.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کدام TLD های دامنه برای سئو سایت بهترین میباشند؟

تشکر ها
    0
    2 سپاس از2 پست

پیش فرض کدام TLD های دامنه برای سئو سایت بهترین میباشند؟

دامنه سطح بالا ( TLD ) تعداد بسیار زیادی از آنها موجود میباشد. من یک سؤال از طریق اینترنت پرسیدم که کدام TLD ها برای SEO بهترین میباشند و کدام یک را باید برای وب سایت خود ثبت کنم؟ در این مقاله تجربه خود در باره TLD ها و بهترین آنها برای SEO برای شما بیان می کنم .
    قبل از اینکه من به شما بگویم کدام یک بهترین میباشند من نیاز دارم از اساس برای شما شروع کنم . با این حال بسیاری از پسوندها دامنه وجود دارد همان گونه که کشورهای زیادی در دنیا موجود میباشند که هر کدام از این کشور TLD خاص دو حرفی یا سه حرفی خود را دارند مانند .ir , .pk وغیره اساسی ترین انها .com ، .net ، .org ، .info ، .us و بعضی وقت ها .biz و ...
    همه ما در حال حاضر می دانیم که کدام یک محبوبترین هستند و بیشتر استفاده می شوند . بنابراین مردم محبوب ترین را انتخاب و شروع به رتبه بندی برای سئو خود می کنند . بنابراین .com به شما بالاترین رتیه و بالاترین SERPs را می دهد و بعد از آن .net و غیره . این درست نیست که اگر شما از .ir استفاده می کنید رتبه بندی خوبی نخواهید داشت هر پسوند دامنه ای که داشته باشید می توانید با یک بک لینک در یک وب سایت بالاترین رتبه را داشته باشید و از همه TLD ها دیگر بالاتر باشید . حالا چرا مردم فکر می کنند که بعضی از TLD ها نسبت به دیگر بهتر میباشند؟
    از فروش دامنه های گذشته و آنهایی که در حال حاضر به فروش می روند و اکثر خریداران .com را ترجیح می دهند چون این TLD محبوب ترین و مشهورترین میباشد. وقتی یک شخص عادی یک آدرس دامنه را در مرورگر تایپ می کند ناخودگاه .com را در مقابل وب سایت تایپ می کند اگر url را به درستی به یاد نداشته باشد . اگر آدرس درست نبود آنها بعدا .net را تایپ می کنند.
    اغلب اوقات شما ممکن است دامنه .com را بالاتر از .net در رتبه بندی ببینید و آن به این دلیل میباشد اگر شخصی یک لینک به وب سایت خواست آن را تصادفی .com به جای .net تایپ می کند بنابراین وب سایت .com بک لینک های اضافی به دست آورد به جای اینکه این بک لینک ها قرار بود به .net برود. و این به .com محبوبيت بیشتری می دهد.
    به نظر من اگر خواستم یک وب سایت جدید راه اندازی کنم دامنه را .com انتخاب می کنم و اگر این دامنه در دسترس نبود رتبه بندی پایین را برای پسوند دامنه خود دنبال خواهم کرد
    .com
    .net
    .org
    .us
    .info
    این تنها راهی است که من فکر می کنم همه مردم آن را دنبال می کنند خصوصا دوتای اول تقریبا برای همه میباشد . و بعد از این ها .org و .us و برای .info در نوسان میباشد.
    اگر شما دامنه خود را با .com پیدا کردید و دیدید که بقیه دیگر دامنه ها هم آزاد و در دسترس میباشند شما به طور جدی ثبت همه آنها را باید در نظر بگیرید. اگر شما در باره شرکت و کار و کسب آنلاین جدید خود و یا هر چیز دیگر که شما نمی خواهید ترافیک آن را از دست بدهید جدی هستید باید دامنه خود را با هر پسوند بالا که آزاد و در دسترس باشد ثبت کنید تا رتبه و ترافیک خود را از دست ندهید و کسی دیگر نتواند از نام تجاری شما با یک پسوند دامنه دیگر استفاده کند.
    چه کار باید بکنیم اگر دامنه ای که خواستید با .net در دسترس میباشد وبا .com توسط شخص دیگری ثبت شده ولی بروی آن وب سایتی وجود نداشته باشد؟
    شما می توانید سعی کنید با مالک دامنه تماس بگیرید و اگر توانستید با او مذاکره و معامله بکنید. من مطمئنم که شما در باره problogger چیزهایی شنیدید. هنگامی که شما problogger.com را در نوار آدرس تایپ می کنید آن این آدرس را به problogger.net منتقل می کند . من معتقدم که این وب سایت اول با .net کار خود را در شبکه آغاز کرده و وقتی وب سایت مشهور شده .com را خریداری کرده است.
    بنابراین خط پایین این مقاله هیچ مزیت ویا ضرر با TLD خاص برای SEO وجود ندارد. اما بعضی از آنها کمی دیر یا زود به فروش می روند. امیدوارم با این مقاله توانسته باشم توضیحی در باره این مورد داده باشم.
    لینک:
    TLD های دامنه برای سئو
    [url=http://joomir.com] خدمات وب هاستینگ دارکوب joomir.com[/url]

2. نمایش تمام تشکر های maryamhost در این پست:

kian@sat (24th July 2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع