.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: pci نصب گرافیک را باید از چه فروشگاهی تهیه نمایم

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

پیش فرض pci نصب گرافیک را باید از چه فروشگاهی تهیه نمایم

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
    نمی دونم جای درستی پست زدم یا نه اگر که نه به بزرگواری خودتون ببخشید
    من سه عدد مادر برد دارم که PCI نصب گرافیکشون مشکل داره و باید تعوض شوند حالا موندم کجا تهیه کنم ازنوع دسته دوم چند تا برداشتم اما متاسفانه در هنگام برداشتن مشکل می اورند حالا از شما اساتید بزرگوار اگر کسی می تونه مرا رهنمایی کنه که بتونم چند تا شون خریداری کنم ممنون و متشکر می شوم در ضمن تصویری از دو نوع PCI را که نیاز دارم را پیوست می کنم .با تشکر و تقدیم احترام .

.
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست DSC00185.JPG  

2. 6کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (30th October 2012),KIAN FAR (28th October 2012),M.Salehi  (27th October 2012),Meisam-Alishahi (28th October 2012),SALEH (27th October 2012),TuneUp_Vahab (27th October 2012)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

[QUOTE=4121355;257359][COLOR="Blue"][SIZE="4"]با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
    من سه عدد مادر برد دارم که PCI نصب گرافیکشون مشکل داره و باید تعوض شوند حالا موندم کجا تهیه کنم ازنوع دسته دوم چند تا برداشتم اما متاسفانه در هنگام برداشتن مشکل می اورند حالا از شما اساتید بزرگوار اگر کسی می تونه مرا رهنمایی کنه که بتونم چند تا شون خریداری کنم ممنون و متشکر می شوم در ضمن تصویری از دو نوع PCI را که نیاز دارم را پیوست می کنم .با تشکر و تقدیم احترام .
    ویرایش توسط داوودی فر : 27th October 2012 در ساعت 10:54

4. 2کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (27th October 2012),Meisam-Alishahi (28th October 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط 4121355 Click here to enlarge

.

سلام
    دوست عزیز تا اونجایی که بنده اطلاع دارم این نوع قطعات رو فقط باید از روی اوراقی تهیه کنید
    و توبازار یافت نمیشه بازم اگه از سایر همکاران جایی رو سراغ دارند نمیدونم

موفق باشید

6. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (30th October 2012),KIAN FAR (28th October 2012),Meisam-Alishahi (28th October 2012),TuneUp_Vahab (27th October 2012),داوودی فر (27th October 2012)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge

سلام
    دوست عزیز تا اونجایی که بنده اطلاع دارم این نوع قطعات رو فقط باید از روی اوراقی تهیه کنید
    و توبازار یافت نمیشه بازم اگه از سایر همکاران جایی رو سراغ دارند نمیدونم

موفق باشید

سلام و خسته نباشید جناب استاد عزیز
    ممنون از همکاری شما . من که هر کاری می کنم سالم از روی مدار جدا نمی شوند اگر برای جدا سازی سالم این نوع قطعات راهی سراغ دارید ممنون می شوم آموزش ان را به من بدهید پیشاپیش از همکاری شما بزرگواران کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

8. 5کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (30th October 2012),KIAN FAR (28th October 2012),M.Salehi  (27th October 2012),Meisam-Alishahi (28th October 2012),TuneUp_Vahab (27th October 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

سلام و خسته نباشید جناب استاد عزیز
    ممنون از همکاری شما . من که هر کاری می کنم سالم از روی مدار جدا نمی شوند اگر برای جدا سازی سالم این نوع قطعات راهی سراغ دارید ممنون می شوم آموزش ان را به من بدهید پیشاپیش از همکاری شما بزرگواران کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

سلام مجدد
    دوست عزیز بنده خودم تعویض نکردم ولی خوب چون تعداد پینها زیاد و روی فیبر دو طرفه سوار شده قطعه نیز جنس پلاستیکی داره تعویض اون خیلی مشکل خواهد بود
    منتظر نظر دوستان بمانید

موفق باشید

10. 4کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (28th October 2012),Meisam-Alishahi (28th October 2012),TuneUp_Vahab (27th October 2012),داوودی فر (27th October 2012)

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,830 سپاس از3,600 پست

با سلام :

دوست عزيز ،‌ جهت خارج كردن اين نوع سوكت ها چند راه وجود دارد .
    1- از هيتر با هيت بالا و اير كم استفاده كنيد و پايه ها را تك به تك در حاليكه قلع ذوب شده با استفاده از قلع كش از قلع جدا نماييد .
    2- با استفاده از هويه با وات بالاتر و سيم مسي به هم بافته شده مخصوص قلع كشي .
    3- با استفاده از هويه و قلع كش ، در اين خصوص ابتدا پايه ها را شارژ لحيم نموده و هر پايه اي را كه خواستيد آزاد كنيد كمي به روغن لحيم آغشته كرده و بعد از ذوب كردن با قلع كش بكشيد .
    در پايان اگر بعضي از پايه ها از قلع جدا نشدند با استفاده از هيتر با اير و هيت بالا سوكت را جدا نماييد .
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

12. 7کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (30th October 2012),KIAN FAR (28th October 2012),M.Salehi  (28th October 2012),Meisam-Alishahi (28th October 2012),SALEH (27th October 2012),tofighsob (21st January 2013),داوودی فر (28th October 2012)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

.

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز بنده قبلا از يك شركتي تو تهران تهيه ميكردم اما متاسفانه جنسش اصلا خوب نبود فقط كافي بود كه بعد از نصب ، چند بار كارت گرافيك را در آورده و جا بزنيد همه فنر هاي داخل اسلت به علت نامرغوب بودن ، خاصيت فنري خود را از دست داده و به عقب كشيده ميشوند در نتيجه همه پايه هاي داخل اسلت با پايه هاي گرافيك فيكس نمي شدند و بعد هم عدم تصوير ، در صورت تمايل به خريد با كلينيك خانه سخت افزار نكا تماس حاصل فرماييد تا اسلت هاي باز شده و سالم از مادريرد هاي استوك (( ما هم از همين اسلت ها استفاده ميكنيم )) را براي شما ارسال نماييم.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

14. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (30th October 2012),KIAN FAR (28th October 2012),M.Salehi  (28th October 2012),tofighsob (21st January 2013),داوودی فر (28th October 2012)

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

پیش فرض اسلتها بدستم رسیبد

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Meisam-Alishahi Click here to enlarge
    هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز بنده قبلا از يك شركتي تو تهران تهيه ميكردم اما متاسفانه جنسش اصلا خوب نبود فقط كافي بود كه بعد از نصب ، چند بار كارت گرافيك را در آورده و جا بزنيد همه فنر هاي داخل اسلت به علت نامرغوب بودن ، خاصيت فنري خود را از دست داده و به عقب كشيده ميشوند در نتيجه همه پايه هاي داخل اسلت با پايه هاي گرافيك فيكس نمي شدند و بعد هم عدم تصوير ، در صورت تمايل به خريد با كلينيك خانه سخت افزار نكا تماس حاصل فرماييد تا اسلت هاي باز شده و سالم از مادريرد هاي استوك (( ما هم از همين اسلت ها استفاده ميكنيم )) را براي شما ارسال نماييم.

موفق باشيد
    سلام جناب استاد عالیشاهی خسته نباشید

دست شما درد نکنه اسلتها به دستم رسید ممنون و متشکر م لطف نمودید با تشکر و تقدیم احترام ..

16. 3کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (14th November 2012),Meisam-Alishahi (14th November 2012),tofighsob (21st January 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع