.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: (تاپیک کامل شد) از کار افتادن تعدادی از کلیدهای کیبرد acer مدل 5052bz853 aspier

علایق
    ساخت . نوآوری و اختراع
    شغل و حرفه
    تولیدی صنایع برودتی
    تشکر ها
    25
    407 سپاس از77 پست

(تاپیک کامل شد) از کار افتادن تعدادی از کلیدهای کیبرد acer مدل 5052bz853 aspier

سلام.
    ایسر مدل 5052bz853 aspier جدود یکماه کار کرده امروز بدون انقاق خاصی کلید(u t 1 3 p)
    و کیو وکلید جهث را سث رو و اغداد سمث راسث کیبرد از کار اقثاد اساثید راهنمایی قرمایید
    ثوصیخا :کلیدfn+num lock را با هم نگه داشثم نشد.
    ویرایش توسط ARIYA : 28th November 2012 در ساعت 06:11

2. 4کاربر از SHAHRAM1048 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (12th November 2012),M.Salehi  (12th November 2012),Meisam-Alishahi (12th November 2012),yeknaz3 (17th November 2012)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    این ایراد بیشتر باید سخت افزاری باشد اما با دقت نگاه کنید دکمه هایی مثل alt - ctrl - shift گـیـر نکرده
    باشند اگر ایراد سخت افزاری باشد باید کیبورد باز شود و سیم رابط و مدارها را بررسی کنید
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

4. 5کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (12th November 2012),Meisam-Alishahi (12th November 2012),SHAHRAM1048 (17th November 2012),yeknaz3 (17th November 2012),شهریار (17th November 2012)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط SHAHRAM1048 Click here to enlarge
    سلام.
    ایسر مدل 5052bz853 aspier جدود یکماه کار کرده امروز بدون انقاق خاصی کلید(u t 1 3 p)
    و کیو وکلید جهث را سث رو و اغداد سمث راسث کیبرد از کار اقثاد اساثید راهنمایی قرمایید
    ثوصیخا :کلیدfn+num lock را با هم نگه داشثم نشد.

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز معمولا اين اشكال بر اثر ريختن مايعات شيرين و چسبناك بر روي كيبورد اتفاق مي افتد مثل شربت ، نوشابه ، چاي شيرين البته لازم به ذكر است كه اگر از اسپري كف جهت تميز كردن لپ تاپ هم استفاده كرده باشيد و اين اسپري به داخل و زير كيبورد هم نفوذ كرده باشد اين اشكال بوجود مي آيد ( البته اين نكته را توضيح دهم كه اگر خودتان مايعي را بر روي كيبورد نريخته باشيد شايد كسي ديگر مايعي ريخته باشد و شما از آن بي خبر باشيد چون اين اتفاقات به مراتب پيش آمده و ما پس از باز كردن لپ تاپ متوجه اين مسئله شديم) اگر طبق توضيحات بالا اين اشكال بوجود آمده باشد بايد كيبورد تعويض شود و حتما لپ تاپ را براي سرويس به مركز تعميرات ببريد تا كل لپ تاپ جهت چك آپ باز شود ( نفوذ مايعات به داخل لپ تاپ )

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

6. 7کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (18th November 2012),ASHKAN-NO (17th November 2012),M.Salehi  (12th November 2012),SHAHRAM1048 (17th November 2012),ya xun (17th November 2012),yeknaz3 (17th November 2012),شهریار (17th November 2012)

علایق
    ساخت . نوآوری و اختراع
    شغل و حرفه
    تولیدی صنایع برودتی
    تشکر ها
    25
    407 سپاس از77 پست

سلام تشکر از توجه شما اساتید
    عرض کنم همانطور که فرمودید من هر هفته با کف و پنبه بعد از کشیدن جارو برقی مختصر کیبرد کل دستگاه را تمیز میکنم و در گذشته هم سالها با لپتاپ توشیبا این کار را میکردم مشگلی نبود.
    حال اگر خودم بخوام تمیزش کنم چطور میشود راهنمهایی گرفت؟

8. 4کاربر از SHAHRAM1048 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (17th November 2012),Meisam-Alishahi (23rd November 2012),yeknaz3 (17th November 2012),شهریار (17th November 2012)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام تشکر از توجه شما اساتید
    عرض کنم همانطور که فرمودید من هر هفته با کف و پنبه بعد از کشیدن جارو برقی مختصر کیبرد کل دستگاه را تمیز میکنم و در گذشته هم سالها با لپتاپ توشیبا این کار را میکردم مشگلی نبود.
    حال اگر خودم بخوام تمیزش کنم چطور میشود راهنمهایی گرفت؟

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز متاسفانه اين مشكل با تميز كردن حل نميشود و فقط بايد كيبورد را تعويض نماييد.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

10. نمایش تمام تشکر های Meisam-Alishahi در این پست:

ARIYA (24th November 2012)

علایق
    ساخت . نوآوری و اختراع
    شغل و حرفه
    تولیدی صنایع برودتی
    تشکر ها
    25
    407 سپاس از77 پست

سلام:
    استاد گرامی همینطوری که فرمودید ایراد از شستشوی با مواد اسپری کف بوجود آمده بود و کیبرد هم یکبار مصرف درست شده ولی کیبرد را از لبتاپ دراوردم{از طرف بالا چون پایین احتمال قطعی فلت وجود دارد} و فویل پشتش را با اتو (لایه از جوله در بین قرار دادم)گرم کرده تا 3 ردیف چسب شل شده و باز کردم .همان صفجه آلومنیومی مدار چاپی هست که تمیز کردم و مجدد با اتو و چند نقطه چسب قطرهای مثل اولش شد.
    با پوزش به دلیل یکبار مصرف بودن کیبردها جسارتا توضیحات فوق تجربه ای جهت کمک به رفع مشگل دوستان یادآور شدم.

12. 2کاربر از SHAHRAM1048 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th November 2012),Meisam-Alishahi (29th November 2012)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام:
    استاد گرامی همینطوری که فرمودید ایراد از شستشوی با مواد اسپری کف بوجود آمده بود و کیبرد هم یکبار مصرف درست شده ولی کیبرد را از لبتاپ دراوردم{از طرف بالا چون پایین احتمال قطعی فلت وجود دارد} و فویل پشتش را با اتو (لایه از جوله در بین قرار دادم)گرم کرده تا 3 ردیف چسب شل شده و باز کردم .همان صفجه آلومنیومی مدار چاپی هست که تمیز کردم و مجدد با اتو و چند نقطه چسب قطرهای مثل اولش شد.
    با پوزش به دلیل یکبار مصرف بودن کیبردها جسارتا توضیحات فوق تجربه ای جهت کمک به رفع مشگل دوستان یادآور شدم.

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز بنده قبلا اين كارها رو انجام مي دادم اما به علت فاسد شدن كربن ها ( مدار ارتباطي كه در لايه زيرين كيبرد وجود دارد و جنس آن نوعي از كربن است ) بعد از مدتي دوباره خراب مي شوند حتي بعد از خراب شدن با مدادهاي BH نرم ، لايه هاي كربن را بازسازي كردم اما خوب جواب نداد ، به همين علت تعمير كيبرد لپ تاپ را پيشنهاد نميكنم.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

14. نمایش تمام تشکر های Meisam-Alishahi در این پست:

ARIYA (30th November 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع