.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل خشک کن ماشین لباس شویی دوو 8 کیلویی

تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 از 1 پست

پیش فرض مشکل خشک کن ماشین لباس شویی دوو 8 کیلویی

با سلام من یک ماشین لباس شویی دوو 8 کیلویی یک سال کار کرد دارم که مشکلش اینکه موقعی که زمان خشکن میخواد شروع به کار کنه روی همون تایم میمونه و تایمش کمتر نمیشه وهمونطور میشوره. الارم خواستی نشون نمیده.

کسی میتونه راهنماییم کنه!!!!!!
    ویرایش توسط شهریار : 16th September 2013 در ساعت 16:51

2. 2کاربر از محمد 65 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

mohsen101 (16th September 2013),monster2014 (15th May 2022)

تشکر ها
    82
    800 سپاس از235 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل خشک کن ماشین لباس شویی دوو 8 کیلویی

اب تخلیه میشود یا نه اگر نه میتواند مسدود بودن مسیر تخلیه ویا پمپ باشد اگرتخلیه میشود میتواند یا هیدروستات ویا تایمر باشدClick here to enlarge

4. نمایش تمام تشکر های h-honari در این پست:

monster2014 (15th May 2022)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

2 2 کارنکردن لباسشویی دوو ۷کیلویی مدل dwd fd1441

ب سلام خدمت همکاران عزیز لباسشویی که عرض کردم با ایراد اینکه روی ۱۱ دقیقه میمونه وعملیات خشککن را انجام نمیده پیش یکی از همکارا رفته و ایشون تاخو عوض کرده اما نتیجه نگرفته در ضمن اینورتر موتور بدون تسمه تراکت درایو هست
    اورده پیش من بررسی که کردم از برد نظر ظاهرایراد نداشت امایک سر یکی از سیم پیچهای هسته که وارد سوکت اول تاخو میشه چنان داغ شده بود که روکش مس سوخته شاسی پلاستیکی هم تقریبا ذوب شده اون تیکه جای سوکت که من اون تیکه را باز سازی کردم و نصب کردم لحیم کردم
    و روشنش کردم که روی زمان ۲۳ردقیقه شست و به مرحله خسک کن که رسید تا تایم ۷ دقیقه خشککن کار کرد ولی موقع اوج گرفتن بوی سوختگی از تاخو اومد وبه زمان ۱۱ دقیقه برگشت و فقت تخلیه کار میکند
    و روی بقیه تایمها امتحان کردم هیچ کدام حتی ابگیری هم نمیکنند
    لطفا راهنمایی میخاستم محبت کنید
    ببخشی طولانی شد خواستم سوالی در حد توان تو ذهن نباشه تکمیلا عرض کرده باشم

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

2 2 تشکر

واقعا این سایت بسیار جالب هست و مهندسین عزیز زحمات زیادی میکشند
    و مشکلات خیلی از همکارا ازاین طریق حل میشه
    منتها نیاز به همکاری بیشتر همکاران داره که به علم و تجربه و دانسته تای نودشان
    بیشتر مشارکت و مشکل همکاران را حل کنند تا استقبال بیشتری بشه

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

2 2 کارنکردن لباسشویی دوو ۷کیلویی مدل dwd fd1441

ب سلام خدمت همکاران عزیز لباسشویی که عرض کردم با ایراد اینکه روی ۱۱ دقیقه میمونه وعملیات خشککن را انجام نمیده پیش یکی از همکارا رفته و ایشون تاخو عوض کرده اما نتیجه نگرفته در ضمن اینورتر موتور بدون تسمه تراکت درایو هست
    اورده پیش من بررسی که کردم از برد نظر ظاهرایراد نداشت امایک سر یکی از سیم پیچهای هسته که وارد سوکت اول تاخو میشه چنان داغ شده بود که روکش مس سوخته شاسی پلاستیکی هم تقریبا ذوب شده اون تیکه جای سوکت که من اون تیکه را باز سازی کردم و نصب کردم لحیم کردم
    و روشنش کردم که روی زمان ۲۳ردقیقه شست و به مرحله خسک کن که رسید تا تایم ۷ دقیقه خشککن کار کرد ولی موقع اوج گرفتن بوی سوختگی از تاخو اومد وبه زمان ۱۱ دقیقه برگشت و فقت تخلیه کار میکند
    و روی بقیه تایمها امتحان کردم هیچ کدام حتی ابگیری هم نمیکنند
    لطفا راهنمایی میخاستم محبت کنید
    ببخشی طولانی شد خواستم سوالی در حد توان تو ذهن نباشه تکمیلا عرض کرده باشم

8. نمایش تمام تشکر های samsam11111 در این پست:

monster2014 (15th May 2022)

شغل و حرفه
    تعمیرات لوازم خانگی و صوتی تصویری
    تشکر ها
    8,218
    3,434 سپاس از1,040 پست

درود هسته سیم پیچ موتور رو کامل باز کنید بدید متخصص سیم پیچی بررسی کنه شاید بقیه کلافهای موتور هم اتصالی دارن خصوصا قسمت خشکن نیم سوزشده احتمالا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع