.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: درخواست در مورد وایمکس ایرانسل

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

تشکر ها
    29
    30 سپاس از16 پست

درخواست در مورد وایمکس ایرانسل

با سلام خدمت اساتید محترم
    من یه مشکل داشتم که تو انجمن رسیور استارمکس 5100 یه سوال مطرح کردم و بعد از کلی پرسو جو گفتن باید تو انجمن اینترنت بپرسم تا سالمو جواب بدن
    اساتید من یه مودم وایمکس ایرانسل گرفتم مدل BM338وایمکس یو اس بی هستش من نمیتونم اینترنت رو برسونم به رسیور با کابل لن هم از لب تاپم زدم به پشت رسیور چراغش روشن میشه ولی اینترنت ندارم اساتید فرمودند باید به رسیور آی پی بدم واسه سیستم رو من کامپیوترم رو حالت Obtain هستش اصلا نمیدونم از کجا آی پی بدم و اینکه گفتن باید مودمتو رو حالت pppoe اگه اشتباه نگفته باشم باید کانفیگ کنی بابا بخدا من بلد نیستم این کارارو از اساتید محترم میخوام پله پله به من بگن شاید منم مشکلم حل شد.راستی یه سوال دیگه این نوع مودمو میشه به مستقیم به رسیور وصل کرد البته من این کارو کردم بازم جواب نگرفتم.

2. 2کاربر از farbod3k3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

diatom (1st October 2012),mir5 (8th October 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع