.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: چطور بفهمیم یک نرم افزار با کدام زبان برنامه نویسی ایجاد شده است

تشکر ها
    214
    695 سپاس از127 پست

پیش فرض چطور بفهمیم یک نرم افزار با کدام زبان برنامه نویسی ایجاد شده است

چطور بفهمیم یک نرم افزار با کدام زبان برنامه نویسی ایجاد شده است
    یکی از اطلاعاتی که برای برنامه نویسان تازه کار و حتی کارکشته جالبه این است که بدانند نرم افزار های مختلف با چه زبان برنامه نویسی ایجاد شده اند شده اند مثلا نرم افزار گرافیکی فتوشاپ یا ورد مایکروسافت یا آنتی ویروس های مختلف
    در حالت معمولی زبان برنامه نویسی یک برنامه یا کامپایلر مورد استفاده را نمی توان فهمید ولی نوعی از برنامه ها وجود دارند که این کار را انجام می دهند و از آنها به عنوان

یاد می کنند
    یکی از این نوع نرم افزارها که من یافتم و کارایی خیلی خوبی دارد و علاوه بر زبان برنامه نویسی مورد استفاده کامپایلر و فشرده ساز /تغییر دهنده / رمز کننده فایل اجرایی را نیز مشخص می کند

است این نسخه دارای دیتا بیس نسخه ی 4.5 که 7 نوامبر سال 2000 است و محتوی 45 کامپایلر و 42 تغییر دهنده فایل اجرایی است فایل های دیتابیس قابل به روز شدن را دارند و احتمالا برنامه نویس آن باید آن را آپدیت کرده باشد اگر شما آپدیت دیتابیس را یافتید اگزا را نیز اطلاع دهید این طور که به نظر می رسد ب
    Compiler Detection Utility language2000 the Ultimate Compiler Detection Utilityرنامه نویس این نرم افزار بابک فرخی به آدزس

اما من در این سایت چیزی در این مورد پیدا نکردم
    برای نمونه کار این برنامه ی جالب و رایگان نرم افزار کلون سی دی را امتحان کردم که نتیجه را در شکل می بینید
    Farrokhi.net
    اگزا

اطلاعات جالبی به دست می دهد
    ویژگی های برنامه
    پشتیبانی از
    .EXE, .DLL, .OCX هر نوع فایل باینری مثل
    قابلیت درگ کردن برنامه و همچنین محیط کاربری ساده
    مشاهده آدرس وب
    کامپایلر ها و تغییر دهنده های فایل های باینری
    مشاهده ی محتوای فایل باینری ; البته نرم افزار مخصوص مشاهده این نوع فایل ها به همراه نیست
    این نرم افزار با وجود امکانات خوب و کار بدیعش کمتر معرفی شده است; می توانید با یک جستجوی ساده ببینید که کمتر مطلبی در مورد آن می توان یافت
    **http://www.box.net/shared/ngy6b339mp**
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست egza-language-2000.jpg  
    Click here to enlarge

2. 7کاربر از vox6484 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

farhad 309 (21st May 2010),jaffar (5th April 2010),jamshyd (29th May 2010),Kakero (8th March 2012),KIAN FAR (5th April 2010),pal-electronic (5th April 2010),محمد دهقان (8th July 2010)

علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    تدریس شیمی د.آزاد
    تشکر ها
    96
    1,659 سپاس از454 پست
    دوست عزیز این مطلب ربطی به بخش نرم افزار خصوصا نرم افزارهای کامپیوتر نداشت.لطفا هر مطلب رو در تایپیک مربوطه ایجاد کنید.در ضمن این مطلب قدیمی هست و در خیلی از سایتها مثل این سایت نوشته شده و شما هم لینکی برای دانلود این نرم افزار معرفی نکردید که البته خودم این نرم افزار رو داخل سایت آپلود کردم.

موفق باشید
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط jaffar : 5th April 2010 در ساعت 16:03

4. 5کاربر از jaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

jamshyd (29th May 2010),KIAN FAR (5th April 2010),nasirblo (8th July 2010),pal-electronic (5th April 2010),محمد دهقان (8th July 2010)

تشکر ها
    22,111
    46,287 سپاس از4,874 پست

سلام
    با تشکر از دوست خوبمان جناب vox6484 که این مطلب جالب را در اختیار دیگران قرار دادند .
    جناب jaffar لطفا بفرمایید این موضوع مربوط به کدام بخش یا انجمن میشود تا ترتیب انتقال آن را بدهم .

موفق باشید

6. 3کاربر از pal-electronic بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

jaffar (5th April 2010),KIAN FAR (5th April 2010),nasirblo (8th July 2010)

علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    تدریس شیمی د.آزاد
    تشکر ها
    96
    1,659 سپاس از454 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط محمد پناهی Click here to enlarge
    سلام
    با تشکر از دوست خوبمان جناب vox6484 که این مطلب جالب را در اختیار دیگران قرار دادند .
    جناب jaffar لطفا بفرمایید این موضوع مربوط به کدام بخش یا انجمن میشود تا ترتیب انتقال آن را بدهم .

موفق باشید
    دوست عزیز این مطلب باید در بخش مقالات نرم افزاری مطرح میشد که متاسفانه این بخش در تالار نرم افزار ایجاد نشده است.بنظرم بهتره فعلا به بخش مقالات شبکه و اینترنت منتقل بشه تا اینکه بخش مقالات نرم افزاری ایجاد بشه و بعدا منتقل بشه. البته خودم پست شماره 2 رو ویرایش کردم و نرم افزار مورد نظر رو آپلود کردم.

موفق باشید

8. 3کاربر از jaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (5th April 2010),nasirblo (8th July 2010),pal-electronic (5th April 2010)

تشکر ها
    35
    36 سپاس از8 پست

سلام اقای جعفر من هرچی میگردم این pilter sekan ها را نمی بینم اگه میشه جاشونو به من نشون بدی ممنون میشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع