.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کمک:فایل های شخصی ام از بین رفته-درحال ریکاوری هستم

تشکر ها
    5,571
    5,301 سپاس از984 پست

پیش فرض کمک:فایل های شخصی ام از بین رفته-درحال ریکاوری هستم

سلام به همه عزیزان حاظر در سایت
    درایوdهارد لبتابم بعد از نصب یک فلش مموری توسط
    یکی از فامیل هام پاک شده. این درایو با ظرفیت600
    گیگ هستش حاوی اطلاعات و فایل های شخصی هستش.الان اومدم از نرم افزارease us data ricoveryاستفاده کردم و در حال ریکاوری درایوd هستم ولی از دیشب تا حالا هنوز تمومش نکرده و داره ادامه میده.سری به دایو d زدم ولی اکثر فایل ها که ریکاوری شدن قابل خوندن نیستن.مثلا فیلم ها توسط کا ام پلیر ارور میده و اکثر عکس ها قابل رویت نیستن.عکس ها با اینکه اسم و ظرفیتشون و فرمتشون درسته ولی ویندوز میگه این فرمت رو ساپورت نمیکنه.موندم چکار کنم.آیا بعد از ریکاوری کار خاصی هست باید انجام بدم.ممنون میشم راهنماییم کنین.مرسی

2. 3کاربر از bahram chobin بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash_323 (18th February 2014),bager (18th February 2014),SALEH (18th February 2014)

تشکر ها
    10
    43 سپاس از14 پست

شاید فلش ویروسی بوده و پاک نکرده و پنهانشون کرده! شما فولدر آپشن برو و تیکهای پایین show hidden رو بردار و ببین فایلهات هیدن شدن. دقت کن منظورم گزینه های پایینی show hidden هست نه خودش!<br>بهترین نرم افزار active file recovery هست هم سرعت و هم قدرت بالا به شرطی ه بتونی کرکش کنی. نسخه آزمایشی خوب کار نمیکنه.

4. 4کاربر از saeedgoogle بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash_323 (18th February 2014),bager (18th February 2014),bahram chobin (18th February 2014),SALEH (18th February 2014)

تشکر ها
    5,571
    5,301 سپاس از984 پست

پیش فرض پاسخ : کمک:فایل های شخصی ام از بین رفته-درحال ریکاوری هستم

سلام.نه دوست عزیزhiden نشده.درایو کلا فرمت شده.الان داره ریکاوری میکنه.بعضی از پوشه هارو میاره ولی هیچی توش نیست.بعضی ها هم عکس و فیلم هارو میاره ولی قابل پخش نیستن.فقط فعلا3gpها قابل پخش هستن .بعضی از فایل ها جلوش زده000نمیدونم چکار کنم.من یه پوشه عکس و فیلم دارم که ریکاوری شده ولی نه عکس نه فیلم هیچکدوم رو نشون نمیده can notمیزنه هم کا ام پلیر هم مدیا پلیر ویندوز هم فوتو ویور ویندوز.البته اینو بگم سیستم به شدت ویروسی شده.ممکنه از ویروس باشه.سیستم با همون فلشی که عرض کردم ویروسی شده و درایو رو فرمت کرده.

6. 3کاربر از bahram chobin بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash_323 (18th February 2014),bager (18th February 2014),SALEH (18th February 2014)

تشکر ها
    10
    43 سپاس از14 پست

من فقط با active file recovery کار کردم و میتونم بگم گل سرسبد تمام نرم افزارهای رکاوری هست. این نرم افزار پوشه های قابل بازیابی رو با تاریخی که پاک شدن دسته بندی میکنه و مثلا شما نیاز نداری پوشه سال 2011 رو برگردونی و مثلا پوشه هایی که یک هفته پیش پاک شدن برگردونی این نرم افزار بر اساس تاریخ دسته بندی میکنه و کار شما راحت. حتی گزینه ای داره که انتخاب میکنی از تاریخ فلان تا تاریخ فلان رو جستجو میکنه مثلا از اول فوریه تا 10 فوریه. اینجوری به جای ساعتها زمان صرف رکاوری در عرض نیم ساعت کل فابل هات رو برمیگردونی. یه قابلیتی هم که داره این نرم افزار اینه که شما میتونید به جای صرف مدت زمان برای جستجو از search این نرم افزار استفاده کنی. یعنی در قسمت سرچ اسم پوشه یا فایل رو مینویسی و وقتی روی search کلیک کردی فقط اون پوشه رو واست پیدا میکنه.
    لینکشو میزارم با وجود حجم کم نرم افزار قابلیت های اعجاب انگیزی داره .باز مشکلی بود بگو:
    http://soft98.ir/software/recovery-data/2439-Active-File-Recovery.html

8. 3کاربر از saeedgoogle بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash_323 (18th February 2014),bahram chobin (18th February 2014),SALEH (18th February 2014)

علایق
    الکترونیک - کامپیوتر - اتومبیل
    تشکر ها
    2,065
    4,138 سپاس از471 پست

سلام
    نرم افزاری که سعید گفته محشره به من که خیلی کمک کرده تا حالا البته دوتا نسخه داره File Recovery و Partition Recovery
    اینم خوبه امتحانش کن : EasyRecovery Enterprise
    و در آخر این : Runtime GetDataBack
    اگه با اینا جواب نداد دیگه با نرم افزار های دیگه جواب نمیده
    اینا هرکدوم یه الگوریتم خاصی واسه خودشون دارن و ارزش تست کردن دارن
    Only Kiansat

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع