.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: ارتقا گوشی سونی اکسپریا sp

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

Icon7 ارتقا گوشی سونی اکسپریا sp

سلام دوستان میخواستم منو راهنمایی کنید من گوشی
    اکسپریا SP خریدم وانریدش 4.1هست میخواستم بدونم میتونم اندرویدشو به4.3 یا4.45 تبدیل کنم چون تو مشخصات این گوشی تو اینترنت که دیدم نوشته بود میشه به اند روید4.4ارتقاداد میخواستم بدونم چطوری میتونم اینکارو بکنم راه حلشو بهم یاد بدید قربون همتون

2. 2کاربر از جلال s بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

NPS2014 (4th February 2014),sadegh.cold (4th February 2014)

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

کسی نیست جواب مارو بده

4. 2کاربر از جلال s بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

دو هفتس من من تظر جوابم یعنی ی نفر نیست راهنمایی کنه

6. 2کاربر از جلال s بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    7,909
    7,119 سپاس از1,247 پست

پیش فرض پاسخ : ارتقا گوشی سونی اکسپریا sp

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط جلال s Click here to enlarge
    دو هفتس من من تظر جوابم یعنی ی نفر نیست راهنمایی کنه

درود دوست من هم خودت میدونی ارتقا بدی هم میتونی ببری خدمات موبایل برات انجام میدن هزینه اش هم 15 تومن بیشتر نیست بنده خودم مال خودم رو ارتقا دادم اگه بخوای خودت ارتقا بدی باید وصل بشی به اینترت کابل رو وصل می کنی به کامپیوتر میری تو سایت شرکت سونی اونجا پچ مورد نظر اصلی هست یه سری تنظیمات میخواد که انجام بدی آپدیت میشه بهترین کار اینه که بدی برات ارتقا بدن موفق باشی

بفرما این هم سایت اصلی

http://www.sonymobile.com/ir/software/phones/xperia-sp/

8. 6کاربر از NPS2014 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash_323 (5th February 2014),babak51 (4th February 2014),dvb 7 (9th February 2014),sadegh.cold (4th February 2014),SALEH (7th February 2014),جلال s (4th February 2014)

علایق
    الکترونیک - کامپیوتر - اتومبیل
    تشکر ها
    2,065
    4,138 سپاس از471 پست

سلام

اندروید 4.3 رسمی واسه SP هنوز رلیز نشده و احتمال خیلی زیاد تا 10 فوریه میاد
    4.4.5 که شما میفرمایید که اصلا وجود نداره و آخرین ورژن اندروید که گوگل رلیز کرده 4.4.2 هست
    اما واسه ارتقا به 4.4.2 باید اول از TA بکاپ بگیرید (واسه حفظ براویا انجین) و بعد بوتلودر باز کنید و رام 4.4.2 غیر رسمی بر پایه سیانوژن فلش بزنید

به نظرم چند روز صبر کنید 4.3 رسمی میاد و به دلیل استفاده از تمام قدرت سخت افزاری عملکرد بهتری نسبت به رام های غیر رسمی داره
    Only Kiansat

10. 5کاربر از Arash_323 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

dvb 7 (9th February 2014),haydar8881 (28th February 2014),NPS2014 (5th February 2014),Redline7 (25th June 2015),جلال s (7th February 2014)

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

ممنون داداش از راهنماییت

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

پیش فرض ارتفا گوشی سونی اکسپریا sp

سلام دوستان گلم مثل اینکه برنامه جدید سونی اکسپریا sp اومده میخواستم گوشیمو ارتقا بدم میشه ی لطفی کنی اموزش ارتقا گوشی اکسپریا sp رو برام بذاری چیکار باید بکنم ؟سیمکارتو یا رمsd رو باید از گوشیم خارج کنم تا بتونم گوشیمو ارتقا بدم اگه راهنماییم کنید ممنون از همتون ضمنا برنامه مورد نظر4.3 هست که تازه منتشر شده

علایق
    تشکر ها
    2,065
    4,138 سپاس از471 پست

سلام جلال جان
    واسه اآپدیت سه راه داری:
    استفاده از برنامه Sony PC Companion
    استفاده از برنامه Sony Update Services
    استفاده از برنامه Flash tool

دوتا برنامه اولی برنامه خود سونی هستن و برای آپدیت گوشی باید برنامه رو نصب کنی و بعد گوشی رو وصل کنی تا بهتون پیام بده که واسه گوشیتون آپدیت اومده و شما آپدیت رو که بزنید شروع میکنه به دانلود کردن فایل آپدیت و پس از کامل شدن دانلود گوشیتون آپدیت میشه
    برنامه دومی غیر رسمی هست و امکانات بیشتری داره و واسه اپدیت نیازی به اینترنت نداره و آفلاین آپدیت میکنه یعنی شما برنامه رو نصب میکنی و فایل آپدیت هم دانلود میکنی و با برنامه فلش میکنی
    حجم فایل آپدیت بین 760 تا 820 مگابایت متغیره
    واسه آپدیت نیازی به خارج کردن مموری و سیمکارت نیست اما بهتره اطلاعاتتون رو توی کامپیوتر کپی کنید و گوشی رو ریست فکتوری کنید و بعد آپدیت کنید تا آپدیت بی نقصی داشته باشید
    Only Kiansat

14. 3کاربر از Arash_323 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (16th February 2014),Redline7 (25th June 2015),جلال s (14th February 2014)

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

اقا من با کامپیوتر گوشیمو اپبدیت کردم پشیمون شدم گوشیم خراب شد خاموشش میکنم نیمساعت میکشه بیاد بالا باتریمم سری خالی میکنه شاید بلد نبودم کاش این کارو نمیکردم نه اینترنتش خوب کار میکنه نه درست برنامه نصب میکنه دیگه نمدونم چیکار کنم البته با نرم افزار Sony PC Companion اپدیت کردم از ساعت 12شب تا 9صبح طول کشید اینترنتمم 256 فک کنم گوشیرو خراب کردم اون برنامه قبلیش بهتر بود اگه شما بازم باتجربه ای اگه راهنمایی کنی ممنون میشم تشکررررررClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

16. 2کاربر از جلال s بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash_323 (17th February 2014),M.Salehi  (16th February 2014)

علایق
    تشکر ها
    2,065
    4,138 سپاس از471 پست

شما چون از داخل ایران آپدیت کردین به صورت اتوماتیک رام خاورمیانه روی گوشیتون فلش شده رام خاورمیانه مصرف باتریش زیاد جالب نیست
    به نظر من رام اروپا بزنید خیلی بهتره ولی باز همون خاورمیانه هم اون مشکلاتی که شما گفتین رو نباید داشته باشه
    تاپیک اموزش فلش گوشی با فلش تول رو میزنم فردا لینکش میزارم اینجا براتون در مورد آپدیت گوشی شما هم یه مختصر توضیح میدم که مشکلتون حل بشه
    Only Kiansat

18. 2کاربر از Arash_323 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Redline7 (25th June 2015),جلال s (17th February 2014)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع