.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مشکل با چراغ چک و بوق و نور صفحه کیلومتر

تشکر ها
    0
    تشکر شده 5 از 1 پست

پیش فرض مشکل با چراغ چک و بوق و نور صفحه کیلومتر

با سلام
    دیروز>
    مشکل:
    وقتی سوییچ و باز می کنم چراغ پشت صفحه کیلومتر به همراه چراغ چک چراغ ایربگ چراغغ بنزین و چراغ روشن بودن لامپ ها و تقریبا همه علائم غیر از استاپ قرمز برای چند ثانیه روشن میشن و بعد خاموش
    وقتی سوئیچ و می بندم برای چند ثانیه صفحه خاموشه و بعد روشن میشه البته فقط نور صفحه کیلومتر و نه علائم دیگه
    و بوق هم قطع شده

داستان اصلی:
    دیروز برای فیلر ماشین و با دوستم بردیم تنظیم موتور... موتور وقتی روشن بوده دوستم حواسش نبوده و فکر میکنه موتور خاموشه بنده خدا دوبار در حالت موتور روشن استارت می زنه بعد خاموش می کنه و در نهایت ماشین و روشن می کنه و میاره داخل تعمیرگاه
    تکنسین میره که دیاگ بزنه... سیم و وصل می کنه اما استارت نمی خوره ماشین... چراغ چک روشن نمیشه چون!
    میرن یکی از همکاراشون و میارن طرف یه کم تو فیوزای زیر فرمون سیخ می کنه و چراع چک روشن میشه و ماشین روشن میشه و عملیات دیاگ و فیلر انجام میشه
    بعد که ماشین و می برم خونه تو پارکینگ متوجه این داستان میشم و تصمیم می گیرم فردا ببرم چکش کنن

فردا:
    صبح با همون حالت روشن شد ماشین و رفتم سر کار ظهر برگشتم و بعد استراحت خواستم ماشین و ببریم برای بررسی
    ماشین استارت نمی خورد! مثل حالتی که باطری ضعیف باشه یا استارت خراب باشه
    خودم و جر واجر کردم نشد که نشد... باطری و کشیدم... یه کم سیم های زیر فرمون و دستکاری کردم و جا به حاشون کردم خلاصه نشد که نشد
    تا اینکه اتفاقی یکی از فیوز ها رو کشیدم و جا زدم.
    ماشین دلنگ صدا کرد مثل زمانی که باطری کشیده باشه و مجددا وصل بشه برای اولین بار... و ماشین استارت خورد! و اون داستان روشن موندن چراغ و قطع بودن بوق هم سر جاش بودن اما نور پشت صفحه و صفحه ساعت کم شده بود توضح اینکه اتوماتیک استارت شهریور امسال سرویس شده

بردم پیش چندتا برق کار ... یکی دوتاشون که چشم بسته گفتن دستک! فقط یکی اومد یه کم بازی کرد و اینا گفت به نظر نمی رسه از دستک باشه ببر پیش فلانی دیاگ بزنه که افتاد این کار برای فردا یا شنیه

خوب این بود انشا من پیدا کنید پرتقال فروش را

---------- Post added at 16:17 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

من ماشین هرجا از دیشب بردم گفتم احتمال فراوان دستک خرابه!
    امروز اما یه جای دیگه بردم طرف گفت نه معلوم نیست باید یه صبح تا ظهر روش کار کنم تا عیبش معلوم بشه برو فردا بیا منم گفتم جشم...

تو راه برگشتن جلو یه سوپری پارک کردم وقتی برگشتم اتفاق های زیر افتاد

سویئچ و که باز کردم چراغ پشت صفحه و چراغ نور پایین روشن موندن و برخلاف دیروز که بعد از چند ثانیه خاموش میشدن نشدن و اینبار چراغ چک هم روشن نشد و ماشین هم استارت نمی خورد... دینگ صدا می کرد

آقا من خیلی کفری شدم یه دمباریک برداشتم رفتم همه فیوز ها زیر فرمون و بغل موتور و تست کردم همه سالم بودن

بست باطری و وصل کردم و باز جالب تر شد

چراغ چک اومد اما مثل قبل شد کلا ...سوئیج که باز می کردم چراغ پشت صفحه روشن می شد و بعد چند ثانیه خاموش می شد ، سوئیچ و که می بستم بعد از چند لحظه چراغ پشت صفحه روشن می شد!

با اینکه چراغ چک اومد باز هم استارت نمی خورد...مثل اینکه باطری ضعیف باشه

رفتم ***** هوا رو از سر دریچه گاز باز کردم با انبردست یه چندتا ضربه نسبتا آروم به استارت و اطرافش زدم (امیدوارم اونجایی که ضربه زدم استارت بوده باشه :دی)

اینبار استارت می خورد اما ماشین روشن نمی شد!
    رفتم یه کم دیگه ضربه اینور اونورش زدم و نمی شد که نمی شد
    آخرین تلاشم و با سیخ کاری و ضربه به این ور اونور :دی (راهکار علمی!) زدم و بستم همه چیو گفتم بزارم برم خونه تا شنبه یه خاکی به سرش بریزم

اما اینبار در عین ناباوری ماشین روشن شد! روشن که شد هیچ همه مشکلاتش حل شد!!! چراغ پشت صفحه کیلومتر دیگه بازی در نمیاورد!!! و البته بوق آقا بوق هم درست شد!!!!!!!!!!!!

خلاصه کلی شاخ الان رو سرم سبز شده در انواع و اقسام متنوع

2. 5کاربر از close2u بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

damavandi (15th December 2012),farhad1904 (14th December 2012),gholamali (17th December 2012),saeid23 (16th April 2013),sajadnasirpor  (15th December 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع