.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نرم افزار آفیس 2007 و xp

علایق
    معنویت- الکترونیک-طبیعت
    شغل و حرفه
    تعمیرات
    تشکر ها
    4,731
    4,567 سپاس از1,011 پست

پیش فرض نرم افزار آفیس 2007 و xp

سلام و عرض ادب دوستان چون نرم افزار آفیس 2010 را نتوانستم در xp نصب کنم نرم افزار آفیس 2007 قابل نصب است ؟ اگر هست لطفا بگذارید و اگر میتوانم xp را ارتقا بدهم تا 2010 را قبول کند چکار کنم

علایق
    معنویت- الکترونیک-طبیعت
    شغل و حرفه
    تعمیرات
    تشکر ها
    4,731
    4,567 سپاس از1,011 پست

پیش فرض پاسخ : نرم افزار آ*** 2007 و xp

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط xwhoogleee Click here to enlarge
    سلام و عرض ادب دوستان چون نرم افزار آ*** 2010 را نتوانستم در xp نصب کنم نرم افزار آ*** 2007 قابل نصب است ؟ اگر هست لطفا بگذارید و اگر میتوانم xp را ارتقا بدهم تا 2010 را قبول کند چکار کنم
    دوستان سلام نرم افزار های آ*** قابل نصب روی ویندوز ایکس پی------- البته بعضی فایل ها بخاطر محدودیت سایت آپلود نشدند که با این لیست کنترل کنید اگر نبود اعلام کنید تا از مسیر دیگر آپلود کنم به شرح این عکس [IMG]file:///C:\DOCUME~1\home\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\cli p_image002.jpg[/IMG] [IMG]file:///C:\DOCUME~1\home\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\cli p_image002.jpg[/IMG]
    و ریز برنامه ها Microsoft Office Tools--- MicrosoftOfficeExcel2007--Microsoft Office InfoPath 2007t--Microsoft Office Outlook 2007--Microsoft Office Publisher 2007--Microsoft Office Word 2007 (2)----Microsoft Office Access 2007---Microsoft Office Groove 2007--Microsoft Office OneNote 2007----Microsoft Office PowerPoint 2007----Microsoft Office Word 2007----
    فایل های پیوست شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع