.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: فوری / یک سوال در خصوص نصب ویندوز

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

پیش فرض فوری / یک سوال در خصوص نصب ویندوز

سلام - وقت بخیر

2 سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنین .

1- اگر روی یک سیستم 2 تا ویندوز نصب باشه ( مثلا ویندوز 7 و ایکس پی ) در دراو c یا دو درایو مختلف باشن چه جوری میشه یکی رو پاک کرد بون نیاز به فرمت کردن ونصب ویندوز جدید؟؟؟

2- من یک آدرس جی میل دارم ، اگه خاطرتون باشه چند وقت پیش سرویس گوگل به همه کاربراش اخطار داد که به خاطر مسائل امنیتی رمزهای خود را تغییر دهید منم همین کاررو کردم ولی الان رمزمو یادم نیست هر چی رمزهای مختلفمو میزنم وارد نمیشه
    چه جوری می تونم رمزمو بازیابی کنم ؟؟؟؟

ممنون
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. 5کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (24th October 2012),bohlol (28th September 2013),farog (29th September 2013),M.Salehi  (24th October 2012),pajan (3rd November 2014)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام - وقت بخیر

2 سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنین .

1- اگر روی یک سیستم 2 تا ویندوز نصب باشه ( مثلا ویندوز 7 و ایکس پی ) در دراو c یا دو درایو مختلف باشن چه جوری میشه یکی رو پاک کرد بون نیاز به فرمت کردن ونصب ویندوز جدید؟؟؟

2- من یک آدرس جی میل دارم ، اگه خاطرتون باشه چند وقت پیش سرویس گوگل به همه کاربراش اخطار داد که به خاطر مسائل امنیتی رمزهای خود را تغییر دهید منم همین کاررو کردم ولی الان رمزمو یادم نیست هر چی رمزهای مختلفمو میزنم وارد نمیشه
    چه جوری می تونم رمزمو بازیابی کنم ؟؟؟؟

ممنون

سلام اقا مصطفی عزیز
    در مورد سوال اول شما باید بگم در نصب دو سیستم عامل مثال یکی ایکس پی و یکی سون اول باید ویندوز ایکس پی نصب بشه بعدا سون
    الان اگه شما بخواهید ویندوز سون رو پاک کنید و دوباره نصب کنید این امکان هست میتونید درایو D که ویندوز سون روش نصب شده رو که اکثرا اینجور هست فرمت کنید و دوباره نصب کنید

ولی نمیتونید ویندوز ایکس پی رو حذف کنید چون ویندوز ایکس پی روی درایو C نصب شده و با فرمت اون هردو ویندوز از دست خواهد رفت
    در مورد سوال دوم شما
    اگه به قسمت بازیابی پسورد در همون صحفه ورود برید از شما سوالاتی پرسیده خواهد شد و در صورت پاسخ صحیح پسورد شما رو اعلام خواهند کرد
    تا اونجایی که بنده اطلاع دارم راهش همینه

موفق باشید

4. 8کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (26th October 2012),bohlol (28th September 2013),colomb (25th October 2012),farog (29th September 2013),mostafa2010 (10th November 2012),pajan (3rd November 2014),SALEH (10th November 2012),گل مهر (31st March 2014)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

من با همین وضعیت میخوام ویندوز سون رو پاک کنم ایکس پس رو بذارم چکار کنم ؟؟ نمیخوام دوباره ویندوزی نصب کنم

مرسی
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی

6. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (28th September 2013),farog (29th September 2013),M.Salehi  (10th November 2012),pajan (3rd November 2014)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    من با همین وضعیت میخوام ویندوز سون رو پاک کنم ایکس پس رو بذارم چکار کنم ؟؟ نمیخوام دوباره ویندوزی نصب کنم

مرسی

سلام اقا مصطفی
    سوالتون واضح نیست ولی من فرض رو بر این میگیرم که شما میخواهید سون رو حذف کنید و فقط ایکس پی رو سیستم باشه
    اگه ویندوز ایکس پی شما روی درایو C و ویندوز سون روی درایو D
    شما با ایکس پی سیستم رو بالا بیارید سپس درایوی که ویندوز روش نصب شده رو فرمت کنید
    منتهی در این صورت اگه نخواهید دوباره سون نصب کنید در منوی انتخاب ویندوز در صحفه داس نام ویندوز سون باقی خواهد ماند

موفق باشید

8. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (28th September 2013),farog (29th September 2013),mostafa2010 (11th November 2012),pajan (3rd November 2014),گل مهر (31st March 2014)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge

سلام اقا مصطفی
    سوالتون واضح نیست ولی من فرض رو بر این میگیرم که شما میخواهید سون رو حذف کنید و فقط ایکس پی رو سیستم باشه
    اگه ویندوز ایکس پی شما روی درایو C و ویندوز سون روی درایو D
    شما با ایکس پی سیستم رو بالا بیارید سپس درایوی که ویندوز روش نصب شده رو فرمت کنید
    منتهی در این صورت اگه نخواهید دوباره سون نصب کنید در منوی انتخاب ویندوز در صحفه داس نام ویندوز سون باقی خواهد ماند

موفق باشید

ممنون منظورم همین بود

من الان ویندوز ایکس پی دردرایو c دارم و ویندوز 8 رو در d ، تنظیمات اون صفحه داس که باید نوع ویندوزو انتخاب کنم کجاست ؟؟؟ سریع رد میشه ومیاد بالابا ویندوز 8

ممنون

10. 3کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (28th September 2013),farog (29th September 2013),pajan (3rd November 2014)

علایق
    الکترونیک و به روز شدن اطلاعات
    تشکر ها
    270
    543 سپاس از113 پست

سلام
    دوستان لطفا روش نصب ویندوز رو (از ابتدا)به صورت روان و ساده توضیح دهید.

12. 4کاربر از mohsen xdsr بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (28th September 2013),M.Salehi  (28th September 2013),pajan (3rd November 2014),گل مهر (31st March 2014)

علایق
    الکترونیک و به روز شدن اطلاعات
    تشکر ها
    270
    543 سپاس از113 پست

پیش فرض پاسخ : فوری / یک سوال در خصوص نصب ویندوز

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohsen xdsr Click here to enlarge
    سلام
    دوستان لطفا روش نصب ویندوز رو (از ابتدا)به صورت روان و ساده توضیح دهید.

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

14. 2کاربر از mohsen xdsr بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (28th September 2013),pajan (3rd November 2014)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : فوری / یک سوال در خصوص نصب ویندوز

سلام دوست عزیز

یک جزوه بصورت فایل pdf برای نصب ویندوز ایکس پی و یک لینک برای آموزش نصب ویندوز سون میزارم

آموزش نصب ویندوز سون

فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: pdf win xp.pdf (152.1 کیلو بایت, 31 نمایش)

16. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bahman.m (20th December 2013),bohlol (29th September 2013),farog (29th September 2013),mohsen xdsr (30th September 2013),SALEH (29th September 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع