلق به شما دوستان خواهد داشت چه امکانات تولید یا تجارب در اختیار سایت برای همکاری خواهد بود البته ما تو ب بسم الله یا علی را با شما گفتیم حال ببینیم لیاقت داریم یا نه پارسیان جز در بلندای علم و فرهنگ جایی زیبنده شان نیست پس چرا بلند پرواز نباشیم

8. 6کاربر از xwhoogleee بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

afshariyan (19th November 2012),M.Salehi  (29th August 2012),m2007_mail (12th October 2012),venusz (7th October 2012),شهریار (29th August 2012),علیزاده علی (29th August 2012)

علایق
    معنویت- الکترونیک-طبیعت
    شغل و حرفه
    تعمیرات
    تشکر ها
    4,731
    4,567 سپاس از1,011 پست

کمک فنی مهندسی یا ایده و طرح نوین

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط محمد پناهی Click here to enlarge
    سلام
    شما به دنبال طرح جدید هستید یا می خواهید در چگونگی ساخت آن کمکتان نماییم ؟
    استاد گلم با سلام و خسته نباشید این حقیر هم طرح دارم و هم کمک اطلاعاتی میخواهم ولی خواستم با ایجاد این تایپیک با یک پتانسیل قوی فنی مهندسی شروع کنم یا در مورد طرحهای فوق فکری دارید یا سابغه اطلاعات و پایه ای از آن مثل عکس کتاب فیلم یا حتی تولید شده یا کیت یا نقشه یا هر چیزی که فکر کنید مفیِِِِِِِد است و یا حتی طرح و ایده جدیدی که سخاوتمندانه میخواهید دیگران بهره ببرند مطمعن باشید در شروع تولید قدم به قدم به کمک شما نیاز دارم و حرکت اصلی بعد از جمع آوری نظرات شما دوستان همراه با استارت در سالن تولید آغاز خواهد شد Click here to enlarge

10. 4کاربر از xwhoogleee بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

afshariyan (19th November 2012),m2007_mail (12th October 2012),venusz (7th October 2012),علیزاده علی (29th August 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع