.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: آرشیو سوالات و مشکلات مادر برد . بایوس

تشکر ها
    14
    129 سپاس از21 پست

پیش فرض مشکل مادربرد

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafait Click here to enlarge
    با سلام.

دوستان عزیز یک مادربرد دارم با مارک Elite مدل GF7050 با کارت گرافیک آنبورد!

باطری رو عوض کردم بایوس هم آپدیت کردم!

اما بازم هروقت برق میره میاد بایوس ریست میشه و موقع روشن شدن اررور تایم و تاریخ میده و باید F1 زد و ...!

چیکار باید کنم؟
    دوست عزیز اینو به محض اطلاع خدمتتون عرض میکنم وقتی شما تاریخ را تغییر می دهی ایا پایین صفحه تعویض تاریخ محسوس است یعنی بعد از تنظیمات سیو میکند یا فقط خارج می شوید باتری را درست قرار می دهی مثت تمام صفحه فلزی بزرگش هست واون قسمتی که با لاستیک جدا شده منفی تیغه منفی تمیز باشه ابتدایی ولی مهم بود اینها را خدمتتان گقتم اگر نشد بنویس دوباره

2. 9کاربر از amsane بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),ARIYA (1st December 2010),davodpor (13th December 2010),KIAN FAR (30th November 2010),Meisam-Alishahi (30th November 2010),omid.akbari (5th May 2011),sadsajjad (11th December 2010),SALEH (12th December 2010),داوودی فر (5th August 2011)

تشکر ها
    1
    تشکر شده 5 از 1 پست

با عرض سلام
    من ویندرز 7 نصب کردم ولی متاسفانه هیچ کدوم از درایور ها رو نمی شناسه حتی موس usbهم نمی شناسه مشکل چیه ؟
    باتشکر
    ویرایش توسط sadsajjad : 11th December 2010 در ساعت 23:45

4. 5کاربر از sadsajjad بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),davodpor (13th December 2010),Meisam-Alishahi (25th April 2011),omid.akbari (5th May 2011),داوودی فر (5th August 2011)

تشکر ها
    13,169
    163 سپاس از34 پست

سلام
    برای تعویض ویندوزازکلیدdeleteاستفاده کنید

6. 6کاربر از SALEH بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),davodpor (13th December 2010),Meisam-Alishahi (25th April 2011),omid.akbari (5th May 2011),مهدی چیت بند (2nd June 2011),داوودی فر (5th August 2011)

تشکر ها
    1,664
    3,235 سپاس از578 پست

با سلام من یک مادربرد گیگا دارم که سیستم بالا نمی اید البته روی مانیتور هم هیچ نوشته ای نمیاد فقط سیاه است وقتی که کلید پاور را می زنی سی پی یو کار میکند وبعد از یک دقیقه صدا بوق میدهد ودیگر هیچ ایراد از مادر برد است ایا میشود تعمیر کرد رم پاور وکرافیک هم تست شد سالم است ؟تشگر
    ویرایش توسط منصور : 25th April 2011 در ساعت 15:57

8. 5کاربر از منصور بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),Meisam-Alishahi (25th April 2011),omid.akbari (5th May 2011),مهدی چیت بند (2nd June 2011),داوودی فر (5th August 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط منصور Click here to enlarge
    با سلام من یک مادربرد گیگا دارم که سیستم بالا نمی اید البته روی مانیتور هم هیچ نوشته ای نمیاد فقط سیاه است وقتی که کلید پاور را می زنی سی پی یو کار میکند وبعد از یک دقیقه صدا بوق میدهد ودیگر هیچ ایراد از مادر برد است ایا میشود تعمیر کرد رم پاور وکرافیک هم تست شد سالم است ؟تشگر

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز نوع بوق را مشخص نفرموديد ( تك بوق - ممتد بدون قطع بوق - 3 نوبت پست سر هم با وقفه 1 ثانيه اي و ...) در ضمن نميشود بدون دستگاه و تجهيزات سخت افزاري براحتي گفت كه CPU در مدار است و دارد كار ميكند ، لطفا نوع مادربرد كه كدام مدل GIGA است را مشخص بفرماييد ؟ قبل از هر كاري به شما يك راه بسيار ساده را پيشنهاد ميكنم ابتدا سوكت رم و گرافيك را با يك فرچه نرم از گرد و خاك تميز ميكنيد و سپس به مراكز فروش قطعات الكترونيكي مراجعه و اسپري خشك ناهيد را تهيه نماييد پس از تميز كردن اسلت رم و گرافيك روي اسلت ها را با اسپري ناهيد ، اسپري نماييد سپس پايه هاي مسي رم و گرافيك را هم با اسپري شستشو كنيد و با همان وضعيت خيس رم و گرافيك را جابزنيد اگر ميتوانيد فن CPU را برداشته و CPU را از مادربرد جدا كرده و بر روي سوكت CPU و پايه هاي CPU هم با اسپري شستشو دهيد و با همان وضعيت خيس CPU را جا بزنيد و لازم نيست منتظر بمانيد تا اسپري خشك شود چون اسپري خشك ناهيد آنتي استاتيك است سيستم را روشن كنيد ان شاالله مشكل رفع ميشود اگر مشكلتان رفع نشد به سوالاتي كه از شما پرسيدم پاسخ داده تا ان شاالله راهنمايي شويد.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

10. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),apadana (25th November 2016),omid.akbari (5th May 2011),منصور (26th April 2011),مهدی چیت بند (2nd June 2011),داوودی فر (5th August 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست
    سلام بر دوسنان
    مادربرد مذکور اتوماتیک روشن میشد.Io را عوض کردم .حالا موقع سوییچ یک چشمک میزند و هیچ.تمام قطعاتی که علامت زدم را تعویض کردم.ولی همونجوریه.ممنون از توجه دوستان.برکت خداوند با شما باد.آمین
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست Mb01.jpg  

12. 6کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),ARIYA (19th May 2011),Meisam-Alishahi (21st May 2011),مهدی چیت بند (2nd June 2011),داوودی فر (5th August 2011),عماد عموئي (23rd May 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط omid.akbari Click here to enlarge
    سلام بر دوسنان
    مادربرد مذکور اتوماتیک روشن میشد.Io را عوض کردم .حالا موقع سوییچ یک چشمک میزند و هیچ.تمام قطعاتی که علامت زدم را تعویض کردم.ولی همونجوریه.ممنون از توجه دوستان.برکت خداوند با شما باد.آمین
    دوست من امید اکبری سلام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    از همه دوستان بخاطر همفکری و دیدن این پست و تشکر زدن پای پست و .................صمیمانه متشکرم.جالبه تو بخش کامپیوتر طراح سوال خودم باشم و خودمم بیام جواب بدم.اییییییییییول به خودم.مرسی به همه کاربرهای بخش کامپیوتر بخاطر فعالیت بی سابقشون.مرسی از مدیران عزیز این بخش.چرا که واقعا سنگ تموم گذاشتن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    واقعا که.باید خجالت بکشیم.بعدشم انتظار داریم این بخش رونق بگیره.باید بریم برای خودمون مدال افتخار بخریمو آویزون کنیم.
    دوستان میدونم کلی زحمت کشیدین تا این مادربردو درست کنیم.ولی لطفا دیگه بهش فکر نکنین .چون درست شد.یکی از فتهای PWM لحیم سردی داشت.برین حالشو ببرین.
    برکت خداوند با همه دوستانی که زحمت نکشیدن برای این بخش.چون کسی را نداریم تو این بخش فعالیت کنه.پس برکت خداوند با همه دوستان
    آمین

14. 6کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),ARIYA (19th May 2011),Meisam-Alishahi (21st May 2011),مهدی چیت بند (2nd June 2011),داوودی فر (5th August 2011),عماد عموئي (23rd May 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط omid.akbari Click here to enlarge
    دوست من امید اکبری سلام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    از همه دوستان بخاطر همفکری و دیدن این پست و تشکر زدن پای پست و .................صمیمانه متشکرم.جالبه تو بخش کامپیوتر طراح سوال خودم باشم و خودمم بیام جواب بدم.اییییییییییول به خودم.مرسی به همه کاربرهای بخش کامپیوتر بخاطر فعالیت بی سابقشون.مرسی از مدیران عزیز این بخش.چرا که واقعا سنگ تموم گذاشتن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    واقعا که.باید خجالت بکشیم.بعدشم انتظار داریم این بخش رونق بگیره.باید بریم برای خودمون مدال افتخار بخریمو آویزون کنیم.
    دوستان میدونم کلی زحمت کشیدین تا این مادربردو درست کنیم.ولی لطفا دیگه بهش فکر نکنین .چون درست شد.یکی از فتهای PWM لحیم سردی داشت.برین حالشو ببرین.
    برکت خداوند با همه دوستانی که زحمت نکشیدن برای این بخش.چون کسی را نداریم تو این بخش فعالیت کنه.پس برکت خداوند با همه دوستان
    آمین

هوالعليم

با سلام خدمت جناب اكبري ، واقعا جاي تامل داره كه شمابه عنوان مدير بخش كامپيوتر اين فرمايشات را ميكنيد:10: دوست عزيز اگر مشاهده ميكنيد كه بنده به بعضي از سوالات شما پاسخ نميدم فقط بخاطر اينه كه بار ها اين سوالات پيش و پا افتاده و يا مشابه آن را پرسيده ايد و بنده هم پاسخ دادم Click here to enlarge در مدت چند روزي كه به كلينيك خانه سخت افزار نكا تشريف آورديد و بنده در خدمت شما بودم تمامي مسائل و مشكلات مادربرد را بصورت كاملا فشرده و كلي خدمتتان عرض كردم و شما هم از كلاس فيلم تهيه نموديد و هم نت برداري كرديد ، يك مقدار هم در موقع كار و تعميرات سخت افزار از خود مايه بگذاريد و با فكر و تامل بيشتر به كار نگاه كنيد و اگر واقعا مسئله اي را نتوانستيد حل نماييد آنوقت در سايت مطرح نماييد تا ان شاالله اگر در توان و وسع علمي بنده باشد پاسخ شما را بدهم ، جناب اكبري بنده از شما توقع بيشتري داشته و دارم .

با تشكر

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

16. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),ARIYA (23rd May 2011),omid.akbari (23rd May 2011),مهدی چیت بند (2nd June 2011),داوودی فر (5th August 2011),عماد عموئي (23rd May 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست

ممنون از لطفت دوست خوبم
    ولی قصد از طرح اینگونه سوالات بالا بردن سطح بخش و همچنین آشنایی بیشتر دوستان با تعمیرات مادربرد و قطعات دیگر کامپیوتر است.برای همین سعی میکنم سوالات را ساده و اجمالی مطرح کنم دوست من
    ممنون از همکاری شما و باقی عزیزان
    برکت خداوند با شما باد
    آمین

18. 6کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),ARIYA (23rd May 2011),Meisam-Alishahi (23rd May 2011),مهدی چیت بند (2nd June 2011),داوودی فر (5th August 2011),عماد عموئي (23rd May 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست

سلام بر دوستان
    مادربرد مورد نظر اتوماتیک روشن میشود و بوت میشود بدون ایراد.من کریستال را عوض کردم ولی بیفایده بود
    ممنون از توجه عزیزان
    برکت خداوند با شما باد.آمین

20. 6کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (2nd October 2012),ARIYA (27th May 2011),Meisam-Alishahi (25th May 2011),salami (2nd November 2011),مهدی چیت بند (2nd June 2011),داوودی فر (5th August 2011)

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع