.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 4 از 41 نخستنخست 123456789101112131424 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 404

موضوع: تاپیک مخصوص درخواست فایل ایپرام و فلش DVD & VCD

تشکر ها
    4,707
    4,725 سپاس از668 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط hamid_seta Click here to enlarge
    دوستان من خوشبختانه فایل فلش رو پیدا کردم و توقسمت فایلهای فلش DVD های فیلیپس آپ میکنم ولی فقط مشکل الان طریقه آبگرید هست که متاسفانه نمیدونم چه فرمی هست.
    سلام علیکم
    ایا دستگاه شما ایراد دارد؟
    ابگرید یعنی فایلی که توسط دستگاه پروگرامر به ایسی ریخته میشود ابگرید میگویند
    و اما ابدیت یعنی بروز رسانی و ارتقا ورژن
    اگر دستگاه شما کار میکند و ایرادی هم ندارد نیازی به ابگرید نمیباشد و خود شما نیز فایل را پروگرام کرده اید عمل ابگرید انجام داده اید
    موفق و موید باشید
    [CENTER]

[SIGPIC][/SIGPIC]

[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Indigo][COLOR=DarkGreen]یا درست صحبت کن ، یا عاقلانه سکوت کن[/COLOR]
    [COLOR=Orange] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Orange]شايد ثمره كلام دلنشيني را كه امروز به زبان مي آوريد فردا بچشيد[/COLOR]
    [COLOR=Red]كم دانستن و پرگفتن مثل پول نداشتن و زياد خرج كردن است[/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]

2. 6کاربر از رامین فرهادی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

footty (29th October 2012),hamid_seta (15th September 2010),M.Salehi  (30th June 2011),pal-electronic (14th September 2010),spr_electronic (17th September 2010),TuneUp_Vahab (29th November 2011)

تشکر ها
    15
    132 سپاس از19 پست

با سلام

من آخرین آبدیت رو با فلش زدم روش متاسفانه خاموش شدوروی برد هیچ آیسی فلشی هم نیست که پروگرام کنم

4. 3کاربر از hamid_seta بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (30th June 2011),pal-electronic (15th September 2010),رامین فرهادی (15th September 2010)

تشکر ها
    22,111
    46,288 سپاس از4,874 پست
    با سلام

من آخرین آبدیت رو با فلش زدم روش متاسفانه خاموش شدوروی برد هیچ آیسی فلشی هم نیست که پروگرام کنم
    دوست عزیز سلام
    لطفا چند عکس از مدار دستگاه در سایت قرار دهید تا آی سی را به شما نشان دهیم
    تنها راه حل آن هم فلش یا پروگرام نمودن آی سی است
    موفق باشید

6. 6کاربر از pal-electronic بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hamid_seta (15th September 2010),KIAN FAR (15th September 2010),M.Salehi  (30th June 2011),spr_electronic (17th September 2010),TuneUp_Vahab (29th November 2011),رامین فرهادی (15th September 2010)

تشکر ها
    4,707
    4,725 سپاس از668 پست

با سلام

سلام علیکم
    قبلا ایسی که روی ان فایل فلش زدید پس اون ایسی چیست؟
    دباره ایسی فلش انرا از مدار خارج کنید و فایل را روی ان پروگرام کنید و مشکل حل میشودو در ضمن ابدیت توسط سیدی انجام میشود و باید برنامه ابدیت را روی سیدی کپی کنید و سیدی هم توسط دستگاه خوانده شود و ابدیت کند
    موفق و موید باشید
    [CENTER]

[SIGPIC][/SIGPIC]

[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Indigo][COLOR=DarkGreen]یا درست صحبت کن ، یا عاقلانه سکوت کن[/COLOR]
    [COLOR=Orange] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Orange]شايد ثمره كلام دلنشيني را كه امروز به زبان مي آوريد فردا بچشيد[/COLOR]
    [COLOR=Red]كم دانستن و پرگفتن مثل پول نداشتن و زياد خرج كردن است[/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]

8. 6کاربر از رامین فرهادی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hamid_seta (15th September 2010),KIAN FAR (15th September 2010),M.Salehi  (30th June 2011),pal-electronic (15th September 2010),spr_electronic (17th September 2010),TuneUp_Vahab (29th November 2011)

تشکر ها
    15
    132 سپاس از19 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط رامین فرهادی Click here to enlarge
    سلام علیکم

قبلا ایسی که روی ان فایل فلش زدید پس اون ایسی چیست؟
    دباره ایسی فلش انرا از مدار خارج کنید و فایل را روی ان پروگرام کنید و مشکل حل میشودو در ضمن ابدیت توسط سیدی انجام میشود و باید برنامه ابدیت را روی سیدی کپی کنید و سیدی هم توسط دستگاه خوانده شود و ابدیت کند
    موفق و موید باشید

ممنون از اینکه مسرانه کمک میکنین

بزار کامل واست توضیح بدم من برنامه این مدل رو روی فلش زدم وبا فلش تو منوی آبدیت ،آبدیتش کردم .
    دستگاه کلا خاموش شد.
    پشت دستگاه رو باز کردم ولی اثری از آی سی فلش نیست فقط یه سوکت 4 پین به نام RS232 ویه پورت 20 پین با نام E Jitag و دیگه هیچ ،
    اینم خدمتتون بگم که من خودم میدونم که باید این دستگاه فلش داشته باشه ودر ضمن اینکه نزدیک پورت 20پین یه آی سی 8پایه هست که مارکش sst و شمارش همEK808 ودر بالا 2141 هست ،که واسه من نامفهوم بود

10. 2کاربر از hamid_seta بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (30th June 2011),pal-electronic (15th September 2010)

تشکر ها
    22,111
    46,288 سپاس از4,874 پست
    ممنون از اینکه مسرانه کمک میکنین

بزار کامل واست توضیح بدم من برنامه این مدل رو روی فلش زدم وبا فلش تو منوی آبدیت ،آبدیتش کردم .
    دستگاه کلا خاموش شد.
    پشت دستگاه رو باز کردم ولی اثری از آی سی فلش نیست فقط یه سوکت 4 پین به نام RS232 ویه پورت 20 پین با نام E Jitag و دیگه هیچ ،
    اینم خدمتتون بگم که من خودم میدونم که باید این دستگاه فلش داشته باشه ودر ضمن اینکه نزدیک پورت 20پین یه آی سی 8پایه هست که مارکش sst و شمارش همEK808 ودر بالا 2141 هست ،که واسه من نامفهوم بود

دوست عزیز سلام
    خدمتتان عرض کردم که ، شما فقط باید چند عکس از مدار دستگاه بگیرید و در سایت قرار دهید
    ضمنا شماره تمام آی سی ها را نیز بنویسید
    فلش دستگاه شما یا باید 48 پایه باشد که مانند آی سی های فلش رسیور میماند ! یا اینکه 8 پایه اس ام دی است .
    موفق باشید

12. 4کاربر از pal-electronic بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hamid_seta (15th September 2010),M.Salehi  (30th June 2011),spr_electronic (17th September 2010),TuneUp_Vahab (29th November 2011)

تشکر ها
    15
    132 سپاس از19 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط محمد پناهی Click here to enlarge
    دوست عزیز سلام

خدمتتان عرض کردم که ، شما فقط باید چند عکس از مدار دستگاه بگیرید و در سایت قرار دهید
    ضمنا شماره تمام آی سی ها را نیز بنویسید
    فلش دستگاه شما یا باید 48 پایه باشد که مانند آی سی های فلش رسیور میماند ! یا اینکه 8 پایه اس ام دی است .
    موفق باشید

محمد جان پیدا کردم 16 پین هست این هم دیتاشیتش فقط پروگرام کردنش رو بهم بگی ممنون میشم .
    من پروگرامر TNM هست
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط hamid_seta : 15th September 2010 در ساعت 19:04

14. 2کاربر از hamid_seta بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (30th June 2011),رامین فرهادی (15th September 2010)

تشکر ها
    4,707
    4,725 سپاس از668 پست

محمد جان پیدا کردم 16 پین هست این هم دیتاشیتش فقط پروگرام کردنش رو بهم بگی ممنون میشم .
    من پروگرامر TNM هست
    سلام علیکم
    دوست عزیز شما نوشتید که ایسی را فلش زدم پس چطوری فلش زدید که نمیدانید کدام ایسی هست؟
    پس لطف کنید یا یک عکس در سایت قرار دهید و یا ایسی های موجود روی ماین برد را بنویسید تا از روی شماره ایسی راهنمایی کنیم و در غیر اینصورت پست شما اسپم تلقی میشود و جواب نیز داده نمیشود و تایپیک نیز بسته میشود
    موفق و موید باشید
    ویرایش توسط رامین فرهادی : 15th September 2010 در ساعت 23:09
    [CENTER]

[SIGPIC][/SIGPIC]

[/CENTER]

16. 4کاربر از رامین فرهادی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hamid_seta (16th September 2010),M.Salehi  (30th June 2011),pal-electronic (15th September 2010),spr_electronic (17th September 2010)

تشکر ها
    15
    132 سپاس از19 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط رامین فرهادی Click here to enlarge
    سلام علیکم

دوست عزیز شما نوشتید که ایسی را فلش زدم پس چطوری فلش زدید که نمیدانید کدام ایسی هست؟
    پس لطف کنید یا یک عکس در سایت قرار دهید و یا ایسی های موجود روی ماین برد را بنویسید تا از روی شماره ایسی راهنمایی کنیم و در غیر اینصورت پست شما اسپم تلقی میشود و جواب نیز داده نمیشود و تایپیک نیز بسته میشود
    موفق و موید باشید

با سلام

من 2بار توضیح دادم به شما، ولی هر بار شما فرمودین تو که فلش زدی چطوری نمیدونی کدوم آی سی فلشه
    برادر گرامی آقا فرهاد گل، من منظورم از فلش یعنی برنامه رو با USB فلش زدم روی دستگاه .

18. 3کاربر از hamid_seta بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (30th June 2011),pal-electronic (16th September 2010),رامین فرهادی (16th September 2010)

تشکر ها
    4,707
    4,725 سپاس از668 پست

با سلام

من 2بار توضیح دادم به شما، ولی هر بار شما فرمودین تو که فلش زدی چطوری نمیدونی کدوم آی سی فلشه
    برادر گرامی آقا فرهاد گل، من منظورم از فلش یعنی برنامه رو با USB فلش زدم روی دستگاه .
    سلام علیکم
    برادر من این عملی که شما کردید ابدیت میگویند نه فلش
    فلش کردن یعنی فایلی توسط دستگاه پروگرامر به ایسی ریخته شود و شما هم برای برطرف کردن ایراد دستگاه باید ایسی انرا فلش کنید
    اگر میخواهید ایراد دستگاهتان برطرف شود و امکانات عکس گذاشتن در سایت ندارید حداقل شماره های ایسی را بنویسید تا از روی شماره ها راهنمایی کنم تا مشکل شما هم برطرف شود
    موفق و موید باشید
    [CENTER]

[SIGPIC][/SIGPIC]

[/CENTER]

20. 5کاربر از رامین فرهادی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (16th September 2010),M.Salehi  (30th June 2011),pal-electronic (17th September 2010),spr_electronic (17th September 2010),vali_yusefie (2nd May 2011)

صفحه 4 از 41 نخستنخست 123456789101112131424 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع