.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ایبد ایر

تشکر ها
    535
    788 سپاس از175 پست

Icon5 ایبد ایر

سلام من 2 ماهی میشه برا ***** زادم که 7 ساله شه ایبد 32 گیگ سیلور وای فای دار سیم کارت خور گرفتم2 روز مونده به عید نوروز بلمب خریم البته عیدی نوروزش رو گرفته بودم تا 3 روز بیش یکی از دوستام که علاقه بسیار شدید به موبایل داره گفت اینکه هیچ برنامه ای نداره و نمیدونم این ندار و اون نداره تا همون روز بیش بردم یه مغازه ویه سیم کارت ایرانسل خریدم وانداخت روش و گفتم بروزش کن ایمیل و ابل ایدی هم ساختش و 50 هزارتومن هم هزینش شد این کارا رو که انجام داد بعد از 1 ساعتو نیم امد م خونه .دیدن گفت حالا شد. ولی یکی از دوستام که این مدل رو داشت گفت فقط میشه ایبد به ایبد ایمیل و بیام داد ودر ضمن چون اخرین ورزن رو ریختی رو تبلت ایر وات ساب نداره ؟ایا راسته ؟وایا راهی هستش برا نصبش ؟من از موبایلای هوشمند و تبلت زیرصفر هستم حقیقتن ممنون میشم از شما اساتید این حرفه باسخگو باشید ممنون وتشکر از شما ورژن کنونی 7 و خورده ای هستش گفت اخرین ورژن این تبلت که 3 روز بیش ریختم با تشکر منتظر جوابتونم .وراهنمایی خوبتون .

تشکر ها
    535
    788 سپاس از175 پست

Icon5 پاسخ : ایبد ایر

روشه نصبه واتساب بروی ایبد ایر 4g جیلبریک شده ورژنه 7.1.2 قبلن نصب بوده و بعلت بایین بودنه ورژنش باک کردم که از نو نصبش کنم در اب استور که متاسفانه بالا نیومد با وجود سرعته بالایی اینترنت وای فای در واقع برا ابدیته برنامهای دیگه هم نو ریتینگ میزنه در اب استور راهی هست برای نصبه واتساب با تشکر بسیار .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع