.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل برق پارس؟

تشکر ها
    27
    88 سپاس از25 پست

پیش فرض مشکل برق پارس؟

با سلام
    یه پارس معمولی مدل 87 با ECU Valeo s2000 دارم که تو حالت سلو ماشین بد کار میکنه ودور موتور رو صفره ولی ماشین خاموش نمیشه تو دنده های 2 و 3 در حال حرکت تو دور موتور 2000 تا 3000 دور موتور بازی در میاره و بالا و پائین میشه تو دنده 3 یه کم که گاز میدی دور موتور میره بالا و دیگه مشکلی نداره وثابت میمونه تو دنده های 4 و 5 هم مشکلی ندارم.یعنی ماشین تو دور آرام مشکل داره.
    کارهای انجام شده:
    زدن دیاگ: عیبی نشون نمیده
    تنظیم موتور : دوبار بردم تنظیم موتوری درست نشد اصلا نفهمید چی به چیه گفت نشون برقکار بده. نشون برقکار میدم میگه باید ببری تنظیم موتوری.نشون مکانیک دادم میگه موتور مشکلی نداره عیب برقه
    شستشوی انژکتور : تو 6 ماه دوبار انژکتور رو با دستگاه شستم
    دریچه گاز : شستشو دادم
    ECU : با یه ایسیو دیگه تست کردم مشکل برطرف نشد
    استپر : عوض کردم
    سنسور دور موتور : عوض کردم
    شمع : عوض کردم
    وایر شمع : عوض کردم
    کویل دوبل : عوض کردم
    تسمه تایم : عوض کردم
    بعضی وقتها که ماشین داغ میشه یا کولر میزنی تو حالت سلو دور موتور میاد بالا و زیر 1000 قرار میگره و یکم بازی در میاره ولی صفر نمیشه و کار کرد موتور یکم بهتر میشه ولی نه اونجوری که ماشین صاف صاف کار کنه بعد مثلا 4 تا 5 دقیقه دوباره بد کار میکنه و تو حالت سلو این روند ادامه داره ولی تو دورهای بالا و سرعت بالای 70 تا مشکلی نداره
    اساتید ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
  2. 5کاربر از saboor بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

farhad1904 (21st June 2013),islamnik (21st June 2013),mnsb13600 (21st June 2013),pps2011 (21st June 2013),TuneUp_Vahab (21st June 2013)

علایق
    دفاع كردن از حقوق خود - صداقت
    شغل و حرفه
    engineer
    تشکر ها
    9,698
    7,010 سپاس از697 پست

Icon13

با درود و ادب

دوست عزيز شما مي فرماييد در زمان كاركرد موتور در دور آرام مقدار عددي دور موتور در دستگاه دياگ صفر نشون داده ميشه ؟ درسته ؟ حال در جلوآمپر عقربه ي دور موتور به چه وضعيتي مي باشد ؟ آيا اون هم روي صفر قرار دارد ؟

آيا اين ايراد كه گفتين دور موتور رو صفر نشون ميده : هميشگي هستش ؟ يا اينكه بعضي مواقع بروز مي كنه ؟

گفتين هيچ خطايي ثبت نميشه ؟

مقدار عددي فشار هواي منيفولد در حالت هاي
    سوييچ باز - موتور خاموش و همچنين موتور روشن و دور آرام چقدره ؟

سوكت سنسور فشار هواي مني فولد رو دربيار و در اين حالت خودرو رو تست كن و نتيجه رو اعلام كن ؟

هميشه پايدار باشي كيانست

4. 4کاربر از farhad1904 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m.aminifar (21st June 2013),mnsb13600 (21st June 2013),saboor (21st June 2013),TuneUp_Vahab (21st June 2013)

تشکر ها
    27
    88 سپاس از25 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل برق پارس؟

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط farhad1904 Click here to enlarge
    با درود و ادب

دوست عزيز شما مي فرماييد در زمان كاركرد موتور در دور آرام مقدار عددي دور موتور در دستگاه دياگ صفر نشون داده ميشه ؟ درسته ؟ حال در جلوآمپر عقربه ي دور موتور به چه وضعيتي مي باشد ؟ آيا اون هم روي صفر قرار دارد ؟

آيا اين ايراد كه گفتين دور موتور رو صفر نشون ميده : هميشگي هستش ؟ يا اينكه بعضي مواقع بروز مي كنه ؟

گفتين هيچ خطايي ثبت نميشه ؟

مقدار عددي فشار هواي منيفولد در حالت هاي
    سوييچ باز - موتور خاموش و همچنين موتور روشن و دور آرام چقدره ؟

سوكت سنسور فشار هواي مني فولد رو دربيار و در اين حالت خودرو رو تست كن و نتيجه رو اعلام كن ؟

من خودم دستگاه دیاگ ندارم دادم بیرون دیاگ زدن گفت تو دستگاه چیزی نشون نمیده و مشکلی نداره ونمیدونم تو دستگاه دیاگ صفره یا نه
    در جلو آمپر
    عقربه ي دور موتور رو صفره
    بله تقریبا همیشه عقربه رو صفره بجز بعضی وقتها که ماشین داغه یا کولر میزنی یا عقربه میره رو 2000 و دوباره صفر میشه
    دیاگ ندارم نمیدونم
    سوكت سنسور فشار هواي مني فولد رو در آوردم تغییری نکرد و همچنان عقربه رو صفره
    احتمال داره از این سنسور باشه

6. 4کاربر از saboor بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aliscan (21st June 2013),m.aminifar (21st June 2013),mnsb13600 (21st June 2013),TuneUp_Vahab (21st June 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع