.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فن لب تاپ dell

تشکر ها
    2,708
    673 سپاس از141 پست

پیش فرض فن لب تاپ dell

با سلام . من یک لب تاپ dell model inspiron 510m دارم میخوام بدونم آیا زمانی که لبتاپ را روشن میکنیم باید فن سی پی یو شروع به کار کند ؟ اشکال لبناپ من اینه که فایل صوتی یا تصویری که پخش میشه صوت آن هر از چند لحظه ای برای حدود یک تا دو ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه. ممنون از راهنمایی شما

2. 3کاربر از setareh1 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (24th October 2013),mohaddess (15th October 2013),SALEH (15th October 2013)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

پیش فرض پاسخ : فن لب تاپ dell

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط setareh1 Click here to enlarge
    با سلام . من یک لب تاپ dell model inspiron 510m دارم میخوام بدونم آیا زمانی که لبتاپ را روشن میکنیم باید فن سی پی یو شروع به کار کند ؟ اشکال لبناپ من اینه که فایل صوتی یا تصویری که پخش میشه صوت آن هر از چند لحظه ای برای حدود یک تا دو ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه. ممنون از راهنمایی شما
    هوالعليم

با سلام ، شما بر روي نوار Taskbar كليك راست نماييد و گزينه Task manager را انتخاب كرده و در سربرگ Performance در قسمت cpu usage وضعيت پردازش و عملكرد cpu را ملاحظه نماييد (دقت داشته باشيد كه تمامي برنامه هاي در حال اجرا بسته باشند ) اگر در حالت عادي و بدون هيچ پردازش خاصي بصورت ثابت بالاي 15% را نشان ميدهد سيستم شما الوده به تروجان يا ويروس ميباشد و اگر شما از آن دسته از كاربراني هستيد كه لپ تاپ روشن را بر روي فرش ، موكت ، پتو و... قرار ميدهيد ( يكي از علت هاي روشن شدن بي موقع فن است ) حتما دستگاه را به يك مركز معتبر جهت سرويس و خاك گيري ببريد تا وضعيت دستگاه شما بدتر نشود نرم افزار ArgusMonitor را از سايت هاي ايراني دانلود نماييد و اين برنامه درجه حرارت CPU و GPU و هارد ديسك را نشان ميدهد اگر در ابتداي روشن شدن دستگاه درجه حرارت CPU بالاي 60 درجه بود نشان از وجود پرز و گرد و خاك دارد.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 3کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

blue sky (4th November 2013),davood arbabi (22nd November 2018),mohaddess (24th October 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع